anevanu

anevanu

šárka zitová

okres Ústí nad Labem

• 16.10.2018  21:02

Mě se to líbilo a neskutečně mě to bavilo.Margotku bych přefikla snad i já .Nebyl to mega akčnák ,ale zábava ,prostě hranný komix .Vtipné a neokoukané postavy.Animace ,které jsem ještě neviděla .Drazí Warner Bros ,jsem si jistá ,že si důkladně můj podnět prostudujete a prosím si Margotku (tedy tuto její postavu)do každého vašeho filmu ,nebot´je boží......tak jsem se koukla a už asi studovali neboť koukejte co bude Margotka předvádět v kině v roce 2019

• 15.10.2018  16:44
    Špína (2017)

Za co 5 hvězdiček .Za autenticitu ,hodně velké přiblížení realitě i když ta může být při každém zneužití ,či znásilnění jiná .Stejně tak praxe v psychiatrických zařízeních .Nesedělo mi jen pár detailů .První psych. nemocní si většinou pomáhají .Protože se vzájemně lépe pochopí .Druhá Nevím jak jinde ,ale tři měsíce ,jsou návštěvy zakázané jen lidem na odvikačkách alkoholních nebo drogových v léčebnách .Většinou jsou pobyty kratší není dost míst ,dost doktoru .Nikde jsem nepotkala psychiatra ,který by nesouhlasil s psych nemocným a nedával mu najevo účast a takto útočil .Účast a pochopení dávají i lidem s halucinacemi .Spíše je to policie ,kde oběti těžko dokazují ,co se stalo.A často soudy ,kdy dětská oběť ,žije s tím ,že ho neodsoudili .Elektrošoky autentické a je toho více děsivého ,co se děje po nich (zažila jsem je sama a viděla dost lidí po nich )Jsem po ztrátě paměti .někomu prý pomáhají ,za mě už nikdy více .Asi bych byla ve filmu ,šokovala jinde než autorka,ale to by bylo pro hlavní hrdinku velmi těžké natáčení .Tohle se totiž stává dětem mnohem mladším než 17 let .Co by jste řekli ,když si představíte hlavní hrdinku ve věkové hranici řekněme 3-10 let.Jenže , pokud by to natočili s takto malým dítětem , řvala bych jako pes moc mu tím ubližují .Proč to sem píšu a mám tu v profilu svou fotku.Protože už vím,že nejsem špinavá a nemám se za co stydět .

• 14.10.2018  14:02
    Eighth Grade (2018)

Bože co napsat .Každopádně velmi zvláštní film .Ještě ani nevím jak hodnotit .Komedie ?Rozhodně ne .Pokud chtěl být Bo Burnhan vtipný .Tak to se opravdu nepovedlo.Co se povedlo ,bylo zachytit a donutit nás vzpomenout na to ,jaké to bylo na základní a střední .Pokud bych k tomuto filmu měla vymyslet název a zařadit ho .Tak by to asi bylo Real TV.Nemá vybranou hrdinku ,tak aby to byla opravdu hezká holka ,ze které udělá nehezkou .Ona vážně hezká není,ale při tom má své osobité kouzlo .Přesně tak to v pubertě bývá .Prvních 20 minut jsem přemýšlela jestli to nevypnout a jsem ráda ,že jsem to neudělala?Ještě stále nevím .Pro 28 letého muže , není těžké vzpomenout si na střední .Na to jak děti jsou věčně na sluchátkách mobilech videich a komunikačních technologiiích na internetu .Jaký je tento film ,jednoduchá odpověď ,je rozhodně jiný ,než na které jsme zvyklý .Nechci film bez důvodu vychválit ani zatratit .Za mě tři hvězdy ,něco se povedlo a něco vůbec ne .

• 26.12.2017  20:43
    Billy Elliot Muzikál (divadelní záznam) (2014)

Nádhera....Co dodat

• 14.12.2017  20:38
    Méďa 2 (2015)

nuda opravdu nuda

• 14.12.2017  18:24

Je to americké ,,nemám ráda ameriku,ale bavilo mě na to koukat"Tak proč dávat dvě nebo tři hvězdy.Je to komedie,člověk by se měl smát a ne ,přemýšlet o hlubším smyslu. Režie Steve Pink?Není pink růžová?

• 27.5.2017  15:14
    Gordon Ramsay za mřížemi (TV pořad) (2012)

Zatím jsem viděla první díl a určitě mě zaujal kouknu na další.Mám ráda nové věci

• 8.5.2017  20:34

drze převzatý film ponechán dokonce stejný název,ale proti originálu čajíček

• 8.5.2017  12:29

Tak tohle se mi opravdu líbilo.Je to něco jiného nového neamerického. Prostě se mi líbí celá trilogie natočená podle Jussi Adler-Olsena . Koho už šve,že koukáme jen na české a americké filmy ,Tenhle film prostě není klišé.

• 7.5.2017  12:16

Překvapení od začátku do konce a má to být třetí díl série?No jestli jsem neviděla dva předcházející určitě se kouknu...

• 15.4.2017  17:14
    Děda (2016)

Úsměv mi nezmizel z tváře od začátku do konce.Obrázek vesnice věrný i když já jsem z podještědí,ale to že informační centrum je v krámě a v hospodě sedí naprosto přesně a to že všichni všechno vědí taky.Je. to něco jiného než v tv beží běžně,ale dušičku mi to pohladilo.

• 14.4.2017  09:13
    Všichni musí zemřít (TV film) (2005)

Dobrá česká detektivka.

• 14.4.2017  09:07
    Ach, ty vraždy! (TV seriál) (2010)

já mám ráda Bohdalku v díle s Pepou Dvořákem byli kouzelní...detektivní zápletka je lehoučká ,ale beru to,že v popisku je krimi i komedie za mě víc komedie než krimi,ale bavilo mě to

• 14.4.2017  08:58
    Ve stínu (2012)

Za mě docela propadák.Napínavý kriminální příběh bych rozhodně nenapsala.Měla jsem chuť na dobrou českou detektivku a místo toho mě čekal antikomunistický politický film.Absolutně zmatený.Tady asi není místo na politické debaty,ale tohle si neodpustím.Když jsem byla malá ptala jsem se svého dědy jaké to bylo za kapitalismu.Přesto,že byl sedlák,kterému sebrali statek.Tak mi řekl,,Tolik dřít jako se muselo v dobách prvního kapitalismu,to by jste vy nevydrželi.ˇ",žila jsem v socialismu o kterém se teď vůbec nemluví ....měla jsem lehkou práci...jako matka po mateřské jen na raní,abych se mohla věnovat dětem. ......jistotu,že za ní dostanu zaplaceno.....spořitelny a banky nekrachovali.....dostala jsem přidělený byt....nehrozilo mi,že skončím na ulici..doktory léky zadarmo...dálnice bez dálničních známek.Život bez korupce a tunelování.Když to bylo za komunismu tak špatné tak proč je pořád i po 28 letech pořád volí....protože ještě stále žijí lidé, kteří si pamatují obě doby.Po převratu v 1989,který byl řízený ze zahraničí.Lidem a studentům vyhovovalo,že nepůjdou do práce.většina stávkujících byli studenti pod 18 let nezkušení bez volebního práva.Neznali to a nevěděli ještě,že v kapitalismu není travička zelenější.I po revoluci 89 se objevili dravci protože po každé revoluci je prostě anarchie kradlo se podvádělo tunelovalo vyhazovali se policisté co měli komunistickou knížku.Ano máme demokracii tedy částečnou můžeme si říkat a psát cokoliv ,krom podpory nacismu.Ale za tu demokracii dřeme neúnosné zdraví nebezpečné práce ,děláme otroky státu ,spoustu toho co vyděláme odvádíme státu,jako poštovní doručovatelka jsem chodila 25km s 30kg batohem na zádech dokud jsem se z toho nesložila .Jeden den jsem oběhla rajon a druhý den se moje tělo zablokovalo a demokraticky jsem skončila v invalidním důchodu.A to prosím ve státním podniku.Takže dědo zdravím tě a děkuju,že jsi mi tenkrát řekl pravdu.Za efekty ve filmu dvě hvězdy černé pozadí a žluté narcisky se mi líbilo

• 6.11.2016  07:13
    Karlík, zlatá rybka (TV seriál) (2010)

U mě dobrý pohádka podněcující dětskou fantazii,v pohádce nemusí být jasný děj,něco nechme na našich dětech a jejich představivosti.Loutkový film to nemá jednoduché a rapování v pohádce by mohlo dětem loutkový film přiblížit,aby nebyli fixované jen na 3D