Avatar: The Way of Water (2022)

Jedu právě z kina v krátkosti, tohle je film na , který člověk musí do kina minimálně 3D a potom jen koukat z otevřenou pusou a říkat si Cameron to zase dokázal.😉Zapomeňte na to,aby jste čekali až to bude někde stažené nebo sledovat v TV.Zvedněte zadky a palte do kina.Stoji jak za každou korunu tak i za každou minutu vašeho času.Lituji jen toho, že u nás dávají jen 3D v Ústí nad Labem.Dala bych si těch D víc,kdybych mohla.

Zoubková víla (2022)

Tak má pětiletá vnučka říká milión hvězdiček 😉 a vzhledem k tomu, že se jedná o pohádku tak dávám za ní 5

Like House (2021) (pořad)

Mně se líbí zrovna koukám

Pohromadě (2020)

Hodnota filmu ,podle toho,zda mám chuť na další a já ji prostě mám :-)

Zlatá maska (2020) (pořad)

Dala bych 4 ,ale jak tu koukám na odpady musím vyrovnat..Pando jsi borec ,celou dobu jsem myslela, že je to Rytmus 😂😂😂😂😂Vémola je nejlepší 😉no jsem vážně zvědavá,kdo bude zmrzlina za mě Rolincová 😂😂😂 Dneska mám dojem, že zmrzlina je členkou skupiny Peha vzhledem k tomu , že indicie byla,, zpomal máš privysoku rychlosť'' Katarína Knechtová,je 22.56 jedenáctého října.Tak uvidíme 😉A nakonec jsem viděla 😅😅😅Sisa Sklovska .Tak čím dál tím víc si myslím , že chobotnice je Aneta Langerová a Robot podle mě možná další z Krauzu?

Alita: Bojový Anděl (2019)

Může mi někdo prozradit ,proč si ten film pouštím pořád dokola?Jako Avatara...

Neviditelná (2019)

Vážně dobré .Nápad ,zajimavá zápletka bez zbytečných efektů .

Osmá třída (2018)

Bože co napsat .Každopádně velmi zvláštní film .Ještě ani nevím jak hodnotit .Komedie ?Rozhodně ne .Pokud chtěl být Bo Burnhan vtipný .Tak to se opravdu nepovedlo.Co se povedlo ,bylo zachytit a donutit nás vzpomenout na to ,jaké to bylo na základní a střední .Pokud bych k tomuto filmu měla vymyslet název a zařadit ho .Tak by to asi bylo Real TV.Nemá vybranou hrdinku ,tak aby to byla opravdu hezká holka ,ze které udělá nehezkou .Ona vážně hezká není,ale při tom má své osobité kouzlo .Přesně tak to v pubertě bývá .Prvních 20 minut jsem přemýšlela jestli to nevypnout a jsem ráda ,že jsem to neudělala?Ještě stále nevím .Pro 28 letého muže , není těžké vzpomenout si na střední .Na to jak děti jsou věčně na sluchátkách mobilech videich a komunikačních technologiiích na internetu .Jaký je tento film ,jednoduchá odpověď ,je rozhodně jiný ,než na které jsme zvyklý .Nechci film bez důvodu vychválit ani zatratit .Za mě tři hvězdy ,něco se povedlo a něco vůbec ne .

Robin Hood (2018)

Opravdu silně podhodnocený film na CSFD ,bylo to akční...to rozhodně.....bylo to dobrodružné....určitě ano...překvapující každou chvíli ,paraelu z dnešním světem vítám.Bavila jsem se .Pokud chce někdo film podle skutečné události , ať nechodí .Tyto lidé by si měli uvědomit,že Robin Hodd je pohádka.Pokud se chcete pobavit něčím opravdu novým a být v kině mile překvapen ať jde .Před kinem jsem se děsila toho hodnocení na , které jsem se koukla bylo 44 dala jsem 150 kč a nelituju .Za Fantastická zvířata jsem dala 60 a ten film u mě nefungoval až na pár světlých momentů.Mrzelo mě prázdné kino,protože to si tento film opravdu nezasloužil.Kdybych měla hodnotit objektivně , což normálně dělám .Tak bych dala 4 hvězdy ,protože je podhodnocený dávám 5 .