McClane

THP - VPV

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 2.6.2015  22:01
    iZombie (TV seriál) (2015)

Hodnocení pilotu: Hodně černohumorné, jí se tu mozky s nudlema a tak:). Asi první seriál od CW, který bych doporučil. Uvidíme, co další díly. 70%.

• 2.6.2015  21:58
    Tým Škorpion (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: 4 "mentalisti" z různejch oborů zachraňují svět nebo přinejmenším USA. PIlot je zábavnej, mentalista zrušenej, jako oddychovka se to jeví ideálně. 60%.

• 30.5.2015  20:52
    The Flash (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Je to hloupý, dětinský, předvídatelný, postavy vypadají jakoby se chystali právě fotit fotku na obálku módního časáku, ale přesto je to ješte koukatelný hlavně díky Flashovi a jeho crew, výjimečně povedenej cast od CW. 50%.

• 28.10.2014  15:23
    Selfie (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Zaplatpánbůh stárnu a pro tuhle nesympatickou krávu nemám pochopení. To, že podobní lidi existujou, bohužel vím a snažím se to vytěsnit. Rozhodně by se ale nikdy nemohlo stát, že by přestala být nesympatickou krávou a stala se člověkem, o čemž se nás asi tvůrci budou snažit přesvědčit. 30%.

• 28.10.2014  15:09
    Madam Secretary (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: bezkrevný, bezpohlavní, bez drajvu...V době Homelandu nebo House of Cards nemůže tenhle slabej odvar nikoho zaujmout. 50%

• 26.10.2014  17:16
    Z Nation (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Zombíci frčí, ale tyhleti, doufám, odfrčí z televizních obrazovek velmi brzo. SyFy se snaží svézt na vlně Walking Dead a vůbec se jí to nepovedlo. 30%.

• 26.10.2014  10:59
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Z prvního dílu těžko usuzovat, co bude dál, ale Leftovers jsou určitě víc než jen psychologický Ztraceni, jak by se mohlo z popisu zdát. Nejsou tu žádný superhrdinové a vědci, kteří na to všechno přijdou (teda zatím...), ale jen lidi, kteří se musí vyrovnat se svojí ztrátou. Jen kdyby tam furt nehrála ta tklivá hudba, z tý mi bylo na nic. 60%.

• 19.10.2014  12:02
    Manhattan Love Story (TV seriál) (2014)

Hodnocení po třech dílech: Velice zábavný rom-com, chemie mezi hlavní dvojicí i jejich voiceovery fungují výborně, ale obávám se, že tu seriál s námi dlouho nebude...70%

• 18.10.2014  08:43
    Cristela (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Tlustá nezadaná hispánka a humor těžící vlastně jen z týhle premisy, ale překvapivě ještě koukatelný. 40%.

• 18.10.2014  08:41
    Od A do Z (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: On ji chce, ona jeho asi taky, ale hned na začátku se dozvíme, že spolu budou randit jen omezenou dobu, což mě samotnýho trochu nalákalo koukat dál. Bude hodně záležet, jestli tahle dvojka (s jejich BFF celkem čtyřka) dokáže utáhnout celej seriál, dám jim asi ještě pár dílů. 60%.

• 18.10.2014  08:38
    Welcome to Sweden (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Příjemný sitcom, u kterýho nepraskne bránice, ale zase se člověk nemusí stydět, na co to kouká. Lepší průměr. 50%

• 13.10.2014  19:19
    Dominion (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Nemastné, neslaná a plné klišé, až jsem se za tvůrce styděl. 30%

• 13.10.2014  19:11
    Gotham (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Takovouhle trapnou limonádu bych čekal od CW a ne FOXu, po prvním dílu nemám chuť sledovat dál, byť Catwoman je roštěnka, ale zatím jsme ji moc neviděli. 40%

• 26.6.2014  21:18
    Poslední loď (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Zápletka klišoidní až hanba, herecký výkony těžkej průměr, ale vrtulník s kamenou hezky krouží kolem letadlový lodi a v létě je přece vedro a čas na blbější seriály. Dá se očekávat typ epizod jako u SGU, což mě dost děsí, navíc netuším, co budou s tím dějem chtít udělat, kdyby nedejbože dostali víc než jednu sérii. 50%.

• 7.6.2014  19:46

Osciluju na hraně 4 a 5 hvězd, poslední půlhodina trochu kazí předchozí pocit, kdy jsem se většinu času tetelil blahem a nenapadlo mě podívat se na hodinky. Závěr je bohužel klišoidní a předvídatelný, ale asi jim to odpustím, hlavně díky Emily Blunt, která je prostě skvělá. A kočka ofc:). 90%

• 20.4.2014  11:14
    The Bridge (TV seriál) (2013)

Původní severský seriál neznám, takže nemůžu porovnávat, ale americká verze mě hned chytla a bavila. Všechno už bylo napsáno a já nemám moc co vytknout, jen slabší poslední dva díly. Snad druhá série naváže lépe, než jak první skončila. 90%.

• 9.3.2014  21:36
    Witches of East End (TV seriál) (2013)

Hodnocení pilotu: Už dlouho tu nebyl žádnej seriál o čarodějkách, nebo vlkodlacích, nebo upírech...oh, wait, to jsem je jen úspěšně vytěsnil. Další zoufale neoriginální seriál pro náctiletý holčičky, ale ve výsledku o třídu lepší než ostatní Vampire Diaries, Originals a jiný. 30%.

• 9.3.2014  12:41
    About a Boy (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Nejlépe fungují scény mezi Willem a jedno falešným synem Jonahem, teda Marcusem. Ostatní je pohříchu trapný a nepovedený, ale ty fungující části mi dávají naději, že pokud se scénáristi vzchopí, tak by to mohlo fungovat a mohl bych tomu dát šanci. 50%.

• 9.3.2014  11:26
    Láska ve hvězdách (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Beverly Hills 902 10 s mimozemšťanama a to jsem teď hodně urazil Beverly Hills. 20%.

• 8.3.2014  18:25
    Da Vinciho démoni (TV seriál) (2013)

Hodnocení pilotu: Pohled na Leonarda z hodně jiného úhlu než jsme zvyklí, ale nějakým záhadným způsobem jsem se během prvního dílu stále bavil a čekal, co bude dál. Sympatickej cast, zdařilí záporáci a pro Lauru Haddock mám velkou slabost od HNTLYL, takže pro mě další velké plus. Zatím 70%.

• 8.3.2014  13:03
    Betrayal (TV seriál) (2013)

Hodnocení pilotu: Drama o zradách a "zradách". Pilot mě svým tempem, ani zápletkou nezaujal a nejsem sám, kvůli nezájmu se tenhle seriál nedočká druhé sezóny. 30%.

• 8.3.2014  12:51
    Zdravím, dámy! (TV seriál) (2013)

Hodnocení pilotu: Stephen Merchant jako anglický nerd v LA, který to ze ženskejma vůbec neumí a myslí si, že na to jde správně. Postavička stokrát provařená, takže jde jen o to, jestli je dobře napsaná a zahraná. Což bohužel moc není, povedenej vtípek vykoukne z moře nudy jednou za čas a všechna vina padá přímo na Merchanta, který je zodpovědný za scénář i hlavní roli. 40%.

• 6.3.2014  20:12
    Black Sails (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Od kabelovky Starz jsem čekal víc než seriálovou verzi Pirátů z Karibiku, protože tohle není spolek drsnejch pirátů, ale spíš parta hezounů z posilovny. Není to úplně špatný, ale během hodinový stopáže jsem se místama nudil a těšil se, až se přestane kecat a něco začne dít. Vizuálně super, ale ten zbytek je odfláknutej. 60%.

• 16.2.2014  10:12
    Hledání (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilot: Zjednodušeně se dá říct, že to sanfraciský Sex ve městě o gayích, takže nemám důvod proč bych se na to koukal. 40%.

• 16.2.2014  10:09
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Velmi pomalé, přesto dokáže nenudit, ale předpokládám, že s dalšími díly se vše bude dostávat spád a moje hodnocení půjde nahoru. 60%. Hodnocení po S01: Nijak zásadně se kvalita nezvedla, ten nesmyslnej hype tohohle seriálu prostě nechápu.

• 10.2.2014  21:56
    Bitten (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Další seriál o vlkodlacích/upírech/čarodějkách, kterej je zbytečnej, nudnej a maximálně pro vypatlaný teenagery. Ani pár záběrů polonahý Laury Vandervoort to bohužel nespraví. 20%.

• 9.2.2014  22:26
    Chicago P.D. (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotu: Temnější kriminálka než všechny ty vyjuchaný CSI. Myslím, že tenhle seriál si zaslouží, aby dostal šanci, ale slušelo by mu víc prostředí kabelovky, takhle je to všechno uhlazený, žádný fuckování ani shitování, jen sem tam nějaká ta uřízlá hlava. 70%.

• 9.2.2014  22:19
    Utopia (TV seriál) (2013)

Hodnocení pilotu: Na můj vkus příliš zmatené, ujeté a nezábavné. Kde je Jesicca Hyde mi bylo úplně volný. 40%.

• 31.1.2014  16:51
    Helix (TV seriál) (2014)

Hodnocení pilotního dvojdílu: hodnotím až s odstupem 24 hodin, protože jsem si chtěl nechat Helix trochu rozležet. Hned při sledování mě vytáčela neuvěřitelná hi-techovost stanice kousek od severního pólu, ale nejsevernějc jsem byl v životě tuším ve Wroclawi, takže se můžu mýlit. Pak mě točí kenovitost/barbienovitost všech hlavních postav, nejen zjev, ale hlavně chování, logický uvažování tady prostě dostává na prdel, protože když si pošlete někoho z centra pro kontrolu nemocí, tak ho samozřejmě necháte lozit ve větracích šachtách, kde kempuje jeho zmutovanej bráška. A to je pouze jeden příklad. Bohužel nesmyslnýho chování je pilotni dvojdíl napěchovanej jako máloco, takže jakkoli serial možná šlape, tak pokud člověk přemýšlí, zjistí, že celá zápletka je idiot plot - pokud by se alespoň část lodí chovala logicky, tak by nebylo o čem točit. Škoda. 40%.

• 29.1.2014  20:53
    Život je boj (TV seriál) (2013)

Hodnocení pilotu: Buď jsem ten humor nenašel, nebo si z nás dělá HBO srandu, když tvrdí, že to je komedie. 20%.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8