McClane

McClane

Štěpán Pech

okres Praha
THP - VPV

homepage

44 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 18.9.2010
  Superkočky (TV seriál) (2010)

  Marti studuje práva na univerzitě Lancer v Memphisu, ale jen díky stipendiu. Ve chvíli, kdy o něj přijde, je její další studium ohroženo a jí nezbývá nic jiného než získat co nejrychleji jiné. Když zjistí, že i roztleskávačky, které si říkají Hellcats, mají svá stipendia, rozhodne se zkusit stát se jednou z nich, ačkoli je nesnáší. Díky svému neotřelému vystoupení na konkurzu a tomu, že dříve dělala gymnastiku, se jí podaří dostat se do týmu, ale tím její problémy nekončí. Některým roztleskávačkám je trnem v oku a její místo v týmu, a tudíž i stipendium, možná nebude tak jisté, jak čekala. Navíc kvůli škrtům dostane celý tým roztleskávaček nůž na krk – musí se umístit v národním kole, jinak je zruší.

  • 21.7.2010
  Pioneer One (TV seriál) (2010)

  Nad severní Amerikou proletí neznámý objekt šířící radiaci. Je to některá ze starých sond, nebo se snad jedná se o teroristický útok? Trosky nalezené v Kanadě pak vyvolávají další otázky ohledně jednoho velikého tajemství. Jak moc byli Sověti šílení a kam daleko se při dobývání vesmíru dostali?

  • 25.8.2009
  Stav beztíže (TV seriál) (2009)

  Šest let, sedm planet, osm astronautů. Nejambicióznější projekt v historii lidstva. V roce 2052 vyráží vesmírná loď Antares na cestu Sluneční soustavou. Několik hodin před odletem se objeví u dvou členů posádky nenadálé zdravotní potíže a musí být vyměněni náhradníky. Je to náhoda, že se u dvou astronautů objevil zničehonic šelest na srdci? Vedení mise ví, že s tím má společného „cosi“ v doku č.4. Entita nazývaná „Beta“, o jejíž přítomnosti na lodi posádka není seznámena.
  Podaří se náročná mise čtyř mužů a čtyř žen? Proč je na palubě i fyzik, který neprošel fyzickými testy? Co znamenají velice živé noční můry posádky? Co je to Beta a co po lidstvu vlastně chce? To jsou otázky, na které divák společně s astronauty bude hledat odpovědi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace