Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Sci-Fi

plakát

iZombie (2015) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: Hodně černohumorné, jí se tu mozky s nudlema a tak:). Asi první seriál od CW, který bych doporučil. Uvidíme, co další díly. 70%.

plakát

Tým Škorpion (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: 4 "mentalisti" z různejch oborů zachraňují svět nebo přinejmenším USA. PIlot je zábavnej, mentalista zrušenej, jako oddychovka se to jeví ideálně. 60%.

Flash (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: Je to hloupý, dětinský, předvídatelný, postavy vypadají jakoby se chystali právě fotit fotku na obálku módního časáku, ale přesto je to ješte koukatelný hlavně díky Flashovi a jeho crew, výjimečně povedenej cast od CW. 50%.

plakát

Selfie (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: Zaplatpánbůh stárnu a pro tuhle nesympatickou krávu nemám pochopení. To, že podobní lidi existujou, bohužel vím a snažím se to vytěsnit. Rozhodně by se ale nikdy nemohlo stát, že by přestala být nesympatickou krávou a stala se člověkem, o čemž se nás asi tvůrci budou snažit přesvědčit. 30%.

plakát

Paní ministryně (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: bezkrevný, bezpohlavní, bez drajvu...V době Homelandu nebo House of Cards nemůže tenhle slabej odvar nikoho zaujmout. 50%

plakát

Z Nation (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: Zombíci frčí, ale tyhleti, doufám, odfrčí z televizních obrazovek velmi brzo. SyFy se snaží svézt na vlně Walking Dead a vůbec se jí to nepovedlo. 30%.

plakát

Pozůstalí (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: Z prvního dílu těžko usuzovat, co bude dál, ale Leftovers jsou určitě víc než jen psychologický Ztraceni, jak by se mohlo z popisu zdát. Nejsou tu žádný superhrdinové a vědci, kteří na to všechno přijdou (teda zatím...), ale jen lidi, kteří se musí vyrovnat se svojí ztrátou. Jen kdyby tam furt nehrála ta tklivá hudba, z tý mi bylo na nic. 60%.

plakát

Manhattan Love Story (2014) (TV seriál)

Hodnocení po třech dílech: Velice zábavný rom-com, chemie mezi hlavní dvojicí i jejich voiceovery fungují výborně, ale obávám se, že tu seriál s námi dlouho nebude...70%

plakát

Cristela (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: Tlustá nezadaná hispánka a humor těžící vlastně jen z týhle premisy, ale překvapivě ještě koukatelný. 40%.

plakát

Od A do Z (2014) (TV seriál)

Hodnocení pilotu: On ji chce, ona jeho asi taky, ale hned na začátku se dozvíme, že spolu budou randit jen omezenou dobu, což mě samotnýho trochu nalákalo koukat dál. Bude hodně záležet, jestli tahle dvojka (s jejich BFF celkem čtyřka) dokáže utáhnout celej seriál, dám jim asi ještě pár dílů. 60%.