Cisarpan

Dokonalej nadčlověk

2 body

<< předchozí 1 2
    • 5.1.2018  01:41

Neuvěitelně silnej snímek. Nejde nic dodat, maximální zážitek

• 19.9.2017  08:29
    To (2017)

Skvělé! Hlavně první polovina filmu - seznámení s děckama a městečkem, první střetnutí se strachem každého z nich - to fungovalo. Scény strachu výborné, stejně tak navození atmosféry přátelství a sounáležitosti. Překvapivě některé scény až brutální (úvodní, šikana, vražda šerifa), oproti tomu některé zas vyloženě komické či romantické. Přesně takhle ale King své dílo psal, do obyčejného malého městečka a bezstarostného života lidí se jen vkrádá zlo a strach z Toho...famozní úvodní scénka, to samé se dá říct o koupelně či scéně s leprákem u starého domu. Koupání v lomu se taky povedlo. Za mě by možná jen stopáž mohla být o čtvrt hodinku, dvacet minut klidně kratší, protože druhá polovina filmu se místy přeci jen natahovala, hlavně finále by asi šlo zkrátit, ale zas ne, že by se člověk nudil! Herci vybraný parádně, za mě hlavně Beverly byla úžasná a vykradla spoustu scén jen pro sebe. Jen snad, proč musí na takový film chodit každej ten vidlák co se cpe popcornem a směje se každje chujovině půl minuty a musí všechno komentovat, slepice co polovinu filmu prožvaněj a na záěr řeknou, že docela bída vubec sme se nebála..takže očividně empatie těmhle supercool pipkám vylízanejm z dnešní doby už chybí, hlavně, že byly na tom IN filmu. Na takový by Pennywise měl přijít příště

• 15.9.2016  02:39

Jde to. Jen jsem čekal, že film pojmou přece jen blíže originálu, tzn nějaký opravdu postupný trenink a nějaká další zápletka boční. Tady je trenink sice efektní, ale hlavní hrdina bud hprakticky okamžitě všechno umí na výbornou, nebo jendou tragicky neumí a podruhé už to na tu výbornou je..Taky mi zde Tong Po ani chvilku nepřišel nijak zlej...v originále to byl hajzl od pohledu a opravdovej záporák. Tady prostě jen dělá svou práci bez nějakých emocí a dokonce pustí Kurta který ho přijde zastřelit na svobodu a nechá ho si trénovat. I závěrečný boj je veden vlastně velmi férově. Ale právě ty bojové scény jsou opravdu povedené, efektní a stojí za to je vidět. K tomu celkem příjemné prostředí ve kterém se film odehrává a samozřejmě JCVD! Originál měl lepší všechno, ale na dnešní dobu je to dobré!

• 25.8.2016  12:07

Název tohoto filmu zdá se přesně vystihuje obyvatele této stránky. Absolutně nechápu, co se komu na tom nezdá. Vyborní herci, v čele s nepřekonatelným panem Sobotou (nejlepší čs.herec posledních 40 let) výnikající pan Skamene a břitký humor. V pohodě film a v posledních x letech jedn adobrá komedie...Jen to asi je mainstream, takže je to nepopulární co....haha

• 21.8.2016  03:27
    El Dorado (1966)

Jak mě nebaví westerny, tak tohle byla pecka! humoru na rozdávání, přitom to neshazuje napínavou akci! John netřeba mluvit, ale i "vedlejší" postavy jsou perfektní, každá má osobitý xicht a svoji důležitou roli v příběhu, nikdo zde nehraje druhé housle. A hlavní záporák vlastně neni pistolník a vystřelí jednou za celej film:) super je to! max spokojenost.

• 9.5.2016  00:38

Neni co dodat, jeden z nej.filmů co sem viděl.

• 9.5.2016  00:30

Problém tohohle webu je jeden. Komentáře zde píší lidi, co naprosto NEROZUMI danému žánru a proto tak zklreslují pohled na film. Asi jako kdyby v hudbě desku Nirvany hodnotili fanatický příznivci hip hopu, nebo vážné hudby a obráceně. číst některé hlášky je opravdu důkaz toho, že někteří jsou jen děcka co je empatie neškrtla ani z kilometru. Napsat, že se někdo po 30 minutách filmu nudil např je dukaz toho, že takovej člověk je už zničen dešní dobou a je závsilej jen na akci....viva la konzum. Samotný film je totiž naprosto užasnou přehlídkou citu a empatie a to v mnoha polohách. myslim, že nikdo nechtěl, aby byla Abby vlastně ztrestána za svoje vraždy, naopak, každý si zřejmě přál dobrý konec. Osobně si většinou u filmů přeji spíš "špatný" konec pro to "překvapení" a wow efekt, ale zde sme si sakra přál, aby to dobře dopadlo. Hlavní dětské postavy perfektní, uvěřitelný a doslova VSECHNY scény, kdy si "děti" povídají na prolejzačce za noci v pozadí s jemnou hudbou jsou strhující a emotivní...nesmělost, radost, emoce a vše autotentické, takhle přesně by se chovala hádám většina dvanáctiletých v té době v takovém místě. Chloe je úžasná a opravdu dodává sílu malému Owenovi. Krásný příklad přátelství a citu, kteýr neni ještě ničim poškozený. Tenhle film doporučuju každému, kdo neni jen tupej popokornák co si mastí u matrixu atd.

• 7.4.2016  03:02
    Insidious 2 (2013)

Už jednička byla vychvalovaná do nebes a já celkem nepochopil proč...průměrnej film, kterej navíc byl postupně sveden spíš do komedie a druhý díl, to je fračka úplná. A to říkám jako ttoální milovník hororů a nadpřirozena a všeho kiolem. U tohohle se opravdu bát snad nemuže nikdo, leda leze na nervy postupem času ten přeplácanej a fakt místy až směšně komickej děj a scény. Tohle pro mě horor neni ani náznakem

• 28.3.2016  03:49

Veliké překvapení! Nejsme zrovna fanda alternativních filmů a tak nějak povrchně sem od švédského nízkorozpočtáku nic nečekal a začal na to koukat vesměs jen náhodou, ale okamžitě tenhle film řadim do absolutního top! Ačkoli horor, muže na to koukat každý, protože dsivých scén je tam naprosto minimum a zaberou několik vteřin dohromady, za to romantické drama dvou dětí, které jsou vlastně sami na celém světě je dokreslené uchvatně. Strach, naivita, touha po lásce, vše v jednom. Ocenuji i kameru a to, že konečně někdo taky oživil jedne ze základních upírských zvyků - resp.antizvyku - vstup na pozvání...Jediná chyba za mě je konec filmu...Nicméně dokonalé dílo, sem unešen.

• 24.2.2016  00:29
    Herkules (TV seriál) (1995)

Tento seriál hravě předčí nový film s Rockem . tAdy vidítě všechny slavné Herkulovy činy, v seriálu je mbnoho kvalitních hzerců a pohledných žen. Triky jsou obstojné a uvidíte zde vše od hyder po minotaury. fanouškum fantasy a pohádkových příběhu doporčujui všemi deseti!!!!!

• 22.2.2016  23:09
    Tarzan (TV seriál) (1991)

Vy ste se asi zbláznili...Už fakt nevim, co vám vadí....V tomto seriálu, bylo mnoho zvířat, přáíběhy byli kvalitní a zápletka různorodé! Ze seriálů na toto téma, je toto skvost! Absolutně nechápu a a určitě vřele doporučujui jak malým, tak velkým, vhodné pro celou rodinu!!!!!

• 18.1.2016  23:54
    Šeptej (1996)

bezkonkurenčně jeen z nejlepších českejch filmů všech dob. DOKONALA atmosféra filmu..ikdyž nechutná propagace Prahy, ale jako pražáka mě to nesere.)

• 18.1.2016  23:11
    European Poker Tour (TV pořad) (2005)

Slušně sestříhané, dobré záběry, fainy. český pořad je bohužel zničenej komentářem těch dvou nýmandů co jsou hrozně cool, in, trendy, fake a další superin slova dnešní zhulené mládeže co tam furt předvádí

• 14.1.2016  01:43

Krom pár scének těžká nuda a slátanina násilnická

• 14.1.2016  01:41

Fandil sem medvědovi!!! Upřímně se mi snad nechce věřit, že film má 117 miut...přijde mi, že se všechno děje strašně rychle, úvodní představení hlavních postav už přímo na místě akce, let, pád, brzké setkání se zvířetem, brzo od začátku jasná smrt, brzo finální setkání se zvířetem a konec. Postupuje se krásně podle bodů a vždy až za tim co odškrtnbete jeden, začne se děj soustředit na druhej, mezitim nic. Ale dívá s ena to fakt dobře

• 14.1.2016  01:39
    Mumie (1999)

Regulérně sme usínal u toho

• 14.1.2016  01:39

Možná v roce 84 zajímavý, mě to nebavilo ani v roce 94 kdy sme to plus mínus viděl prvně...ani dneska mě to nebaví, je to o ničem příběhově, postavy nesymnpatické, scény pitomé. Mnoho dobrodružných filmů je mnohem kvlaitnějších, tohle je nuda

• 31.12.2015  01:21

Výnorná akční oddechovka. Rock je bez chyby, má charisma a vtip, skvělej herec! Příběh jednoduchej, ale tak co čekat od akčního filmu! naštětsí se to omezilo na klasické pěstní souboje a pár opravdu vtipnejch a dobrejch scén a ne furt jen tupý střílení, až na konci chvilku. kvalitní film

• 31.12.2015  01:18
    Matrix (1999)

pro fanoušky scifi a akčních slátanin asi dobrý, já u toh usínal a neodkoukal to ani jak to nudilo

• 31.12.2015  01:11
    Howl (2015)

Po dlooooooouhej a dloooouhej době perfektní vlkodlačí horor!!! atmosféra dokonalá, sice pořád si myslim, že vlkodlaci a upíři patří dějově do středověku dejme tomu a ne moderní doby, ale tim, že děj je zasazen do lesa a pochmuerného vlaku, je to defacto v pořádku. Atmo parádní a strach a očekávání každym kouskem. Ikdyž se občas drobet povídá, koho sere! lepší než akční onanie! SUPER HOROR

• 31.12.2015  01:05

hnusný špianý vyhulený děti jako Tosin atd.tohle nidkmy neocení..pro takový hajzly je i Křemílek a Vochomůrka asi nuda a shit...pro nás normální je tohle klenot!!

• 31.12.2015  01:00

Nejlepší a důstojné zakončení vynikající koímediální serie! v čr se moc lepších komedii nenatočilo!! ti co dávja odpad jsou nýmandi dnešní zdegenerovaný doby vyhulenejch parchantů! my co si pamatujem sníh na Vánoce tohle ale oceníme!

• 31.12.2015  00:57

Bezkonkurenčně nejlepší pohádka za posledních dvacet let! užasné postavy, krásná hudba, dobře vybraní herci, tohle se může nelíbit jen nýmandům co jsou proti troškovi, kdyby to antočil ěnjakej ALTERNATIVNÍ REŽISÉR bez sponozorů tak si and tim honíte jako nad uměleckym dílem

• 31.12.2015  00:55
    Princezna ze mlejna 2 (TV seriál) (2001)

Nejni to sice tak kvlaitní jako první díl, ale pořád perfektní pohádka!!! A hláčky jako "šílené labutě" jsou dokonalé!

• 31.12.2015  00:52
    Z pekla štěstí (TV seriál) (1999)

Si asi děláte prdel už ne? Podle mě jakmile vidíte jméno Troška, tak je to automaticky špatný..ikváči!! Dobří herci, pěkný příběh, z novějších pohádek určitě jedna z povedenějších!! Navíc moc pěkná muzika! Tohle je kvalitní pohádka a vy jste banda blbců

• 3.12.2015  15:18
    Superžralok (2011)

Nápad zajímavý, ne přímo oroginální, ale proč ne. že žraloček nebyl kdo ví jak zpracovanej mi nevadí, pohodička do letních kin. v létě na velkém plátně, super filmeček! a pěkné hérečky.

• 10.10.2015  01:12
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Prostě nejlepší seriál, co víc dodat...Skvělé postavy, dokonale vymyšlené (ikdyž veskrze klasické) herci precizní a postava Ela Bundy? Nic lepšího v žádném seriálu nikdy nebylo a zřejmě nebude:)

• 6.9.2015  22:53

Klasickej horor alá krev a jatka, o bání to neni...ale pro ty, kdo mají rádi tenhle styl hororů je to dobrá práce! scény pěkně peprné a uchylnej "šerif" je pak fakt správnej záporák..a občas i vtipně hlásí

• 6.9.2015  22:50

Kvalitní filmeček na běžné téma, ale zápletka tam je, nějakej překvapivej moment taky, vlastně dva celkem zásadní a herci dobří. I prostředí filmu dobrý. IQči co buzerujou skrz scénář...to je kapitola sama pro sebe. Pro ty co chtěj "klidnej" krimi film s pěknejma holkama dobrá volba

• 8.7.2015  13:59
    Hooligans - Zákon tribuny (TV seriál) (2006)

Velmi dobře natočený dokument. Nic zvenčí a opravdu profi práce dramaturgie, chváloim. Záběry ze stadionů, rozhovory, všechno na jedničku. Navíc vždy velmi dobře vyprávěná historie klubů, rivalit, fakt super! PS:intelektuální svoloč co tady tomu hází odpad jen proto, že v Hooligans vidí jen kretény je k smíchu. Objektivní hodnocení o dokumentu shazujou tim o čem to je...

<< předchozí 1 2