Tarzan (1991) (seriál)

Vy ste se asi zbláznili...Už fakt nevim, co vám vadí....V tomto seriálu, bylo mnoho zvířat, přáíběhy byli kvalitní a zápletka různorodé! Ze seriálů na toto téma, je toto skvost! Absolutně nechápu a a určitě vřele doporučujui jak malým, tak velkým, vhodné pro celou rodinu!!!!!

Šeptej (1996)

bezkonkurenčně jeen z nejlepších českejch filmů všech dob. DOKONALA atmosféra filmu..ikdyž nechutná propagace Prahy, ale jako pražáka mě to nesere.)

European Poker Tour (2005) (pořad)

Slušně sestříhané, dobré záběry, fainy. český pořad je bohužel zničenej komentářem těch dvou nýmandů co jsou hrozně cool, in, trendy, fake a další superin slova dnešní zhulené mládeže co tam furt předvádí

Na ostří nože (1997)

Fandil sem medvědovi!!! Upřímně se mi snad nechce věřit, že film má 117 miut...přijde mi, že se všechno děje strašně rychle, úvodní představení hlavních postav už přímo na místě akce, let, pád, brzké setkání se zvířetem, brzo od začátku jasná smrt, brzo finální setkání se zvířetem a konec. Postupuje se krásně podle bodů a vždy až za tim co odškrtnbete jeden, začne se děj soustředit na druhej, mezitim nic. Ale dívá s ena to fakt dobře

Mumie (1999)

Regulérně sme usínal u toho

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Možná v roce 84 zajímavý, mě to nebavilo ani v roce 94 kdy sme to plus mínus viděl prvně...ani dneska mě to nebaví, je to o ničem příběhově, postavy nesymnpatické, scény pitomé. Mnoho dobrodružných filmů je mnohem kvlaitnějších, tohle je nuda

Kráčející skála (2004)

Výnorná akční oddechovka. Rock je bez chyby, má charisma a vtip, skvělej herec! Příběh jednoduchej, ale tak co čekat od akčního filmu! naštětsí se to omezilo na klasické pěstní souboje a pár opravdu vtipnejch a dobrejch scén a ne furt jen tupý střílení, až na konci chvilku. kvalitní film

Matrix (1999)

pro fanoušky scifi a akčních slátanin asi dobrý, já u toh usínal a neodkoukal to ani jak to nudilo

Howl (2015)

Po dlooooooouhej a dloooouhej době perfektní vlkodlačí horor!!! atmosféra dokonalá, sice pořád si myslim, že vlkodlaci a upíři patří dějově do středověku dejme tomu a ne moderní doby, ale tim, že děj je zasazen do lesa a pochmuerného vlaku, je to defacto v pořádku. Atmo parádní a strach a očekávání každym kouskem. Ikdyž se občas drobet povídá, koho sere! lepší než akční onanie! SUPER HOROR

Ovládací panel
2 body