ddf76

David Del Favero

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 20.9.2020  00:01
    Challenger: Poslední let (TV seriál) (2020)

Velmi povedeny dokumenterni serial o tragedii Challengeru. Skvely dokument od Netflixu.

• 5.9.2020  10:44
    Yellowstone - Season 3 (série) (2020)

Ta prestrelka na konci mi moc nedava smysl. Ten kdo za tim stoji, ne neho je to moc velky ulet.

• 29.8.2020  13:02

Tohle se neda sledovat. Hodne spatny. Koncim.

• 23.8.2020  07:45

Je to tak blby az jo to misty vtipny.

• 18.8.2020  17:29

Prvni dil byl hodne nudnej.

• 27.7.2020  00:11

Opet vyborny dokument o poulicni strave tentokrat v Jizni Ameriky. Skoda, ze to nema 9 dilu jak prvni serie. Ale tady asi zasahla pandemie covidu, takze jen 6 dilu. (Rad by videl dil z Ekvadoru,pokud byl v planu). Komu se libila prvni serie,tak ten nebude zklamany ani ve druhy.

• 3.7.2020  12:21

Oddechovka s vybornym soundtrackem :).

• 23.5.2020  15:02

Aspon vidite ty sasky jako Bloomberg, Branson, Al Gore a jemu podobni, ze vlastne o zelene ekologii si s temito smejdy, muzem nechat jenom zdat. V prvni rade jde o penize, pak zase o penize a pak zase o penize atd.a mozna 100.miste o ekologii. Ale vzdycky poblaznite uzitecny magory, kteri budou tlacit na politiky. Pekny rozhovor se zakladatelem Greenpeace https://www.euro.cz/politika/oslavujte-co2-zakladatel-greenpeace-kritizuje-zelene-radikaly-1294188?fbclid=IwAR1yWsmBrWf_opl94A8L8yvtv34wYiZo83E4g7WfhanpiUUQRRhFLo4PwFY#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink .

• 19.5.2020  08:18
    Poslední představení (TV seriál) (2020)

Nejlepsi sportovni dokument. Naprosta bomba. Hltal jsem kazdy pondeli 2 dily po sobe :). Zavidim tem, kteri si to daji jako marathon po 18.5 2020. To je od Netflixu a ESPN majstrstyk.

• 14.5.2020  22:42

V male cameo roli se zde objevi americky sachista Hikaru Nakamura 18.hrac na zebricku FIDE.

• 2.5.2020  20:14
    Za stínem noci (TV seriál) (2020)

Ja jsem byl spokojeny. Dalsi povedeny evropsky serial. Napad dobry, uvidime co se bude dit ve 2.serii.

• 1.4.2020  19:02
    Ozark - Série 3 (série) (2020)

Vyborna serie. Pecka jak hrom. Skvely scenar. Skoda manzelske poradkyne.

• 17.2.2020  13:33
    Narcos: Mexiko - Série 2 (série) (2020)

Klid pred bouri. Druha serie je o padu Felixe Gallarda. Vice filozovistejsti, pomalejsi a mene akcni. Ve treti serii bude krvava rezba o ovladnuti paserackych tras a kokainoveho trhu v USA mezi mexickymi karteli. Hlavne se vyhoupne EL Chapo s jeho tunelama a Amado Carrillo Fuentes s jeho letadlama. Uz se tesim na tu nekompromisni reznicinu, co prinese treti rada.

• 9.12.2019  14:55
    Le Mans '66 (2019)

Nejlepsi film roku 2019. Uz dlouho se mi v kine nestalo, ze jsem uplne zapomnel na cas a na konci filmu si rikal, ze to snad byla pulhodina od zacatku a pri tom ma film dve a pul hodiny. Parada.

• 3.12.2019  16:39
    Stan a Ollie (2018)

Po fakticke strance je film hodne mimo. Laurel a Hardy tocili vesele dal pro Hala Roache az do roku 1940, takze se nerozesli v roce 1938, jak se nam snazi namluvit film. Po odchodu od Hala Roache tocili spolecne pro studio 20th Century Fox a jejich posledni film pro toto studio byl Toreadori v roce 1945. Pak jeste v roce 1951 natocili v evropske koprodukci film Laurel a Hardy zdedili ostrov. Nikdy mezi nimi nebyla zadna rozepre, perfektne se doplnovali. Staci se podivat na nejaky dokument o nich. Proste jejich filmy behem druhe svetove valky uz tolik netahly. Dalsi fail je, ze oni vystupovali se zivimi skeci od roku 1947 a vsude meli vyprodano. A pro tyto vystoupeni porad pripisovali nove scenky. Posledni vystoupeni meli v roce 1954. Pred tim projezdili Velkou Britanii, Franci, Belgii a Skandinavii. Byli hodne uspesni az do sveho konce (Laurel dostal infarkt a pak uz byl hodne nemocny). Proste hodne vyfabulovany film. Nevim jak ten film odpovida knizni predloze Laurel & Hardy - The British Tours od A.J.' Marriota a co si vymysleli scenaristi. Proste tento film neni postaveny na nejakych faktograficych zakladech, ale je hodne mimo, coz hodne zamrzi. A ti co neznaji jejich osud, si budou myslet, ze se to tak opravdu odehralo a to bude 99% divaku. Skoda, ti dva by si urcite zaslouzili lepsi film.

• 25.11.2019  17:42
    Koruna - Série 3 (série) (2019)

Porad skvela Tv serie o kralovske rodine s novym obsazenim, ktera porad jede na plny plyn. Tak uz aby tady byla 4.serie.

• 21.11.2019  15:32
    Bez vědomí (TV seriál) (2019)

Za me 50%. Slaby scenar, plny logickych bot. Bohuzel u nas spinozni thrillery neumime natocit. Nekteri herci jen odrikali svy role.Tezky zklamani po Pustine.

• 30.10.2019  14:50

Treti serie pekne zakoncila vzestup porno prumyslu v 70. letech do poloviny 80. let. Zaverecna epizoda treti serie je lahudka.

• 24.9.2019  11:21
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

Ti radoby experti si vsechno cucaji z prstu. Dostal me dil, kde mluvi o prvku 115, takovej gulas nesmyslu a fantasmagorii si hned tak nevidi. Tihle lidi maji mimozemstany jako diagnozu :).

• 4.9.2019  12:26

Tak 3.serie je sesup dolu. Prezivsi z lupicu jdou vysvobodit Ria, ktery je zatcen, tim ze jdou vyloupit dalsi banku. Proste nevstoupis dvakrat do stejne reky. Dej opet stejny, jak v prvnich dvou seriich. Proste uz to nefunguje. V posledni casti, to bylo na rucnik, proste se dalo cekat, ze nekdo prijde o zivot a plus dalsi zvrat s byvalou inspektorkou. Rozmyslim se, jestli se mam divat na 4. serii, protoze je plno skvelych serialu a divat se na dalsi serii jen z povinnosti se mi nechce.

• 2.9.2019  13:50
    Yellowstone - Season 2 (série) (2019)

Porad je to vyborny mix westernu a Billions. druha serie opet velmi dobre slape jako hodinky. Kelly Reilly hraje mrchu super. Tak uvidime,co se vyvrbi ve 3.serii.

• 1.9.2019  13:39

Zacina prituhovat, coz je jedine dobre :).

• 1.9.2019  13:38
    Nahý režisér (TV seriál) (2019)

Nahlednuti do zacatku japonskeho porna bez cenzury. Tohle by si amici nelajzli, ale Japonci ano. Serial je inspirovan skutecnym reziserem japonskeho porna Toru Muranishiho. Za me dobry, trocha exotiky z Asie, plus netradicni dej. Za me gut. Mozna bude i druha serie. Na tu bych se podival, pokud ji odklepnou.

• 25.8.2019  12:17
    Nejsilnější hlas (TV seriál) (2019)

Letni majstrstych od Showtime s vybornym Russellem Crowem. Perfektni sonda do politiky a zpravodajstvi v USA. Crowe hraje jak o zivot, zatim pro me nejlepsi herecky vykon roku v serialech. Vyborna sonda do zpravodajstvi v USA a nedelam si iluze, ze druha strana hraje fer a vsechno je cisty. Proste tak ten svet dnes nefunguje, kdyz mate za sebou dobrou PR a zpravodajske kanaly, tak nekukate lidem cokoliv.

• 17.8.2019  17:17

Druha serie je opet pecka, hlavni linie nas zavadi do Atlanty, kde radi seriovy vrah cernoskych deti. V druhe rade vsechno slape jak dobre namazany stroj - scenar, herci, hudba, rezie. Dal jsem si to jako maraton a byla to bomba. Doufam, ze nebudem na treti serii cekat 2 roky.

• 4.8.2019  15:00
    Archer - 1999 (série) (2019)

Uz to chce v 11.serii zakoncit. Uz se to neda srovnavat z prvnimi sedmi seriemi. A kor v dnesni hyperkorektni dobe. Scenaristi uz hodne tapou. Tehle serii uz chybi drajv a to sleduju Archera od zacatku. Proste nic netrva vecne.

• 19.7.2019  12:51

Pomalu se desim, co bude ve 4.serii. Herci starnou, sice privedli na scenu zle Rusaky a o tom asi i bude 4. rada. Viz konec 3.rady. Doufam, ze s herci nedojdeme do duchodoveho veku.

• 10.7.2019  13:46
    Shazam! (2019)

Film pro deti do 12 let. Pro dospele je to spis utrpeni. Hodne spatny.

• 7.7.2019  12:18

Prijemne letni prekvapko od Showtime. Rusell Crowe skvely, hodne me to chytlo. Je jen skoda, ze se neuvolnila serie naraz, ted musim cekat, kazdy tyden na jednu epizodu :).

• 7.7.2019  11:54
    Zone Blanche - Série 2 (série) (2019)

Po paradni jednicce, trochu sesup dolu, ale porad poctivych 80%. Uvidime jaka bude 3. rada.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29