ddf76

David Del Favero

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 16.6.2019  13:27
    La Forêt (TV seriál) (2017)

Hodne povedena kriminalka z Francie. Scenar je hodne dobry plus dobri herci. Za me spokojenost.

• 23.5.2019  06:00
    Bosch - Season 5 (série) (2019)

Dalsi skvela serie. Bosch je vyborny americky detektivni skvost. Scenaristi si zaslouzi absolutorium a to stejne plati pro herce. Sledovat Bosche je pro me serialovy pozitek. Skoda, ze ted musim cekat rok, na dalsi serii.

• 1.5.2019  13:45
    Street Food (TV seriál) (2019)

Skvela dokumentarni serie o poulicnim jidle v Asii. Skoda, ze takovy stanky nejsou v CR. Ty lidi tam makaji jak sroubci a pritom to delaji poctive a z lasky k jidlu a taky, aby jejich deti dobre vystudovali a meli se lip. Doufam, ze budou i dalsi serie.

• 19.4.2019  16:45
    Line of Duty - Season 3 (série) (2016)

Vyborna serie, kdy se nektere motivy z 1. a 2.serie uzavrou. Skvela scenaristicka prace, ale ani herci nezustavaji pozadu.

• 6.4.2019  14:36

Dokument o tom, ze lidska hloupost je vecna. Tolik uspesnych lidi sedlo na lep vypecene dvojici Holmes a Balwani (Sunny), ktera slibovala modre z nebe. Staci jen mit hezkou tvaricku a rikat nekolik nicnerikajicich vzletnych frazi. Tahle dvojice virtualne firmu Theranos vyhoupla na cenu 9 miliard dolaru a prodela investorum 600 milionu dolaru. Je to problem velke vetsiny start-up, kteri investorum predvadi upravene diagramy, grafy a zpravy, aby od nich ziskali penize na rozjezd. Jakmile se chyti par znamych tvari, vsechno ostatni je efekt snehove koule. Ale ten brainwashing dvojice Holmes a Sunny, to je narez. Nechapu, jak to ti lidi ve firme Theranos vydrzeli, kdyz byli nekteri nebo i byvali zamestanci sledovani 24 hodin. Vyborne je svedectvi toho fyzika, ktery tam rika, ze ten pristroj Edison by popiral 2. termodynamicky zakon a odpoved jemu byla, ze malo veri v uspech plus dalsi motivatorsky kecy. Aspon, ze v USA jsou porad jeste najeci investigativni novinari. P.S Mezi podvedenymi Ruppert Murdoch (121 mega), rodina Walton (100 mega) nebo Henry Kissinger.

• 4.4.2019  15:15
    Line of Duty - Season 2 (série) (2014)

Brtitska pecka. Dal jsem si maraton a doslova me to vtahlo. Hned si musim pustit 3.serii.

• 2.4.2019  14:29
    Mlha války (2003)

Dokument o zapojeni McNamary ve II. svetove valce a ve Vietnamu. Skoda, ze to zastavilo jeho odvolanim z funkce minstra obrany, protoze kolik toho McNamara napachal ve Svetove bance, to bych si z jeho ust opravdu vyslechl (sterilizace, politika jednoho ditete atd.). I tak dobry dokument o zasadnim dejinych udalostech 20. st.

• 31.3.2019  18:25
    Project Blue Book (TV seriál) (2019)

Me to moc nechytlo, scenar se opakoval skoro stejne kazdou epizodu. Prestoze jsem fanda X-files, tak tohle byl slaby odvar. Moc tomu sanci, ze se budu divat na 2.serii nedavam, to by se museli scenaristi o dost zlepsit.

• 22.3.2019  13:51
    Whitney (2018)

Skvely dokumnet o Whitney. Boby Brown by mel byt v lochu nebo chodit kanalama a plus vypeceny whitney pribuzenstvo.

• 22.3.2019  13:49

Skvely dokument o me oblibene dvojici elektronickych umelcu. Posusnanicko :).

• 21.3.2019  15:47

Pomalu ten seros jde do kopru. Dej je hroznej galymatyas. Nektery postavy se tahaji z klobouku a pak hned zmizi. Kdyz to srovnam s Umbrella academy, tak neni co resit. Doom patrol prohrava na cely care.

• 21.3.2019  14:26
    Happy! (TV seriál) (2017)

Posledni 3 dily to uz byla nastavovana kase. Hrozne jsem se nudil, par svetlych okamziku tam bylo, ale jinak to byla vata. Modry jednorozec tam byl k nicemu, zadna zapamatovatelna scenka nebo hlaska. Kdyby to melo 4.dily, tak dobry jinak slabota. Druhou serri vynecham.

• 16.3.2019  15:19

Dalsi povedena scenka od Three stooges.

• 16.3.2019  15:14

Skvela taskarice od Three stooges, tentokrat si hraji na instalatery :).

• 15.3.2019  23:02

Jako zarytej fanda Komety davam plnej pocet. Pri nekterych momentech jsem zavzpominal na emoce, pri kterych jsem nektere chvile prozival. Taky jsme si vzpomnel, ze se toho nekteri nedozili. Bohuzel. Proste Statl je Statl, to je zivotni styl. Kometa a Boby to je nase hoby. Videl jsem to bez bonusu, tak se tesim, ze to nekdy shlednu z bonusama.

• 25.2.2019  14:05

Vyborne zakonceni skvele 3.serie.

• 25.2.2019  14:04

Tak Pizzolatto to opet dokazal, skvely mix detektivky a dramatu. Treti serie se zaobira 3 linkami 80.leta, 90. leta a soucasnost + rodinne vztahy. Cekani na treti serii se vyplatilo. Snad se dockame 4.serie a nemam pochyby, ze to opet bude pecka.

• 22.2.2019  15:00
    Endeavour - Apollo (S06E02) (epizoda) (2019)

Tak druha epizoda jak nazev napovida souvisi s pristanim Apolla 11 na Mesici. Dalsi skvost. Skoda, ze chybi uz jen 2 dily do konce 6.serie.

• 20.2.2019  13:51

Dokument o Fredym Beckovi, ktery lezl cely svuj jen na hory, az do svych 93 let. Hodne zajimavy dokument. Ale znal jen hory a zensky, nic jinyho :). Za podivani urcite tento dokument stoji.

• 19.2.2019  16:49
    Stella Blómkvist (TV seriál) (2017)

Jak pise Mike trochu naivni, ale jako pohodova kriminalni jednohubka z Islandu, ktera neurazi, tak za me je to v pohode.

• 14.2.2019  10:54
    Endeavour - Pylon (S06E01) (epizoda) (2019)

Morse opet v plne palbe. Tento serial je radost sledovat, scenarista odvedl skvelou praci. Maly serialovy skvost. Skoda, ze 6. serie ma jen 4.dily. Ale porad lepsi nez nic.Tak honem s dalsim dilem.

• 11.2.2019  08:28

Skvelej serial. Mo je takovy cerny Jordan Belfor. Spousta hlasek z Wall streetu. Na seros jsem narazil nahodou, pro me lednovy prijemny prekvapko.

• 2.2.2019  18:30
    Vikingové - Série 5 (série) (2017)

Flokiho linie byla hodne otravná. Snad se to v poslední sérii zlepší.

• 15.1.2019  06:07
    Ray Donovan - Série 6 (série) (2018)

Opet skvela jizda, kterou zavrsi dve posledni epizody. Odstranovani mrtvol rulez. Porad jeden z nejlepsich serialu poslednich let a vypada to, ze zatim Donovanum nedochazi dech. Tak uvidime, co prinese 7. serie.

• 4.1.2019  14:17
    The Kominsky Method (TV seriál) (2018)

Dedkove Arkin a Douglas rulez. Skvely serial s vybornym scenarem. Doufam, ze bude dalsi serie.

• 16.11.2018  14:16
    You (TV seriál) (2018)

Povedeny serial o jednom psychicky narusenem knihkupci, ktery je posedly svymi pritelkynemi, ktere stalkuje a i vrazdi jemu nepohodlene lidi z jejich okoli.

• 11.11.2018  20:06

Prumer, nic vic, jen jedna velka reklama na Singapore. Ani komedie to moc neni.

• 5.11.2018  22:26
    Čas čarodějnic (TV seriál) (2018)

Zabavna jednohubka.

• 17.10.2018  18:41
    Věc (1982)

Jeden z nejlepsich sci-fi hororu vsech dob. Pro me srdecni zalezitost.

• 29.9.2018  18:21
    Le Bureau des Légendes (TV seriál) (2015)

Francouzka spionazni pecka. Videl jsem 3. serie. Serial ma vsechno, vymakany scenar, herce, rezii a hudbu. A za necely mesic tu bude 4. serie, doufam, ze bude stejne nabusena, jak tri predchozi.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28