Šógun (2024) (seriál)

Konecne zas poctivy historicky serial z Japonska, ktery odpovida historii a ne jak ty z BBC a nektere z USA sragory. We live and we die.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Tak jeden z nejlepsich serialu roku 2024. Kdyz se chce, tak se da natocit vyborny serial i v Cesku s malo znamymi herci. Jen doufam, ze druha serie bude stejne dobra.

Koruna - Série 6 (2023) (série)

Skvele zakonceni jednoho z nejlepsich serialu poslednich let. Serialovy majstrstych.

Ronnie O'Sullivan: The Edge of Everything (2023)

Dokument o cestě a vnitřních pocitech snookerové legendy Ronnieho O'Sullivana (s přezdívkou Raketa). Je zde od začátku, přes uvěznění otce a vyrovnání se s tím, až k poslednímu titulu mistra světa 2022. Jeho cesta k němu je zdokumentována podrobněji. Dokument začíná v prosinci 2021 na turnaji Scottish open a pokračuje do května 2022 do konce mistroství světa. Pro fanoušky snookeru povinnost.

Beckham (2023) (seriál)

Vyborny sportovni dokument o Beckhamovi z dilny Netflixu. Dal jsem to na jeden zatah.

Otec (2020)

Anthony Hopkins je porad pan herec. Velmi originalni snimek o ztrate pameti ve stari. Skvela hudba od Einaudiho.

Průsmyk (2019) (seriál)

Skvely krimi serial od sousedu. Ustredni dvojka vyborna (Gideon a Ellie). Pro me nejlepsi 2. a 3. serie. Fakt krimi klednot. Bohuzel serial ma jen 3.serie.

Průsmyk - Série 3 (2023) (série)

Skvela posledni serie Der Pass. Skoda, Gedeon a Ellie mi budou chybet. Vyborny serial od nasich sousedu. Posledni serie je hodne psycho. Serial je moje srdcovka. Zatim radim posledni serii do topky 2023 vedle posledni serie Succession.

Boj o moc - Série 4 (2023) (série)

4. serie byla poradna jizda. Kur*vsky povedena. Zlaty serialovy klenot.