Asia_Power

Vietnam

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 12.12.2018  02:45
    Nepřátelé (2017)

Stalo se něco neskutečnýho - Došly mi sprostý slova. Když jsem mrkla na trailer k Hostiles, říkala sem si, že to bude natahovaný, nudný a celkově se mi do toho filmu nechtělo, jak holce do prvního análu. Každopádně nakonec sem si řekla, že když tam hraje Batman a zase téměř mechanikálně vychrtlej, tak bych to mohla přežít a třeba si u toho zašít ponožky, dát kynout těsto nebo se prostě dloubat v nose. Hned první scéna, kdy chcípnou Ťuťu, Ňuňu a mimino, mě profackovala až mi žlutý tváře zčervenaly a film mi dal jasně vědět, že sem se kurevsky spletla a bavit mě to bude. Kolik filmů začíná sejmutím děcek? Kurevsky málo. Odhodila sem šití, vypnula troubu a jala se sledovat film důkladně. Je fuckt, že Batman toho tady moc nenakecá, jenže to může být každýmu u rektálu, protože jeho ztvárnění naprosto vyhořelýho kapitána prostě nemá chybu. Stejně tak ostatní postavy ve filmu se topí v tak nádherně depresivních sračkách, až sem čekala, že si hromadně podřežou žíly u táboráku. Marně sem dumala, kdo tam neni psychicky úplně v prdeli a pokud trpíte depresí, trudomyslností, vyhořením, nebo prostě jen máte náladu na piču, rozhodně Vás potěší, že v tom nejste sami. Hodně se mi líbilo, že zmrdi, co se postaví naší skupině jsou nakonec všichni - indiáni, voják i cowboyové. Lidé, co se X let nesnášeli se sblíží, aby následně chcípali a přeživší měli ještě větší depku a nechat si to všechno projít hlavou se jevilo jako nejlepší možnej nápad. Hezky sem si pořvala, získala novej pecka song o ptákovi s polámanejma křídlama a se slzama sledovala, jak členové skupiny padaj jak zralý hrušky. Jako rákoska vím o westernech naprostý hovno, ale tenhle se mi líbil nejvíc. Tak trochu Poslední samuraj z divokýho západu.

• 6.12.2018  05:53

Nějak mě za rodidla čaply westerny a tak jsem se, po mrknutí na Spásu, rozhodla tomuhle žánru chvíli věnovat jako nový milence.Jelikož Big Lebowskiho žeru a jsem opravdu kurážná (lžu, jsem extrémně zbabělá malá svině) ,Matta Damona miluju od doby, co z něj v Team America udělali totálního kokota a nad Steinfeldovou si už přes dva roky mastím kachnu, tak bylo jasný, že tohle bude snímek přesně pro mě. Malá Hailee má v tomhle snímku větší kví kvé než drtivá většina zbylýho osazenstva dohromady, díky čemuž dělá ze všech drsných hochů blábolící kretény, kteří vše odkejvou, jen aby od ní měli pokoj a já osobně měla pocit, že ty chudáky veřejně šikanuje. Nejlíp to vyřešil Damon, kterýmu došlo, že na ní nemá mozkem, ale silou jo a tak jí dá ukázkově na prdel. Jedinej, kdo není úplně smeten jejím intelektem a dokáže alespoň pokulhávat je starej dobrej Jeff, jehož věčně nalitej Cogburn mi lehce připomínal mě jelikož se, když chlastám, chovám dost podobně, akorát ten zkurvenej chleba koltem netrefím ani na desátej pokus a to mám na rozdíl od něj dvě oči, ale zas obě šikmý...Brolin jako ZZ (zápornej zmrd) nezklamal a já jsem tak 2x po sobě uspokojená.

• 4.12.2018  02:12
    Spása (2014)

Jako ruku na srdce - Kdybych sedm let čekala na zblitek rodiny a hned první den by mi jí jeden pračůrák sejmul, taky bych byla nasraná jak latrína na fesťáku a hodlala se pomstít. Madse sem teda chápala absolutně a směle mu fandila, aby to dotáhnul do vítěznýho konce. I tak jsem ale nedokázala nesnášet plukovníka, páč Jeffrey ho zahrál tak bravurně, že to byl sice týpek z kategorie ukázkových zmrdů, ale byl buddží. A jelikož jsem lehce duševně chorej jedinec, tak mě scéna, kdy odpráskne beznožce s babkou fakt rozesmála. Stejně jen dýchali kyslík ostatním a byli k hovnu, užiteční asi jako skleněný dveře na hajzlu nebo hnědej toaleťák. Eva Zelená tu musí hrát jen svou mimikou, páč jí rudý tváře uřízli lopatu a, co si budeme nalhávat, všechno její mimické hraní a výrazy vypadaly naprosto stejně - Měla rozhodně zácpu, nebo se jí naopak chtělo mocně srát. To naprosto vysvětluje její výraz během celýho filmu a příště ať radši buď opět ukáže kozy, který zná většina chlapů líp než kozy svojí starý, nebo ať alespoň mluví, jelikož mimicky hrát jde po mrtvici na piču (Seagal by mohl vyprávět). Celkově fajn western a Mads opět nezklamal, ten má, na rozdíl od Evy, mimiku v pořádku. Holt pan herec.

• 30.11.2018  20:28

Neříkám, že je to přímo přehnaný, sama jsem šrotovací mašina co kosí nepřátelské ťamany po tuctech, ALE přece jen jich zvládnu najednou složit maximálně dvacet tři a přežít umím nejvíc šestnáct kulek a devadesát osm bodno-řezných ran při kterých ztratím maximálně osmnáct litrů krve. Takže tentokrát je film trochu přepálenej a není reálnej jako třeba Zátah. To mě ale nesere, spíš mě srala tupost protivníků, co se řídí heslem "Je nás dvacet, půjdeme po jednom a zblitek bude stát jak banda kokotů při bukkake". Takže být zlých ťamanů o pár stovek na scénu míň, by nevadilo. I tak jsou blitky krásně krvavý, brutální a jelikož jsem občas celkem jednoduchá a stačí mi ke štěstí jen tupá řezničina, tak jsem si vlastně chrochtala blahem a zvlášť ocenila souboj o nejdrsnější lesbu. Iko mi moc jako padouch nepřišel, spíš se snažil kámošům zachránit prdel a když na konci filmu prohlásil, že všechno zkurvil "kladný hrdina" dala jsem mu za pravdu. A když to vezmeme úplně do detailu, tak za všechno může ta holčička, ale když měla táááák roztomilej kukuč tak bych za ní taky zabila pár stovek triád.

• 30.11.2018  01:59

Já už se na to ale fakt zvysoka vyjebu...pokaždý jak mrknu na horor, co má v názvu magický slovíčko BITCH ééé WITCH, tak je to nebetyčná píčovina u který akorát hystericky brečím v koutě žalem nad umírajícíma mozkovýma buňkama a prosraným časem. Viděla jsem The Witch - píčovina, Prokletí čarodějnice - kundovina a teď The Bitch in the Window - sračka. Ve filmu jsem byla nucená sledovat prapodivnej vztah otce se synem, kdy tatík je labilní a synek debilní, takže k sobě pěkně pasujou. Po zjištění, že maj v baráku Ježibabu, je nenapadne nic lepšího, než v baráku dál setrvávat, aby mohli s řevem z baráku zdrhat, pak se do něj vracet, opět s řevem zdrhat a zase se vracet jako nějakej posranej bumerang. Čarodějnice buď má utaženou gumičku ve vlasech nebo zrovna sere páč má neustále vyvalený kukadla a místo hrůzy budí smích, lítost nebo prostě nasrání. Když už se ,absolutně náhodou, jedna scéna povede tak to rejža spolehlivě zazdí zblitkem. A pokud je čarodějnicí stará bába, co denně čumí z okna, tak jich kolem mě bydlí asi dvacet, takže buď jsem nechtěně uprostřed sabatu, nebo jich je na světě kurevsky moc.

• 27.11.2018  06:16
    Outlaw King (2018)

Kapitán Kirk s přilbou místo vlasů na hlavě dostávajíc 3/4 filmu ukrutně přes píču v každé bitce skotů s anglánama, díky čemuž je hrdým králem asi čtyřiceti poddaných, manželku má v kleci a kůň mu chcípá hlady pod prdelí ... No prostě neznat dějiny tak si na něj nevsadíte ani omylem, že by nakonec anglánům nějakým zázrakem nakopal prdele, získal zpět ženu a zapsal se do análů hysterie jako úspěšnej cápek. Každopádně i přes počáteční nezdary se Kirk pochlapí a spolu se svou početnou armádou (těch čtyřicet dacanů) začne drancovat, vypalovat a vítězit. Co mě na filmu dostalo jsou nečekaný, ale kurva jako fakt nečekaný, úmrtí. To si takhle povídá otec se synem u krbu o starých dobrých časech, otec se zasměje své vlastní historce a chcípne. Jen tak z vteřiny na vteřinu během veselé konverzace. Asi jako kdybych si v restauraci objednala kafe, usmála se na servírku, vesele křepčila do mobilu kámošce, co zrovna dělám a najednou bych chcípla, navíc bez placení, jak když zhasneš vypínač. Stejně zapůsobí král anglánů, kterej nasraně vyjede do boje plnej vzteku a síly, aby pět minut na to zjistil, že je už starej a chcípnul stářím. Prostě rčení - Zhasnul jak svíčka - tu je dokonale ztvárněno a já se tak po zbytek filmu bála, kdo všechno zničeho nic chcípne třeba během sezení na hajzlu nebo pečení buřta. Všechno prostě najednou vypadalo smrtelně nebezpečný a nemůžete si být jistí, co se stane za pět vteřin. Naštěstí se až na tyhle dva případy chcípá normálně, přírodně, po ráně mečem do palice nebo vytáhnutí střev z bachoru během oběšení. To jsou už takový klasický smrti, co člověka nepřekvapí. Závěrečná bitva je pastva pro oči, lidi a koně chcípaj v hektolitrech krve po stovkách a já strašlivě fandila týpkovi, co na každýho řval jak se jmenuje a pak dotyčnýho rozsekal na sračku či na solidní plátky sushi. Jmenoval se Douglas a viděla jsem v něm hrdost, viděla jsem v něm sílu a viděla jsem v něm pořádnýho chlapa, kterej se s nikym a s ničim nesere. Kurva jo !!

• 25.11.2018  19:53
    Creed II (2018)

Jako celosvětově neúspěšná thaiboxerka, která v životě nebojovala o větší titul než Horních Kotěhůlek (kterej jsem prosrala diskvalifikací) sem se na Creda 2 těšila a snímek samotnej mi zrovna tu mojí diskvalifikaci krásně připomněl až jsem se zasnila, jaká to byla bomba, kopnout tu holku tehdy do hlavy. Škoda, že jsem si neuvědomila, že klečí na jednom koleni a můj krásný headkick tak rozhodčí neocenil. Každopádně Creed 2 je film, kde je všechno od Rockyho po Creeda přes hrozivé hovado Draga Jr. a hrozivé hovado Draga seniora až po extra ohavnou maskoidní ohavu slyšící na jméno Brigitte. Hádám, že Sláj je rád, že jim to manželství neklaplo, protože vedle tohohle bubáka se každé ráno probouzet, to by určitě nechtěl. Adonis se vrátil z Wakandy poté, co dostal přes držku v boji o trůn aby dostal přes držku v boji o pás mistra a světa k tomu. Máme tu tak klasickou sebelítost nebo spíš sebenenávist typu - Stojím za píču, dostal sem přes píču, do píči, pyčo - až po křest ohněm a zmrtvýchvstání formou brutálního tréninku v Buddhou zapomenuté prdeli s Rockym po boku. Vše tak směřuje k epický odvetě kde jinde než v Rusku. Adonis se oblékne do černý, aby ho po zápase funebráci nemuseli převlíkat, kdyby to zas nevyšlo a jde se pokusit Viktorkovi zamáčknout rypák do mozku a zarazit zuby tak hluboko, že by si je kartáčkem čistil přes prdel. Viktor mu chce na oplátku prostě jen urazit palici a tak mezi nima funguje krásná symblióza. Creed 2 mě bavil, kadopádně trénink neměl ty koule jako kdysi v Rockym 4 a Creed nebyl po rozbití huby tak v prdeli jako Rocky ve trojce. I tak si tenhle snímek ráda pustím znova už kvůli té diskvalifikaci, která mě fakt rozesmála, až kino koukalo co mi zase jebe.

• 20.11.2018  20:34
    Ratter (2015)

Během sledování tohoto jakože hororu jsem se dozvěděla, že Ashley Bensonové strašně narostla prdel a stehna. Což mě fakt rozesmutnilo, jelikož se mi ta holka vždy tolik líbila a najednou BUM a člověk kouká na prdelatou Ashley s nohama jak antický sloupy a začínající celulitidou !! Takže horor to byl. Kdo se těšil na obnažený tělo Ashley a třeba nějakej ten sex, ten bude zklamán na plný čáře, Ashley ukáže při mrdání půlku zad a další intimní ukázky z jejího života jsou třeba to jak Ashley sere. Což mě nechalo ledově chladnou, stejně jako koukání, jak na Wii hraje virtuálně tenis a podobný píčoviny. Stalker než se rozhoupe k něčemu víc, tak uběhne skoro celej film a ten konec nemá šanci zachránit hodinu a něco kolosální nudy, kdy největší pecka je zjištění, že Ashley je tak trochu kráva a člověku je díky tomu u pitchy, co se s ní stane. Jak jsem naivně čekala, že si po Sestře zlepším náladu, tak jsem se dostala z hovna do ještě větší sračky. Doporučuju všem, který nemám ráda, ať maj taky zkurvenej večer u filmu jako já.

• 11.11.2018  20:19
    Sestra (2018)

Už se nemůžu dočkat naprosto fenomenálního pokračování s luxusním názvem Bratr, kde Valak o obnaženým kokotem vojede do prdele všechny, kdo marně doufali, že Sestra bude pěknej horor. Už nejednou se stalo, že bubák z filmu dostal svůj vlastní film, jako třeba panenka Annabelle nebo někdo jinej, jsem líná přemejšlet. Pokud se mě někdo zeptá, komu jeho vlastní film nejvíc domrdali, nebudu muset naopak přemejšlet vůbec a než otázku dořeknete, odpovím Vám - Valak, pyčo. Tahle jeptiška byla/byl v Zajetí démonů 2 totálně creepy ujetá svině démon a já div nechcala, když byl Valak na scéně. Takže zjištění, že Valak bude bubákovat v rumunským klášteře, mě nadchlo jak pannu bukkake. jenže ouha, Valak se trochu víc projeví až po hodině a jediný co předvede, je to jeho hučení, jako když Vám hučí u porna v kládě. Lekačky lacinější než 50ti letá děvka a jako bonus nejtrapnější možnej konec v duchu akce - Budeme nejvíc předvídatelný co to jde. Sečteno, podtrženo tak sledujeme jednu krávu se dvouma volama, co se motaj po klášteru za zvuku hučícího Valaka kdy vrcholem strašení je na plný pecky dunící ooooommmmmmmmmm. Atmosféra chcípla v tomhle, jako že hororu , první a až na jednu scénu sem tak celej film měla pocit, že mě někdo strašlivě zneužil, což po naskočení titulků už nebyl pocit, ale fakt.

• 1.11.2018  20:32
    Halloween (2018)

Tak a je to potvrzený, dobrej Halloween vzniká jednou za dvacet let, páč jak H20 tak tohle se kurva povedlo a navíc to má výhodu, že díky masce na držce nám Míša nestárne a víme hovno jestli toho dědulu na začátku hned po nasazení masky nevystřídal ramenatej třicátník. Podle mě japan páč jinak by se tam Míša belhal s houserem, místo masky by nasazoval zubní protézu, nemluvě o tom, že místo nože by svíral hůl a než aby udržel ve vzduchu chlapa, tak by se snažil udržet stolici (myslim hovno, ne nábytek). Tudíž jeho nálepka drsnýho bad ass, kterej vycházkovou chůzí doběhne všechny sprintující oběti, zůstává nezkurvena. Kromě umění se teleportovat a držení bobříka mlčení stále rád píchá všechny a všechno, co se mu dostane pod ruku/kudlu. Jamie Lee je stále supr čupr, jen pohled zespodu na zaříznutý džíny si mohli tvůrci odpustit přeci jen škeble stárne a tahle lastura je už přes limit. Každopádně Halloween vzdal hold óžiginálu a já nostalgicky jednu hvězdu nadsadím, až tak štědrá kurva budu. PS: Těším se na rok 2038

• 29.10.2018  05:16
    Apostle (2018)

Spoilerovat nebudu však neser Matku Pšírodu, nebo se ocitneš v pyči ! Sekta uctívačů Matičky Země vedená šíleným MinistrantMrdem má holou prdel a tak v akci - Chceme výkupný - unese dceru boháče a chtěj po něm doláče. Jenže dcera má krom apatickýho tatíka taky prima bráchu ve kterým jsem viděla hrdost, viděla jsem sílu a viděla jsem pořádnýho chlapa kterej se s ničím a s nikým nesere. Ono Dan Stevens by měl brát Oskara za nejnasranější spodní pohledy v hysterii kinematografie páč jak ten se tady tváří to je buddží. Kdyby nasranej pohled zabíjel, vyhladil by všechny ty pošahaný náboženský fanatiky asi do deseti minut od začátku filmu. Buddhožel pohledem zabíjet neumí, ale celej film se o to nepřestane snažit a vypadá to kurevsky dobře. Vrhnout takovýho mračáka na mě, tak se zakousnu do stromu a dělám suchou větev, což bych jako rákoska zvládala dobře. Film parádně kombinuje nadpřirozeno, přirozeno a podpřirozeno, takže se dočkáte všeho od krve až po bubu. Hlavní zmrd filmu je fakt kolosální ZMRD a já tomu herci tleskám, páč takhle zkurvenýho čůráka, kterýho budete nesnášet každou buňkou v těle, to se moc často nevidí. Finální zúčtování hezky připomene husto-kruto-přísně-krvavou finální bitku ze Zátahu 2 (tím, že se s tím kluci neserou, kung-fu nečekejte), je vidět, že rejža tohle prostě umí, má řemeslo v malíku a názory, těch co kňučej, že to bylo dlouhý, v prdeli. Já jsem plně uspokojená a opět - Díky Deywe za doporučení, Buddha s Tebou, kluku ušatá !!

• 19.10.2018  03:59
    Calibre (2018)

Řekla bych Vám, že komentář obsahuje boiler, ale kdo viděl trailer tomu to stejně došlo a vůbec je to Vaše vina, že čtete moje komenty před filmem. Máte to číst kurva po filmu. Jo, já vlastně na ten boiler upozornila, že bude. Takže poslední možnost přestat číst. Pořád čteš? Chceš to, máš to !! Tááákže...To máte tak, když chcete skolit laň, nebo srnu a místo toho umístíte ukázkovej headshot do makovičky malýho chlapečka. Předsedo průser !! Co teď? Trofej je to sice vskutku originální, ale pověsit si tuhle vycpanou hlavu nad krb a bavit návštěvy historkou, jak k tomu došlo, to asi neni nejlepší nápad. A jako bonus to vysvětlete nasranýmu taťkovi toho klučiny, kterej pro Váš životní zásah nemá úplně pochopení. Naštěstí máte dobrýho kamaráda, ale zase najednou průsery dva. A tak se po tomhle lovu, kterej by odsoudil i samotnej Predátor, naše dvojice potácí od průseru k průseru a místní vidláci z Buranova čuchaj nějakou nekalost. Jako bonus jsou celkem pomstychtiví a co naplat, právo na to maj páč určitý faily prostě neokecáte upřímným Ájm sory, pyčo! Musím uznat, že padouch v tomhle filmu vlastně neni nikdo, hlavní Hero s kámošem měli prostě jen kolosálního peška viz rčení "Na posranýho i hajzl spadne" a na místě vidláků bych jednala stejně. Každopádně konec mě celkem vykolejil, štěkala jsem ledacos, ale takovouhle vomrdávku ne, to bylo tak zvrácený až to bylo super. Takže Deywe, díky za tip :-)

• 17.10.2018  06:15
    Maska Junior (2005)

Buddho, za co? Proč mě tak trestáš, když poctivě doháním resty ve "Zřete 300 nejhorších" ? Tak nějak jsem od začátku štěkala, že to asi nebude podobně dobrý jako Maska s Carreym, ale že to bude až takovej průser to mě ve snu nenapadlo. V tomhle kolosálním veleprůjmu mě srali úplně všichni včetně toho čokla. Fakt jsem během sledování filmu začínala chápat soukmenovce, že z nej přátel člověka dělaj psíčkovou. Asi se mi šílenství začalo odrážet v mojich šikmých kukadlech, páč naše bíglice si ode mě teatrálně odsedla směrem k Alíkovi a tvářila se bojácně. Koukat na rodinou válku mezi dítětem po lobotomii a pošahanym čoklem to už bylo moc infantilní i na mě a jelikož jsem na tuhle čurákovinu (čti "film") koukala pod vlivem THC, do toho se nalejvala saké a přesto mi huba necukla směrem vzhůru ani jednou, nedovedu si představit, jaký škody by mi to napáchalo ve stavu celkového normálu. Za co ale musím tvůrcům poděkovat, je fuckt, že tuhle píčovinu udělali fakt krátkou, takže jsem trpěla jen kolem 80ti minut a když naskočily titulky málem jsem se samou radostí zechcala. Nejvíc mě děsí možnost, že bych jednou měla dítě, který by po mně tenhle film vyžadovalo páč by to byla jeho oblíbená komedie. Buď bych se vymluvila, že se rozbila televize a nebo bych ratolest hodila do babyboxu, ale ani samotnej Belzebub mě nepřinutí koukat se na tuhle kolosální píčovinu znova. Modelky na zabití maj těžkou konkurenci.

• 16.10.2018  20:28
    Mara (2018)

Pyčo tohle ne! Jak je něco hubený, dlouhovlasatý a má to divný pohyby, tak jsem posraná. Což znamená, že se nesmím ani koukat po ránu nebo po chlastu do zrcadla, protože by mě šlak trefil co to tam je za zpíčenýho démona. Pokud tedy žijete v neustálém strachu sama ze sebe jako já a navíc jste čuměli na všechny Ju-Ony, Nenávisti, Kruhy, Kolečka, Čtverečky atd, neznamená to, že už budete otrlejší. Pořád budete posraný až za ušima.Mara je odporná čubka, co se na člověka vrhne, když si spokojeně chrápe a postará se o to, že už se dotyčná osoba neprobudí. Neříkám, že jsem byla přímo vyděšená, to ne. Jen říkám, že jsem po zhlédnutí filmu dala pět kafí, litr energeťáku, tři lajny koksu a každých deset minut si dávám elektoršuky na bradavky, abych zůstala vzhůru. Alespoň ta KuříLenka je furt šukézní, taky bych si na ní lehla...

• 11.10.2018  03:37

Fakt nechci být zlá, fakt ne...ale budu. Číst kritiku a kecy ohledně absence energie a filmařskýho nadšení od tak tragickýho "rejžiséra" jako je J*A*S*M, kterej tu má zcela nepochopitelně dvě sračky smrdící odpadem, kterej jsem dosud nedala jen z kolegiální úcty (napravím to) to je moc. Kubíku mrkni se na ty dvě kolosální píčoviny cos zplodil a možná Ti dojde, že zrovna ty můžeš maximálně držet hubu, protože máš asi tolik talentu jako použitej tampon. A pokud se chce někdo Kubíka zastat a vmést mi do tváře, že já taky kritizuju filmy a na rozdíl od Kubíka jsem nic nenatočila tak ať držím hubu, mám argument - Radši nenatočit nic a nedělat si ostudu, než jít celoCSFDově za kokota s brakem, kterýmu mrdnu anglickej název i když jsem čech, protože to je přece hustý pyčo. Ne, neni. Plus ještě dodatek pro Kubíka a pár dalších uživatelů (čti dementů) - Nadávat dvěma malým holkám, že řvou, když venku v noci v lese obchází maník v creepy masce a se sekyrou, co je chce sejmout, to může buď někdo, kdo nemá děti a nebo absolutní debil. V jejich věku by jste seděli v posranejch kalhotech uprostřed místnosti a volali maminku s tatínkem se soplem u rypáku. Holky naopak hrály skvěle, to co měly hrát - K smrti vystrašený holčičky. Zabiják byl odpornej, postavy se jednou chovaly celkem logisticky a film měl vše, co nemají filmy Kubíka, takže atmosféru, napětí, práci s kamerou, herecký výrony a tak dále. A nebojte, nejsem na Kubíka zlá, jen proto, že se mu tenhle film nelíbil. Mě už se svejma sečtělejma komentářema sere dlouho a u lidí, u kterých prokazatelně vím, že sami uměj píču, to prostě tolerovat nebudu. Muck

• 10.10.2018  21:34

Navoněný hovno. Marně si lámu svou žlutou hlavu, jak jinak tohle popsat. Anna, Sofia i Robb jsou sice extrémně šukézní holky a navíc s výškou 152 cm ke mně maj dost blízko, ale co naplat, když film je o...o čem to vlastně bylo? Duše umělců vnikaj do holek a pokračujou za mrtva v tom, co nestihly za živa. Kdyby do AnnySophie vnikalo něco úplně jinýho než duch (třeba 25cm dlouhej kokot) tak by ten film možná svítil i v červenejch číslech, protože by alespoň ukázala jaká je hérečka. Takhle ukáže tupej výraz a klácení sebou u piána. Druhá blbka popíše matikou všechno včetně papíru na hajzl, třetí kreslí, čtvrtá básní a pátá jako jediná umí pořád hovno. Ta mi byla sympatická, jelikož já jsem taky neschopná si do sebe někoho pustit, takže bych tu dokonalou partičku genitálních štěrbin rozhodně kurvila a Thurmanka by ze mě měla depku jako sviň. Krom jinýho se ve filmu dozvíme, že žirafy jsou fajn a to je asi tak všechno. Každopádně je to skvělej film k práci, já u něj stihla vyžehlit, zašít ponožky a vytřít chodbu aniž mi z filmu něco zásadního uniklo. Thurmanka na konci pohořela a její syn zahořel mocnou vášní k AnněSophii až si z toho taky hrál na Palacha. Letošní horory jsou až na pár vyjímek fakt průser za průserem.

• 6.10.2018  05:22
    Carver (2008)

Film mi doporučil jeden moc prima uživatel, kterýho tak svým hovnocením zklamu, naseru a je dost možný. že mě prokleje, zahrabe v lese a nebo, což je pro každýho zdejšího člověka prý nejhorší, mi odebere bod. Tak a teď mě polila větší hrůza než za celou dobu sledování tohohle paskvilu. Já a přijít o bod? Nééééé...Tak a teď vážně, fakt někdo řešíte body? Já ani nevím kolik jich mám. Ale potom, co mi v poště přišla žádost bod za bod a po odmítnutí následovalo hysterický nadávání jaká jsem to nechápavá a krutá píča, sem si uvědomila, že někomu na nich asi záleží. No mně záleží max na tom, aby mi můj kámoš uživatel prominul, že jsem film nedokázala ocenit a vzhledem k tomu, že jsem mu ještě velmi nedávno poplivala Očistu, tak to skoro vypadá, že to dělám naschvál. Nedělám. Fuckt ne, dokonce jsem naopak smutná, že tenhle horor nemůžu vychválit páč jsem si chtěla po Očistě zvednout náladu a ono zas hovno. K filmu - Tlustej potrat v helmičce, díky který vypadá jak retardovanej čmelák, vraždí podobně retardovanou skupinu jako, že klaďasů. Z komentářů tady jsem čekala pořádný maso ze kterýho mi bude na blití, no na blití mi sice bylo, ale rozhodně z jinýho důvodu. Jestli chcete gore, dejte si Studenou rybu a tím myslím film a ne, aby jste se vrhli na ledničku a začli žrát třeba uzenou makrelu. Jako bonus se ve filmu nevyskytuje ani jedna jediná zasraná postava, který by se dalo alespoň trochu fandit a tak jsem si přála ať prostě všichni klaďáci chcípnou včetně toho Pučmeloucha co je morduje. Což se stalo. Paráda, alespoň něco, co můžu vyzdvihnout. Plus ty kozy byly fajn.

• 2.10.2018  02:49

Tak tohle je nejvíc rasistickej film všech dob. Černoši jsou vyobrazení jako holý prdele a jediný oběti Očisty. To je rasismus. Běloši jsou vyobrazení jako zmrdi, co je lověj a říděj spiknutí. To je rasismus. A soukmenovci ty tam pro jistotu vůbec nejsou. To je ale kurva rasismus. Takže co negr, to holá prdel, co bělásek to zmrd a co rákosník to...vlastně nic, ani jsme jim nestáli za to, aby nás jebli do večerky. Takže tu máme trojitej rasismus tomu říkám pecka, to se mi líbilo a chechtala jsem se při představě, jak amíci budou píčovat ať už budou bílý, černý nebo žlutý. Jenže fakt, že Očista pohrdá všema rasama je jedinej bonus filmu nebo teda jeden z mála. Zabiják Skeletor je všechno, jenom ne děsivej. Prostě černej kokot s pořezanou držkou, co si myslí, že se svejma 50 kg budí hrůzu. Navíc tady máme sci-fi (střílející drony, světélkující kamerový čočky atd) pyčo proč? Takže Očista začala s nejnovější technikou a časem se od ní opustilo? Paráda, by mě zajímalo kterej debil tam chtěl ty střílející drony a hlavně ty svítící čočky. Jelikož, krom bílejch komand žoldáků na konci filmu, vražděj jen negři, tak vidíme hromadu bubáků s duhovejma očima a vypadá to směšně jako já v plavkách. Brácha hlavní hrdinky je neskutečnej kokot, kterej mě sral celej film, hlavní hrdinka je šukézní trdlo ALE nej postava je nigga s ryze afroamerickým jménem - Dimitry. Mámu asi vošukal rusák, no neva. Dimitry je frajer jak nikdo. Drogovej boss, co se rozhodne chránit ostatní bubáky, aby je bělásci nezabíjeli, i když sám denně likviduje nigga bratry a je mu to u prdele. On může, ale běda jak to zkusej běloši, kurva! Navíc je to černej Šváca z filmu Komando, páč zcela sám dokáže pozabíjet doslova armádu bílejch vojáků a ani se u toho nezapotí. Drogovej boss má kurva dobrej skill a po lajně koksu je člen Specnaz vedle něj jen čůrák od vedle. Nechybí ani tlustá, hnusná černoška, co nezavře držku a je naprosto nesnesitelná. Klasika. Samotný zabíjení je buď ratatata bum nebo občas kuchy kuch nožem. K tomu parádní dialogy tipu - Miluju Tě, ale seš kokot, ale stejně Tě miluju páč mám kokoty ráda, ale být s Tebou nemůžu páč seš kokot, i když možná...ne, nemůžu! Ale i když... Buddho za co? Jdu svůj harddisk očistit od tohohle "hororu". PS : To ta bílá doktorka fakt byla taková píča? Chtěla jsem, aby se lidi zabíjeli, ale vadí mi, že se zabíjej tolik...píííčo to ne!

• 29.9.2018  04:20

Tak a je to tady, ode dneška mám smrtelnou hrůzu ze zrzavých sexy lesbiček, co by se mnou chtěly strávit víkend na samotě u lesa a říkaly mi jak mě milují. A to všechno kvůli Hannah, která tu chladnokrevnou, lesbickou, sociopatickou, sebestřednou, sadistickou ultra svini zahrála neskutečně po pyči. První polovina filmu je buddží, z psycho manželky jde strach (starostlivé volání a hledání v lese a následná změna a hned zas zpátky do "role", píííčo já měla husinu jaká je to svině) a opravdu ty její prázdný pohledy ve mně budily děs. Regulérně na férovku přiznávám, že bych byla posraná strachy kdyby mě tohle nahánělo po lese. Jasných pět hvězd? VŮBEC NE !! Proč? Protože buddhožel postava té hodné manželky, kterou hraje Brittany je tak neskonale debilní a druhá polovina filmu jde tak strašlivě do píči až to paroduje samo sebe - Můžu jí zabít, neudělám to, teď může zabít ona mě, ale neudělá to, teď zas já jí, ale neudělám to, teď zas ona mě, ale neudělá to, a teď já jí ale....kurva to si dělaj prdel? Nejvíc vtipný na tom je, že psycho Hannah debilní Brittany zabít chce, ale prostě si zandala do palice, že jí shodí ze srázu a přes to vlak nejede a debilní Brittany Hannah zabít chce, ale nemá na to koule bo píču bo, jak bylo už několikrát psáno, je debilní. To nicméně nemění nic na tom, že ta první polovina je námrd a Hannah v roli Jackie je jedna z nejvíc psycho hrůzu budících zvrácených sviní, co jsem kdy viděla. Z toho jejího výrazu neusnu, mně je regulérně blbě... Ale stejně je šukézní...Jdu se houpat do rohu, mumlavě zpívat a brnkat si na kytaru Bloodlet Demon Inside (u té scény s kytarou vypadala taky kurva děsivě) .

• 28.9.2018  03:04

Kluci a chlapi prej nepláčou, tak jsem naplno využila svých vaječníků a bulela jak kráva místo kluků a chlapů a to hned na začátku filmu. Pak ještě plus mínus uprostřed a završila jsem to vzlykotem na konci. Takže sem se srdnatě prořvala celým filmem a zas jednou si můžu pyšně říct, že skoro soukmenovci uměj ty emoční filmy beztak nejlíp. Ono zastřelit malou a navíc tuze roztomilou holčičku to nasere a když jí odprásknete nechtěně, nasere to dvojnásob a celkově to dovede zkazit úspěšnej den. Každopádně na posranýho i hajzl spadne a tak náš hlavní hero si tohle břemeno sebou táhne celej film a čím víc krve z něj vyteče, tím víc je naměkko. Nutno podotknout, že ostatní krvácej dvojnásob a narozdíl od Gona z toho naměkko nejsou, naopak jsou totálně tuhý. Z trojice profesionálních killerů, kteří jdou po tom našem, jsem samo držela pěsti Driftujícímu Královi co byl zas jednou rychlej a zběsilej a byla jsem celkem dost zvědavá, jak tu osobní rodinnou krizi s Gonem vyřešej. Jo a ještě jsem prořvala titulky, že já kráva na to koukám, když vím, že u toho budu řvát. Ale já vím proč. Protože mi bylo jasný, že to bude opět skvělej film jaký umíme jen my (praděda prý byl korejec, tak se opovažte tvrdit, že jsem jenom vietnamka z večerky, možná totiž jsem korejsko-vietnamská rákoska z večerky, heč).

• 24.9.2018  05:54

Tak to mi jí vyliž, větší sbírku debilů do jedný rodiny už nasrat asi nešlo, každopádně máme věděcky ověřeno, že debilita a těžká mentální retardace je dědičná a tahle rodina musela provozovat incest minimálně od 17.století ! Vlastně ani nevim kde začít a tak náhodně jen vybleju pár perel, co se v tomhle vyskytujou, můžeme? Jdeme na to, pyčo! 1) Dementní ségra se nasere a odchází z karavanu, je za ní vysrán, debilní brácha. Oba dva si nechaj mobily v karavanu, aby se komunikace omezila na zoufalé volání "Halooooo" do tmy. 2) Debilní sourozence jdou hledat jejich vypatlaný rodiče, rovněž bez mobilů a přidávaj se k zoufalýmu volání "haloooo" do tmy. 3) Debilní sourozenci najdou v kempu v karavanu zavražděný mrtvoly, ječící vypadnou ven a narazej na debilní rodiče, následně fotr rodinu rozdělí na "hochy" a "holky", i když už ví, že se kolem potuluje minimálně jeden vrah.I tak pošle svou ženu s dcerou, klidně samotný do tmy a po synkovi chce vidět mrtvoly. 4) Debilní matku zabije killerka, když není schopná s dcerou utýct z karavanu, jakkoli se bránit nebo se prostě jen nechovat jako píča. Dcera na vraždu kouká a mámě nehelfne 5) Synátor, mající v ruce nablitou zbraň a před sebou svini, co mu zabila mámu, svini nezastřelí, místo toho jí nadává a brečí, následně i se svojí ségrou uteče 6) Killerka blond, je tak blbá, že přežije výstřel z brokovnice přímo doprostřed trupu z metru. Jejímu IQ dojde že má chcípnout až po druhý salvě 7) Týpek killer je ještě blbější, páč přežije výbuch auta, je (až na první vrstvu kůžičky na povrchu) nehořlavej a celkově jeho mutter asi prcala s terminátorem, díky čemuž je napůl cybernetickej orgasmus a tak ze sebe vytáhne metrovej skleněnej střep jako já třísku z prstu a nechá se mlátit pálkou do hlavy, aby se po hodině milostivě pustil jedoucího auta 8) Killerka tmavovláska jde ve scéně u bazénu za tak strašlivou píču, až jsem se začala hystericky smát, aneb jak do té doby nesmrtelnou tetu, vyřadí jedním úderem do tý doby tragicky zoufalej synátor, asi jako když já zaplácnu mouchu........ Co dál dodat? Snad jen, že film by se měl jmenovat stručně - Debilové

• 24.9.2018  05:12

Když jsem viděla, co Tae-ri Kim předvedla v Komorné, okamžitě jsem se do ní platonicky zamilovala a místo v TOP 10 si nadosmrti zabrala i kdyby do konce života točila už jen reklamy na vložky. Díky Buddhovi se ale už nemusím bát, že by Komorná byla její jedinej povedenej film. Little Forest je nádherná ukázka toho, jak "tupej vesničan" může mít X krát plnohodnotnější život než kdejakej "cool měšťák". Stačí si v životě srovnat priority a já sama jsem se, během sledování Tae-ri (Buddho jak ona je úžasná !!) cítila jako totální blbka, která maká 16h denně na kompu místo, aby v poklidu a míru sázela cibuli, žrala kaštany a jídlo si natrhala na zahradě a vykouzlila z něj mňamku (navíc spoustu těch jídel umím, heč! ). Ne, nezbláznila jsem se, nevylila jsem se jak váza ani jsem se nesjela jak sáně a koment k filmu nepíšu s cizí pistolí u hlavy. Prostě jen na plnou hubu uznávám, že radši bych žila jako ona, než dál byla otrokem plastový bedny (bo z čeho ten můj noťas soukmenovci dělali). Takže až se mi v tý mojí žlutý palici jednou skutečně rozsvítí, sbalím si svejch pět švestek a přesunu se na asijskej venkov a to i s Alíkem, jen co tam zařídím posilovnu, tak.

• 22.9.2018  22:23
    Girlhouse (2014)

Já chci taky pracovat v Girlhouse, ta představa, jak si nade mnou všichni leštíte klacky, zatímco já se postiženě svíjím v zoufalé parodii na erotický tanec s push-up podprsenkou co mi z nulek udělá jedničky, mě naplňuje touhou jako už dobrých pět minut nic jinýho. Navíc bych tam měla šukézní kamarádky a i se soukmenovkyní a mohla bych je špehovat přes kamery, když by se zrovna předváděly a u toho bych si drnkala na "kytaru" a....mno ale zase na druhou stranu, aby mě pak naháněl vyžranej buřt v naprosto šukující masce ženy, to už by se mi asi tolik nelíbilo. Navíc já se znám, já jsem extrémní zbabělec, totální lůzr a vůbec absolutně neschopná kráva, takže šance, že bych přežila se rovná velikosti těch mojich koz (nulky). Spíš bych zakopla na prvním schodě a řvala tak nahlas, že by se až styděl, že nad takovou troskou honil. Hlavní hrdinka Ali Cobrin je velice seksy ale má u mě gigantický mínus páč ty svoje cecky neukáže a přitom s prdelí problém neměla. Navíc proč je neukázala, když ve Prci, prci atd je ukazovala směle? Blbka. Jinak její postava (charakter) je v pohodě až do momentu, kdy se zachová spolu s kámoškou jako UP (ultimátní píča) aneb bacíme killera po hlavě, hodinu na něj budeme čumět, zahodíme zbraň a utíkáme než se za druhou hodinu probere z bezvědomí. Já chňápu, že u hororu logika neni nejdůležitější ale PYČO TOTO NE. Já bych do něj tím vozembouchem, bo co to měly, třískala tak dlouho dokud bych mu z palice neudělala směs na boloňský špagety a i pak bych se bála, že po mně posmrtně vyjede. Až na tuhle kravskou, infantilní, ultrablbou chvilku to ale celý pěkně odsejpá a tý masky jsem se fakt bála (prostě bych se na místě Ali zesrala a umřela na infarkt) . Líbilo se mi provedení vražd páč LoverBoy se s tím fakt nesral a marně dumám, kdy jsem naposled viděla tak agresivní útočnou svini, když vyškrtnu důchodce u zeleniny o sobotní akci v Kauflandu. Takže si to shrneme (ne předkožku, prasata) - Spousta micic, bezva killer, odporná bubu maska, agresivní vraždy, já jsem (u)spokojená.

• 21.9.2018  21:26

Kdyby se za mnou táhla jak smrad naprosto šukézní černovláska, co by se mi chtěla dostat do kalhotek a jako bonus by věčně držela hubu a reagovala agresivně na všechno a všechny okolo, byla bych štěstím bez sebe, zamkla bych se s ní doma a od rána do noci skotačila. Místní polda neni tak chytrej jako já a tak místo, aby panenku prznil tak chce pořád něco vyšetřovat a veškeré jasně dané nabídky k mrdu odmítá. To naopak vypečená dvojice v horách, s jedním retardem navíc jako bonus, ví zcela přesně co má dělat a tak si naše panenka zašoustá víc než jí je nakonec libo. No a jelikož je drobátko mstivá a kam čert nemůže, tam nastrčí kun...ženu, tak se jí celkem obstojně daří poštvat lidi proti sobě, bafnout tolik, až by z toho jedna potratila nebo se nadšeně vrhne do umění taxidermie. Nejlepší na tom je její bezelstnej pohled, jasně říkající, že na vycpávání lidí slámou není nic špatnýho a s úsměvem Vám k tomu nabídne kafe, co se naučila vařit. No nežrali by jste jí? Já jo, já chci pozvat na kafe a budu mrtvoly vycpávat klidně s ní, však je to celkem zábava na dlouhý večery, kdy zrovna blbne wifi.

• 19.9.2018  04:33
    Mandy - Kult pomsty (2018)

Panos Cosmatos alias Pacoš Kosmický páč tohle se, buddho díky, jen tak nevidí. Pro někoho art horror, pro někoho majstštyk, další to nazývá halucinogenním čímsi, mindfuckem, jízdou na horský dráze....já to nazývám STRAŠLIVOU PÍČOVINOU NEBESKÝCH VÝŠIN. Jsem fakt moc ráda, že tolik z Vás má duši umělce a sedly Vám barvy (modrá, červená, modrá, červená, modrá, červená...zmínila jsem modrou a červenou?) dále Vám přeju Vaše zalíbení v pomalém tempu, "drsný" revenge a všechny možný kokotiny. Já holt duši umělce dle všeho nemám, protože, narozdíl od Vás, jsem viděla film s tak pomalejma záběrama, že se vlekly i když jsem zvolila dvojnásobnou rychlost promítání, bandu motorkářů jak z německýho Sado-Maso gay porna, několik šeredných kokotů, který vede kokot s malým čůrákem, kterýho navíc dává na odiv (to jsem se už málem zblila) a celý tomu nasazuje korunu Cage v bílejch slipech chlastající vodku na hajzlu, řvoucí a smějící se jak absolutní čůrák. První hodina bolela skoro až fyzicky, nestane se ani hovno, jedna tupá scéna nahrazuje druhou tupou scénu a pak ve druhý polovině filmu je ta drsná revenge kde jsem se už jen chytala za hlavu a chtělo se mi brečet, že s tím ztrácím čas. Když hlavní záporák na konci filmu (opět nahatej, fakt se zbleju) začne brečet a nabídne Cageovi, že mu vykouří čůráka, už jsem řvala nahlas ať jdou všichni do prdele a naskočí milosrdný titulky. Nikomu neberu lásku a zálibu v "artových" sračkách, ale tohle je forma mučení. Přivázat mě k židli a nutit mě sledovat tuhle píčovinu, tak přiznám že mám na triku všechny neobjasněný vraždy a vlastní krví napíšu, že jsem odpráskla Lincolna i Kennedyho. Jeden z nejhorších "filmů" co jsem kdy viděla, zlatej Neon Demon, Raw a The Witch to jsou ve srovnání s tímhle veledíla.

• 17.9.2018  23:10
    12 Strong (2018)

Naprosto všechny scény v tomto filmu jsou podle pravdy včetně tý, kde Thor osedlá Hátátytlu a cvalem se vyřítí proti 497 talibáncům, 14ti bojovým vozidlům a několika tankům a všem jim nakope prdel. Vím to na 100% protože jsem tehdy cválala, spolu se zblitkem jednotky a pár agháncema, vedle něho na velbloudovi a všechno jsem to točila a kdybychom se po tý akci krutě nevožrali a já kráva neztratila kameru s tímto videem, tak bych Vám to tady všem doložila včetně scény, kdy se na tom koni pak všichni chlapi vystřídali (na hřbetě, ne že ho vojeli) protože ten kůň zachránil svět, pyčo !! Neprůstřelnej, nesmrtelnej přes bomby skákající My Little Ponny je nebezpečnější zbraň než gumová atomovka. Dalším jasným fucktem je , že Thor do tý doby velej v boji rotě max ve hře Comand and Conquer, kde měl ty nejlepší výsledky a samo sebou všech svých jedenáct hošanů z tý horký prdele vytáhnul zpátky do lásky plné Jů Es Ej. Sama jsem v té válce postřílela asi 200 talibánců, řezala jim uši, trhala zuby a prodávala ledviny, během bombardování z oblohy, takže jsem si prošla peklem o kterým nikdo z vás zmrdů nemá ani ponětí. A že mi nevěříte? To mám u píči, my jsme to vyhráli a historii píšou vítězové, takže žádnej Thor, žádnej kůň, ale Já sama a pěšky s čínskýma hůlkama v ruce jsem vyhladila komplet celej zlej Talibán. Od té doby mu tam říkají Ta-Linh-Bán, uprostřed náměstí mám sochu v životní velikosti (160 cm s 10 cm podstavcem) , ke který nosej denně oběti, jen abych se nevrátila a talibánci mnou straší děti, který nechtěj večer spát !!! Mno ale pokud tenhle film berete s nadhledem a něvěříte každýmu hovnu, co se tam děje, tak je to celkem koukatelná píčovina.

• 16.9.2018  03:44
    Summer of 84 (2018)

Tramtadadá, máme za sebou Summer of ´84 a já byla jednou zas kladně překvapená ! Přece jen když je v hlavní roli čtveřice hošanů v honibrčským věku, kde jeden vypadá jak z dachau, druhej jak vyžranej anděl, třetí jako brejlatej nerd a čtvrtej jako rádoby drsnej kokot, bála jsem se, že mi polezou mocně na nervy. A ono ejhle, vyžranej anděl mi sednul tolik, až bych mu koupila pytlík bonbonů, brejlatej nerd mi nevadil, kokot nebyl kokot a kluk z dachau měl solidní mozek narozdíl od jeho zkurvenýho fotra. Takže jsem naší čtveřici směle fandila a od začátku byla spolu s hubeňourem zajedno, kdo je tady ten vraždící svinskej zmrd. Tam musím opět zatleskat páč týpek se role zhostil bravurně a postavu vrahouna si vysloveně užíval jak kurva bukkake s negrama. Co mě ale fakt chytlo za rodidlo, tak konec, kterej neměl chybu a za mě patří k jednim z nejlepších konců v hysterii bo historii hororu vůbec. Hnusnej, syrovej a hlavně jednou konečně kurevsky reálnej a jasně říkající - Nikdy neser sériovýho vraha, pyčo! PS : Po mojich 5* se film vyšplhal ze 70% na 71%, díky čemuž se cítím kurevsky důležitá, i když jsem naprosto zbytečný podprůměrný hovno, takže díky moc za chvilkové požužlání ega.

• 15.9.2018  00:51
    Ex Machina (2014)

Mladej, exkrementně nesympatickej nerd vyhraje týdenní pobyt u genitálního vědátora Isaaca a jeho hlavní náplní se tak stává pokec s extrémně šukézní umělou inteligencí Avy v podání Tomb Rajdy Alicie Vikander. Smyslem jejich žvatlání je zjistit, jestli Ava může být, kromě kupy drátů, robot s vlastní osobností a nejen naprogramovaná vochcávka. Nerd Caleb, ale působí jako typ, co ho v životě zasunul maximálně mezi dvě matrace a tak, když mu Ava složí kompliment, jak je bezva, je celej experiment v píči páč se nám Caleb zabouchne a po zjištění, že Ava může klidně i šoustat, touží plodit malý terminátory. Svou lásku však nehodlá dát žádný jiný a tak druhá robotická rajda Sonoja Mizuno, má smůlu a k šuku Caleba nepřesvědčí ani když mu ukáže bobra v super ultra HD rozlišení a bez pixelů. Caleb už plánuje, jak Avu osvobodí ze skleněné cely, a ta po něm jede jak feťák po pixle s lepidlem. Jenže je tu Isaac a ten na svět vypustí, krom jinýho, docela dobrou poznámku a ta zní -,, Seš si jistej, že Tě má ráda, nebo Tě jen využívá, aby se odtud dostala?" Mno osobně vím, že ženský jsou pěkně vychcaný a záludný stvoření, takže pokud Ava dokonale mlží a nerd jí je u její robotický píči, je za mě lidská až až. Caleb je taky na pochybách, ale přes sklo se nedá prcat a tak mu nezbejvá, než Avu zkusit osvobodit a utýct s ní slunci vstříc. Nebo taky jít za kolosálního kokota...

• 14.9.2018  01:02

Tak jo, dámy a pánové, máme tady dva tábory. Jeden tábor je nadšenej, jaká je to ftipná akční krvavá jízda kde se hustě hláškuje, pyčo a je tam voobrovskej Predátor a predo-psi a krev vole a výbuchy a je to prostě masakr vole kámo, kapíruješ? Mno a druhej tábor odkud slyšíme jaká to je píčovina, kokotina, zprznění klasiky a celkově film, kterej se může líbit maximálně dětem a dementům po lobotomii. Do kterýho tábora patřím já? Sprááávně, uhodli jste - Ani do jednoho, kurva páč jááá jsem jedna jediná a ty žabomyší války táborů A a B jsou mi kolosálně u píči. Takže jednoduše - Pokud čekáte něco, co Vám dá zavzpomínat na jedničku, budete nasraný až na půdu a pokud čekáte něco, co je prostě výplach vole, pyčo, tak budete spokojený. Já věděla, že když v hlavní roli je Boyd Holbrook, dětskej autista a komik Keegan, tak to rozhodně nebude mít nic společnýho s jedničkou a tak jsem jen doufala, že to bude lepší než Predátoři nebo AvP2. A to se stalo. Novej Predátor nesahá jedničce ani po paty, ale zároveň jebe do huby Predátory i AvP2, takže jsem dostala ten nejčistší možnej průjem jakej sem dostat mohla. Nejásala jsem nadšením , nebála jsem se a ani na to nadšeně nepůjdu znova, na druhou stranu jsem s brekem neutekla z kina a ani mě to nezabilo dokoukat. Každopádně pokud do budoucna někdo chce, aby si všichni z Predátora zase sedli na prdel, tak nepomůže dát tam 3,5 vysokýho predouše na steroidech, ale obsadit do hlavní role třebas The Rocka místo HulBrůka (ve vší úctě k němu), místo hlášek jak z první třídy zkusit sarkastický zmrďárny a digikrev nahradit třeba prasečí. Nebo se na to radši vymrdejte úplně. A nebo víte co? Třeba se v tom Hollywoodu poserte, já kráva stejně na další díl půjdu.

• 12.9.2018  02:47
    Upgrade (2018)

Největší problém v tomhle filmu jsem měla s hlavním "hrdinou". Logana, Marshalla a i Greena mám ráda jsou to moc fajn kluci, všichni tři, ale tady hráli strašlivýho kokota. Jak jinak nazvat dacana, kterej nedokáže zabít chlapy, co mu před ksichtem odpráskli manželku a jeho připoutali na invalidní vozík s krásnou budoucností sraní si pod sebe, pokud mu robotické ruce neutřou prdel? Grey buddhožel opravdu je takhle velkej kokot a tak veškerou likvidaci za něj musí řešit STEM, kterýmu dovoluje převzít nad sebou kontrolu, jelikož sám nemá koule vůbec na nic a při vraždění tak zavírá oči, bleje do dřezu nebo se skoro rozbrečí. Ano pojďme hromadně litovat vrahy našich manželek, určitě měli těžkej život. MRDAT !! Sejmula bych je všechny s takovou porcí sadismu, že by lidi utíkali z kina, pokud by to s nima nešlehlo na místě. Grey je navíc blbej skoro stejně jako ta černá policajtka, co za X měsíců vyřeší KP (kolosální píču) ve věci zavražděné manželky, ale jak chcípne první hajzl, už klepe Grayovi na dveře páč i bezpáteřní zmrdi mají svá práva...Takže ta mě srala taky. Jedinej komu se tak dalo fandit byl STEM, čili robotickej telepatickej hlas, jenže já ho prokoukla, že by mi uznale tleskal i Sherlock Houmles, takže mě finální odhalení překvapilo podobně jako když si Vám kurva po mrdu řekne o prachy. Po hovnoceních a pění chvály všech možných i nemožných uživatelů jsem štěkala víc než solidní nadprůjem, tak třeba příště.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11