Asia_Power

Asia_Power

Vietnam

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 13.2.2018  05:31

Fráze ,,Jdu se zahrabat" dostává zcela novej význam a mě osobně představa, že jsem paralyzovaná a až na čtvrt ksichtu pod zemí čekám na chvilku, kdy si nějakej tentononc pochutná na mojich měkkých tkáních zatímco moje jediná kratochvíle je cukání prstu, docela děsí. Ještě víc mě děsí, že by mě někdo vyhrabal a pak by se na mé lesbické maličkosti vystřídala kupa nemytejch kovbojů nebo zpocenejch indiánů. Taky bych mohla dny trávit čekáním, kdy mi někdo šlápne na držku, protože mě v zemi neuvidí nebo se mi na ksicht vysere kůň. Prostě tohle děsí každýho kdo není až moc masochistickej a tak jsem se zahrabanejma skoro i soucítila. Jinak hlavní hrdiny tvoří extrémně nesympatická skupina neherců kde to lehce zachraňuje ir se svojí buřinkou. Na černý kovboje v době, kdy bílým max sklízeli bavlnu jsem si už zvykla jelikož od dob Wild Wild Westu s Willem Smithem je cool mít nigga týpka ve westernu a tak si kovboje zahráli i tací jako Terry Crews, Denzel Washington, Samuel Lee Jackson, Jamie Foxx...a pak ještě jeden extrémně nesympatickej bubák. Jo to je ten co hraje v tomhle filmu. Teda hraje...vyskytuje se tam. Když to vezmu kolem a okolo a pak ještě obloukem tak z toho vyjde celkem sympatický hovno, co má daleko do sračky, ale že by to 2x vonělo to zase fakt ne. Každopádně jako hrdá SAS (sadistická asijská svině) dávám velký palec hore za krásný hepyjend.

• 7.2.2018  19:23
    Braven (2018)

Znám zasněženou chatičku, kde nejhlubší je les, tam posílá Jason Momoa padouchy do nebes... Nebo spíš do pekel, srát na to kam je posílá, hlavní je, že je tam posílá celkem fajnově. Tu šípem prostřelí palici, tu sekyru zasekne do palice a tak dále a tak dále. Je drsný, je mužný je prostě synem svýho otce. Plukovníka, co vybíjel avatary nebo rozséval Smrt ve tmě. Takže pro příště by se měli všichni padouchové zamyslet, jestli jim ta trocha fetu stojí za setkání s naším duem, ale pokud hledali věčnou nirvánu, dostali jí. Osobně bych si ale radši sjela lajnu než 100 metrovej sráz. No každej podle svýho, nicméně já zůstanu u kouzelnýho prášku a do dřevorubecký verze Ramba se srát nebudu.

• 2.2.2018  19:01

Skvělej název filmu protože z tohohle se mi chtělo BLEJT a na záchod jsem byla pěknej RUNNER abych to stihla a vygrcala obsah žaludku do mísy a ne v obýváku na koberec. Blade Runner je neuvěřitelnej vizuálně vymazlenej smradlavej prd, kterej uspí i zaříkávače hadů. Ve filmu je spousta dech beroucích scén jako třeba silueta Goslinga, vystupujícího z auta někam do prdele, dále silueta Goslinga kráčejícího někam do prdele nebo, má nejoblíbenější scéna, silueta Goslinga hledícího kamsi do prdele. Rejža rozhodnul, že pohlavní je jak to vizuálně vypadá a koho prý zajímá, že se tam vůbec nic neděje. I když neděje...Děje se toho spousta, fakt. Třeba Rájn má doma hologramku se kterou by rád šukal a tak mu hologramka objedná kurvu, s tou se zesynchronizuje a může se směle mrdat. Dále je tam moc hezká nahatá hologramka s modrým hárem a krásnou prdelí. Příběh je tedy natolik fascinující, jako kdybych tři hodiny koukala jak mi rostou chlupy na nohou nebo dokonce byla svědkem něčeho tak úchvatnýho jako pozorování zapálené vonné tyčinky jak pomalu ale jistě míří ke své zkáze, kdy naposledy zasmrdí a zhasne. A to je přesně případ tohoto filmu. Utrápenej Rájn po třech hodinách naposledy zasmrdí a zhasne načež naskočí vysvobozující titulky. Dávám obdivuhodnou jednu hvězdu a jdu brečet smíchy jak tu většina nadšeně sází plnou palbu za krásný vizuál, dech beroucí scenérie či dokonce plnohodnotný příběh. Nebo dokonce dizájnérské sqosty a monuMENTÁLNÍ zvuk viď POMO :-D

• 30.1.2018  17:36
    Bright (2017)

Tak já nevim, No fakt nevim. Začátek se táhne jak medový hovno a napínavý to je jak sprint důchodců do kopce, takže jsem první půlhodinu tak okázale zívala, až to vypadalo, že chci radši kouřit péro než na to koukat dál. Pak se přece jenom příběh hrkotavě rozběhne a začne se i dít něco víc než jen hrozivé pohledy a milion náznaků. Orkové jsou jak klasický negři z ghéééta, elfové jak makléři z VálStrýtu a lidi jsou prostě lidi. Elfům záviděj a orkama pohrdaj. Will Smith zabíjí víly koštětem, pak začne kosit i dvounožce a spolu se svým parťákem orkem a šukézní elfkou chrání kouzelnou hůlku, kterou najít Voldemort, tak se mu postaví vocas. Jelikož hůlka splní Jasným vše co chtěj. Průser je, když nejste Jasný. To pak po styku s hůlkou vybouchnete a je z Vás sračka. Hůlku chce méně šukézní elfka, lidičky, orčíci no prostě všichni. Takže průser je na světě a záchrana lidstva, orkstva a elfstva na naší trojici. Nakonec je to celkem povedený patvar, ale že bych z toho tekla to fuckt ne.

• 27.1.2018  18:45

Není čas ztrácet čas a tak dřív než mi na ruce dotiká poslední minuta, musím vysmrknout tento komentář a doufat, že film stihnu ohvězdičkovat, ať se na mě vzpomíná jako na rákosku, co plnila své povinnosti, uživatelky CSFD....50 vteřin života přede mnou a já žasnu jak umím rychle psát a dokonce se stihnu i zamyslet, proč jsem před deseti minutama vysolila za ten poslední nájem týden života, když jsem věděla, že mi zbude jedenáct minut. Možná to je tím, že už senilním, je mi 897 let a stále vypadám na 25, jenže mozek hloupne...30 vteřin života a já se musím pochlubit, že mě Vyměřený čas neodrovnal, ale maximálně lehce potěšil asi jako když místo kvalitní jebačky až do konce dostanete tři minuty dlouhej průměrnej orál. Řeknete si, že to nebylo nejhorší ale nestříkáte z toho plus nic moc za vzpomínku to ve Vás nezanechá. Myšlenka filmu nebyla zlá, zPRCování bylo průjemné a tak tu máme příběh dacana co vyhlásil stopku stopkám a hodlá mít na své ruce minimálně tisíc let. Já mám deset vteřin...sbohem krutý světe....Moment ono je před těma vteřinama ještě deset dalších čísel. Aha, takže já neumírám. Zasranej zelenej zákal trápí mé šikmé oči a dělá mi utrápenou žlutou hlavu. No což mrdat to, času mám dost, jdu se lesbit do nejbližšího bordelu s 903. letou Amandou a 912. letou Olivií co jsou stále šukézní

• 24.1.2018  18:33
    Mayhem (2017)

Další důkaz, že úředníkům jebe a za kravatou s límečkem se skrejvaj největší psychouši. A že tam jebe většině, bylo poznat už před tím, než nějakej virus vůbec vypuknul. Naopak po vypuknutí viru mi přišlo, že konečně pár lidí našlo vnitřní klid. Hlavní hrdina, můj úžasný skorosoukmenovec, zcela rozhodně. Nic člověka neodreaguje líp než rozmlácení něčí lebky kladivem po ztrátě milovanýho hrníčku a následně i zaměstnání. Brutálně šukézní Samara mu seKunduje velmi zdatně a já si užívala jak tahle dvojka postupně vybíjí celou budovu a v mezičase si stihnou i zamrdat. Krve dost, silnýho gore málo, celkové strašná píčovina ale zábavná, když si chcete vypláchnout mozek a jen se debilně hihňat. To jsem chtěla a to jsem dostala. Jednou za čas prostě film, kde jde jen o to kdo koho jak zmasakruje, potěší každou romantickou rákosku. Osobně bych uvítala podobný virus abych si na 8 hodin mohla vyřídit pár návštěv a nemusela se u toho tahat s kyselinou na zametení důkazů.

• 19.1.2018  18:41
    Jigsaw (2017)

Puzzlík se vrací a společně s Elyse z Insidious se přetahují, kdo z nich bude hrát ve více pokračováních, i když jejich postava už dávno prdí do hlíny. Tentokrát mu trvalo přes sedm let let, než se vydrápal z rakve, každopádně měl díky tomu dost času si uvědomit, co se v minulých dílech zesralo a třeba se i ponaučit. A jak to dopadlo? Vzhledem k tomu, že jsem čekala pecku, kterou ocením odpadem až jednou hvězdou, to dopadlo nad očekávání. Jako pyčo dobrý, je to nadprůjemnej zážitek co má do sračky skutečně daleko a ani osazenstvo mě nesralo. Puzzlík zde má roli vedlejší a je to mysteriózní asi jako zážitek po konzumaci měsíc prošlýho jogurtu, každopádně i přes všechno to netajemné tajemno to dokázalo být občas i celkem napínavý. Puzzlík je samo sebou už průhlednej jak sklo a průjemně chytrej orangutan pochopí vo co go nejdýl do půl hodiny (pokud u toho zachrápe), ale i když je to stále to samý MENU tak tentokrát jsem guláš dostala sic ne jako od maminky, ale zase ne ten ze čtvrtý cenový, kterej tomu bezďákovi přede mnou nesedl a tak ho nablil zpátky a číšník doufal, že si toho nevšimnu. Tenhle guláš je solidní a možná si ho za rok dám znova.

• 18.1.2018  04:07

Koluje legenda, že když si Colin Farrell poprvé přečetl scénář, udělalo se mu špatně. Já se mu nedivím, taky by mi bylo na blití z představy, že v tomhle průseru musím hrát. Chudák Colin to určitě přehnal s chlastem a zas jednou něco podepsal bez svýho managera a navíc si to díky momentálnímu trojitýmu vidění ani nepřečet. A pak běžte někam kalit s Morgošem. Beztak je Colin idiot, jako by si nepamatoval jak to dopadlo s Morgošem posledně. Pár piv, pak panáky, lajna sem, lajna tam a najednou v ruce smlouva na Humra, opice za krkem a průser na světě. Colin je nepoučitelnej a tak po Humrovi přichází Jelen. Příště se třeba Morgošovi upíše k Jezevcovi a v roce 2020 půjde do kin trhák Čivava. Jinak se musím ke své hanbě přiznat, že jsem se na film těšila. Mám ráda dramata. Chodila jsem do dramatickýho kroužku, díky němuž mám dramatický vystupování, a nevadí mi ani komorní drama. Film kromě komorního drama nabízí i drama ložnicové, obývákové, kuchyňské, sklepní a dětskopokojíčkové. Všechna tato dramata mají společné rysy. Jsou úplně na piču, táhnou se jak nudle z nosu a divákovi jsou u prdele. Něco málo k filmu - Karma je zdarma, kletba je svině, pomsta je sladká, Colin je kokot. Kdyby nechlastal v práci, tak by nemusel během operace zjistit že pitvá, démon v podobě úlisně odpornýho na pohled retardovanýho dacana by dál v poklidu žral s fotrem špagety a Colinovi by nechcípala rodina, která ale jednala dost chcíple ještě před kletbou. Nicole sice vypadá nahá stále šukézně, ale tohle kozy a bobr z dálky nezachrání. A já se ptám : Jak jsem, do hajzlu, měla fandit rodině, kde 1) Colinovi stojí vocas leda, když mu Nicole hraje v posteli mrtvolu 2) ségra nesnáší bráchu, kterej k ní chová stejný city 3) Nicole má sebe radši než svoje děti a klidně by je nechala chcípnout jen aby dál mohla dělat noční oční 4) Colin vypadá, že by píchal dceru a synovi vypráví jak vyhonil svýmu ožralýmu tátovi. Příkladů by bylo mnohem víc. Každopádně moudro, pochycené scénou z filmu, na závěr - Když Vašim dětem hrozí smrt, dělejte si z toho prd. Řekněte radši manželce vaší, že zítra chcete k obědu bramborovou kaši...Buddho to byla píííčovina

• 14.1.2018  18:02
    Brimstone (2016)

KONEČNĚ NÁMRD !!! Dočkala jsem se po dlouhé a dlouhé době filmu, co mě drapl za stydký pysky a jasně mi ukázal, jak podřadná jsem v očích mužů byla v dobách divoce divokýho západu. Někdo zde hlásí, že je to feministickej film a tak podobně, to je za mě osobně s prominutím pitchovina, jelikož pravdou je, že ženy byly brány jako podřadná stvoření. Kurva vždyť ve Vietnamu nás tak berou dodnes a to nejsme z divokýho západu :-D nemluvě o Japonsku, Číně. Thajsku atd. Ale na to sere pes. Každej podle svýho. Já viděla totální bombu ve který Guy Pearce ztvárnil tak dokonale božsky ultimátního kokota, že jsem chtěla vlízt do filmu a vlastnoručně ho odprásknout. Nádherná ukázka fanatický víry u borce, kterej incest bere jako hru pro celou rodinu, bičuje všechny od sebe až po šestiletou dívku. Neštítí se zavraždit kohokoli a jediné po čem touží je vlhká díra jeho nezletilé dcerky, či déle její dcerky. Tenhle "strýček pedo" by zasloužil pověsit za koule, přestřihnout uzdičku na ptákovi a každej den dostat 25 cm ptáka do prdele a pěkně na sucho. Film nenudí, každou vteřinu jsem hltala jak mlsná kurva semeno a po skončení se mi až chtělo tleskat ! Mně ! Mně, která neocení skoro nic ! Kdo má rád pořádný psycho dráma z kovbojskýho prostředí, ten to musí vidět. Akorát škoda toho jazyka u Dakokoty. Jak by mě bez něj lízala to fakt netuším.

• 11.1.2018  18:43
    Thelma (2017)

Norské lesbičky miluju, ale zrovna Thelmě bych se do kalhotek dostávat nechtěla, mohla bych si pak na loďce hrát na živou pochodeň nebo tančit jak píská, nebo spíš jak se škube. Thelma a její záchvaty, kdy vypadala, že dostala paralyzérem do prdele, jsou sice celkem kominické ale buddha ví jaká švanda to zase neni. Lesbických scén je ukrutně málo a ukáže se toho ještě míň, vlastně když nepočítám Thelminy kůzlata tak neuvidíme ani piču. A zrovna na tu jsem se těšila. Hlavně že tam po cigaretě kouří hada...Film není takovej průser jak se může zdát, dokonce je celkem fajn, jenže to tempo. To se nevleče to se táhne jak smrad z hajzlu na rybářský lodi. Než se něco začne dít ve více než náznacích, tak je skoro konec filmu a já zjistila, že místo našlápnutý pecky, co sliboval trailer, jsem dostala div ne komorní lesbo dráma. A to nasere

• 10.1.2018  03:54

Tahle série začíná bejt lehce InSHITdious a tak tu máme po trojce, která se odehrávala před jedničkou, čtyřku, která se odehrává po trojce, aby následně poukázala, že příběhově přesně ukazuje, že dál byla jednička, po který byla příběhově dvojka éééé co to do piče? No jo, prostě mi přijde vtipný, jak bába, co vytuhla už na konci jedničky, hraje hlavní roli i ve čtyřce a když si na začátku filmu sundavala košili, dostala jsem nefalšovanej strach, že bude hanbatá scéna a já vrhnu popkorn na dvojici přede mnou. Každopádně by to byla super lekačka a nefalšovanej děs. Krom toho, že film mě místo děšení uspával, jsem nemohla z těch dvou hovad co babce pomáhaj, jelikož ten pupkatej vousáč vypadal jak parodie Travolty z Pulp Fiction jak účesem tak vohozem a ten druhej zas připomínal toho lofasa z reklamy až jsem čekala kdy zahlásí "Air bank, i banku můžete mít rádi." Ostatní postavy taky parádní - mrdlej táta, zbabělej brácha, mrdlej týpek z baráku a korunu tomu nasadil děsivej "Paklíč" kterej měl být určitě velmi bubu, ale buddhožel byl jen k uzoufání trapnej flastr místo dokonalý psycho báby v černym z jedničky. Velký plus za to, že příběhově se to uzavřelo a pětka by tak neměla vzniknout...i když prachy jsou prachy, takže možná se dočkáme i InSHITdious 5: Doslov a InSHITdious 6: Předmluva

• 2.1.2018  18:50

DžůůůůMandžíííí !!!! A piču...furt sedim na skále a, i když je drahokam zpátky na místě, stejně mě nikdo do reálnýho světa nevrací. Což je pěkně v prdeli jelikož jsem si jako postavu vylosovala tlustýho, chlupatýho, malýho týpka s malým šuldou na kterýho se štítím sáhnout i když se jdu vychcat. Všichni ostatní jsou bez čárek, já mám už jen jednu na ruce a smutně vzpomínám na tu mezi nohama, co jsem se v ní často hrabala, když jsem přemýšlela (hlavně ve škole to byl občas průser) . Teď můžu max osedlat tuhýho Rocka co zůstal tvrdej i po smrti nebo laskat stejně tuhou sexy drsňačku, ale jako každý nekrofil se bojím, že se mi ten vztah s nima časem rozpadne...To zas byl nápad hrát deskovku předělanou na konzoli, však jsem dobře věděla proč si chci radši dát mírumilovně lajnu a litr saké. Jako jo, byla to zábava i jsem se zasmála, ale teď jak je konec a já tu trčím na prdeli na skále tak si říkám, že jsem chtěla něco víc. Tak ještě jednou, ať jsem zase plochá rákoska s krásným tělem, DžůůůůůMandžíííí !!!! Ha !!! Morfujemééééé pyčo !!!

• 26.12.2017  18:04

Byla jednou jedna kráva a ta nám každé ráno vstává do svýho posledního dne, aby byla znova a znova a zas zabita maskovaným killerem. S počtem sejmutí se z nesympatický píči stává sympatická píča který dochází jak je nemožná, takže jsem jí pak trochu i fandila. Každopádně kdo vraždí jsem, Buddho div se, opět uhodla a rovnou přiznávám, že jsem hlavní pipině fakt záviděla. Moci prožívat jeden a ten samej den pořád dokola by pro mě byla dokonalá zábava. Mohla bych s klidným svědomím sejmout každýho kdo mě sere a to s pocitem, že den na to po mně nikdo nepůjde. Takhle musím pořád zametat stopy a vysvětlovat kam mi mizej sousedi...no hodně věcí by mi to ulehčilo. Pipině ale ne, sic může prdět na rande a hrát si na věštkyni ale beztak jí to začne srát a tak se snaží dostat killera dřív, než on dostane jí. A to je jak se zdá nad její síly jelikož killer povede asi 20-0. Koho zajímá, jestli bloncka získá alespoň jeden bod, ten ať mrkne na tuhle celkem vtipnou hororovou ptákovinu

• 25.12.2017  19:01
    Suburra (2015)

Konečně film pro mě. Každá postava v tomhle snímku je buď větší nebo menší kus zmrda a každej si vybere toho svýho křiváka ať už to bude podplacenej politik, cigánská mafie, plešatej zmrd co chce ovládnout město, kníratej přizdisráč, věčně vyfetovaná nabíječka plešky, otravnej Samuraj nebo někdo další z hromady mocných či méně mocných sráčů. Všem jde jen o sebe a za svým si jdou přes mrtvoly. Nikdo se neštítí ničeho a strany jsou ochotni vyměnit rychleji než frajer šprcku na swingers párty. Když jsem se zase dostala k šukání tak v tomto filmu máme jednu krásnou héérečku, co ukáže všechno a má to vše opravdu moc pěkný. Hned víc chápu, proč ti politici tak stojej o svoje místo na slunci. Každopádně já nejvíc fandila plešatýmu Číslu 8. Koule měl ale mozek už tolik ne. Vytknout nemám co, na konci si to všichni krásně vyříkaj a kníratej přizdisráč příjemně překvapil. Plnej počet a asi mrknu do Itálie, je tam dost lidí se kterýma bych si rozuměla.

• 24.12.2017  06:41

Slibuji, že komentář napíšu, ale dneska se mi s ním nechce srát když jsou ty vánoce a bla bla bla, každopádně poté vysmrknu něco v tom smyslu, že tento lehce nadprůjemný snímek plný UFC/KFC a jiných C zápasníků, strongmanů, boxerů a celkově nasypanejch hovad, co by normálního člověka zabili první blbě mířenou, zde dostává zbytečnej hejt od hnidopichů, který maj pivní mozol, černý pásek v gaučingu, ale s pívem v ruce jsou největší experti na cholerografii blitek a mocně se dožadují příběhu jak z Občana Kejna nebo Foresta Trumpa. A pak této bandě hovad, co v životě neviděla činku a pěst dávaj zásadně s palcem uvnitř, vysvětlete, že tento film se slepým DVCJ je prostě jen výplach mozku, kde je příběh důležitej asi jako použitá šprcka a to jediný o co jde je dostat se od kopání prdele A až do nakopání prdele Ž. Hádám, že to nepochopí a budou se mocně odvolávat na prvního Kickboxera a bla bla bla...mrdat je do uší. Moment, já vlastně ten názor napsala. Hm tak to tady už nechám a když jsou ty vánoce tak to kurevsky nadhodnotím (o celou jednu hvězdu) ať jsou ty tlustý hnidopiši nasraný až po svůj přetlakovanej kokot.

• 14.12.2017  18:32
    47 metrů (2016)

Stejně jako dvě extra šukézní hrdinky tohoto filmu, jsem i já byla vystavena životu nebezpečnému nebezpečí - V létě jsem se zasekla s jednou důchodkyní v hypermarketu ve výtahu. Vedro jak v píči způsobilo, že z nás během chvilky lilo jak z prasklý roury, důchodkyně vedla protože byla nabalená jak na Sibiř, a smrad jejího žluklýho potu mě štípal v očích. Do toho občas mocně uhnila, jelikož stará střeva už nefungují tak dobře jako kdysi a já se tak dávila v koutě, zatímco babizna, hluchá a bez čuchu snad ani netušila, že mi tam co pět minut prdelí hraje sólo na trambón - Let čmeláka. Dostavil se tak, stejně jako u hrdinek ve filmu, zoufalý boj o kyslík a následně i halucinace. Nebo se tam ta bába fakt začala po hodině svlíkat. K tomu se se mnou stále snažila vést konverzaci a rozklepaným hlasem, prozrazujícím stařeckou demenci se mě co minutu ptala - ,,Nevíte proč nejedeme, slečno?" Plus měla strach o mé zdraví jelikož jsem prý nepřirozeně žlutá a mám nateklé oči. Chtěla jsem jí poslat do hajzlu, vysvětlit jí, že jsem žlutá od přírody a oči mám šikmý stejně jako ona scvrklou macochu, ale kombinace vedra, smradu, nedostatku vzduchu a jejího hlasu způsobila, že jsem sebou sekla a probrala se až nevím kdy na čerstvém vzduchu, kdy babka už byla pryč a já jako omluvu dostala ten nákup zdarma. Takže radši do klece se žralokama okolo, než do výtahu s prdící ježibabou.

• 12.12.2017  04:02

Charlize Theron nám pomalu stárne ale pořád je šukézní a tak scény, kdy jsem jí mohla koukat na holou řiť či zkoumat dudlíky, jsem si užila. Lesbické scény s tou malou agentkou z Francie jsem si užila dokonce několikrát. Jenže tohle není erotický porno, ale drsnej akčňák, prej i mysteriozní a dokonce thriller, takže co krom nahotinek nabízí zblitek filmu? No nabízí toho celkem dost. Džejms McTentononc dokazuje, že se jako Rozpolcený našel, protože i tady si člověk láme zbytky posledních mozkových závitů jak moc velkej je zmrd či naopak Mirek Dušín a Theronový tak zdatně sexkunduje i když v tom kožichu vypadá jak drsnější verze Mareše. To, jak se film pořád přesouvá z výslechu do popisu toho, co hrdinka zažila, mě tak trochu sralo, ale budiž. Akce je tu tři prdele, takže šest půlek a všechny jsou celkem drsný. Theronka v nich samo sebou ukazuje, že má místo mušle štípačky a je tak tvrdá, že i Rocky by si o ní zlámal packy, avšak mě drsný lesby mocně vzrušujou a tak mi to její kosení steroidových hovad nebo vychrtlých polišů vůbec nevadilo. Prostě měla kliťák větší než oni ptáka a mocně to dokazovala. Příběh je, jak to už u komiksových předloh bejvá, navíc a člověku je vlastně u prdele jak to celý skončí, hlavně když se to tam bude řezat a šukat. Obojí se děje, takže pokud nečekáte intelechtuální Bondovinu, ale spíš akční výplach, budete uspokojeni jako od štětky ze druhý cenový s pocitem, že příště zkusíte tu áčkovou kurvu odnaproti.

• 1.12.2017  19:10

Velký zklamání, čekala jsem, že bejvalej raper a nynější herec s velkým pérem Marky Mark bude ukázkovej zmrd a on se celou dobu k Vilíkovi Ferrellů chová vlastně absolutně v pohodě, konflikty maj způsobem, že - ano mezi náma je dusno, ale ani jeden to nedáme moc najevo - a všechna ta jejich nenávist dospěje ke konci když si ve velkolepým finále div navzájem nevykouíi péra, neprotáhnou komíny a ve vší tý eufórii afektovaně jeden o druhym nevyřvávaj, jak zrovna ten druhej je to nejlepší co mohlo děti a maminu potkat. Takže veškerou vtipnost zachraňuje Vilík na basketbalovým hřišti a malej klučina co krásně rozbije držku pořádný kurvě plus pár jako napůl vtipných píčovin, který mi ale z hlavy vyšuměly rychleji než jsem je sem stihla napsat. Něco tam bylo, já fakt nevim. Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale jsem momentálně silně pod vlivem opiových látek, takže to vidím žůžovějc a mrdnu tam i tu třetí kurvu.

• 27.11.2017  19:21

Tentokrát budu slušná, poslední dobou píšu až moc vulgárně a vrhá to na mě špatné světlo. Běžte už všichni do píči s věčným srovnáváním Marvelu a DC. Jste jak kurva co dumá kterýmu, ze dvou chlapů, dovolí aby do ní strčil kokota. Tak proč dumat, když jednoho si může vrazit do pitchy a druhýho do prdele? A je po dumání. Tak to dělejte stejně. Berte Marvel i DC a nesrovnávejte to furt jako totální retardi až na vyjímky. Dále tu máme postavy. Padlo obvinění, že Liga Spravedlnosti je kopírák Avengers. Ale hovno a rovnou to vysvětlím nebo dokonce ještě lépe, já Ligu obhájím. A to v soudním procesu. Na jedné straně tlustej, impotentní žalobce co nemá co dělat tak bleje kraviny, protože mu doma stará nedala, na druhé JÁ jako obhájce nebohé Ligy a vlastně i Avengers. SOUDNÍ PROCES ZAČÍNÁ !! Žalobce - ,,Superman a Wonder Woman jsou kopírky Kapitána Ameriky." Já - ,,Píčovina. Superman i Wonder Woman nejsou na rozdíl od Kapitána Ameriky lidé, sice slepě fandí stejně jako Kapitán spravedlnosti a právu, ale na rozdíl od Kapitána alespoň šoustaj. Superman klátí Lojs Lejnovou a Wonder Women nastavila lasturu jednomu letci v první světový a momentálně chce svojí 100 let neprobádanou jeskyni nabídnout jednomu netopýrovi na steroidech. Kapitán je na rozdíl od nich stále panic. To má do kopírky daleko." Žalobce nervózně polkne až mu poskočí šestá brada a pokračuje - ,,Batman je kopírka Iron Mana." Já - ,,No větší kokotinu jsem už dlouho neslyšela vaše soudctvo, ale jsme teprve na začátku procesu, takže tedy poslouchejte všichni. Zatím co pan Stark ani náhodou neskrývá, že je Iron Man tak pan Wayne by si radši provedl penetraci, než by přiznal široké veřejnosti, že je Batman. To, že jsou oba miliardáři a geniální plus bojují proti zločinu je sice společné, ale zatímco pan Stark hlavně z důvodu zábavy tak pan Wayne díky tragické události v dětství a na rozdíl od pana Starka mu image hrdiny nepřivolává erekci." Žalobce se začíná silně potit a klepe se mu už i báchor, přesto pokračuje - ,,Aquaman je kopírka Thora." Já - ,,Všemocný Buddho ty to vidíš co je to za kreténa. Ach jo. Takže na základě toho, že oba dva mají dlouhé vlasy, svaly a jejich zbraně jsou jako falické symboly (Mocné Kladivo a Mocné kopí či trojzubec) jsou stejní? Do prdele jeden je polobůh a druhej žvatlá po večerech s kaprama co je novýho v rybníku, nebo skočí do moře hledat Nema, kterej hledá Dory. To má bejt stejný? " Žalobce začíná pouštět větry a zoufale vyhrkne - ,,Flash je kopírka Spidermana." Já - ,,No tak to tady chybělo. Uznávám, že oba jsou to puberťáci co plácaj kokotiny a drtivou většinu lidí serou, ale jako fakt? Vždyť Spíďa ani v Avengerech nebyl kurva fix, zatím se vyskytl max v bitce na letišti, kde Kapitánovi sebral štít. Jinak Petra Párka kousnul pavouk, Flash dostal bleskem a narozdíl od Párka bydlí sám a nemá za prdelí tetičku. K smíchu." Žalobce hystericky křičí - ,,Cyborg je kopírka...." Já - ,,Prosím Tě drž radši hubu a neříkej, že Black Panthera, protože je černej. To Green Lantern je kopírka Hulka protože je zelenej, viď? Po tomto finálním úderu se žalobce hystericky rozbrečí a s jekem, jako by mu rvali péro na sucho do prdele, se odkutálí ze soudní síně. Soudce i porota mi tleskají a kolem mě se seběhnou všichni hrdinové a hrdinky z Marvelu i DC a div mě nechtějí hromadně vošoustat, že to konečně někdo rozlousknul. Kalíme až do rána a po divoké párty se stávám universální super postavou DC/Marvel, jelikož jsem zachránila oba světy před debilama co je pořád srovnávaj. Jo a k filmu? Hele dobrý, vole ,dobrý.

• 20.11.2017  18:52

Po kolosálním průseru jménem Viking, jsem chtěla severský bojovníky poslat na dlouho do prdele, ale Alík mě přemluvil ať zkusíme ještě jeden flák. A tak když mi ukázal vikingy co zajmou čičinu v červeným a za prdelí se jim žene smečka vlků, řekla jsem si - oukej. Dala jsem THC, kopla do sebe medovinu a byla jsem ready na další anální průjem. Jenže ono hovno. Místo průseru sem koukala na partu vikingů, co je vede Thorův štíhlejší brácha, kterej od alfasamce vlků pořád dostává přes hubu, je mu neustále zachraňována prdel, ale jinak je celkem pohodář, no a tahle parta kluků co v sobě vidí hrdost, vidí sílu a vidí pořádný chlapy, kteří se s nikým a s ničím neserou se prosekává filmem až k závěrečným titulkům i s tou čičinou v červeným. Šéfík vlků, jak už jsem psala, je brutálně drsnej zmrd a hned, jak začal grilovat poslovu hlavu, si získal moje sympatie. Po druhém pohledu mýho šikmýho oka mi došlo odkud ho znám. To je přece kurýr ze čtyřky. Tak místo Audi má pod prdelí tentokrát koně jen jednoho, ale je fakt ňuňan když to kolem sebe kosí. Jako extra bonus jeden z vikingů je sám Johan Hegg (pro nechápavý - frontman skupiny Amon Amarth) kterej dostal samo sebou nejmíň prostoru, což mě mrdá, ale i tak mrsknu týhle sympatický řezničině 3 a půl vikinga z pěti.

• 17.11.2017  18:49
    Temná věž (2017)

Temná věž je nejtemnější film všech dob. Záporák Meťů Mektentononc chodí v černým a jeho duše, kterou nemá, je temná, Idris Elba je černý od kořínků až ke konečkům, temná věž je černá a samotnej film je tak černej, že jsem v kině viděla na plátně píču. Teda ne, že by na mě koukala lascivní vlhká blizna, ale černý plátno a já začala píčovat, že se promítač Pepík opět ožral a z prdele přestřihnul pásku. Jenže pozor !!! Ono to hrálo, jen to je tak temný, že když je scéna, kdy v temný noci v temném lese je temná obluda tak je prostě hovno vidět. Nikdy se mi v kině nestalo (a že v kině v Děčíně jsem zažila už skoro všechno) aby film byl v tak na kokot kvalitě, že tmavý scény nejsou vidět. A tenhle film je tmavej furt. Kde nebylo na efekty, tam se jebla tma. Takže pokud jste chudí studenti, nuzní důchodci, nezaměstnaní budiž k ničemové nebo z jakéhokoli důvodu jste na hovno a nemáte na lístek do kina, nesmutněte. Vlezte si doma o půlnoci na hajzl, zhasněte a 95 minut koukejte kolem sebe. Zážitek to bude podobnej a jako bonus se na to můžete zvysoka vysrat

• 12.11.2017  21:00

Milej Buddho já se asi zamilovala. Bee v podání megašukézní Samary je žhavá tak až se bojím, že bych si o její číču opařila jazyk, každopádně za pokus by to stálo. Navíc má krásnou, milou a vtipnou povahu. Hned bych s ní vrážela nože do makovic odpornejch paniců, střílela brokovnicí hlavy debilním roztleskávačkám a pomocí satanský bible si plnila svá přání. Ééééé teda....zlá holka to je. Potřebovala by potrestat ! Třeba na holou....kurva chci taky pohlídat !!

• 9.11.2017  18:34
    Jeepers Creepers 3 (2017)

To, že Salva przní nezletilý děti se už provalilo a možná díky tomu bude v base nastavovat prdel, ale že mu to nebude stačit a rozhodne se zprznit i samotnýho Džýpr Skrýpra, to je i na odolnou rákosku moc. A kdyby jen zprznit, vždyť on ho vošukal nasucho do prdele, vystříkal mu hubu, pochcal ho a následně nechal hystericky brečet na zemi ve vlastních výkalech. Tohle se přece bývalýmu tahounovi nedělá. Každopádně stalo se a tak tu po plus mínus čtrnácti letech máme pokračování ze kterýho by se odolnej zeblil a citlivej rovnou zesral. Nefunguje zhola nic, atmosféry to má asi tolik jako 80ti letá kurva zákazníků a laciný je to jako Aranka z vedlejšího baráku, která ptáka přemlaskne ne za prachy ale jen proto, aby měla aspoň něco teplýho v žaludku. Maska Džýpra vypadá hůř než v prvním dílu, strašidelnej je asi jako krabice s koťatama a jeho dodávka je nový auto Kid. Digitální gore je finální grc do huby diváka a jestli tohle mělo být navnadění na čtyřku tak mám pro rejžu vzkaz - Strč si mysteriozní odhulení Džýpra hluboko do prdele, po týhle sračce nechci vědět ani jak vzniknul, ani nic jinýho. Nikdy víc...

• 6.11.2017  00:27
    Hroch (1973)

Hele pyčo, ééé děti, já vám povím pohádku, ale nejdřív si zkuste jazykolam - Šel hroch s hrošicí a třemi hrošáčaty do hroší prdele - No tak v tomhle filmu, teda pohádce, jde pán, se jménem Hroch, hrochovi do žaludku jelikož je, milé děti, hrozným hrochem spolknut. Hrochovi navíc asi blbě fungujou střeva a tak místo aby pana Hrocha vysral, tak ho nechá u sebe v žaludku bydlet. Panu Hrochovi se v hrochovi líbí a začne z jeho báchoru mluvit a šířit do světa všemožný moudra. Zvíře hroch se tak díky panu Hrochovi stává celebritou, protože tu máme mluvícího hrocha, ale to nemluví hroch, ale Hroch. Víte jak jako, že nemluví zvíře hroch, ale pan Hroch z toho hrocha.....No není to legrace? Viď že je Pepíčku, Mařenko, Adolfku? Že ne? Ale děti, vždyť je to vtipné. Že ne? No fájn, uznávám, že je to nebetyčná píčovina , trpěla jsem u toho jak začínající pornoherečka při prvním análu s černochem a v zájmu zachování zdravého rozumu si radši zkoušela prstoklad na mušli, abych se alespoň trochu odreagovala, jenže u tohohle dosáhnout slasti je asi stejně možný jako ukecat, díky věku lehce retardovanou, devadesátiletou babičku, který trčí parte z prdele, k přihlášení se na závod v běhu do schodů se závažím na hrbu. Když už jí do toho ukecáte, tak jí trefí šlak na prvním schodě a z motivační snahy je tak max kolosální průser, jak to vysvětlit doma rodičům když navíc babka nepřepsala poslední vůli a dědit má teta, kterou všichni nesnášíte. Jednoduše řečeno na tenhle film se z vysoka vyserte.

• 4.11.2017  00:25

Tak jsem se po pauze vrátila k sebemrskačství a vrhla se opět na 300 nejhorších. Jelikož se mám přece jen trochu ráda, sáhla jsem po snímku, kterej se jevil, že by mohl bejt vtipná pitchovina a tak jsem naivně pustila Vraždící rajčata požírající Francii....Já kráva !! V první řadě je vidět, že jsem vyšla ze cviku a absolutní kokotinu už nepoznám, protože jsem tímhle hovnem, ehm filmem, na sebe upletla bič, že devítiocasá kočka je vedle něj příjemný pohlazení po poštěvá...po tváři. Jediný na co se ve filmu dá koukat, je hlavní hérečka, jenže ta je přehnaně cudná, takže kdo doufal, že uvidí kozy, toho zklamu jelikož uvidí leda piču (a to nemyslím její) . Jinak tam je spousta super scén jako souboj rajčat s armádou, kde armáda na rajčata střílí bagety nebo scéna, kde se na točitejch schodech háže cca milion banánových slupek, stříkající rajčata, honění šneků na talíři vidličkou, rajče pirát, buzík v paruce a tak dále. Vtipný to je asi stejně jako je Věra Bílá sexy, zábavný jako přerušovanej porod, táhne se to jak kundí šlem 60ti letý kurvy a já se během filmu několikrát přistihla, že se se zájmem koukám, jak mi roste nehet na palci u nohy. Zlatý TroSkovy Bábovřesky

• 1.11.2017  19:24

Je to jen můj dojem nebo ze Spíďi dělaj tvůrci čím dál většího kokota? Pítr Párek je ukázkovej kuřbuřt hned od prvního pohledu, k tomu ho celej film držej za koule, což respekt, že nějaký našli, a jako bonus je kolosálně trapnej. Díky tomu zcela chápu, že si nemůže vrznout a jeho jedinej kámoš je MEGA tlustej asiat, což je taky celkem nevšední jev, jelikož většina z mojich soukmenovů bývá štíhlá, pokud nenosej pleny a nehážou kolem sebe rejži v japonském národním sportu. Toto hvězdný duo se snaží postarat o spoustu "vtipných" scén, u kterých se nezasmějete, max vás budou srát, a nejdýl do půl hodiny fandíte přestárlýmu Batmanovi, aby oba dva zmasakroval na sračku. K tomu tam lítá Iron Man, kterej, Buddho div se, v tom mladým Párkovi vidí potenciál a ve škole jako motivátor z TV mluví Kapitán Amerika. Poslední tečkou je prachbídný balení spolužačky meltoidní pleti kterou, dle očí, pro změnu kousnul chameleon, takže Párka by mohl lákat její potenciálně dlouhej jazyk na super kuřbu, jenže si nedaj za celej film ani pusu na tvář. No ty píííčo kdo to tohle napsal? Aháááá ono scénář dělal ne jeden, ale hned šest borců, kde jeden bral kokain, druhej LSD, třetí houbičky, čtvrtej trávu, pátej pervitin a šestej byl alkoholik. Tak to už plně chápu proč je nejnovější Spíďa taková bomba (čti píčovina) .

• 29.10.2017  22:41
    Viking (2016)

Jak na více řádků nějak chytře napsat, že to byla píčovina? To je oříšek, co oříšek to je přímo kokosák na steroidech, ale tak my rákosky zvládneme vše, tedy i nadávat na Vikinga. Začneme příběhem. Žili byli tři bratři - jak díra do sněhu vychcanej Jaro/léto/podzim/Zima-polk , krutě tupej Oleg a prcající ééé prchající Vladimír. Oleg umí sice sejmout bizona, ale jinak natáhne bačkory asi do deseti minut od začátku a to ještě mega trapnou smrtí, že být tam, tak chčiju smíchy, co to bylo za debila. Takhle jsem si tu scénu pustila 3x a ve zhuleném stavu dostávala kolosální záchvat smíchu pokaždý, když žuchnul z tý lávky. No to je fuk, zbejvaj dva bráchové. Ten co polyká roční období stejně často jako mrdku spolubojovníků a utečenec, bastard, znásilňovač, budoucí bratrovrah, kozomrd, budoucí křesťan a vůbec ultra čurák Vláďa, kterej dorazí se svojí armádou cca pěti vikingů. Jo a nějakou holotou z okolí. Dělá si nároky na spojení s jedním vocasem (ne, že by ho chtěl píchat do prdele, chce se s ním spojit proti JLPZ-Polkovi) a co je lepší pro utužení dobrých vztahů, než svatba s vocasovou blonďatou dcerkou, která během filmu ukáže vše a má tak jediná moje sympatie? Buddhožel, blondýna ho nechce, Vláďa se nasere, pozabíjí vocasův lid, bloncku, před vocasem a jeho manželkou, vopíchá a pak je sejme. Jí řekne, že jí bude milovat a hned máte romantiku jako hrom. Chvilku na to lstí sejme i Polikače a zůstává tak sám. Jenže okolí ho místo jako borce vidí jako kolosálního trapáka, levobočka, holou prdel a tak podobně. Vláďa si tak chce lidi získat stejně jako politici před volbama a když to vezmu kolem a okolo tak kromě akčních scén je to celý tak strašně debilní, že kdybych si těch 133 minut strkala ovladač do prdele a pálila se žehličkou na blizně, tak to bude větší zábava. Jedna hvězda za blonďatou kurvu a tomu, kdo vybral do hlavní role přitepleně vyhlížejícího Vláďu přeju kopanec do koulí kanadou.

• 27.10.2017  18:19

Je veselý, je hravý, je bezva !! Thor sklouznul do komediálnější roviny a to lidi rozdělí na dva tábory. Ano, milé děti chápete to dobře. První tábor okupují lidičky, kterým to nesedlo a druhej tábor lidi, kterým to (Buddho div se) sedlo. Když se juknem na hovnocení tak ve druhém táboru je lidiček podstatně víc a já mezi ně patřím. Jo pyčo to čumíte cooo? Já jdu jednou s davem. No sama jsem z toho mocně vyšukovaná, ale je to tak. Důsledkem důkladnýho vypláchnutí vlašskýho ořechu, kterej chovám ve své kouzelné žluté hlavě, se mi film líbil víc než první ryze dívčí swingers párty a tak jsem se v kině debilně hihňala, tleskala tlapkama a chovala se jako dvanáctiletá píča co poprvý vidí nějakej popkorňák. Měla bych se za sebe stydět, ale jebu to. Hned začátek masakrózní, bitva s Hulkem, o to kdo má většího čůráka, parádní. Karl Urban zabiják, ostříhanej Thor a dlouhovlasej Loky jeli bomby, Valkýra šukézní...no prostě krása. Jedinej kdo to zkurvil je ta blbka Portmanovic, co dostala před natáčením krámy a nechtěla už mít s Thorem nic společnýho. No nic, on si najde jinou nabíječku a naše milá Padmé ať jde třeba do pitchy. Jako bonus Kejt Blána se s tím nesrala a záporačku zahrála parádně. PS : PetřePane vydělala jsem Tě nahýho !!

• 25.10.2017  06:43
    Převrat (2015)

Ne, že bych Ouvena Wilsnů brala jako teplýho ňuňana, co léta v Hul-Mi-Údu úspěšně tají svojí 4% orientaci, ale jako komediálního šášulu, co většinou hraje veselý blby ho beru rozhodně a tak jsem byla mírně skeptická, jak se projeví v roli tatíka, co chrání svoje tři blány. Jo vím, že kdysi už nějaký to vochomejtání s akčním žánrem měl, ale nic extra tehdy nepředvedl, asi jako když chcete luxusní blonďatou kurvu s mírama 90-60-90 a místo ní dorazí kapučínová Aranka 100-120-150 ze čtvrtý cenový. Jenže tentokráte mě mocně šukoval, jelikož do role vklouznul jak pornoherec do pindy a já mu to fakt hltala jak mlsná coura semeno. Navíc neni žádnej kapitán Amerika a tak mu prdel zachraňuje agent 007 ve výslužbě a to velmi dobře, jelikož kromě Ouvena prdele zachrání ještě lasturu jeho starý, kterou se chystal zrajtovat svojí ŽŽ (žlutou žížalou) nadrbanej Laosan s mačetou. Ono vůbec tam kluci asijský sekaj do všeho co jen kdákne émericky a tak se můžete těšit na krev, mrtvolky a hlavně kurevsky dost akce. Všechno se totiž zesere hodně rychle a tak nehrozí zbytečně natahovanej začátek. Kdepak tenhle film je prostě jako bezva děvka - Za prachy co do ní vrazíte, mrdá na předehru a rovnou Vás začne kouřit. A to se vyplatí. Ponaučení na závěr : NESER (SE) LAOSANŮM DO VODY, PYČO

• 18.10.2017  01:23

Jelikož jsem světová odbornice na auta (viděla jsem všechny díly Rychle a Zběsile) a ráda pářím Nýd Fór Spýd či Grand Turismus, nemohla jsem si tenhle film v kinech nechat ujít. Vlastně kecám, ani jsem nevěděla, že to v kinech šlo a že to existuje jsem zjistila dnes, respektive včera, když sem si to omylem stáhla místo shemale porna. No co, když už se to krčilo na ploše, bylo mi trapný to hned mazat a tak jsem na to jukla během sušení THC. Díky tomu jsem zjistila, že známej herec a rejžisér Clint VýchodníDřevo má syna Scotta. Důležitá informace co mi v mozku zůstane možná i do dokončení tohoto komentáře, kde jste se zatím dozvěděli hovno, takže k filmu - Exkrementní rychlost není taková sračka, jak tu místní populace poukazuje (promiň Lucjen, víš že Tě lovýskuju) a jako výplach mozku, nebo toho co Vám v dutém prostoru hlavy zbylo, to docela dobře funguje. K vidění je několik vymazlených aut kromě škodovky, hrajou tam pěkný holky, akce i reakce je docela dost, dialogy jsou krásně o hovně a tak nějak to odsejpá až ke scéně kdy za sebou hrdinové pálí mosty, nebo teda odpálí most. Dále je k vidění čelní sračka s kamionem nebo boční sračka s autobusem, zběsilé honění (aut) , pár blitek s průjemnou cholerografií...co víc si přát? Asi dost, ale na jedno mrknutí nebo jako kulisa k romantické šukačce v poloze zezadu (ať vidíte na obrazovku oba) je to docela dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9