Asia_Power

Asia_Power

Vietnam

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 2.6.2020  03:45

Já zas dostanu od křesťanů v poště strašný kázání ale, jak říkáme my ateisti, "S boží pomocí do toho" (myslím do komentáře). Takže v tomto filmu je krásně ukázáno, jak drtivá většina pánbíčkářů v sutaně jsou pěkný svině. Když měl velebníček basketbalovej tým kolosálně na píču, tak to si náhle vzpomněl, že před čtvrt stoletím za ně hrál nějakej Jack Cunningham, kterej je dotáhl do play-off a tak proč by je tam nemohl dostat znovu, že? Akorát tentokrát místo z pozice hráče to bude z pozice trenéra a čert vem, že Jack má tunu osobních problémů a plné právo do sebe klopit jedno pivo za druhým a zakončovat to tvrdým. To je velebníčkovi u prdele, jen ať Jack projeví lásku k bližnímu a pomůže, však o tom je křesťanství, no ne? Pomáhej blízkým a těm v nouzi, pyčo! A tak Jack zahodí s velkým sebezapřením flašku, ponoří se do trénování, z bandy lůzrů udělá drým tým a pak, když se po čtvrt století tým dostane do plej a of k tomu, tak se stane co? Jack dostane další bombu od osudu, vyleje se, zcela po právu, jak váza a dovolí si tak přijít na jeden posranej trénink s kocovinou o něco později. A tramtadadáááá náš milej velebníček ho za prokázané služby okamžitě vyhodí a odmítá se s ním o tom vůbec bavit. Kde je to odpuštění? Kde je ta boží láska? Co na tom, že z bandy kluků, co byli k hovnu, udělal úplně nové osoby, co si věřili a kterým se rapidně zlepšil život i mimo basketbalové hřiště. Co na tom, že kluci ho zbožňují a co na tom, že sám bůh kdyby mohl, tak sestoupí z nebe, kopne velebníčka do koulí, sebere mu kolárek a pošle ho do pekla. Kdepak, Jack je tuze zlej, bumbal a tak minimálně na sto let do očistce. Nemám nic proti normálním křesťanům, ale svině jako byl tenhle, bych střílela. A ještě má tu odvahu mluvit JEHO jménem. Kokot starej! Jinak film se mi velmi líbil, Jacka sem plně chápala, na jeho místě bych také lila první ligu a Beník to zahrál skvěle. Jasně, že mu pomohlo, že má s chlastem tunu zkušeností, ale to je mi u prdele a na jeho výronu to nic nemění, prostě byl skvělej. A, jak konec naznačil, možná nakonec nebylo vše tak posraný jak se zdálo. Takže (k)ámen a Buddha s váma!

• 26.5.2020  05:41

Aneb jak to dopadá když je člověk, i přes nesporný talent v mnoha ohledech, línej kokot, co si za rok není schopnej opravit posranou okenici.

• 24.5.2020  06:02
    Skryté zlo (2018)

Palec hore za překlad. Bad Samaritan je prostě Skrytý zlo jak vyšitý, pyčo. Napadá mě snad jen jedna větší pecka - The bridge of the dragons - Vyvolený. Ok....Každopádně film je, díky Buddhovi, konečně zas jednou z kategorie povedených a tak sem neměla během sledování chuť si vypíchnout oči a nebo rovnou spáchat sebevraždu. Vloupat se někomu do baráku je sice fujky, ale ještě víc fujky je, když dotyčnej má v baráku svázanou babu a je to vraždící sociopat, co navíc disponuje vlivem, prachama a vším, co vy nemáte. To pak lítáte na policii s fotkou vězněný baby a i když se doznáváte ze svých zločinů, všem je to u prdele. "Jen vykrádej dál, brácho, hlavně pal do piče." No teda úplně všem to jedno není. Pan Psycho je tak trochu pomstychtivá svině a tak vám během jednoho dne zkurví kompletně celej život nemluvě o tom, že vaší přítelkyni naloží tak, jak vy asi nikdy ne. Co teď? Je čas na měření čůráků a větší kokot bere všechno. Film je až morbidně zábavnej, Davídek Tennantů zahrál psychouše naprosto dokonale (taky Vám připomínal mrdlou verzi Ashe ze Smrtícího zla, když změnil účes?) a já osobně bych ho asi nasrat nechtěla. Ta jeho jáma byla dost brutální i bez kyvadla, louh to jistil. K plnému počtu hvězd chyběla při závěrečné scéně píseň Jééédu na kooooni, jéééžišmarjááá!!

• 24.5.2020  05:41
    Slender Man (2018)

Viděno na 2x, jelikož poprvé sem si šlehla moc a tak náš filmový večer s Alíkem skončil tím, že sem bouchala celou noc do zvonu a vyvolávala Slendermana s tím, že jelikož nejsem nevinná, tak mi nemůže nic udělat a já ho chci poslat do píči. Slenderman mi opravdu nic neudělal, každopádně se mi povedlo vyvolat všechny sousedy, kteří následně bušili na dveře zatímco já řvala "Nemáš nade mnou žádnou moc, píčo" !! Alespoň takto mi to druhý den vyprávěl Alík. Na druhý pokus sem tedy odložila místo zábran naopak lehké drogy a zkusila se na to podívat jakž takž při smyslech. Během sledování filmu sem dospěla k názoru, že buď mám brutální dojezd, nebo rejža používá matroš taky. Hlavní "hrdinka" má jednu super vlastnost - Má ráda svou sestru. Teď ke zblitku její osobnosti - Je to tak neskutečně vylízaná píča, že i duševně chorej jedinec po zpackaný lobotomii je proti ní jadernej fyzik. Jelikož se její kví kvé pohybuje někde mezi šuměním trávy a zdrclým tvarohem, tak má kolem sebe podobně vzdělaný kámošky. Teda až na jednu, která měla vyšší IQ než ty zbylé tři dohromady, takže věřím, že dokázala vykonat potřebu na záchodě i si sama utřít prdel. Prostě mezi nima vyčnívala. Každopádně tahle skvadra vyvolá bubáka, děsivýho týpka z koncentráku, Slendermana. To, že ho vyvolaly přes video na noťasu, to beru, jelikož i taková Samara se drápala ze studny až potom, co jste mrkli na kazetu. Co ale fakt neberu je, že Slenderman není bubu jako bubu, ale je vir !! Takže kup si Avast, pyčo a Slenďa bude asi v prdeli. Každopádně náš "vir" holky mocně bubákuje skrz telefon. Jako kdyby ty holky zahodily dotykáče a koupily si nokii 3310, tak bubuš asi odtáhne s brekem pryč, pokud teda může kokot bez ksichtu a tudíž bez očí, brečet. Občas ale straší i jinak. Dřevem. Jop, správně, Slenderman straší dřevem, takže bacha na každej pařez bo domácí dřevěnej nábytek. Jako bonus, pokud Vás uchvátí, promění Vás v ... chvilka napětí...ještě chvilku...ve strom. Pokud tak nechcete být novým bukem či jinou dřevinou, rozhodně nečumte na video a nebo alespoň mějte zavázaný oči ve chvíli, kdy je vám řečeno ať máte zavázaný oči. Buddhožel, když je někdo píča, tak je prostě píča, strhne šátek a s děsivým řevem utíká lesem, aby ztratila botu a pár hoven ze střev. Poslední věty filmu to shrnuly dobře. "Někdo, jako má sestra a její kamarádky ho hledá. Tyto narušené osoby...." Naprosto správně, narušený byly exkrementně. A já budu asi trvale narušená z týhle píčoviny a to nemluvím o stále nasraných sousedech.

• 18.5.2020  23:41
    Cry Havoc (2020)

Ten film je tak neuvěřitelně špatnej až je naprosto buddží !! Už jen ten námět - Reinkarsrance Charlese Bronsona honí mezi pár stromama dva metry vysokýho killera s maskou, která vyšla na víc, než zblitek rozpočtu. Všechno gore je poctivá guma, kečup a vinná klobása, každá holka tam ukáže kozy, nemá to hlavu, nemá to patu, točený je to na mobil a přesto je to husto-kruto-přísný! Ty přestřelky, kdy týpci s uzinama netrefí Charlese na metr a on je, naprosto nekrytej a s rozvahou, kosí jednoho po druhém svým koltem...to nemá chybu! Máme zde dokonce jedno šukojící odbučení z pravidel žánru a jestli celej film postrádá jakoukoli logiku, tak úplně na konci postrádá konec souboje Bronsona a killera ještě něco víc, než logiku. Každopádně Robert "Bronson" Bronzi se celej film tváří ukrutně vážně, jako by hrál v oscarovém trháku za X míčů a já mu to skoro až žrala. Brečela sem u toho smíchy a rozhodně si to pustím znovu a zas. Každopádně pokud nejste totálně vypatlaná rákoska, bude lepší, když tuhle perlu přeskočíte jinak budete brečet víc, než většina holek ve filmu. A že řvaly pořádně!

• 13.5.2020  03:19

V životě bych nevěřila, že přijde den, kdy dostanu chuť vopíchat Babušku Jagušku. V Mrazíkovi mě fakt nerajcovala, v Hellboyovi už vůbec ne a Kýnu John Wick je sice frajer, ale je to chlap. Jenže člověk míní, Buddha mění a tak sem v téhle ruské hororové pohádce ééé hororu, dostala šukézní Jagu, kterou bych jako chůvu brala a nechala bych se tak 2x týdně pohlídat. Náš hlavní hrdina je ale v pubertálním věku, permanentně nasranej a navíc se zakouká do místní Máši, či Dáši, bo konkrétně Dania se menuje (snad) a tak Jagu prcat, na rozdíl od tatíka nechce a nehodlá jí tolerovat, na rozdíl od vygumovanýho tatíka, že Jaga žere děti a to tak origoš, že co sežere, jako by nikdy nebylo. Jop, všichni vymazaný aj z fejsbůku natož z dutých hlav vodkou posilněného ruského lidu a tudíž, když Jaga čorkne jeho malou ségru, náš hero, jeho skoroholka a týpek co je asi schizofrenik, páč jeho postava prodělá několikrát změnu chování (ultra kokot, vcelku fajn, zase kokot, Mirek Dušín hadr) se rozhodnou malou zachránit, přemoci Jagu a to vše bez prcání. Jako bonus se přidá místní typan co, na samotě u lesa, Jagu už dlouho chce dostat (ne do postele, ale sejmout), jelikož si stejně jako náš hero, zázračně nenechal vygumovat paměť. Zní to mrdle? Ale je to celkem koukatelný, tak neváhej a Jagu dej, pyčo!

• 13.5.2020  03:06

Co si budeme povídat, holt já a moje úchylka na filmy v černých číslech, se opět projevila a tak tady na rozdíl od ostatních nebudu tolik píčovat, jaká to byla kokotina. Takže pokud nejsi oVčan a filmy sleduješ dle sebe a ne dle hovnocení ostatních, třeba sám zjistíš, co že se to skrejvá za stromama. Osobně bych řekla, že se tam skrejvá železná kadibudka, kam se strkaj démonem posedlí fakani, dokud se z toho všeho neposerou. Indičtí exorcisti stojej, dle všeho, za vyliž prdel a tak holt mávání pomlázkou démona nevyžene, ale železná latrína ho spolehlivě pohlídá. Jenže kde se vzali, tu se vzali, naši hrdinové - poameričtěnej ind, co se vrací do země svých předků, spolu se svojí ryze émerickou nabíječkou. Všechno by bylo v klidu, kdyby mu kejvla na žádost o nohu, buddhožel holka ho nechala klečet jak zvadlýho kokota, čímž se po odmítnutí i na chvíli stal, díky tomu zabloudili cestou zpátky na hotel (hlavně, že na to místo chodil kdysi furt a najednou netrefí za světla zpátky), nožky je dovedly až k probíhajícímu exorcismu kterej, jak sem už psala, dopadl kolosálně na píču, a jako bonus tu malou posedlou indianu z tý plechárny vytáhli. Na průser je tak hnedle zaděláno a jestli čekaj, že jim místní za dobrej skutek poděkujou, tak to je dřív spíš půjdou vzít, lehce nasraní, mačetou. Každopádně pohoda film, akorát ten ind byl lehce debil. Jak sem psala vejš - Zabloudí za světla na místě co zná a jako bonus neví, proč nosej indové masky s ksichtem na temeni. Já v Indii nikdy nebyla, inda v rodině nemám a vím to od první třídy. A to tenhle "inženýr" tam kdysi bydlel. No prostě retard, divím se, že nezapomněl rodnou řeč. Jo a ta malá posedlina byla strašidelná asi jako já bez mejkapu.

• 5.5.2020  01:24

Tak sem po 3/4 roce konečně dostala náladu zjistit, co se to tenkrát v Hul-Mi-Údu vlastně dělo. No a zjistila sem, že se tam dělo z drtivý části úplný hovno. Kde začít? Jako skorolesba začnu Hárlej Kvýnovou, která tady nemá absolutně co hrát, jelikož jediný co dělá je, že se infantilně směje na všechny strany a chodí sama na sebe do kina, což chápu, taky na sebe chodím do kina. Pak tu máme Lea, kterej hraje dobře, ale hraje uplakanou kundu co má asi permanentně krámy, jinak nevim proč je pořád tak přecitlivělej se sklonem brečet kvůli každý píčovině. Famózní Jullia Butters, ze který bude za pár let kolosální mrdna, dostalo trochu prostoru a využila ho skvěle, stejně jako švihlá hípísačka Margareth Qualley. Jenže to vše je na 161 minut žalostně málo a nebýt Brada Pitta, tak sem měla problém to vůbec dokoukat. Každopádně jeho postava je z těch, co se ve filmu objevují furt, jako jediná v pohodě a drtivou většinu povedených scén, co ve filmu jsou, má na svědomí právě Brad, ať už je to scéna na ranči Charlieho "rodinky", škádlení s Margaret, vybíjená na konci, perfektně vycvičenej hafan či scéna s Brucem Lee, kde sem se smíchy skutálela z gauče a i když sem rákoska, tak .... píííčo, to nemělo chybu, jak s ním jebnul o ty dveře. Na druhou stranu chápu, že dcera Bruce Leeho byla z této scény nasraná, taky bych nebyla nadšená kdyby mi z táty udělali ve filmu debila. Každopádně i když Brad je zde skutečně oscarovej a sošku si zasloužil, film jako takovej se občas táhnul až neúnosně, brutality je povážlivě málo a celkově to Tarantýno tak trochu dojebal a těch 10 oscarovejch nominací nepochopím ani za Buddhu. Ale Brad právem a konečně se dočkal, pyčo!

• 5.5.2020  00:43
    Amsusalin (2018)

Ten vrahoun byl luxusní zmrd :-D Nádherná ukázka toho, jak jedná a funguje narušený, duševně chorý, bezcitný hovado, který člověku dá, za značkový spodky, pár drobnejch a kůl brejle, indicie k jím spáchaným vraždám, který člověka dovedou maximálně tak do prdele. Nebo ne? Každopádně herecký výron Ji-hoon Joa byl famózní a vést vyšetřování já, nejdéle při druhém sezení bych mu třískala palicí o stůl. Ano, sem totiž extrémní cholerik, výbušná jak islámskej radikál a jelikož sem X let chodila do dramatickýho kroužku, tak mám hodně dramatický vystupování. O to víc obdivuju ledově klidné lidi, jako třeba zde detektiva ve ztvárnění Yoon-seok Kima, do kterýho se snad vtělil sám Buddha, jinak nepochopím, jak mohl být pořád tak v pohodě. Závěr byl totální poser jednoho z hlavního dua a jelikož sem, jako bonus, značně škodolibá svině, tak mě opravdu potěšil.

• 27.4.2020  06:51
    1BR (2019)

Tohle mělo hloubku, pyčo !! Kdo ještě nemá úplně vymletej mozek si nemohl nevšimnout jasné podobnosti se současnou situací v ČR kdy národu (hlavní hrdince) je tak totálně gumována hlava a tak neskutečně dáváno přes píču všemi možnými způsoby od Babiše a zblitku vlády (vůdce a sousedi), až si nakonec lidé (hrdinka) myslí, že vše je opravdu pro jejich dobro a to, že jim někdo diktuje každý krok v životě a nedovolí jim mít se dobře, je vlastně v pořádku. Rozdíl mezi ČR a hrdinkou je ten, že hrdinka nakonec procitla a udělala to, co by měl udělat národ. Ale mně je to u prdele, já naštěstí oVčan ČR nejsem, jen mě ta shoda praštila do mojich šikmých očí.

• 27.4.2020  06:11
    Misumisó (2018)

Taky sem byla silně šukanovaná, takže plně chápu hlavní hrdinku, že se rozhodla trochu pročistit řady spolužáků a směle sem jí fandila. Jelikož sem navíc 99% lesba, tak mi došlo i pár věcí, co většině hetero evropanům nedocvakne, nebo docvakne až pozdě, a o to víc sem si to užívala. Každopádně, i když se to nezdá, není zhrzená lesba jako zhrzená lesba. Některou člověk pochopí a některou píču by mlátil lopatou dokud by místo palice neměla bramborovou kaši. Scény, kdy se z drsných šikanátorů a šikanátorek stávají uřvané zbabělé mrdky, jsou přímo buddží a jako příjemný bonus tam jsou křápnutý skoro všechny postavy. Jediný, co mě nasralo byl konec, kterej zůstal tak moc otevřenej, že si to každej může domyslet podle svýho. Alespoň, že jedna má oblíbená postava to přežila a velká škoda, že jí hlavní hrdinka nechtěla lízat lasturu. Hodně věcí by se díky tomu neposralo.

• 24.4.2020  04:38

Jelikož jsme, kromě Behind You, stihli ještě tenhle horor, tak vysmrknu krátký pozvratek i sem. Kromě všeho se fakt enormně bojím jeblých, šílených stařenek. Pokud jsou zase vychrtlý, dlouhovlasý a dokážou čumět bez mrkání, tak bych je rovnou střílela, čistě pro jistotu. Takže sem byla zesraná u Šílenství Debory Loganový (bo jak se ta kráva jmenovala), dále u Návštěvy (bo jak se to jmenovalo) a kurva sem se bála i téhle vochechule, co si navíc každou chvíli patlá rtěnku všude po ksichtu. Jako chápu hlavní hrdinku, že to byla její babička a kdysi pro ní hodně udělala, ale starat se o tohle šílený cosi??? My asiaté máme silně zakořeněný smysl pro rodinu, čest a povinnost, takže sem asi asiatka kolosálně na hovno, ale já bych od ní prchla nejdéle do třetího dne a nechala babču pečovateláku, ElDéEnCe, osudu bo klidně Babišovi...Hrdinka je odvážnější a tak se o ni stará spolu se svým přítelem, který vypadá jako buzík ale chová se k ní fakt hezky, a přitom naší hrdince začíná silně mrdat. V tu chvíli sem mocně obdivovala toho jejího přítele, protože najednou byl v baráku kde nemrdalo jedné babě, ale rovnou dvěma. Buddhožel posledních cca 20 minut se to zesralo a tak tu máme "jen" lehce silnější nadprůjem. Každopádně po dnešní noci vím dvě věci - Malé báby a staré děti éééé teda obráceně, mě děsí xmrti a je lepší je hned vzít lopatou po hlavě. EDIT - Joooo sem úplná kráva a hodila sem tenhle koment i hodnocení pod nějakou upírskou romanťárnu se stejným názvem... tak sem si šlehla moc, no :-D Díky za upozornění Ty-Víš-Kdo ;-)

• 24.4.2020  04:08
    Behind You (2020)

A já zas půjdu proti proudu ostatních hovnocení a ohovnotím to silně nadprůjemně, jelikož sem se u toho málem posrala. Všichni dva lidi, co čtou mé komentáře pravidelně (já a Alík) víme, že sem exkrementně zbabělej tvor, co se bojí prakticky všeho. Jasně, občas se často najdou "horory" u kterých se ani já nebojím, ale to většinou proto, že jde o strašlivé sračky a nebo tak zvané horory pro 12ti letý, co se pak cejtěj hrdě, že se nebáli. Krásný příklad It: Chapter Two nebo Annabelle 3. Jenže jak je někde zrcadlo, v tom zrcadle vlasatá, vychrtlá, scvrklá holka, navíc mrtvá a navíc je démon, tak máte skoro jistotu, že budu mít infarkt co čtvrt hodinu. A když jako bonus posedne menší, roztomilou blonďatou holčičku, která pak chce stůj co stůj opíchat svojí starší moc roztomilou blonďatou ségru, tak to už si vzpomínám na vraždící malou svini v, ještě normální, Annabelle 2, zrychleně dýchám a mám strach, že obě přijdou opíchat i mě. Nesnáším roztomilé děti s nožem jak z Halloweenu v ruce. Překvapivě už od dob Halloweenu. A navíc film lže. Bubáková nebyla za nima. Ta píča byla všude! Za nima, před nima, nad nima, pod nima, vedle nich a i v nich !! No tak to mi ho vyndej, kdybych ho měla...Mít v jedný ruce zrcátko, v druhý střep a čekat, kdy v něm spatřím bubu, abych se mohla bránit, to se radši teatrálně podříznu hned v první minutě.

• 20.4.2020  03:23
    Avengement (2019)

Příběh mě za koule moc nechytil, ale to možná bude tím, že je nemám, tak nemůžu soudit. Nicméééně si nemůžu pomoct a musím se svěřit. Na tomhle filmu mě hrozně srala jedna věc a to fuck, že postava, co tu Scott hraje, je vlastně strašnej debil. Jako ano, jeho brácha byl obrkokot, ultračurák, ohonoid, vypíčenej, zkurvenej, sádelnatej píčus a zcela si zasloužil co ho nakonec potkalo, ale do prdele...Když vím, že můj brácha je KKK (kolosální kus kokota) a zároveň o sobě vím, že neumím ani prodat zápas, kterej slíbím, že prodám, tak asi fuck neni 2x dobrej nápad jít za ním s prosbou o půjčení peněz na fitko. A když už teda budu tak blbá a stejně za ním půjdu, tak kolosálně nedomrdám úplně jednoduchou krádež modrý obálky, kdy (jakožto špičkový atlet) nedovedu utéct tlustý bachyni, jelikož se za ní každý dvě vteřiny ohlížím, jestli za mnou ještě supí, abych jí nakonec skoro hystericky vracela kabelku a jako bonus jí nechala naběhnout přímo pod auto, tupě na to čuměla a dala jasně najevo, že honila mě, jelikož sem jí sebrala věci. Scottova postava tohle všechno zvládne udělat a tak se, jen a pouze díky své debilitě octne v kriminále. Tam brzo zjistí, že všichni na něj maj pifku ze zcela konkrétního důvodu a stejně s tím hovno dělá. A až když mamka zaklepe bačkorama, tak se konečně nasere a udělá to, co mu bylo nabídnuto už před sedmi lety na policejní stanici a díky čemuž mohl být celou dobu v klidu. Takže sorry, ale náš hrdina Kajn Burgr je prostě debil. Na druhou stranu je to debil, co se umí kurevsky dobře řezat a čím více se mění jeho vizáž, tím sadističtější zmrd se z něj stává a tak když tu máme železný zuby, klasický jizvy a napalm jizvu, tak už sem skoro až litovala všechny ty chudáky, co mu šli do cesty, jelikož někomu rozbít hubu je jedna věc, ale totálně ho domrdat do sraček s tím, že se z toho posere i okolí, jelikož ví, že je na řadě....to je druhá věc a to Kajn fakt vytunil ještě víc než okolí jeho ksicht. Závěrečná vybíjená v baru je díky tomu něco nádhernýho, protože jak je tam rozmrdal, to se mi i rozklepal strachy monitor u noťasu z čirýho děsu, že bude další na řadě. Takže mě silně mrzí a strašně sere, že byl Scott nucen hrát hodně blbýho Mirka Dušína (než mu konečně mrdne a procitne), ale ty rvačky byly vymazlený !!

• 16.4.2020  05:23

Asi sem se taky sjela, kromě trávy, muchomůrkama, protože já sama vlastně nevim, co se mi na tom tak zvráceně líbilo. Každopádně, i když se to o mně dle mého hovnocení, moc neví, tak mám ártovky ráda a to i přes fuck, že se mi líbí tak dvě z deseti a u zblitku si říkám, "Že já píča to pouštěla". Každopádně zázrak se stal a kromě peckoidní práce s kamerou, která mi většinou bývá u prdele, sem tady musela obdivovat i herecký výron starý Ježibaby. Konečně tu zvrácenou, lidožravou kurvu někdo ztvárnil s noblesou a šarmem (pokud teda se dá stará vykopávka označit za šarmantní). Jeníček mi nevadil, páč mě přímo kolosálně sral celej film a tak sem doufala v hepyjend, kdy se Mařka nechá zviklat Ježibabou a toho spratka si spolu upečou, aby následně spokojeně pořádaly dětské menu ve dvou. Jestli sem se dočkala a Mařenka, trochu netradičně, změnila zažitou pohádku na jinej level, to Vám tentokrát bojlerovat nebudu. Každopádně pokud potkáte ženskou, co má černý prsty, nemusí to znamenat, že se drbe v prdeli, ale může to být čarodějnice. A to je dobrý vědět.

• 10.4.2020  05:39
    Neviditelný (2020)

V první řadě musím, podobně jako Verbík, podotknout, že nejvíc sci-fi a neuvěřitelný na tom filmu mi nepřišlo třeba to, že tam týpek sestrojil neviditelný hadry ALE !! že byl totálně v prdeli z rozchodu s Elisabeth Moss. Já proti ní nic nemám, její hereckej výron byl v cajku, ale do prdele....Pohledný génius, a jako bonus multimilionář, se fakt zamiluje do baby, která je krásná asi jako týden nemytá prdel a je regulérně v píči z toho, že ho nechala? Od Whannella je hezký, že chtěl dát ošklivým holkám naději, že na ně čeká krásný milionář, ale realitou je, že budou rády, když si jich všimne Franta z Horní Dolní, co vyplodí max "intelektuální" debatu o tom, jak Baník hrál se Slávií...Ale Ok, třeba je Moss fakt hezká a jen to neumím ocenit a sem povrchní kráva (což sem, páč sem před chvílí psala ve zprávě kolegovi, že krása je pro každého jinde), ale prostě Moss bude, čistě dle mého, krásná pro diametrálně menší % populace než třeba Nina Dobrev. Mno a teď k filmu - Neviditelný se mi líbil přímo kurevsky a to díky nádherně vzestupné šikaně hlavní hrdinky, kterou si ten geniální zmrd totálně maže na chleba, až z ní udělá slintající trosku, který by nevěřil ani vlastní pes, kdyby nějakýho měla. Ono se fakt blbě vysvětluje, že Vás mocně šukanuje mrtvola, navíc neviditelná a víc o tom nemůžete říct, páč je určitě v koutě a poslouchá každý Vaše slovo. Moss sice není nejkrásnější, ale také není, na rozdíl od botoxových silikonek, úplná píča a v palici má fungující mozek, díky čemuž se z šikanovaný ťápoty promění na dokonale pomstychtivou svini, která se rozhodne, že si toho neviditelnýho najde. Jelikož oba dva se tedy fuck "milujou" je bezva sledovat, kdo s kým nakonec vyjebe. Neřeknu kdo, ale podotknu, že vítěz soupeře pojebal fakt na pána!

• 2.4.2020  01:11
    Pod vodou (2020)

Jako 99% skoro-lesba bych měla náležitě ocenit, že můžu koukat na druhou skoro-lesbu, Twillight Bellu, která má permanentně vlhký kalhotky a bradavky napínající práskačku. Jako bonus tam má vlhký kalhotky i skoro soukmenovkyně, takže sem se mohla během filmu buď teatrálně prstit a nebo odtrhnout svá šikmá očka od rýsujících se poštěváků a zaměřit se na děj. Buddhožel, sem se fuck zaměřila na děj. Mno v první řadě bych poprosila všechny, co tento snímek přirovnávají k vetřelci, ať si stoupnou do řady a roztáhnou nohy, ať je mohu s rozběhem nakopat do koulí, či do píči. Tohle má k vetřelci asi tak blízko jako já k...chvilka napětí...kozatý blondýně. Pro debily - "Ano, stále mám malá "prsa" a černý vlasy." Sice tu hraje můj oblíbený frantík Vincent Cassel, ale i když se snaží seč to jde, sám to neutáhne. Kristen není úplně marná, to zas ne...Ale to, že si vyholí hlavu z ní prostě druhou Ripleyovou či Connorovou neudělá a tu drsnou holku jí fakt nevěřím. Obludy jsou obludný, jenže jejich výskyt je zahalen erotikou - Jsou vidět na píču. Finální božstvo našeho H.P. Lovecrafta, mocný Cthulhu, je taky vidět dost eroticky - "Ano, pořád myslím jako že na píču" , takže tu nakonec máme maximálně průjemnou záležitost, kde se sice pořád něco děje, ale vidíme hovno. Za vlhký díry mrdnu tři, ale je to těsný, jak kunda dvanáctiletý "panny", co se ocitne " V síti " českýho predátora.

• 31.3.2020  04:32
    Lov (2020)

Buddho to byla taková pííííčovina...až to bylo skoro dokonalý. Na film, kterej tak nasral Donalda (a teď nemyslím kačera, ale to blonďatý cosi z bílýho baráku), že ho chtěl zakazovat, sem byla samo sebou tuze zvědavá. No a jelikož proti tvůrcům se snad spiknul samotnej vesmír, páč když už to konečně dostalo zelenou, tak zas tu máme zavřený kina, tak sem alespoň využila jejich štědrosti a mrkla na to na netu, kam to mrdli. Co mě hodně pobavilo, je samotnej úvod. Jestli naivně čekáte, že ta a ten budou hlavní postavy, páč jsou zabíráni jako první, tak čekejte dál. Tvůrci nádherným způsobem diváka několikrát vomrdaj a vždy, když už si říkáte "TO JE ON/ONA" tak postava chcípne. Nakonec se to přece jen ustálí a hlavní postavou se stává krásný tělo s divnou hlavou, ale bezva charakterem. Jooo tahle blondýna se s tím nesere a způsob jakým likviduje "lovce" se mi velmi líbil. Nejvíc vtipnej byl konec, kdy si dá ukázkově přes píču s Hilary Swank a člověk vlastně neví komu fandit, jelikož v právu byly obě. Na místě Hilary bych taky chtěla bandu zmrdů, co mi zničila život svou debilitou, sejmout no a na místě hlavní hrdinky bych byla tuze nasraná, že sem v tom celém kolosálně omylem. Jedno písmenko a totálně to zjebe den, to prostě nasere všechny zúčastněný. Každopádně absolutně nechápu, z čeho se Donald mohl posrat. V USA se střílí pořád a Hungr-Gej nikdo zakazovat nechtěl, přičemž to je stejnej typ filmu jako tohle. Akorát teda mnohem sračkovatější a mnohem vhodnější pro 12ti leté panice, co si u toho mnou koule a přetahujou uzdičku u jahody.

• 25.3.2020  23:37

Za mě asi stejně povedený jako jednička, což znamená, že já byla spokojená, chrochtala sem si skoro až blahem (kecám) a každopádně mi to po příšerné Nenávisti (to nekecám) zvedlo náladu. Brahms je zpátky v plný kráse a zatímco celou jedničku jsme čekali duchařinu a ono hovno, tak tady čekáme celou dobu pojeb a ono zase hovno. Za to rejžovi tleskám, vyjebat se mnou dva filmy za sebou, to se povede málokomu. Takže Wilda Zvoneček má u mě plusovej bod, stejně jako Káťa Houmles, která tady sice neni ani trochu šukézní, ale hraje první ligu. Fakan mě sral přijatelně a fotřík byl celkem rozumně uvažující chalan, takže po dlouhé době skvadra, která člověka nesere a dá se jim fandit. No a Brahms? To je pořád stejněj zmrd, jak neni po jeho, hned chytá amok a šukanuje chudáka stůl nebo plyšového méďu. Ano, správně jste to pochopili - V tomto filmu se opravdu zrovna 2x nevraždí, což může někoho nasrat, mno mně to nevadilo, ono ani v jedničce nebylo zrovna moc likvidování, ale oba filmy mají solidní herce a fajn atmošku. Lekačky ála volume o 1000% vejš tu nejsou, takže to není laciný jak kurva pod mostem a to se počítá. Konec potěšil a kdo ví...třeba Brahms zažije trojku.

• 19.3.2020  04:51
    Nenávist (2020)

Je to jasný, Nicolas Pesce k smrti nenávidí sérii Nenávist a tak se jí rozhodl pomstít, zač je toho koleno. Nejvíc to odsrala chudák Kayako, která v celém filmu dostane prostor...chvilka napětí...počkej si...sedni si na to...sedíš?...tak jo...3 vteřiny !!! Ne, nedělám si prdel a jo, čteš správně, nebohý člověče. Kayako tam bude 3 vteřiny na začátku filmu. Proč? Proto! A tak jo, já to prásknu. Je to tím, že Pesce se rozhodl, že tuto sérii okoření a tak každá oběť nenávisti se stane aktuálním bubákem. Jo, je to tak, vole. Ve filmu tedy straší holčička, holka, ženská, tlustej chlap, kluk, každej kokot, co Tě napadne, jen Kayako ne (krom těch tří vteřin). To bych ještě překousla, prostě pokus udělat to jinak a třeba to bude i zajímavé a bude to fungovat, ne? Ne! Veškeré bubu scény jsou předvídatelnější než kurva v bordelu, lekačky jsou zde jediné - volume o 300% nahoru, a děj skáče jak kulička v pinbalu s tím, že díky tomu od začátku filmu víte, jak kdo dopadne (čti chcípne) a o "překvapení" tak není nouze. Není nad to ke konci filmu vidět, jak chcípla ta mrtvola, co jste viděli na začátku no ne? Člověk nemusí nikomu držet pěsti a ani se o nikoho bát. O všech se ví, že chcípnou. Pohoda. Postav je jako bonus po kokot, takže nějaký hlubší pouto k někomu si prostě nevytvoříte a víc opláčete, že Vám chcíplo tamagotchi od mého soukmenovce z Večerky, protože jste ho nekrmili, než aby Vás srala smrt hlavní postavy. Dále je tu báječně vykreslen vztah hlavní ženské postavy s jejím synem. Na začátku zjistíte, že má syna. A rejža si na to po hodině filmu vzpomene a dokonce toho kluka ještě jednou ukáže na obrazovce asi na dvě minuty a další čtyři minuty mu dá prostor na konci filmu. Kdo by této rodince pak nefandil, že? Celkově je to trapné, nestrašidelné, neatmosférické, tupé, zbytečné, laciné, extrémně zkurvené pokračování kdysi bezva série, které už v životě nechci vidět. Ale být to samostatný film, tak bych tomu možná i dvě hvězdy mrdla. Takhle jednu ze strachu, aby mě Pesce po nocích nestrašil, nebo, nedej Buddho, dokonce nenatočil pokračování. To by byla těžká kletba, pyčo !!

• 15.3.2020  03:48
    The Dare (2019)

Ríšu Brzdu mám tuze ráda, ten jeho slizkej ksicht je jako stvořen pro horory a Ríša to moc dobře ví. Jak bych tedy mohla odolat dalšímu filmu, kde hraje ultimátního zmrda. To prostě nešlo. Hned úvodní scéna se mi líbila a jelikož sem nekoukala, ostatně jako skoro vždy, na trailer, tak sem čekala pecku. No a ono BUM PYČO !! Čtyři lidi, jeden kýbl, jedna místnost a máme tu další horor typu "Všichni nás litujte, jsme nevinné oběti a vrah je magor !! Ledaže..." Ano, přesně tak. Ledaže naše čtverka ve složení tří Mirků Dušínů, a jedný Matky Terezy, má ve skříni nějakýho toho kostlivce a možná, úúúúplně moooooožná by mohl mít něco společnýho s tím steroidovým zmrdem v masce, co je tak mocně šukanuje.. A tak sem jen čekala, kdy nám příběh, kterej frčí v současnosti a minulosti, ukáže, co jsou naše oběti v reálu za bandu kokotů. Nezklamali !! Takže bylo jasný, že fandit se bude vrahounovi, páč Robert je Masér jak svině a kromě faktu, že je kapánek mstivej, je to celkem hodnej kluk. Já, jakožto z osminy jihokorejka, mám pro mstivé, sadistické, úchylné, zvrácené svině plný pochopení, však sem stejná, ne-li horší. A Masér měl, cca, 20 let důvodů, tu fantastickou čtyřku tak trochu nesnášet, zvláště když mu hodně dlouho dělal náhradního taťku náš Ríša Brzda. A tak sem si směle přála, ať ty hovada sejme všechny. Kdyby nebyl blonďák, což ho postavilo do nevýhody jelikož mu tím rapidně klesá IQ, tak se mu to klidně mohlo i dokonale povést. Buddhožel místo toho zjistí, že ať mu "kámoši" chcípaj pod rukama jak chtěj, furt ho to nenaplňuje a spíš je s každým sejmutým duševně víc a víc v prdeli. Finále klasicky ve vzoru "Celej film sem byl 60ti kg mrdka, co se neumí prát, ale teď je ze mě Bruce Lee a v cajku nakopu horu svalů, co mě deset minut zpátky sejmula s jednou rukou v nose a druhou v prdeli" a jako bonus tu máme druhé klišé "Rozpíchej mě víc než tucet negrů blondýnu, já stejně přežiju a počkej za deset let". I přes ty mouchy, co byly ke konci masařky jak svině, se na to dalo dívat bez obav o zachování duševního zdraví. Jooooo a pozoooor, komentář obsahuje bojlery !!

• 10.3.2020  04:42

Co si budeme nalhávat, rodinu si člověk nevybírá a tak, když máte smůlu a Váš malej bráška je neskutečně postiženej, trapnej, ubohej, ubulenej, lůzerskej kokot, můžete se stavět třeba na hlavu, ale toho malýho zmrda se nezbavíte, dokud nevypadnete z baráku. Naše hlavní hrdinka, buddhožel, právě takového bráchu má (troufám si říct, že to je dokonce megakokot) a tak než řekne na svidaňa, tak má, díky "bráškovi" mrtvou mámu, brášku-kokota po boku a internátní školu před sebou. Absolutně chápu, že s tím malým kreténem nechtěla mít už nic společnýho a tak ho ignoruje jak to jen jde. Jenže jí to je k hovnu, jelikož on neignoruje jí a tak, aby toho nebylo málo, jí jako bonus ještě zatáhne do prokletí Pikové krávy, díky čemuž jí začnou chcípat kamarádi, zkurví se jí útěk ze školy a i když si jako jediná nic nepřála, tak všichni čekaj, že toho malýho vyjebance bude zachraňovat. No šlak by mě na jejím místě trefil. Měla ho umlátit lopatou a vykálet se mu na hlavu. Jenže, jak se říká, "Čůrák nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina". Tudíž se ho samo sebou snaží zachránit a to by nebylo, aby dobrej skutek nebyl po zásluze potrestán. Piková kráva se tak stává hlavní nemesis naší, velice šukézní hrdinky, a ta si div neurve vaječníky samou námahou, toho debila zachránit. Jak já jí litovala. Chudák holka, tohle si prostě nezaslouží nikdo. Na konci filmu už sem doslova řvala vzteky, jelikož to by bylo, aby to bráška nepojebal úplně nejvíc jak to šlo...Jinak film je milej průjem a rozhodně mě, na rozdíl od toho debila, ani trochu nesral.

• 3.3.2020  05:32
    Zákon ulice (2007)

Většinou mám chuť na péčko ALE občas i na béčko a proto mám svou řádku oblíbených béčkařů, většinu z dětských let, , co už točej spíš céčka až déčka, ale občas se zatetelí na lepší časy a člověku se nechce ani moc vrhnout. Takže ze čtyř béčkových (Žán, Dolfík, Stývn a Ten čtvrtej, kterýho sem teď regulérně zapomněla, páč to píšu vysmažená, ale třeba si během recenze vzpomenu), to jistěj a vždy po jednom z nich sáhnu. Dnes to, naštěstí k mé skleróze, je ten, kterýho jméno si pamatuju, pan SS. Během let se z muže s cejchem smrti stal muž s cejchou a mistr světa v disciplíně "Alespoň sto střihů v půlminutě akce" , přesto mám jeho čím dál vypasenější osobu pořád ráda a tak sem se jukla, jak káže zákon na ulici. A sem mocně v šuku, že to nebylo na vypálení sítnic, ale naopak jednou zas fakt pohodový béčko (jop, fakt dokonce béčko !!) , ve kterém Stývn hledá vraha, své kdysi nejaktivnější spermie, a během toho hledání zabíjí černý gangstery po tuctech. Samo sebou se ho opět nikdo ani nedotkne, všichni okolo něj jsou doslova čarostřelci, protože ho netrefěj z metru což je, vzhledem k velikosti jeho prdele a bachoru, opravdu nemožný, ale prostě to hezky odsejpá, nesralo mě to a některý afráky si fakt hezky vychutnal. Nejvtipnější na tom je, že tam zlikvidoval 3/4 gangu úplně k hovnu, jelikož synátora fuck sejmul někdo jinej, ale tak ona mu to ta zbejvající 1/4 odpustí, hlavně ať po pomstě táhne do prdele a nechá je v klidu zas zabíjet všechny v okolí a kšeftovat s drogama, takže vlastně hepyjend jak kráva. A já si, kurva, pořád nevzpomněla na toho čtvrtýho. Tohle mě ale fakt mrdá....Žán, Stývn, Dolfík a ....no já sem píííča !! Skotík Adkinsů. To je tím, že se k partě přidal až pozdějc, ale fíííha už sem se bála, že mi to bude celej den běhat palicí, kterej to byl. Uf, je to dobrý.

• 27.2.2020  04:33
    Máma (2019)

Koho by napadlo, že přeblafnout špatnýho kokota, může mít po dvaceti letech celkem brutální následky. Oktávku mám celkem ráda, ve Tváři vody mě teda neskutečně srala její nominace na Oscara, ale naopak když hrála boha (jop, bůh je černá tlustá žena) v Chatrči, tak tam mi seděla jak prdel na hrnec. No a tady ukazuje, že umí zahrát i duševně chorou, lehce labilní, zhrzenou píču. A že jí hraje kurva dobře ! Místní omladina mně překvapivě přišla celkem v cajku a hlavně ty dvě kočky se mi líbily. Každopádně kálet do bezvědomí u černý mámy ve sklepě se časem ukáže jako dost blbej nápad a brzo to začne smrdět kolosálním průserem. Film je i poučný a krásně ukáže, že když se spolu srazí pravej americkej pick-up a Mercedes, tak pick-up dopadne mnohem líp, dále tekutej diazepam Vás uspí tak, že se dokážete proměnit na žehlící prkno, nebo že se dá zavřít huba i ukecaný blondýně plus, jako bonus, černoch může být fofrem bílej a vyznávat neupřímně lásku vede k opíchání. Co dodat, až někdy budu s Alíkem chtít kalit a prostory na kalbu mi nabídne tlustá černoška v růžovém, tak jí preventivně mrdnu wokem po palici.

• 24.2.2020  05:02
    Feedback (2019)

Ríšu Brzdu mám ráda, role padouchů mu sedí a Ivanku žeru už od Faunova labyrintu, takže to musí být super, ne? Ani ne. V první řadě mě neskutečně sral ten lilipután, co byl obrovskej frajer s demoliční palicí, ale v reálu to byl neschopnej kokot, co neochránil svou holku tehdy (a nechal si nakopat prdel od generaci staršího kostitřase) a úplný hovno umí i v době, kdy se děj filmu odehrává. Je pecka mít vytetovaný tři šestky a další píčoviny, hustou masku a tak dále, ale pokud měříte metr pade, vážíte 50 kg, chyběj vám přední zuby a jste absolutně neschopnej čurák, tak Vás nikdo brát vážně nebude ani když rozkřápnete nějakou tu palici (hrdinsky zezadu, páč jinak na to nemáte). Prostě menšímu z dua chvilku maskovanejch sem tu smrt přála jako nikomu jinýmu. Ríša byl fajn, jenže hrál idiota, takže mu člověk taky moc fandit nemohl. Ivana dostala ke konci z těch dvou vocasů krámy a Marsan sice hrál svou postavu nejlíp, ale jelikož taky hrál pěknýho zmrda, tak tam nebyl sympatickej vlastně vůbec nikdo. Každopádně "ti zlí" sice byli v právu, ale fanděte jim, když se chovaj jak idiot (Ríša) a ultratrapnej čurák (liliput). Gore nějaký bylo, ale většinu času chodilo spíš okolo a dialogy to byly občas takový perly, že bych je radši rozházela sviním. Finální, šukující vyvrcholení a brutální odhulení pravdy mě překvapilo asi tak, jako že češi pijou pivo nebo, že v Africe žijou černoši. Pokud máte ale IQ zdrclýho tvarohu a nedošlo Vám to po cca 20ti minutách, tak možná budete fakt nadšeně čekat, jak to dopadne. Pak je mi Vás líto asi jako dcery Marsana. Ta sice ječela jak když má kukuřici v prdeli, ale byla jediná, kdo mě sral až na konci.

• 20.2.2020  23:46

Žán-Klód s Dolfíkem uvězněni na ponorce, ze který se nedá uniknout? Leda hovno. Stejně jako si poradili Árný se Slájem, tak i tahle dvojice stárnoucích svalovců dokázala z neuniknutelnýho vězení uniknout. Jako bonus nakopali pár prdelí, Žán vyfasoval k mrdu-lákající Jasmínu, na kterou se kouká fakt hezky, záporák byl z kategorie - Sem kokot a všem to dám najevo - atd. Každopádně jako béčkovej film to bylo v pohodě koukatelný jako většina Van Dammovek nebo Lundgrenovek. Občas se sice v plný parádě projevila tupost, když Žán nekuchnul polomrtvýho záporáka, aby se s ním na konci filmu mohl srát znova (což chápu, když ho hrál jeho syn, tak si ho chtěl ve filmu užít déle) a finální akce v režii - Máme čtyři pistole, ty máš 70ku na krku, ruce v kapsách a stejně nás pojebeš, to už bylo hodně za čarou, ale mrdat na to. Tyhle chyby k béčkům patří jak prdel na hrnec. Závěrečnej bonus kill mě potěšil, ta čubka si to zasloužila víc než nasucho do prdele.

• 5.2.2020  00:44
    Chatrč (2017)

Jelikož neznám větší pohanku než sem já, byla sem skálopevně přesvědčená, že tenhle film mě bude srát skoro tolik jako zasedání sněmovny a ono houbeles. Sice je to náboženstvím narvaný jak prdel ministranta knězova semene, ale nadšeně tleskám za krásnou hlášku, kterou si nepamatuju slovo od slova páč sem byla sjetá jak zimní gumy, kdy Syn našemu Mackovi řekne, jestli si fakt myslí, že souhlasí s tím, jak ta dnešní víra vypadá. Konečně někdo na plnou hubu řekl, že pravá víra je dávno v prdeli a náboženství je jen a pouze jeden velkej byznys na ždímání peněz z věřících a páchání sraček v "Jeho" jménu. Naštěstí se najdou i normální věřící, co mají mozek a právě to je ta sorta lidí se kterou bych klidně strávila nějaký ten čas v chatrči a pokecala s nima o víře a životě. Trio z chatrče mi bylo sympatický (takováhle role Octavii sedne mnohem víc než ta sračka, co hrála ve Tváři vody) , Samík byl taky v pohodě, i když se těším až bude zas konečně modrej, a celkově ty dvě a čtvrt hodiny krásně utekly. Rozhodně zůstávám dále pohankou, nicméně jednou pohled na víru z nenasrávajícího úhlu.

• 29.1.2020  07:11

Noční debata u nás doma : ,,Linh, nepustíme si po dlouhé době něco romantického? Třeba film "Se slovníkem v posteli"?" ,,To máš teda pravdu, rozhodně nepustíme. Nehodlám koukat na to, jak se nějaká šprtka šrotí po večerech" ,,No tak, Linh. Hraje tam Tvá oblíbená Jessica Alba. Hodně mladá." ,,To je paráda jenže, díky Buddhovi, hraje i v neromantických filmech, takže si s ní můžu pustit třeba "Do hlubiny" a nebudu u toho nasraně skřípat zubama jak je to ťuťu a ňuňu." ,,No, mám ještě jeden argument, co Tě možná přesvědčí, aby si tomuhle filmu dala šanci." ,,Alíku, já Ti říkám, že na světě neexistuje síla která by mě donutila se koukat na nějakou romantickou srač...." ,,Je tam nahá...." ,,Kurva a tos to nemohl říct hned??? Okamžitě ten film pusť! Hned!!" No a tak sem se, čirou náhodou, dostala k tomhle snímku a zjistila sem, že potřebuju nutně doučovat domorodštinu, takže se poslušně hlásím Selimě do chatrče ať si procvičíme jazyky. Pravdou je, že na polonahou, či skoro nahou Jessicu bych dokázala koukat pořád, takže mi bylo kolosálně u prdele, jakej to bude mít děj, každopádně mě překvapilo, že to nebylo infantilní a dalo se na to opravdu koukat i co se příběhu týče. Hlavní dvojici a zakázaný lásce sem tedy pořádně fandila a nevýslovně mě srala, ta stará uvědomělá píča, co se hlavnímu hrdinovi za každou cenu snažila dohodit svou dceru která, na rozdíl od maminky, píča nebyla a celkem mi jí bylo na konci i líto. Každopádně chápu, že neměla šanci. kdo by se mohl měřit s Albou? Taky bych se trhla...Takže spokojenost ze všech stran, i když mě Alík lehce oklamal, jelikož záběry na nahé tělo Jessicy, byly sice krásný, ale nebyla to ona (proto jsou všechny tyto scény bez hlavy) . Ale i tak sem spokojená, že sem to viděla a teď mám tak akorát chuť jít Alíka doučovat rákosničtinu.

• 22.1.2020  05:24

V první řadě naseru Deywa, kterej je na prášky, když dá Grétě někdo víc než dvě hvězdy, takže Deywe kukuč, doufám že Ti nepraskne cévka nebo žíla na ptákovi :-D Tak a teď ke Grétě. Ono už ten název "Gréta" je velmi strašidelnej, protože jako první mě napadne jedna švédská panna, co má jachtu a s blánou přes píču bojuje za lepší klimatizaci naší země a koule. To je samo o sobě dost děsivý, každopádně o téhle zmenšené verzi Rhondy Rhousey to naštěstí není. Tato Gréta jest starší baba co má regulérní gretenismus, protože aby někomu takhle okázale mrdalo, to se vidí maximálně ve sněmovně a nebo u výše zmiňované klimatizace. Každopádně naše milá Gréta je ukázková psycho bába a 3x běda tomu, kdo jí domů přinese jednu z jejích devadesáti zelených kabelek. To pak dopadne jako naše nebohá trojčata Chloe, Grace a Moretz, život se stane peklem a dotyčná dobrá duše se dřív nebo později probudí v bedně s plyšákama. Chloe je dobrá duše a tak místo, aby dala na svou zkaženou kamarádku, shrábla prachy z kabelky a na Grétu se vysrala, tak jí tašku nadšeně aportuje. Jako bonus se s babiznou začne kamarádit a než zjistí, v jakým lítá průseru, tak už je pozdě a má svou prvotřídní stalkerku. Osobně se bojím všeho a všech, takže stalkovat (nebo stalkerovat?) mě šílená ježibaba, co by mi plivla žvejku do mé krásné hřívy, tak mě jebne. Naštěstí mám Alíka a ten by jí takovou prásknul, že by bába skončila s prdelí od sněhu a banánem v ruce, jenže Chloe přítele nemá, sama neni zrovna od rány a tak si teroru užije až až. No a za to peklo, co se jí dělo, by zasloužila utěšit, což je má parketa, takže někde nechám kabelku a budu čekat, jestli mi jí Chloe přinese, i když po zkušenosti s Grétou se asi obloukem vyhne jakémukoli zavazadlu co bude samo a blíž než pět metrů od ní. Škoda, mohly jsme si zaprcat. Ale film se povedl !

• 13.1.2020  05:48

Myslím, že Zuzaně už by nikdo stavět fontány neměl, jelikož zatímco první fontána byla hezká a uměla i dokonalý gejzíry, druhá byla průměrná a tak nějak tekla, tak tahle fontána je kolosálně na píču, rozpadá se, nestříká a ve stojatý vodě plave několik hoven, jelikož se z ní stal takovej africkej veřejnej hajzl. Eva Vejmělková je to jediný na co se v tomhle patvaru dá dívat, nicméně když byla v tý Africe, tak tam měla radši natočit gangbang s místníma křovákama a hodnocení by bylo určitě lepší. Ve filmu se prej vyskytuje výborná muzika, což znamená, že sem si asi stáhla nějakou jinou verzi filmu, protože ty sračky, co tady zněly mi trhaly uši a skoro i prdel, jelikož sem se z toho málem posrala. Každopádně vlastně skvěle doplňovaly film, jelikož z něj sem se taky málem posrala. Každopádně sem se po dlouhý době rozhodla začít zase koukat na 300 nejhorších a hned první pokus je tak studená sprcha, že mi to zarazilo bradavky do mojich mínus dvojek, takže mě lechtaj až na plicích.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14