Asia_Power

Vietnam

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 19.10.2018  03:59
    Calibre (2018)

Řekla bych Vám, že komentář obsahuje boiler, ale kdo viděl trailer tomu to stejně došlo a vůbec je to Vaše vina, že čtete moje komenty před filmem. Máte to číst kurva po filmu. Jo, já vlastně na ten boiler upozornila, že bude. Takže poslední možnost přestat číst. Pořád čteš? Chceš to, máš to !! Tááákže...To máte tak, když chcete skolit laň, nebo srnu a místo toho umístíte ukázkovej headshot do makovičky malýho chlapečka. Předsedo průser !! Co teď? Trofej je to sice vskutku originální, ale pověsit si tuhle vycpanou hlavu nad krb a bavit návštěvy historkou, jak k tomu došlo, to asi neni nejlepší nápad. A jako bonus to vysvětlete nasranýmu taťkovi toho klučiny, kterej pro Váš životní zásah nemá úplně pochopení. Naštěstí máte dobrýho kamaráda, ale zase najednou průsery dva. A tak se po tomhle lovu, kterej by odsoudil i samotnej Predátor, naše dvojice potácí od průseru k průseru a místní vidláci z Buranova čuchaj nějakou nekalost. Jako bonus jsou celkem pomstychtiví a co naplat, právo na to maj páč určitý faily prostě neokecáte upřímným Ájm sory, pyčo! Musím uznat, že padouch v tomhle filmu vlastně neni nikdo, hlavní Hero s kámošem měli prostě jen kolosálního peška viz rčení "Na posranýho i hajzl spadne" a na místě vidláků bych jednala stejně. Každopádně konec mě celkem vykolejil, štěkala jsem ledacos, ale takovouhle vomrdávku ne, to bylo tak zvrácený až to bylo super. Takže Deywe, díky za tip :-)

• 17.10.2018  06:15
    Maska Junior (2005)

Buddho, za co? Proč mě tak trestáš, když poctivě doháním resty ve "Zřete 300 nejhorších" ? Tak nějak jsem od začátku štěkala, že to asi nebude podobně dobrý jako Maska s Carreym, ale že to bude až takovej průser to mě ve snu nenapadlo. V tomhle kolosálním veleprůjmu mě srali úplně všichni včetně toho čokla. Fakt jsem během sledování filmu začínala chápat soukmenovce, že z nej přátel člověka dělaj psíčkovou. Asi se mi šílenství začalo odrážet v mojich šikmých kukadlech, páč naše bíglice si ode mě teatrálně odsedla směrem k Alíkovi a tvářila se bojácně. Koukat na rodinou válku mezi dítětem po lobotomii a pošahanym čoklem to už bylo moc infantilní i na mě a jelikož jsem na tuhle čurákovinu (čti "film") koukala pod vlivem THC, do toho se nalejvala saké a přesto mi huba necukla směrem vzhůru ani jednou, nedovedu si představit, jaký škody by mi to napáchalo ve stavu celkového normálu. Za co ale musím tvůrcům poděkovat, je fuckt, že tuhle píčovinu udělali fakt krátkou, takže jsem trpěla jen kolem 80ti minut a když naskočily titulky málem jsem se samou radostí zechcala. Nejvíc mě děsí možnost, že bych jednou měla dítě, který by po mně tenhle film vyžadovalo páč by to byla jeho oblíbená komedie. Buď bych se vymluvila, že se rozbila televize a nebo bych ratolest hodila do babyboxu, ale ani samotnej Belzebub mě nepřinutí koukat se na tuhle kolosální píčovinu znova. Modelky na zabití maj těžkou konkurenci.

• 16.10.2018  20:28
    Mara (2018)

Pyčo tohle ne! Jak je něco hubený, dlouhovlasatý a má to divný pohyby, tak jsem posraná. Což znamená, že se nesmím ani koukat po ránu nebo po chlastu do zrcadla, protože by mě šlak trefil co to tam je za zpíčenýho démona. Pokud tedy žijete v neustálém strachu sama ze sebe jako já a navíc jste čuměli na všechny Ju-Ony, Nenávisti, Kruhy, Kolečka, Čtverečky atd, neznamená to, že už budete otrlejší. Pořád budete posraný až za ušima.Mara je odporná čubka, co se na člověka vrhne, když si spokojeně chrápe a postará se o to, že už se dotyčná osoba neprobudí. Neříkám, že jsem byla přímo vyděšená, to ne. Jen říkám, že jsem po zhlédnutí filmu dala pět kafí, litr energeťáku, tři lajny koksu a každých deset minut si dávám elektoršuky na bradavky, abych zůstala vzhůru. Alespoň ta KuříLenka je furt šukézní, taky bych si na ní lehla...

• 11.10.2018  03:37

Fakt nechci být zlá, fakt ne...ale budu. Číst kritiku a kecy ohledně absence energie a filmařskýho nadšení od tak tragickýho "rejžiséra" jako je J*A*S*M, kterej tu má zcela nepochopitelně dvě sračky smrdící odpadem, kterej jsem dosud nedala jen z kolegiální úcty (napravím to) to je moc. Kubíku mrkni se na ty dvě kolosální píčoviny cos zplodil a možná Ti dojde, že zrovna ty můžeš maximálně držet hubu, protože máš asi tolik talentu jako použitej tampon. A pokud se chce někdo Kubíka zastat a vmést mi do tváře, že já taky kritizuju filmy a na rozdíl od Kubíka jsem nic nenatočila tak ať držím hubu, mám argument - Radši nenatočit nic a nedělat si ostudu, než jít celoCSFDově za kokota s brakem, kterýmu mrdnu anglickej název i když jsem čech, protože to je přece hustý pyčo. Ne, neni. Plus ještě dodatek pro Kubíka a pár dalších uživatelů (čti dementů) - Nadávat dvěma malým holkám, že řvou, když venku v noci v lese obchází maník v creepy masce a se sekyrou, co je chce sejmout, to může buď někdo, kdo nemá děti a nebo absolutní debil. V jejich věku by jste seděli v posranejch kalhotech uprostřed místnosti a volali maminku s tatínkem se soplem u rypáku. Holky naopak hrály skvěle, to co měly hrát - K smrti vystrašený holčičky. Zabiják byl odpornej, postavy se jednou chovaly celkem logisticky a film měl vše, co nemají filmy Kubíka, takže atmosféru, napětí, práci s kamerou, herecký výrony a tak dále. A nebojte, nejsem na Kubíka zlá, jen proto, že se mu tenhle film nelíbil. Mě už se svejma sečtělejma komentářema sere dlouho a u lidí, u kterých prokazatelně vím, že sami uměj píču, to prostě tolerovat nebudu. Muck

• 10.10.2018  21:34

Navoněný hovno. Marně si lámu svou žlutou hlavu, jak jinak tohle popsat. Anna, Sofia i Robb jsou sice extrémně šukézní holky a navíc s výškou 152 cm ke mně maj dost blízko, ale co naplat, když film je o...o čem to vlastně bylo? Duše umělců vnikaj do holek a pokračujou za mrtva v tom, co nestihly za živa. Kdyby do AnnySophie vnikalo něco úplně jinýho než duch (třeba 25cm dlouhej kokot) tak by ten film možná svítil i v červenejch číslech, protože by alespoň ukázala jaká je hérečka. Takhle ukáže tupej výraz a klácení sebou u piána. Druhá blbka popíše matikou všechno včetně papíru na hajzl, třetí kreslí, čtvrtá básní a pátá jako jediná umí pořád hovno. Ta mi byla sympatická, jelikož já jsem taky neschopná si do sebe někoho pustit, takže bych tu dokonalou partičku genitálních štěrbin rozhodně kurvila a Thurmanka by ze mě měla depku jako sviň. Krom jinýho se ve filmu dozvíme, že žirafy jsou fajn a to je asi tak všechno. Každopádně je to skvělej film k práci, já u něj stihla vyžehlit, zašít ponožky a vytřít chodbu aniž mi z filmu něco zásadního uniklo. Thurmanka na konci pohořela a její syn zahořel mocnou vášní k AnněSophii až si z toho taky hrál na Palacha. Letošní horory jsou až na pár vyjímek fakt průser za průserem.

• 6.10.2018  05:22
    Carver (2008)

Film mi doporučil jeden moc prima uživatel, kterýho tak svým hovnocením zklamu, naseru a je dost možný. že mě prokleje, zahrabe v lese a nebo, což je pro každýho zdejšího člověka prý nejhorší, mi odebere bod. Tak a teď mě polila větší hrůza než za celou dobu sledování tohohle paskvilu. Já a přijít o bod? Nééééé...Tak a teď vážně, fakt někdo řešíte body? Já ani nevím kolik jich mám. Ale potom, co mi v poště přišla žádost bod za bod a po odmítnutí následovalo hysterický nadávání jaká jsem to nechápavá a krutá píča, sem si uvědomila, že někomu na nich asi záleží. No mně záleží max na tom, aby mi můj kámoš uživatel prominul, že jsem film nedokázala ocenit a vzhledem k tomu, že jsem mu ještě velmi nedávno poplivala Očistu, tak to skoro vypadá, že to dělám naschvál. Nedělám. Fuckt ne, dokonce jsem naopak smutná, že tenhle horor nemůžu vychválit páč jsem si chtěla po Očistě zvednout náladu a ono zas hovno. K filmu - Tlustej potrat v helmičce, díky který vypadá jak retardovanej čmelák, vraždí podobně retardovanou skupinu jako, že klaďasů. Z komentářů tady jsem čekala pořádný maso ze kterýho mi bude na blití, no na blití mi sice bylo, ale rozhodně z jinýho důvodu. Jestli chcete gore, dejte si Studenou rybu a tím myslím film a ne, aby jste se vrhli na ledničku a začli žrát třeba uzenou makrelu. Jako bonus se ve filmu nevyskytuje ani jedna jediná zasraná postava, který by se dalo alespoň trochu fandit a tak jsem si přála ať prostě všichni klaďáci chcípnou včetně toho Pučmeloucha co je morduje. Což se stalo. Paráda, alespoň něco, co můžu vyzdvihnout. Plus ty kozy byly fajn.

• 2.10.2018  02:49

Tak tohle je nejvíc rasistickej film všech dob. Černoši jsou vyobrazení jako holý prdele a jediný oběti Očisty. To je rasismus. Běloši jsou vyobrazení jako zmrdi, co je lověj a říděj spiknutí. To je rasismus. A soukmenovci ty tam pro jistotu vůbec nejsou. To je ale kurva rasismus. Takže co negr, to holá prdel, co bělásek to zmrd a co rákosník to...vlastně nic, ani jsme jim nestáli za to, aby nás jebli do večerky. Takže tu máme trojitej rasismus tomu říkám pecka, to se mi líbilo a chechtala jsem se při představě, jak amíci budou píčovat ať už budou bílý, černý nebo žlutý. Jenže fakt, že Očista pohrdá všema rasama je jedinej bonus filmu nebo teda jeden z mála. Zabiják Skeletor je všechno, jenom ne děsivej. Prostě černej kokot s pořezanou držkou, co si myslí, že se svejma 50 kg budí hrůzu. Navíc tady máme sci-fi (střílející drony, světélkující kamerový čočky atd) pyčo proč? Takže Očista začala s nejnovější technikou a časem se od ní opustilo? Paráda, by mě zajímalo kterej debil tam chtěl ty střílející drony a hlavně ty svítící čočky. Jelikož, krom bílejch komand žoldáků na konci filmu, vražděj jen negři, tak vidíme hromadu bubáků s duhovejma očima a vypadá to směšně jako já v plavkách. Brácha hlavní hrdinky je neskutečnej kokot, kterej mě sral celej film, hlavní hrdinka je šukézní trdlo ALE nej postava je nigga s ryze afroamerickým jménem - Dimitry. Mámu asi vošukal rusák, no neva. Dimitry je frajer jak nikdo. Drogovej boss, co se rozhodne chránit ostatní bubáky, aby je bělásci nezabíjeli, i když sám denně likviduje nigga bratry a je mu to u prdele. On může, ale běda jak to zkusej běloši, kurva! Navíc je to černej Šváca z filmu Komando, páč zcela sám dokáže pozabíjet doslova armádu bílejch vojáků a ani se u toho nezapotí. Drogovej boss má kurva dobrej skill a po lajně koksu je člen Specnaz vedle něj jen čůrák od vedle. Nechybí ani tlustá, hnusná černoška, co nezavře držku a je naprosto nesnesitelná. Klasika. Samotný zabíjení je buď ratatata bum nebo občas kuchy kuch nožem. K tomu parádní dialogy tipu - Miluju Tě, ale seš kokot, ale stejně Tě miluju páč mám kokoty ráda, ale být s Tebou nemůžu páč seš kokot, i když možná...ne, nemůžu! Ale i když... Buddho za co? Jdu svůj harddisk očistit od tohohle "hororu". PS : To ta bílá doktorka fakt byla taková píča? Chtěla jsem, aby se lidi zabíjeli, ale vadí mi, že se zabíjej tolik...píííčo to ne!

• 29.9.2018  04:20

Tak a je to tady, ode dneška mám smrtelnou hrůzu ze zrzavých sexy lesbiček, co by se mnou chtěly strávit víkend na samotě u lesa a říkaly mi jak mě milují. A to všechno kvůli Hannah, která tu chladnokrevnou, lesbickou, sociopatickou, sebestřednou, sadistickou ultra svini zahrála neskutečně po pyči. První polovina filmu je buddží, z psycho manželky jde strach (starostlivé volání a hledání v lese a následná změna a hned zas zpátky do "role", píííčo já měla husinu jaká je to svině) a opravdu ty její prázdný pohledy ve mně budily děs. Regulérně na férovku přiznávám, že bych byla posraná strachy kdyby mě tohle nahánělo po lese. Jasných pět hvězd? VŮBEC NE !! Proč? Protože buddhožel postava té hodné manželky, kterou hraje Brittany je tak neskonale debilní a druhá polovina filmu jde tak strašlivě do píči až to paroduje samo sebe - Můžu jí zabít, neudělám to, teď může zabít ona mě, ale neudělá to, teď zas já jí, ale neudělám to, teď zas ona mě, ale neudělá to, a teď já jí ale....kurva to si dělaj prdel? Nejvíc vtipný na tom je, že psycho Hannah debilní Brittany zabít chce, ale prostě si zandala do palice, že jí shodí ze srázu a přes to vlak nejede a debilní Brittany Hannah zabít chce, ale nemá na to koule bo píču bo, jak bylo už několikrát psáno, je debilní. To nicméně nemění nic na tom, že ta první polovina je námrd a Hannah v roli Jackie je jedna z nejvíc psycho hrůzu budících zvrácených sviní, co jsem kdy viděla. Z toho jejího výrazu neusnu, mně je regulérně blbě... Ale stejně je šukézní...Jdu se houpat do rohu, mumlavě zpívat a brnkat si na kytaru Bloodlet Demon Inside (u té scény s kytarou vypadala taky kurva děsivě) .

• 28.9.2018  03:04

Kluci a chlapi prej nepláčou, tak jsem naplno využila svých vaječníků a bulela jak kráva místo kluků a chlapů a to hned na začátku filmu. Pak ještě plus mínus uprostřed a završila jsem to vzlykotem na konci. Takže sem se srdnatě prořvala celým filmem a zas jednou si můžu pyšně říct, že skoro soukmenovci uměj ty emoční filmy beztak nejlíp. Ono zastřelit malou a navíc tuze roztomilou holčičku to nasere a když jí odprásknete nechtěně, nasere to dvojnásob a celkově to dovede zkazit úspěšnej den. Každopádně na posranýho i hajzl spadne a tak náš hlavní hero si tohle břemeno sebou táhne celej film a čím víc krve z něj vyteče, tím víc je naměkko. Nutno podotknout, že ostatní krvácej dvojnásob a narozdíl od Gona z toho naměkko nejsou, naopak jsou totálně tuhý. Z trojice profesionálních killerů, kteří jdou po tom našem, jsem samo držela pěsti Driftujícímu Královi co byl zas jednou rychlej a zběsilej a byla jsem celkem dost zvědavá, jak tu osobní rodinnou krizi s Gonem vyřešej. Jo a ještě jsem prořvala titulky, že já kráva na to koukám, když vím, že u toho budu řvát. Ale já vím proč. Protože mi bylo jasný, že to bude opět skvělej film jaký umíme jen my (praděda prý byl korejec, tak se opovažte tvrdit, že jsem jenom vietnamka z večerky, možná totiž jsem korejsko-vietnamská rákoska z večerky, heč).

• 24.9.2018  05:54

Tak to mi jí vyliž, větší sbírku debilů do jedný rodiny už nasrat asi nešlo, každopádně máme věděcky ověřeno, že debilita a těžká mentální retardace je dědičná a tahle rodina musela provozovat incest minimálně od 17.století ! Vlastně ani nevim kde začít a tak náhodně jen vybleju pár perel, co se v tomhle vyskytujou, můžeme? Jdeme na to, pyčo! 1) Dementní ségra se nasere a odchází z karavanu, je za ní vysrán, debilní brácha. Oba dva si nechaj mobily v karavanu, aby se komunikace omezila na zoufalé volání "Halooooo" do tmy. 2) Debilní sourozence jdou hledat jejich vypatlaný rodiče, rovněž bez mobilů a přidávaj se k zoufalýmu volání "haloooo" do tmy. 3) Debilní sourozenci najdou v kempu v karavanu zavražděný mrtvoly, ječící vypadnou ven a narazej na debilní rodiče, následně fotr rodinu rozdělí na "hochy" a "holky", i když už ví, že se kolem potuluje minimálně jeden vrah.I tak pošle svou ženu s dcerou, klidně samotný do tmy a po synkovi chce vidět mrtvoly. 4) Debilní matku zabije killerka, když není schopná s dcerou utýct z karavanu, jakkoli se bránit nebo se prostě jen nechovat jako píča. Dcera na vraždu kouká a mámě nehelfne 5) Synátor, mající v ruce nablitou zbraň a před sebou svini, co mu zabila mámu, svini nezastřelí, místo toho jí nadává a brečí, následně i se svojí ségrou uteče 6) Killerka blond, je tak blbá, že přežije výstřel z brokovnice přímo doprostřed trupu z metru. Jejímu IQ dojde že má chcípnout až po druhý salvě 7) Týpek killer je ještě blbější, páč přežije výbuch auta, je (až na první vrstvu kůžičky na povrchu) nehořlavej a celkově jeho mutter asi prcala s terminátorem, díky čemuž je napůl cybernetickej orgasmus a tak ze sebe vytáhne metrovej skleněnej střep jako já třísku z prstu a nechá se mlátit pálkou do hlavy, aby se po hodině milostivě pustil jedoucího auta 8) Killerka tmavovláska jde ve scéně u bazénu za tak strašlivou píču, až jsem se začala hystericky smát, aneb jak do té doby nesmrtelnou tetu, vyřadí jedním úderem do tý doby tragicky zoufalej synátor, asi jako když já zaplácnu mouchu........ Co dál dodat? Snad jen, že film by se měl jmenovat stručně - Debilové

• 24.9.2018  05:12

Když jsem viděla, co Tae-ri Kim předvedla v Komorné, okamžitě jsem se do ní platonicky zamilovala a místo v TOP 10 si nadosmrti zabrala i kdyby do konce života točila už jen reklamy na vložky. Díky Buddhovi se ale už nemusím bát, že by Komorná byla její jedinej povedenej film. Little Forest je nádherná ukázka toho, jak "tupej vesničan" může mít X krát plnohodnotnější život než kdejakej "cool měšťák". Stačí si v životě srovnat priority a já sama jsem se, během sledování Tae-ri (Buddho jak ona je úžasná !!) cítila jako totální blbka, která maká 16h denně na kompu místo, aby v poklidu a míru sázela cibuli, žrala kaštany a jídlo si natrhala na zahradě a vykouzlila z něj mňamku (navíc spoustu těch jídel umím, heč! ). Ne, nezbláznila jsem se, nevylila jsem se jak váza ani jsem se nesjela jak sáně a koment k filmu nepíšu s cizí pistolí u hlavy. Prostě jen na plnou hubu uznávám, že radši bych žila jako ona, než dál byla otrokem plastový bedny (bo z čeho ten můj noťas soukmenovci dělali). Takže až se mi v tý mojí žlutý palici jednou skutečně rozsvítí, sbalím si svejch pět švestek a přesunu se na asijskej venkov a to i s Alíkem, jen co tam zařídím posilovnu, tak.

• 22.9.2018  22:23
    Girlhouse (2014)

Já chci taky pracovat v Girlhouse, ta představa, jak si nade mnou všichni leštíte klacky, zatímco já se postiženě svíjím v zoufalé parodii na erotický tanec s push-up podprsenkou co mi z nulek udělá jedničky, mě naplňuje touhou jako už dobrých pět minut nic jinýho. Navíc bych tam měla šukézní kamarádky a i se soukmenovkyní a mohla bych je špehovat přes kamery, když by se zrovna předváděly a u toho bych si drnkala na "kytaru" a....mno ale zase na druhou stranu, aby mě pak naháněl vyžranej buřt v naprosto šukující masce ženy, to už by se mi asi tolik nelíbilo. Navíc já se znám, já jsem extrémní zbabělec, totální lůzr a vůbec absolutně neschopná kráva, takže šance, že bych přežila se rovná velikosti těch mojich koz (nulky). Spíš bych zakopla na prvním schodě a řvala tak nahlas, že by se až styděl, že nad takovou troskou honil. Hlavní hrdinka Ali Cobrin je velice seksy ale má u mě gigantický mínus páč ty svoje cecky neukáže a přitom s prdelí problém neměla. Navíc proč je neukázala, když ve Prci, prci atd je ukazovala směle? Blbka. Jinak její postava (charakter) je v pohodě až do momentu, kdy se zachová spolu s kámoškou jako UP (ultimátní píča) aneb bacíme killera po hlavě, hodinu na něj budeme čumět, zahodíme zbraň a utíkáme než se za druhou hodinu probere z bezvědomí. Já chňápu, že u hororu logika neni nejdůležitější ale PYČO TOTO NE. Já bych do něj tím vozembouchem, bo co to měly, třískala tak dlouho dokud bych mu z palice neudělala směs na boloňský špagety a i pak bych se bála, že po mně posmrtně vyjede. Až na tuhle kravskou, infantilní, ultrablbou chvilku to ale celý pěkně odsejpá a tý masky jsem se fakt bála (prostě bych se na místě Ali zesrala a umřela na infarkt) . Líbilo se mi provedení vražd páč LoverBoy se s tím fakt nesral a marně dumám, kdy jsem naposled viděla tak agresivní útočnou svini, když vyškrtnu důchodce u zeleniny o sobotní akci v Kauflandu. Takže si to shrneme (ne předkožku, prasata) - Spousta micic, bezva killer, odporná bubu maska, agresivní vraždy, já jsem (u)spokojená.

• 21.9.2018  21:26

Kdyby se za mnou táhla jak smrad naprosto šukézní černovláska, co by se mi chtěla dostat do kalhotek a jako bonus by věčně držela hubu a reagovala agresivně na všechno a všechny okolo, byla bych štěstím bez sebe, zamkla bych se s ní doma a od rána do noci skotačila. Místní polda neni tak chytrej jako já a tak místo, aby panenku prznil tak chce pořád něco vyšetřovat a veškeré jasně dané nabídky k mrdu odmítá. To naopak vypečená dvojice v horách, s jedním retardem navíc jako bonus, ví zcela přesně co má dělat a tak si naše panenka zašoustá víc než jí je nakonec libo. No a jelikož je drobátko mstivá a kam čert nemůže, tam nastrčí kun...ženu, tak se jí celkem obstojně daří poštvat lidi proti sobě, bafnout tolik, až by z toho jedna potratila nebo se nadšeně vrhne do umění taxidermie. Nejlepší na tom je její bezelstnej pohled, jasně říkající, že na vycpávání lidí slámou není nic špatnýho a s úsměvem Vám k tomu nabídne kafe, co se naučila vařit. No nežrali by jste jí? Já jo, já chci pozvat na kafe a budu mrtvoly vycpávat klidně s ní, však je to celkem zábava na dlouhý večery, kdy zrovna blbne wifi.

• 19.9.2018  04:33
    Mandy - Kult pomsty (2018)

Panos Cosmatos alias Pacoš Kosmický páč tohle se, buddho díky, jen tak nevidí. Pro někoho art horror, pro někoho majstštyk, další to nazývá halucinogenním čímsi, mindfuckem, jízdou na horský dráze....já to nazývám STRAŠLIVOU PÍČOVINOU NEBESKÝCH VÝŠIN. Jsem fakt moc ráda, že tolik z Vás má duši umělce a sedly Vám barvy (modrá, červená, modrá, červená, modrá, červená...zmínila jsem modrou a červenou?) dále Vám přeju Vaše zalíbení v pomalém tempu, "drsný" revenge a všechny možný kokotiny. Já holt duši umělce dle všeho nemám, protože, narozdíl od Vás, jsem viděla film s tak pomalejma záběrama, že se vlekly i když jsem zvolila dvojnásobnou rychlost promítání, bandu motorkářů jak z německýho Sado-Maso gay porna, několik šeredných kokotů, který vede kokot s malým čůrákem, kterýho navíc dává na odiv (to jsem se už málem zblila) a celý tomu nasazuje korunu Cage v bílejch slipech chlastající vodku na hajzlu, řvoucí a smějící se jak absolutní čůrák. První hodina bolela skoro až fyzicky, nestane se ani hovno, jedna tupá scéna nahrazuje druhou tupou scénu a pak ve druhý polovině filmu je ta drsná revenge kde jsem se už jen chytala za hlavu a chtělo se mi brečet, že s tím ztrácím čas. Když hlavní záporák na konci filmu (opět nahatej, fakt se zbleju) začne brečet a nabídne Cageovi, že mu vykouří čůráka, už jsem řvala nahlas ať jdou všichni do prdele a naskočí milosrdný titulky. Nikomu neberu lásku a zálibu v "artových" sračkách, ale tohle je forma mučení. Přivázat mě k židli a nutit mě sledovat tuhle píčovinu, tak přiznám že mám na triku všechny neobjasněný vraždy a vlastní krví napíšu, že jsem odpráskla Lincolna i Kennedyho. Jeden z nejhorších "filmů" co jsem kdy viděla, zlatej Neon Demon, Raw a The Witch to jsou ve srovnání s tímhle veledíla.

• 17.9.2018  23:10
    12 Strong (2018)

Naprosto všechny scény v tomto filmu jsou podle pravdy včetně tý, kde Thor osedlá Hátátytlu a cvalem se vyřítí proti 497 talibáncům, 14ti bojovým vozidlům a několika tankům a všem jim nakope prdel. Vím to na 100% protože jsem tehdy cválala, spolu se zblitkem jednotky a pár agháncema, vedle něho na velbloudovi a všechno jsem to točila a kdybychom se po tý akci krutě nevožrali a já kráva neztratila kameru s tímto videem, tak bych Vám to tady všem doložila včetně scény, kdy se na tom koni pak všichni chlapi vystřídali (na hřbetě, ne že ho vojeli) protože ten kůň zachránil svět, pyčo !! Neprůstřelnej, nesmrtelnej přes bomby skákající My Little Ponny je nebezpečnější zbraň než gumová atomovka. Dalším jasným fucktem je , že Thor do tý doby velej v boji rotě max ve hře Comand and Conquer, kde měl ty nejlepší výsledky a samo sebou všech svých jedenáct hošanů z tý horký prdele vytáhnul zpátky do lásky plné Jů Es Ej. Sama jsem v té válce postřílela asi 200 talibánců, řezala jim uši, trhala zuby a prodávala ledviny, během bombardování z oblohy, takže jsem si prošla peklem o kterým nikdo z vás zmrdů nemá ani ponětí. A že mi nevěříte? To mám u píči, my jsme to vyhráli a historii píšou vítězové, takže žádnej Thor, žádnej kůň, ale Já sama a pěšky s čínskýma hůlkama v ruce jsem vyhladila komplet celej zlej Talibán. Od té doby mu tam říkají Ta-Linh-Bán, uprostřed náměstí mám sochu v životní velikosti (160 cm s 10 cm podstavcem) , ke který nosej denně oběti, jen abych se nevrátila a talibánci mnou straší děti, který nechtěj večer spát !!! Mno ale pokud tenhle film berete s nadhledem a něvěříte každýmu hovnu, co se tam děje, tak je to celkem koukatelná píčovina.

• 16.9.2018  03:44
    Summer of 84 (2018)

Tramtadadá, máme za sebou Summer of ´84 a já byla jednou zas kladně překvapená ! Přece jen když je v hlavní roli čtveřice hošanů v honibrčským věku, kde jeden vypadá jak z dachau, druhej jak vyžranej anděl, třetí jako brejlatej nerd a čtvrtej jako rádoby drsnej kokot, bála jsem se, že mi polezou mocně na nervy. A ono ejhle, vyžranej anděl mi sednul tolik, až bych mu koupila pytlík bonbonů, brejlatej nerd mi nevadil, kokot nebyl kokot a kluk z dachau měl solidní mozek narozdíl od jeho zkurvenýho fotra. Takže jsem naší čtveřici směle fandila a od začátku byla spolu s hubeňourem zajedno, kdo je tady ten vraždící svinskej zmrd. Tam musím opět zatleskat páč týpek se role zhostil bravurně a postavu vrahouna si vysloveně užíval jak kurva bukkake s negrama. Co mě ale fakt chytlo za rodidlo, tak konec, kterej neměl chybu a za mě patří k jednim z nejlepších konců v hysterii bo historii hororu vůbec. Hnusnej, syrovej a hlavně jednou konečně kurevsky reálnej a jasně říkající - Nikdy neser sériovýho vraha, pyčo! PS : Po mojich 5* se film vyšplhal ze 70% na 71%, díky čemuž se cítím kurevsky důležitá, i když jsem naprosto zbytečný podprůměrný hovno, takže díky moc za chvilkové požužlání ega.

• 15.9.2018  00:51
    Ex Machina (2014)

Mladej, exkrementně nesympatickej nerd vyhraje týdenní pobyt u genitálního vědátora Isaaca a jeho hlavní náplní se tak stává pokec s extrémně šukézní umělou inteligencí Avy v podání Tomb Rajdy Alicie Vikander. Smyslem jejich žvatlání je zjistit, jestli Ava může být, kromě kupy drátů, robot s vlastní osobností a nejen naprogramovaná vochcávka. Nerd Caleb, ale působí jako typ, co ho v životě zasunul maximálně mezi dvě matrace a tak, když mu Ava složí kompliment, jak je bezva, je celej experiment v píči páč se nám Caleb zabouchne a po zjištění, že Ava může klidně i šoustat, touží plodit malý terminátory. Svou lásku však nehodlá dát žádný jiný a tak druhá robotická rajda Sonoja Mizuno, má smůlu a k šuku Caleba nepřesvědčí ani když mu ukáže bobra v super ultra HD rozlišení a bez pixelů. Caleb už plánuje, jak Avu osvobodí ze skleněné cely, a ta po něm jede jak feťák po pixle s lepidlem. Jenže je tu Isaac a ten na svět vypustí, krom jinýho, docela dobrou poznámku a ta zní -,, Seš si jistej, že Tě má ráda, nebo Tě jen využívá, aby se odtud dostala?" Mno osobně vím, že ženský jsou pěkně vychcaný a záludný stvoření, takže pokud Ava dokonale mlží a nerd jí je u její robotický píči, je za mě lidská až až. Caleb je taky na pochybách, ale přes sklo se nedá prcat a tak mu nezbejvá, než Avu zkusit osvobodit a utýct s ní slunci vstříc. Nebo taky jít za kolosálního kokota...

• 14.9.2018  01:02

Tak jo, dámy a pánové, máme tady dva tábory. Jeden tábor je nadšenej, jaká je to ftipná akční krvavá jízda kde se hustě hláškuje, pyčo a je tam voobrovskej Predátor a predo-psi a krev vole a výbuchy a je to prostě masakr vole kámo, kapíruješ? Mno a druhej tábor odkud slyšíme jaká to je píčovina, kokotina, zprznění klasiky a celkově film, kterej se může líbit maximálně dětem a dementům po lobotomii. Do kterýho tábora patřím já? Sprááávně, uhodli jste - Ani do jednoho, kurva páč jááá jsem jedna jediná a ty žabomyší války táborů A a B jsou mi kolosálně u píči. Takže jednoduše - Pokud čekáte něco, co Vám dá zavzpomínat na jedničku, budete nasraný až na půdu a pokud čekáte něco, co je prostě výplach vole, pyčo, tak budete spokojený. Já věděla, že když v hlavní roli je Boyd Holbrook, dětskej autista a komik Keegan, tak to rozhodně nebude mít nic společnýho s jedničkou a tak jsem jen doufala, že to bude lepší než Predátoři nebo AvP2. A to se stalo. Novej Predátor nesahá jedničce ani po paty, ale zároveň jebe do huby Predátory i AvP2, takže jsem dostala ten nejčistší možnej průjem jakej sem dostat mohla. Nejásala jsem nadšením , nebála jsem se a ani na to nadšeně nepůjdu znova, na druhou stranu jsem s brekem neutekla z kina a ani mě to nezabilo dokoukat. Každopádně pokud do budoucna někdo chce, aby si všichni z Predátora zase sedli na prdel, tak nepomůže dát tam 3,5 vysokýho predouše na steroidech, ale obsadit do hlavní role třebas The Rocka místo HulBrůka (ve vší úctě k němu), místo hlášek jak z první třídy zkusit sarkastický zmrďárny a digikrev nahradit třeba prasečí. Nebo se na to radši vymrdejte úplně. A nebo víte co? Třeba se v tom Hollywoodu poserte, já kráva stejně na další díl půjdu.

• 12.9.2018  02:47
    Upgrade (2018)

Největší problém v tomhle filmu jsem měla s hlavním "hrdinou". Logana, Marshalla a i Greena mám ráda jsou to moc fajn kluci, všichni tři, ale tady hráli strašlivýho kokota. Jak jinak nazvat dacana, kterej nedokáže zabít chlapy, co mu před ksichtem odpráskli manželku a jeho připoutali na invalidní vozík s krásnou budoucností sraní si pod sebe, pokud mu robotické ruce neutřou prdel? Grey buddhožel opravdu je takhle velkej kokot a tak veškerou likvidaci za něj musí řešit STEM, kterýmu dovoluje převzít nad sebou kontrolu, jelikož sám nemá koule vůbec na nic a při vraždění tak zavírá oči, bleje do dřezu nebo se skoro rozbrečí. Ano pojďme hromadně litovat vrahy našich manželek, určitě měli těžkej život. MRDAT !! Sejmula bych je všechny s takovou porcí sadismu, že by lidi utíkali z kina, pokud by to s nima nešlehlo na místě. Grey je navíc blbej skoro stejně jako ta černá policajtka, co za X měsíců vyřeší KP (kolosální píču) ve věci zavražděné manželky, ale jak chcípne první hajzl, už klepe Grayovi na dveře páč i bezpáteřní zmrdi mají svá práva...Takže ta mě srala taky. Jedinej komu se tak dalo fandit byl STEM, čili robotickej telepatickej hlas, jenže já ho prokoukla, že by mi uznale tleskal i Sherlock Houmles, takže mě finální odhalení překvapilo podobně jako když si Vám kurva po mrdu řekne o prachy. Po hovnoceních a pění chvály všech možných i nemožných uživatelů jsem štěkala víc než solidní nadprůjem, tak třeba příště.

• 9.9.2018  20:33
    Sweet Home (2015)

A to je přesně důvod, proč nemám extra ráda překvapení k narozeninám. Pak mi nehrozí, že mě Alík ze samé lásky zatáhne do prázdnýho bytu, v chudinský prdeli, kde mě pak místo dortu a sexu bude čekat trio vocasů, co mě budou chtít čímkoli píchat. Alicia ale překvapení ráda má a tak svýho kluka, říkejme mu Holá Prdel, překvapí tak, že na to Holá Prdel do smrti nezapomene, což by nemuselo být zas tak moc dlouho páč když se po třech neschopných kokotech objeví posila - Mr. Uklízeč, tak Holá Prdel i Alicia maj šance na přežití stejně velký jako já šanci, že mi narostou přírodní cestou kozy. Mr. Uklízeč je taky jediná postava, který se dá fandit, jelikož drží hubu a dělá co má, to znamená, že polejvá mrtvoly dusíkem, následně je rozmlátí kladivem na kousky a pak je vysaje. Bez reptání, bez řvaní, bez dementního chování. O dementní chování se naopak stará Holá Prdel s Aliciou, ona by furt řvala, jak když jí ho šroubuje afričan nasucho do prdele, on demonstrativně krvácí na podlahu a tím, že jí zasírá Mr. Uklízeče nehorázně sere. A tak začíná poslední fáze honění, která spěje až k finálnímu výstřiku mrdk...ééé krve.

• 7.9.2018  01:22

Je skoro nemožný na jedno zhlídnutí zaregistrovat všechny odkazy, sama jsem málem jeden přehlídla, takže vypisovat sáhodlouze, co všechno a kdo všechno ve filmu je, to je úkol do kterýho se nikomu nechce. Jenže já mám všechny své (dva) fanoušky ráda a tak se s tím poperu a vypíšu to - "Jsou tam všichni a ve všem". Tak to by bylo, nezapomněla jsem na nikoho a na nic a dokonce mi to nezabralo ani moc místa, jaká jsem? Kurevsky genitální, naprosto suterénní a celkově vzato exkrementně nadprůjemná bytost. Ale nebudu se tu chválit, tohle všechno dávno víte a spíš si trochu zašpekuluju - Fuckt se divím, že holka, která má mateřský znamínko přes půl ksichtu, nevyužije příležitost a v herním světe si ho z tlamy neodstranní. Já se dělat do virtuánální reality tak si rozhodně přidám tak 15cm, zvětším nulky na pevný čtyřky a celkově z té vyblité, zdrchané rákosky, která na mě každej den čumí ze zrcadla v marné snaze být sexy, udělám pořádnou micinu, že by každej avatar honil kládu či leštil škebli sotva by mě viděl. Hrdinové v tomto filmu jsou se sebou buď spokojení nebo nemaj fantazii páč dva rákosníci jsou ve hře dva rákosníci, znamínková má znamínko, hlavní hero, co vypadá jako žalostnej ubožák, vypadá ve hře jako...chvilka napětí...žalostnej ubožák a tak jedinej, kdo se odvázal je ta negryně, co ze sebe udělala brutus osvalenýho emzáka. Ta měla aspoň styl. Ale na druhou stranu znamínková byla alespoň fajn, soukmenovci ušli a ten hlavní panic nebyl až tak velkej kokot. Za to hlavní, ehm, záporák to byl extrémní kus čůráka ze kterýho mít respekt prostě nešlo. To ten smrťák se zablokovaným krkem byl lepší pašík. Zápletka filmu je neskutečně originální, parta nul zachrání svět, ale to mi bylo u prdele, kvůli zápletce jsem si to nepouštěla. Já chtěla explozi barviček, tunu odkazů na vše a všechno a alespoň výplachovou zábavu šedý kůry mozkový, A to jsem, v rámci možností, dostala, takže pochvalně zvedám palec a jdu s Batmanem lézt na Mount Everest, na jehož vrcholu zprzním Kočičí ženu.

• 3.9.2018  04:40
    The Lodgers (2017)

Dva sourozenci, dokonce dvojčata (šukézní Charlotte Vega a kokot) spolu žijou v krásným baráku, co jim chátrá na hlavu a má tak vlhkej sklep, jako hlavní holčina škebli, když prvně uvidí hošana s protézou. Bráška Kokot je krapet žárlivej, pořád lítá po domě s ptákem v ruce a ze všeho nejradši by ségru prcal od soumraku do úsvitu, takže z pana Protézy nemá žádnou radost, jenže není schopnej vytáhnout paty z baráku a tak alespoň žaluje vlhkýmu sklepu a získává vodní sílu, díky který už není Kokot, ale mokrej Kokot. Aby těch sraček nebylo málo, tak ještě jeho a ségřinu samotu u lesa otravuje starej páprda, co dvojčatům zpravuje majetek a jejich osobní bankrot mu je kolosálně u prdele, takže chce aby holčina podržela, jeho prastarýmu ptákovi, nebo aby prodali barák. No nenasralo by Vás to? Mokrýho Kokota to nasere taky a tak vezme do ruky rybičku a rozhodne se svých 40 kg kostí a kůže proměnit ve vražedný běsnění. Oběti maj být všichni ti, co mu kazej jeho vytouženu hru pro celou rodinu (incest) a úspěšnej je v tom vraždění asi tolik, jako v balení ségry. Sečteno a podtrženo - Většího čůráka jsem dnes ještě neviděla (a to už je půl pátý ráno), takže jsem se krásně nasmála a film mi utek jako jim utíká ta voda, plná duchů předků a zadků, ze sklepa.

• 30.8.2018  23:51

A je to v píči, je to totálně v píči, sopka bude soptit a sauři opět vyhynou !! Kterej kokot je mrdnul na ostrov se sopkou? Já to říkala hned, že to je debilní nápad! Moment...fakt by šli zachránit? Tak se na to vrhneme, bando ! Mno a díky tomuto rozhodnutí můžeme sledovat jak Chris a sexy zrzka spolu s šukézní rákoskou a neskutečně otravným negre..eee...afroameričanem jdou zachránit Blue, strejdu T-Rexe a všechny ostatní ichtylosaury. Tentokrát na ostrově jako bonus nepobíhají otravný haranti (jeden neotravnej harant bude pobíhat až později v baráku) a Indulona Rex je nahrazen menším Záporákosaurem, kterej ale není o nic menší zmrd, ba možná, milé děti, je to svině ještě větší. Scéna kdy, se snaží dostat k dívence do postele a šukanuje jí svým mocným ocasem...to zní divně...každopádně je to hezká scéna (kurva, teď to zní, že jsem úchylná) . Hlavní záporák ale není nebohej dino, nýbrž kancelářská krysa a kokot od pohledu, kterýho jsem prokoukla hned, jak úlisně pozdravil naší zrzku. Měla jsem tak koho nenávidět, což je pro mě ve filmech smrtelně důležitý, a nadšeně jsem štěkala kdy a jak konečně zhebne. Sídlo, ve kterým se odehrává druhá půlka filmu, je celkem i bubu na naháněčku se Záporákosaurem, kterej, buddho div se, je extrémně alergickej na tu malou holku a tak se sere hlavně po ní. Nějaký ty komediální prvky tam sedly jak prdel na hrnec a konec byl krásně průserovej, takže po delší době zase téměř maximálně (u)spokojená rákoska.

• 29.8.2018  03:17
    Boar (2017)

Kdyby tam lítal namaskovanej Nathan jako prasočlověk, dopadlo by to líp a možná by se u toho člověk nebo alespoň rákoska i lekla. Buddhožel Nathan tentokráte hraje klaďáka a tak v roli netvora máme divoký prase.Musím uznat, že kanec je sice skoro tak velká svině jako Zeman s Babišem, jenže díky nedostatku financí vypadá jakkoli jen ne dostatečně bubu. Pokaždý když se teda přichrochtal na obrazovku a koulel slepým okem směrem na Prahu a zdravým okem směrem na Brno, dostala jsem záchvat smíchu. Ne, fakt nemůžu tohle vypelichaný cosi brát vážně, navíc když vypadá skoro totožně, jako jeho děda z Razorback, kterej vzniknul v roce 1984. Tehdá to byl určitě maskérskej vrchol, no dnes je to maskérskej průser. Nejlíp to vystihnul Bill Moseley, kterej když ve filmu prase poprvé uvidí, tak se začne strašně smát a zeptá se, co to do prdele je. Každopádně srát na to, hlavní je, že jinak je to bezva zábava, ne? No pokud vezmeme v potaz, že asi tunová cca 3 metry dlouhá svině, se umí nepozorovaně připlížit k týpkovi, co stojí uprostřed louky a neustále se otáčí kolem dokola, tak to asi zábava fakt je, protože ta svině se prostě musí umět teleportovat a to je hodně hustý. Kromě toho umí na povel přestat funět, běhá asi tak 100 km/h a navíc rozhodně vysílá podprahový vlny, protože každej, kdo se ocitne v její blízkosti se začne chovat jako strašnej kokot. Což vysvětluje proč se Nathan tahá přes řeku s puškou, aby jí, když stojí proti praseti nepoužil. Místo toho jí zahodí do trávy a začne chlácholit neteř, že ta svině, co jí zrovna žere brášku, jí rozhodně nedostane. Pak seberou ještě neteřinu maminu ze země a jdou pryč. Moseley ztratí hlavu a Jarratt dokazuje, že ani zabiják z Wolf Creek na australskýho divočáka nestačí. Všem tak doporučuju se během sledování brutálně vožrat a nadšeně spolu s Nathanem zpívat z plna hrdla píseň Ice, ice baby od Vanilla Ice. U toho si pokapejte nátělník kečupem, párkrát si bublavě userte a budete se bavit stejně jako ve filmu ta parta vidláků v tý hospodě. Posledním bonusem je australská angličtina páč tak luxufně mlufit jako foni to je fnem kafdýho drfňáka, do pífi !

• 27.8.2018  03:58
    Deadpool 2 (2018)

Deadpool je film kterej bych absolutně střízlivá a bez návykových látek hodnotila podprůměrně, ale s THC a saké, co mi koluje v žilách místo krve, to zas úplnej průser nebyl a já si tak film celkem užila. Co se týče děje tak ten je nehorázně tupej - Deadpool, kterej měl vždy všechny krom své přítelkyně u prdele, tu dělá první poslední, aby získal srdce třináctiletýho, 150 kg vážícího bukanýra, co má mindrák, že je mocně šukanovanej slizkým starochem z děcáku a proto ho chce zabít. Chápu, že se buřtoflákovi nelíbí když mu dědula denně dává do prdele (nebo na prdel?) každopádně mi to bylo totálně ukradený. Mě ve škole šukanovali taky a nenechalo to na mně žáááádné následky, jak všichni dobře víte. Na tomhle mluvícím melounu to ale následky asi zanechá, jelikož Cable, co si to přisere z budoucnosti, odhulí, že buřtoflák bude jednou strašlivej zlosyn, vedle kterýho i Hitler se Stalinem budou vypadat jako hodní strejdové, a to právě díky tomu, že se Melounovi, poté co slizkýho dědulu sejme, zalíbí vraždění. Jediná možnost jak tomu zabránit je obrátit ho na stranu dobra a nenechat ho dědulu zabít. Zní Vám to jako strašná píčovina? Nedivím se Vám, je to strašná píčovina a ten teplorukej pašík mě neskutečně sral, navíc jsem plně souhlasila s Cablem - Lepší než ho obracet na stranu dobra by bylo ho prostě zabít. Osobně jsem ho chtěla zabít celej film, tak otravnej ten buřt je. Jenže Deadpool je holt po smrti přítelkyně emočně nestabilní a tak se buřtík musí zachránit stůj co stůj. Naštěstí je ve filmu několik scén, co mě fakt pobavily (výsadek X-Force je TOP) a tak jsem to přežila relativně ve zdraví.

• 24.8.2018  00:06
    Mrakodrap (2018)

Žádnej problém není tak horkej, když máte minimálně jednu nohu a tunu izolačky. Kráčející Skála nám tentokráte trochu kulhá díky protekční protéze, ale to mu na mužnosti nic neubírá a stále mu člověk věří, že to ozbrojený komando, co stojí proti němu, pošle do pekel, který je pár pater pod ním. Šukézní manželku mu hraje Neve Campbell a co si budeme povídat, borka která přežila čtyři Vřískoty, nemůže mít problém přežít hořící mrakodrap s pár zlejma vocasama. Ze záporáků mě nejvíce zajímala extrémně šukézní rákoska, kterou bych z fleku mohla hrát já. Sice už by nebyla tak šukézní, ale fakt bych si chtěla zahrát tak krásně chladnou svini. Buddhožel, pozvánku na kásting jsem našla až po premiéře, takže snad se zadaří příště. Nejvíc mě každopádně dostaly "dvojčata", kdy holka je o hlavu vyšší než kluk a minimálně o 3-5 let starší. Jako já být Neve, tak se naseru, že to takhle vypadá, že nejsem dostatečně šukézní, aby na mě The Rock vlezl 2x a ještě mi daroval kapku ze sebe. Ale mrakodrap byl parádní, na ten se drápat King Kong, tak mu v půlce dojde kardio a žuchne dolů, páč ten barák byl fuckt až do nebes, že ho letadla musely oblítávat.

• 22.8.2018  22:56
    Cold Skin (2017)

To takhle jednou na skoro pustém ostrově voprcal ožralej námořník, po litru rumu, makrelu a pustil jí s hubou plnou semene zpátky do oceánu. Výsledkem je zcela novej živočišnej druh, co vypadá jako plešatej avatar po lobotomii. Že se mlíčí třelo skvěle jasně dokazuje noc co noc, kdy se ostrov plní hromadou potěru, kterej dobejvá maják místního šviháka Grunera. Do tohoto krásného světa připluje Friend, co chce na ostrově celej rok studovat větry (nemyslím jeho větry ale vzdušný větry) . Hned první večer zjistí, že je něco špatně, druhej večer už je kolosálně na píču a třetí večer už bydlí v majáku u Grunera, kterej má jednu na pohled šukézní polorybu (Aura je kočka i s mejkapem) které dost často brousí rybinou páchnoucí lasturu. Netrvá moc dlouho a poloryba přijde šukézní i Friendovi, však kdo neprcal holohlavou mořskou (ne)pannu jako by nežil. Její modrý soukmenovci dále páchají noční ataky a nálada v majáku jde čím dál víc do prdele. Jak to začne smrdět milostným trojúhelníkem, je jasný, že o ploutev princezny a půl majáku se bude tvrdě bojovat. Nebo taky ne.

• 21.8.2018  22:45
    Údolí stínů (2017)

Tak jsem si říkala, že horor z Norska s vlkodlakem, který mi vždy připomene milovanou osůbku, by mě fakticky mohl bavit. Já kráva, já nebohá kráva...Pokud Prokletí čarodějnice se táhlo jak medový hovno, Údolí stínů se táhne jak medová sračka, je to totiž kapku rychlejší, respektive kratší. Jinak odhalila jsem šukující informaci - Gulbrandsen a Feigelfeld musej být sourozenci protože aby dva rejžové měli v malíku kameru a zároveň napsali a natočili tak neskutečnou, do nebe volající, prachsprostou píčovinu a ještě ve stejnej rok to nemůže bejt náhoda. Jinak filmu musí dát pět hvězd každej pedofil kterýmu se to dostane do spárů. Hlavní hero, šestiletej modrookej blonďáček, slyšící na jméno Aslak se totiž ve filmu opakovaně zvedá ze své postýlky v těsných slipech a promenáduje se po baráku. Od kdy, kurva, chrápou šestiletý děti ve slipech? Já jako malá teda měla pyžamo. Každej měl v šesti pyžamo. Navíc v Norsku. V Norsku !! To neni zrovna země, kde by bylo vedro jak v prdeli, film navíc ukazuje že je venku celkem zima, tak proč tam ten klučina chrápe v těsnejch slipech? To jeho máma a rejža chtěj aby ho první strejda pedo, co ho pozná na ulici, vošukal do análu? A co ta scéna, kdy mu "vlkodlak" řekne - Teď spi - a položí si Aslakovu hlavu doslova na péro? Hubou dolů prosím pěkně. Ten kluk tam div nejel blowjob přes kalhoty. Budoucí kariéra tohohle blonďáčka bude za deset let v gay pornu kde bude natáčet hity jako Ptáci 7, Řitní patrola nebo Cesta do hlubin Aslakovy prdele. Ještě pár slov na závěr k Údolí stínů - Strašná píčovina

• 19.8.2018  02:23

Tak tohle byla tak neskutečná píčovina až mě to svým způsobem trochu bavilo a u scény, kdy ségra nepozná bráchu a strčí ho do pece jsem už fakt chcala smíchy, nemluvě o tom, že když se s vizáží mladšího bráchy Freddyho z té pece dostane, tak ho nepozná znova a střelí ho do řepy. No to mě poser na holý záda takovou ségru mít to je na ránu do palice. Vřískající mutter co zpívá pečícímu se synkovi ukolíbavku to byl taky solidní hlod a ten dlouhovlasatej dědek co mluvil jak když sere a maluje...chápu, že mě měl asi děsit, ale kurvaaa celej film jsem mu říkala Pan Citronáda (kdo to viděl, ten ví) a pokaždý když se objevil na scéně jsem dostala další výbuch smíchu až se smál i Alík s jemným podotknutím, ať tu trávu omezim. Pan Citronáda každopádně má krásnýho kluka, co je něco jako rachitická kopírka Thomase Hewitta (pro debily - Leatherface) kterej motorovku díky svým 40 kg i s postelí a plnýma koulema neutáhne a tak jí alespoň za sebou tahá na řetězu. Celkově je ten film tak dokonale dementní, že netuším jestli to byl záměr, nebo to Charlie myslel vážně každopádně minimálně propíchnutí koulí a prdele vidlema veganovi to je něco co se musí ocenit stejně jako fakt, že s borcem to kromě jednoho vykřiklého AU ani nehne.

• 16.8.2018  04:26

Není pravda, že bych neměla ráda pomalu plynoucí filmy. Pravdou je že mě k smrti serou a tak jsem od prvního zkurvenýho záběru, kdy baba tlačí sáně, věděla, že tohle bude nehorázná píčovina u které budu trpět jako čerstvý vězeň první noc v cele s šesti negrama. A taky že jo!! The Bitch neunesla jak jsem jí tu v komentáři naložila a pomstila se mi vskutku strašlivě, jelikož jinak není možný, aby každej horor s čarodějnicí byl tak strašná kundovina. Každopádně musím Lukášovi pochválit dvě věci - Kameru a audio má opravdu v malíku. Buddhožel to je úplně fuk, protože když někdo bude krásně artově natáčet čerstvě vysraný hovno a vyšperkuje k tomu luxusní audio, stále natočil prostě jen hovno a všem je u prdele, že to hovno natočil umělecky. Což je další věc, která mě tak trochu sere. Umění. Art. Proč v dnešní době každej kokot co natočí kolosální chujovinu s pěknou kamerou je hned umělec? Tak Lukáš prostě umí točit, ale rozhodně ne dobrý filmy a už vůbec ne psát scénáře. Jestli tohle je umění, tak já si vrazím do prdele štětku od barvy a se třema promile v krvi se vydovádím na malířský plátno. Takovej obraz jste ještě neviděli a zkuste říct, že není umění totálně vožralá kreslit prdelí ! Pokud se nad mou malbou budete kuchat éé kochat, tak pak uznám, že točit kozy 70ti letý báby, honění si frndy při laskání vemene kozy, chcaní na mrtvou myš v potůčku či dokonce samovznícení na vrcholu hory po rádoby pozření vlastního dítěte je fakt kolosální umění. Do té doby budu ale skálopevně tvrdit, že Prokletí čarodějnice je jedna z nejhorších sraček, co jsem kdy viděla. A že jich bylo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11