Všechno nejhorší (2017)

Byla jednou jedna kráva a ta nám každé ráno vstává do svýho posledního dne, aby byla znova a znova a zas zabita maskovaným killerem. S počtem sejmutí se z nesympatický píči stává sympatická píča který dochází jak je nemožná, takže jsem jí pak trochu i fandila. Každopádně kdo vraždí jsem, Buddho div se, opět uhodla a rovnou přiznávám, že jsem hlavní pipině fakt záviděla. Moci prožívat jeden a ten samej den pořád dokola by pro mě byla dokonalá zábava. Mohla bych s klidným svědomím sejmout každýho kdo mě sere a to s pocitem, že den na to po mně nikdo nepůjde. Takhle musím pořád zametat stopy a vysvětlovat kam mi mizej sousedi...no hodně věcí by mi to ulehčilo. Pipině ale ne, sic může prdět na rande a hrát si na věštkyni ale beztak jí to začne srát a tak se snaží dostat killera dřív, než on dostane jí. A to je jak se zdá nad její síly jelikož killer povede asi 20-0. Koho zajímá, jestli bloncka získá alespoň jeden bod, ten ať mrkne na tuhle celkem vtipnou hororovou ptákovinu

Suburra (2015)

Konečně film pro mě. Každá postava v tomhle snímku je buď větší nebo menší kus zmrda a každej si vybere toho svýho křiváka ať už to bude podplacenej politik, cigánská mafie, plešatej zmrd co chce ovládnout město, kníratej přizdisráč, věčně vyfetovaná nabíječka plešky, otravnej Samuraj nebo někdo další z hromady mocných či méně mocných sráčů. Všem jde jen o sebe a za svým si jdou přes mrtvoly. Nikdo se neštítí ničeho a strany jsou ochotni vyměnit rychleji než frajer šprcku na swingers párty. Když jsem se zase dostala k šukání tak v tomto filmu máme jednu krásnou héérečku, co ukáže všechno a má to vše opravdu moc pěkný. Hned víc chápu, proč ti politici tak stojej o svoje místo na slunci. Každopádně já nejvíc fandila plešatýmu Číslu 8. Koule měl ale mozek už tolik ne. Vytknout nemám co, na konci si to všichni krásně vyříkaj a kníratej přizdisráč příjemně překvapil. Plnej počet a asi mrknu do Itálie, je tam dost lidí se kterýma bych si rozuměla.

Kickboxer: Odplata (2017)

Slibuji, že komentář napíšu, ale dneska se mi s ním nechce srát když jsou ty vánoce a bla bla bla, každopádně poté vysmrknu něco v tom smyslu, že tento lehce nadprůjemný snímek plný UFC/KFC a jiných C zápasníků, strongmanů, boxerů a celkově nasypanejch hovad, co by normálního člověka zabili první blbě mířenou, zde dostává zbytečnej hejt od hnidopichů, který maj pivní mozol, černý pásek v gaučingu, ale s pívem v ruce jsou největší experti na cholerografii blitek a mocně se dožadují příběhu jak z Občana Kejna nebo Foresta Trumpa. A pak této bandě hovad, co v životě neviděla činku a pěst dávaj zásadně s palcem uvnitř, vysvětlete, že tento film se slepým DVCJ je prostě jen výplach mozku, kde je příběh důležitej asi jako použitá šprcka a to jediný o co jde je dostat se od kopání prdele A až do nakopání prdele Ž. Hádám, že to nepochopí a budou se mocně odvolávat na prvního Kickboxera a bla bla bla...mrdat je do uší. Moment, já vlastně ten názor napsala. Hm tak to tady už nechám a když jsou ty vánoce tak to kurevsky nadhodnotím (o celou jednu hvězdu) ať jsou ty tlustý hnidopiši nasraný až po svůj přetlakovanej kokot.

47 metrů (2017)

Stejně jako dvě extra šukézní hrdinky tohoto filmu, jsem i já byla vystavena životu nebezpečnému nebezpečí - V létě jsem se zasekla s jednou důchodkyní v hypermarketu ve výtahu. Vedro jak v píči způsobilo, že z nás během chvilky lilo jak z prasklý roury, důchodkyně vedla protože byla nabalená jak na Sibiř, a smrad jejího žluklýho potu mě štípal v očích. Do toho občas mocně uhnila, jelikož stará střeva už nefungují tak dobře jako kdysi a já se tak dávila v koutě, zatímco babizna, hluchá a bez čuchu snad ani netušila, že mi tam co pět minut prdelí hraje sólo na trambón - Let čmeláka. Dostavil se tak, stejně jako u hrdinek ve filmu, zoufalý boj o kyslík a následně i halucinace. Nebo se tam ta bába fakt začala po hodině svlíkat. K tomu se se mnou stále snažila vést konverzaci a rozklepaným hlasem, prozrazujícím stařeckou demenci se mě co minutu ptala - ,,Nevíte proč nejedeme, slečno?" Plus měla strach o mé zdraví jelikož jsem prý nepřirozeně žlutá a mám nateklé oči. Chtěla jsem jí poslat do hajzlu, vysvětlit jí, že jsem žlutá od přírody a oči mám šikmý stejně jako ona scvrklou macochu, ale kombinace vedra, smradu, nedostatku vzduchu a jejího hlasu způsobila, že jsem sebou sekla a probrala se až nevím kdy na čerstvém vzduchu, kdy babka už byla pryč a já jako omluvu dostala ten nákup zdarma. Takže radši do klece se žralokama okolo, než do výtahu s prdící ježibabou.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Charlize Theron nám pomalu stárne ale pořád je šukézní a tak scény, kdy jsem jí mohla koukat na holou řiť či zkoumat dudlíky, jsem si užila. Lesbické scény s tou malou agentkou z Francie jsem si užila dokonce několikrát. Jenže tohle není erotický porno, ale drsnej akčňák, prej i mysteriozní a dokonce thriller, takže co krom nahotinek nabízí zblitek filmu? No nabízí toho celkem dost. Džejms McTentononc dokazuje, že se jako Rozpolcený našel, protože i tady si člověk láme zbytky posledních mozkových závitů jak moc velkej je zmrd či naopak Mirek Dušín a Theronový tak zdatně sexkunduje i když v tom kožichu vypadá jak drsnější verze Mareše. To, jak se film pořád přesouvá z výslechu do popisu toho, co hrdinka zažila, mě tak trochu sralo, ale budiž. Akce je tu tři prdele, takže šest půlek a všechny jsou celkem drsný. Theronka v nich samo sebou ukazuje, že má místo mušle štípačky a je tak tvrdá, že i Rocky by si o ní zlámal packy, avšak mě drsný lesby mocně vzrušujou a tak mi to její kosení steroidových hovad nebo vychrtlých polišů vůbec nevadilo. Prostě měla kliťák větší než oni ptáka a mocně to dokazovala. Příběh je, jak to už u komiksových předloh bejvá, navíc a člověku je vlastně u prdele jak to celý skončí, hlavně když se to tam bude řezat a šukat. Obojí se děje, takže pokud nečekáte intelechtuální Bondovinu, ale spíš akční výplach, budete uspokojeni jako od štětky ze druhý cenový s pocitem, že příště zkusíte tu áčkovou kurvu odnaproti.

Táta je doma (2015)

Velký zklamání, čekala jsem, že bejvalej raper a nynější herec s velkým pérem Marky Mark bude ukázkovej zmrd a on se celou dobu k Vilíkovi Ferrellů chová vlastně absolutně v pohodě, konflikty maj způsobem, že - ano mezi náma je dusno, ale ani jeden to nedáme moc najevo - a všechna ta jejich nenávist dospěje ke konci když si ve velkolepým finále div navzájem nevykouíi péra, neprotáhnou komíny a ve vší tý eufórii afektovaně jeden o druhym nevyřvávaj, jak zrovna ten druhej je to nejlepší co mohlo děti a maminu potkat. Takže veškerou vtipnost zachraňuje Vilík na basketbalovým hřišti a malej klučina co krásně rozbije držku pořádný kurvě plus pár jako napůl vtipných píčovin, který mi ale z hlavy vyšuměly rychleji než jsem je sem stihla napsat. Něco tam bylo, já fakt nevim. Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale jsem momentálně silně pod vlivem opiových látek, takže to vidím žůžovějc a mrdnu tam i tu třetí kurvu.

Liga spravedlnosti (2017)

Tentokrát budu slušná, poslední dobou píšu až moc vulgárně a vrhá to na mě špatné světlo. Běžte už všichni do píči s věčným srovnáváním Marvelu a DC. Jste jak kurva co dumá kterýmu, ze dvou chlapů, dovolí aby do ní strčil kokota. Tak proč dumat, když jednoho si může vrazit do pitchy a druhýho do prdele? A je po dumání. Tak to dělejte stejně. Berte Marvel i DC a nesrovnávejte to furt jako totální retardi až na vyjímky. Dále tu máme postavy. Padlo obvinění, že Liga Spravedlnosti je kopírák Avengers. Ale hovno a rovnou to vysvětlím nebo dokonce ještě lépe, já Ligu obhájím. A to v soudním procesu. Na jedné straně tlustej, impotentní žalobce co nemá co dělat tak bleje kraviny, protože mu doma stará nedala, na druhé JÁ jako obhájce nebohé Ligy a vlastně i Avengers. SOUDNÍ PROCES ZAČÍNÁ !! Žalobce - ,,Superman a Wonder Woman jsou kopírky Kapitána Ameriky." Já - ,,Píčovina. Superman i Wonder Woman nejsou na rozdíl od Kapitána Ameriky lidé, sice slepě fandí stejně jako Kapitán spravedlnosti a právu, ale na rozdíl od Kapitána alespoň šoustaj. Superman klátí Lojs Lejnovou a Wonder Women nastavila lasturu jednomu letci v první světový a momentálně chce svojí 100 let neprobádanou jeskyni nabídnout jednomu netopýrovi na steroidech. Kapitán je na rozdíl od nich stále panic. To má do kopírky daleko." Žalobce nervózně polkne až mu poskočí šestá brada a pokračuje - ,,Batman je kopírka Iron Mana." Já - ,,No větší kokotinu jsem už dlouho neslyšela vaše soudctvo, ale jsme teprve na začátku procesu, takže tedy poslouchejte všichni. Zatím co pan Stark ani náhodou neskrývá, že je Iron Man tak pan Wayne by si radši provedl penetraci, než by přiznal široké veřejnosti, že je Batman. To, že jsou oba miliardáři a geniální plus bojují proti zločinu je sice společné, ale zatímco pan Stark hlavně z důvodu zábavy tak pan Wayne díky tragické události v dětství a na rozdíl od pana Starka mu image hrdiny nepřivolává erekci." Žalobce se začíná silně potit a klepe se mu už i báchor, přesto pokračuje - ,,Aquaman je kopírka Thora." Já - ,,Všemocný Buddho ty to vidíš co je to za kreténa. Ach jo. Takže na základě toho, že oba dva mají dlouhé vlasy, svaly a jejich zbraně jsou jako falické symboly (Mocné Kladivo a Mocné kopí či trojzubec) jsou stejní? Do prdele jeden je polobůh a druhej žvatlá po večerech s kaprama co je novýho v rybníku, nebo skočí do moře hledat Nema, kterej hledá Dory. To má bejt stejný? " Žalobce začíná pouštět větry a zoufale vyhrkne - ,,Flash je kopírka Spidermana." Já - ,,No tak to tady chybělo. Uznávám, že oba jsou to puberťáci co plácaj kokotiny a drtivou většinu lidí serou, ale jako fakt? Vždyť Spíďa ani v Avengerech nebyl kurva fix, zatím se vyskytl max v bitce na letišti, kde Kapitánovi sebral štít. Jinak Petra Párka kousnul pavouk, Flash dostal bleskem a narozdíl od Párka bydlí sám a nemá za prdelí tetičku. K smíchu." Žalobce hystericky křičí - ,,Cyborg je kopírka...." Já - ,,Prosím Tě drž radši hubu a neříkej, že Black Panthera, protože je černej. To Green Lantern je kopírka Hulka protože je zelenej, viď? Po tomto finálním úderu se žalobce hystericky rozbrečí a s jekem, jako by mu rvali péro na sucho do prdele, se odkutálí ze soudní síně. Soudce i porota mi tleskají a kolem mě se seběhnou všichni hrdinové a hrdinky z Marvelu i DC a div mě nechtějí hromadně vošoustat, že to konečně někdo rozlousknul. Kalíme až do rána a po divoké párty se stávám universální super postavou DC/Marvel, jelikož jsem zachránila oba světy před debilama co je pořád srovnávaj. Jo a k filmu? Hele dobrý, vole ,dobrý.

Bojovníci severu: Sága Vikingů (2014)

Po kolosálním průseru jménem Viking, jsem chtěla severský bojovníky poslat na dlouho do prdele, ale Alík mě přemluvil ať zkusíme ještě jeden flák. A tak když mi ukázal vikingy co zajmou čičinu v červeným a za prdelí se jim žene smečka vlků, řekla jsem si - oukej. Dala jsem THC, kopla do sebe medovinu a byla jsem ready na další anální průjem. Jenže ono hovno. Místo průseru sem koukala na partu vikingů, co je vede Thorův štíhlejší brácha, kterej od alfasamce vlků pořád dostává přes hubu, je mu neustále zachraňována prdel, ale jinak je celkem pohodář, no a tahle parta kluků co v sobě vidí hrdost, vidí sílu a vidí pořádný chlapy, kteří se s nikým a s ničím neserou se prosekává filmem až k závěrečným titulkům i s tou čičinou v červeným. Šéfík vlků, jak už jsem psala, je brutálně drsnej zmrd a hned, jak začal grilovat poslovu hlavu, si získal moje sympatie. Po druhém pohledu mýho šikmýho oka mi došlo odkud ho znám. To je přece kurýr ze čtyřky. Tak místo Audi má pod prdelí tentokrát koně jen jednoho, ale je fakt ňuňan když to kolem sebe kosí. Jako extra bonus jeden z vikingů je sám Johan Hegg (pro nechápavý - frontman skupiny Amon Amarth) kterej dostal samo sebou nejmíň prostoru, což mě mrdá, ale i tak mrsknu týhle sympatický řezničině 3 a půl vikinga z pěti.

Temná věž (2017) odpad!

Temná věž je nejtemnější film všech dob. Záporák Meťů Mektentononc chodí v černým a jeho duše, kterou nemá, je temná, Idris Elba je černý od kořínků až ke konečkům, temná věž je černá a samotnej film je tak černej, že jsem v kině viděla na plátně píču. Teda ne, že by na mě koukala lascivní vlhká blizna, ale černý plátno a já začala píčovat, že se promítač Pepík opět ožral a z prdele přestřihnul pásku. Jenže pozor !!! Ono to hrálo, jen to je tak temný, že když je scéna, kdy v temný noci v temném lese je temná obluda tak je prostě hovno vidět. Nikdy se mi v kině nestalo (a že v kině v Děčíně jsem zažila už skoro všechno) aby film byl v tak na kokot kvalitě, že tmavý scény nejsou vidět. A tenhle film je tmavej furt. Kde nebylo na efekty, tam se jebla tma. Takže pokud jste chudí studenti, nuzní důchodci, nezaměstnaní budiž k ničemové nebo z jakéhokoli důvodu jste na hovno a nemáte na lístek do kina, nesmutněte. Vlezte si doma o půlnoci na hajzl, zhasněte a 95 minut koukejte kolem sebe. Zážitek to bude podobnej a jako bonus se na to můžete zvysoka vysrat

Chůva na zabití (2017)

Milej Buddho já se asi zamilovala. Bee v podání megašukézní Samary je žhavá tak až se bojím, že bych si o její číču opařila jazyk, každopádně za pokus by to stálo. Navíc má krásnou, milou a vtipnou povahu. Hned bych s ní vrážela nože do makovic odpornejch paniců, střílela brokovnicí hlavy debilním roztleskávačkám a pomocí satanský bible si plnila svá přání. Ééééé teda....zlá holka to je. Potřebovala by potrestat ! Třeba na holou....kurva chci taky pohlídat !!