Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (499)

plakát

Aloha (2015) 

Prostě to nefunguje. Podle trailerů to vypadalo úžasně a obsazení lepší být nemohlo, ale v realitě to fakt vůbec nefunguje. Navíc Aloha je jeden z mála filmů u kterých je opravdu těžké najít kde přesně se stala ta chyba. Dle mého to tak zkončilo díky scénáři. Ty motivy se kterými Crowe pracuje jsou v teorii dost zajímavé, ale na plátně to prostě vyšumí. Velké zklamání a kdyby zůstalo jenom u traileru tak by to vůbec nevadilo.

plakát

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál) 

Forte se pro tuhle roli narodil. Forte je ten herec, který jako charakter v HIMYM zažíval silné krvácení z nosu vždy, když dostal erekci, která se mu přihodila kdykoli viděl nějakou ženu v baru. Tenhle seriál je neskutečná sranda, neboť virus zabije prakticky veškerou populaci a Forte, poslední muž na zemi, touží po ženě. Bohužel poslední žena na Zemi nesplňuje ani v nejmenším jeho představy. Nutno dodat, že hodně brzo se objeví January Jones a co se stane dál...to stojí za to. Nejlepší komedie roku.

plakát

Volejte Saulovi (2015) (seriál) 

Pořád je to nadprůměr. Překonat to Breaking Bad prostě nemůže a to jednoduše díky osudovosti - Breaking Bad mělo mnohem více prostoru, Saul v tak potencionálně hrozné situaci jako Walter není a z toho plynou i ne tak bohaté možností tohohle seriálu. V čím se může Better Call Saul poměřovat s Breaking Bad je scénář s originálními nápady a myšlenkami. V tomhle prostě konkurence jiná vůbec nestačí.

plakát

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál) 

Hodně slabý odvar nejlepšího seriálu všech dob. Poslední dvě slova z názvu by se měla vynechat, neboť to dělá Rickovi velkou ostudu.

plakát

Co s láskou (2014) 

Blbost, kde se hlavní postava prostě jmenuje Dawson!! Opravdu Dawson!!! Klišoidnější jméno pro postavu v romatickým filmu neexistuje. Herci za to nemůžou, protože ten děj je roubuje do takových situací a dává jim do pusy takový blbosti, že se s tím moc pracovat nedá. Ten scénář musel sepsat někdo za jedno odpoledne bez toho aniž by se snažil to napsat dobře. Tohle je fakt škoda, protože na Michelle Monaghan se kouká výborně v čemkoli.

plakát

Good Kill (2014) 

Kdyby tohle spatřilo světlo světa někdy před pár roky, mohlo to mít mnohem větší dopad než teďka. Už všichni totiž víme jak to s těmihle drony chodí, takže to diváka zas tak nepřekvapí, ale pořád je několik částí nesmírně sugestivních. Tohle je taky film o tom jaký charakter dnes válka má - dissociativní charakter. Válka je dneska skoro videohra, stačí zvládnout dobře XBox a můžete bejt pilot v americký armádě. Už se nediváte soupeři do očí, když ho chcete zabít. To je fakt divný a pro hlavní představitele to přináší nesmírnou nudu. A kluci z CIA si s tím moc starostí nedělají - double-tap, triple-tap, trefíme je na pohřbu....

plakát

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014) 

Tohle si zasloužilo možná tak jednu televizní epizodu, ne 2-hodinovej flák. První dva díly Hunger Games byly výborné, ale povaha třetího filmu je úplně jiná, žádné hry, ale spíše budování atmosféry pro velké zakončení. Určitě se z toho dalo vyždímat mnohem více.

plakát

Interview (2014) 

Je to chytrý, né že ne. Ta chytrost je ale schovaná pod slabším obalem trapnosti a silným obalem šílenejch gagů. Né že by to trhalo bránice, ale je tam kupa scén, který si člověk bude obehrávát pořád dokola. Seth Rogen má každopádně odvahu, strkat si tak velký věci do zadku, co by člověk neudělal pro svoji zem....

plakát

Jack Ryan: V utajení (2014) 

Tehle film trpí tím, že scénář je absolutně ne-uvěřitelný, všechno dokonale na sebe navazuje jenom díky obrovskému intelektu a nechybné předvídavosti Jacka Ryana, všechno je rychlé a film odsýpá s nejzazší plynulostí. Bohužel, tohle může fungovat jenom vyjímečně, třeba v případě posledních dvou Bourneů, kde to je založené hlavně na uvěřitelnosti rychle odsýpajících událostí (honička na Londýnském nádraží....). Dá se to shrnout tím, že ten film vypadá jako kdyby ho psal scénarista zavřený v kanceláři a v životě z ní nevyšel. Chris Pine dokáže hrát leda bad-boye typu Kapitána Kirkea, vážnější a dramatičtější role mu zatím moc nejdou.

plakát

Mezi náhrobními kameny (2014) 

Bojí se to jít na plné koule, ten film si sice zahrává z dost temnými tématy, jako párek homosexuálů co vraždí a rozřezává lidi na kousky jen tak pro zábavu, ale vždycky se to zabrzdí tak aby to nebylo moc drsné a aby to nepřesáhlo nějakou tu míru korektnosti. Prostě z toho vyleze pořádný hybrid, který prvoplánově zaujme to temnější atmosférou a drsným Neesonem, ale ničeho nedosáhne, protože se bojí jít do toho naplno. Velká škoda.