LaserGun

LaserGun

Vrah dětí a naděje

• 21.1.2018  19:53
    Spadla z nebe (TV seriál) (1978)

• 14.1.2018  20:13

Nedá sa povedať, že by som bol fanúšik pôvodného filmu. Som len človek ktorý príjíma jeho kultový status a jeho kvalitu, ktorá je nepopierateľná...pri porovnaní s pokračovaním. Blade Runner 2049 sa poriadne nemá o čo oprieť a som rád, že ho nerežíroval Ridley. Riedky dej, ktorý odsýpa neznesiteľne pomaly. Pseudo-filozofické úvahy na hrane technológie a humanizmu pôsobia nemotorne a film nefunguje ani ako detektívka o hľadaní samého seba. Tá prehnaná dĺžka tiež filmu skôr škodí. Exteriérové vizuály, ktoré by boli minimálne zaujímavé, keby sme pominuli fakt, že to je iba product placement na Sony a Coca Colu. Hudba Hansa Zimmera hnusne duní, nemá žiadnu hlavnú tému a filmu nepridáva na atmosfére. Preto nechápem prečo bol nahradený Jóhann Jóhannsson, ktorý je pre mňa skutočný génius. Teraz pár plusov filmu, aby som obhájil svoje hodnotenie. Určite kamera Rogera Deakinsa. Scéna kde JOI hovorí: You look lonely je vizuálny vrchol celého filmu. Denis Villeneuve tentokrát svoj um vložil do príbehového vákua, ale to neznamená, že vyložene zlyhal. Osobne ho považujem za lepšieho režiséra ako je Chris Nolan. Vrcholom celého filmu, rovnako ako aj u Star Wars: The Force Awakens je keď sa Harrison Ford objaví na plátne. Škoda, že zase hrá na nostalgickú strunu druhé husle. Celkovo z tohto filmu mám pocit, že je úplne zbytočný a priemerný.

• 26.12.2017  12:45
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Tá Miluše hrozne pribrala, ale kozy sú stále jej marketingový ťah.

• 21.12.2017  20:34

Jedna z maturitných tém!

• 18.12.2017  23:54
    Hroch (1973)

Jeden odpad nestačí

• 31.10.2017  11:50

Chcel by som žiť vo svete, kde sa natáčajú dobré mainstreamové filmy a nikto si značku Ghostbusters nespojuje s menom Melissa McCarthy

• 14.6.2017  17:19
    Snowden (2016)

Tento film je rozhodne dobrá filmárčina, ale len ma utvrdil v tom, že Snowden obetoval svoj život zbytočne. Edward Snowden je americký vlastizradca.

• 16.5.2017  11:38
    Každý milion dobrý (TV film) (2016)

Milion dolarová bába a comic sans

• 13.4.2017  18:11
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Každá scéna bizár

• 21.11.2016  11:59
    Vánoční Kameňák (2015)

Viete ako poznáte, že bol povedaný (nevtipný) vtip? Zakončí ho nejaký zvukový efekt, ktorý pôsobí ako päsť na oko. Dúfam, že sa z tohoto nestane Vianočná "klasika" už aj tak dosť nízkeho tuzemského vkusu tipu Mrázik a spol.

• 15.4.2016  18:21

Málo holého zadku Alicie Vikander, inak by to bol plný počet...

• 19.9.2015  14:19
    Princezna za tři koruny (TV film) (1997)

Kostýmy z Arabely

• 15.12.2014  11:02
    Kontrafakt: Kým neskapem (hudební videoklip) (2014)

Skap už prosím!!!