Domobrana (2000) odpad!

Fujtajbl, to bol nepozerateľný zvratok. A kde? samozrejme na našej ultra super naj telke, na Narkóze! Môj omyl a naivita potrestaná veľkou šupou medzi oči a na mozog. Vďaka Bohu bez trvalých následkov, len s ponaučením - neveriť SK komerčným televíziam v nočných hodinách.

Konkurenti (1992)

Grandiózne herecké obsadenie, v námete šitom pre divadelné javisko. V divadle by to bolo za 5* televízna obrazovka má širšie možnosti a ja som čakal viac ako rozťahané konverzácie.

Skrytý prameň (1973)

Historický príbeh na seba láka pozornosť majstrom Pavlom z Levoče a jeho najväčším dielom. Ak sa chcete niečo viac dozvedieť o majstrovi Pavlovi- nepozerajte to! Ak sa chcete dozvedieť niečo o jeho diele alebo rezbárskom umení- nepozerajte to! Ak chcete vidieť priemernú Slovenskú inscenáciu, v tom prípade odporúčam.

Delta Force One: Ztracená hlídka (1999) odpad!

Markíza zas odvysielala super výkal, Joseph Zito rozbil šporkasku a natočil si doma film s vojenskou tematikou. Na Slovensku sa uchytí všetko a tak komerčná telka po braku ihneď skočí. Narkóza, začala vysielať rovnaký hnus ako Hnojka. Vážia a híčkajú si divákov ako smradľavé handry!

Bathory (2008)

po vizualnej stranke dobry, ale inak dost nudny „dokument“. Opustil som kino asi tak rýchlo, ako som zvykol odchádzať domov z roboty...

Klára a František (2007) (TV film)

Nehodnotím posolstvo ale film pretože posolstvo nám zanechal Františkov život, nie talianska kinematografia, to skôr naopak. Je to slabý film o sv. Františkovi a s knihou sa nedá zrovnávať! Navyše pôsobí veľmi veľmi lacno a kľúčové veci vo Františkovom živote odfláknuto, inak, alebo chýbajú úplne. Ak by som si mal nabudúce vybrať tak radšej opäť tu knižku alebo film Bratr Slunce, sestra Luna. Dávam 20% za sympatické obsadenie Františka s Klárou.

Roming (2007)

Akoby nasilu natočený film o Rómskom etniku! S romami to ma spoločné asi toľko, ako čabajka s racionálnou výživou., hlášky slabé, dej fádny. V porovnaní s Čiernou mačkou a bielym kocúrom obrovská nuda.

Uragán (2001) (pořad)

Relácia založená na minime vlastných nápadov a maximálnom vykrádaní dávno známych vtipov z netu ako aj u Kameňáku. Každá studnica však musí raz dôjsť a ako klesala hladina v pomyselnej studnici internetových vtipov tak klesala aj úroveň jednotlivých častí a u mňa skončili vo svojej trápnosti až na samom dne. Dávam 20% za prvé časti.

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Jednoduchý seriál s jednoduchým dejom, jednoduchými protagonistami s jednoduchým výkonom pre jednoduchých ľudí ktorým je to jednoducho jedno!