• Fantasy

Sedm (1995)

Miluju mysteriózní kriminálky v takovémto zpracování. Byla jsem hrozně mile překvapená. Úžasné herecké obsazení a ještě lepší herecké výkony. Brad Pitt ve stínu Morgana Freeman a nebo snad naopak? Myslím, že v tomhle případě vážně nedá soudit. Prostě skvělý film od první minuty až do posledního okamžiku.

Skrytá identita (2006)

Super film. Nenudila jsem se, pořád se něco dělo, ikdyž musím říct, že u začátku jsem se trochu nudila a skoro i usla, ale pak už to byl vážně výborný film. To že se vpodstatě všichni postřílejí sem vážně nečekala a už vůbec ne Marka Wahlberga jako přeživšího (haha velké potěšení)! Tenhle film prostě vážně neuškodí. Je i vtipný, takže jestli nemáte, co dělat, tak hurá do toho.

Obchodník se smrtí (2005)

Nevím, jak jednodušeji bych to popsala než, že film prostě film, který nezamrzí. Když si ho večer nebo kdykoliv jindy zapnete, tak ho nepřepnete nebo nevypnete. Nebude vás ani nudit ani z něj nebudete nějak nadšení. Mě se prostě libíl. Nijak zvlášť mě nepřekvapil. Herci byli skvělý a musím říct, že i teda scénář byl dobrý. Takže ve výsledku to je takový nadprůměrný film.

Whiplash (2014)

Slyšela jsem na film samou chválu, ale samotné mi trvalo vážně dlouho se na to podívat, protože jsem vážně netušila, jak to všechno bude podané. Film skončil a já jsem si vážně přála, aby pokračoval. Úžasný, jak filmový, tak hudbení zážitek. J.K. Simmons mě vážně dostal svojí rolí psychotického, agresivního dirigenta. Všechnu čest jemu vážně, že ano. Ještě jednou skvělý film, který si člověk užije se vším všudy. Myslím, že ještě dlouho mi v hlavě budou znít tóny těch úžasných bicích.

50/50 (2011)

Moc hezky zpracovaný příběh. Moc jsem od toho nečekala, ale vážně mě to mile překvapilo. I pěkně natočené, Levitt byl skvělý a celkově to byl takový střídmý film. Nebylo tam ničeho málo ani příliš, což je podle mě důležité. Takový film na klidný večer, kterým člověk nic nezkazí.

Dánská dívka (2015)

Na film jsem se těšila vážně hodně. Říkala jsem si, jak to bude skvělý a všechno. Ve výsledku to vážně skvělý film byl, ale pořád jsem z něj měla takový zvláštní pocit nebo spíš z toho příběhu. Bylo to hodně emotivní film. Nikomu by asi nesedla role líp jak Eddiemu, vážně jsem mu to úplně věrila a úplně chápu, proč dostala Alicia sošku. Tu si zasloužila, předvedla skvělý herecký výkon. Ještě musím dodat, že film byl vážně úžasně natočený. Fakt skvělá kamera.

Podnikavá Joy (2015)

No jakoby nevim, ale tenahle film mi vážně přišel námětem totálně levný a jakoby kdyby uvařili z ničeho ještě větší nic... Prodávání mopu? Jako fakt... No dokoukala jsem to jen kvůli tomu, že když sem viděla, že mi chybí už asi jenom 15 minut, tak že to teda dokoukám (ikdyž sem se na to koukala asi na 3x). A konec vpodstatě odříkaný za 10 minut? Ach jo... Čekala jsem od toho vážně víc, když bylo herecké obsazení vážně skvělý. Jennifer, Bradley a Robert De Niro jsou dohromady skvělý (jako třeba v terapie láskou) a svým způsobem i tady, ale ten příběh byla vážně bída s nouzí.

Deadpool (2016)

Ach jo, tak sem se na to těšila podle traileru a ono to sakra bylo ještě lepší než jsem si myslela?! Vážně jsem z toho úplně nadšená. Svým způsobem se to vážně od klasických Marvelovek lisí, ale fakt skvělým způsobem. Vtipy, co tam byly řečeny byly fakt super...jo jako třeba to s tim avokádem. Ryan Reynolds mě fakt hodně mile překvapil. Seděl mi snad úplně vším na tuhle roli, jak vzhledem, tak hlasem a tim jak se do ní vžil, tak to mě fakt překvapilo. O speciálních efektech ani nemusím mluvit, to má Marvel zmáknuté na jedničku s hvězdičkou, ale ta hudba? Bože, další skvělá věc na tom filmu. Asi fakt vážně nemám co vytnout. Jasných 100% za mě. A teda ještě dodám, že jak úvodní, tak zavěrečné titulky jsou zase fakt skvěle udělaný!

Spotlight (2015)

Vážně silné téma... Až do půlky filmu jsem to ani tolik nevnímala, ale čím více věcí vyplívalo na povrch, tím více mě to dostávalo. Napomáhaly tomu ještě herecké výkony těchto vážně úžasných herců. Ale když se na to podívám tak, jak byl film natočen, tak si myslím, že nějaké věci tam byly vážně zbytečné - taky že byla chvilka, kdy jsem u toho skoro usla. Myslím, že kdyby tam nebyly určité přebytečné pasáže, tak film by měl něco přes hodinu a půl a myslím, že člověk by si ho užil celý bez nudných pasáží. Nebýt toho, tak by bylo hodnocení asi i vyšší.

Warrior (2011)

Ach jo, tenhle film mě vážně dostal... Akorát jsem to dokoukala a absolutně nevím, co o tom říct. No vždycky, když vidím film spojovaný jakokoliv s boxem, tak většinou mě ty filmy vážně baví, ikdyž vůbec nevím čím (asi ten adrenalin ze hry). Každopádně tenhle film měl v sobě úplně všechno: emoce, lásku, adrenalin, drama...prostě všechno. O Tom Hardymu ani nemluvím, protože ten byl úplně skvělý. Můžu říct to, že sem tak nějak konec předpokládala, ale to jak to úplně dopadlo mě vážně dostalo a i slza ukápla. Skvěle natočený film s vážně úžasným příběhem!