JohnSmith

JohnSmith

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 40 79 118 157
    • 31.5.2020  21:57

Ač mám Blake Lively rád, tak tohle se moc nepovedlo. Sice předvádí svůj osobitý herecký přístup drzého spratka, ale to je tak vše. Nemastné, neslané, žádné napětí, trocha akce, jinak nic.

• 30.5.2020  00:10

Parádní akční nářez, který neztrácí tempo. K tomu sympaťák Hemsworth. Jen je to až moc přitažené za vlasy.

• 29.5.2020  21:53
    Capone (2020)

Konec největšího mafiána své doby je velice smutný. Muž zužován demencí, nočními můrami a nepěknými vzpomínkami na slavnou minulost. Hardy není vůbec špatný, naopak. Bohužel celkově film není moc chytlavý. V paměti mi však zůstane scéna vraždícího Caponea v plenách a se zlatým Thompsonem.

• 28.5.2020  03:09

Sice to bylo strašně předvídatelný, ale i tak to bylo výborný soudní drama.

• 28.5.2020  03:07
    Arkansas (2020)

Po první naprosto nudné polovině jsem tuhle vidláckou anekdotu vypnul.

• 27.5.2020  16:53
    Bídníci (2019)

Nevím jestli jsem už tak otrlý, ale nemůžu se ztotožnit s názory uživatelů, kteří tvrdí, že jim z toho bylo úzko nebo nepříjemně atd. Příběh jednoho dne v jednom okrsku, kde si trojice policistů neskutečně zavařila. Ale jak se říká, karma je zdarma a zvlášť namachrovaný Chris si to jen zasloužil. Nebál bych se ho nazvat ostudou policie. Dialog je potřeba a to jim dokázal nováček z venkova. Na druhou stranu mi bylo celkem líto třetího policisty, který byl od pohledu sympaťák, jen měl za parťáka blbce. Je fakt, že měli vynikající mstní a osobní znalost a to se cení. Bohužel nám taky tvůrci ukázali, že dnešní děti se radikalizují a vůči dospělým nemají respekt a neváhají proti nim použít násilí, ale to není bohužel žádná novinka, stačí si přečíst rubriku krimi na novinkách. Jak se chováš ty k jiným, tak se jiní budou chovat k tobě a tak to bohužel dopadlo i v tomto příběhu. Jinak je to slušný snímek, podobných moc není, ale opravdu nepřináší, alespoň pro mě, nic nového a převratného.

• 24.5.2020  21:51

Kéž by se film skutečně věnoval Escobarovi, kterého skvěle hrál Del Toro, místo příběhu kanadského surfaře, který se připletl ke kartelu.

• 24.5.2020  20:42

Moc pěkně natočené a k tomu trocha toho pohledu na JAR. Nebudu tu rozebírat politiku, ani hodnotit práci fotografů ve válečných zónách nebo snad jejich přístup k životu a práci. To už tu rozebrali jiní experti. Já to beru jako technicky, výpravně i herecky velice slušně zvládnutý kousek, který nenudí.

• 23.5.2020  21:07

Po neskutečné nudě prvního dílu přichází neskutečná nuda na druhou. Opravdu tohle nechápu. Kéž by tohle téma zfilmoval Oliver Stone.

• 23.5.2020  21:02
    Che Guevara (2008)

Jestli chtěl Soderbergh lidi unudit k smrti, tak se mu to povedlo. Takhle zbabrat zajímavý téma.

• 17.5.2020  00:57
    Let Fénixe (2004)

Slušný dobrodružný film. Rozhodně mi přišel koukatelnější než originál z roku 1965.

• 16.5.2020  22:49
    Štvanec (2003)

Slušný thriller s velice dobrým obsazením. Není sice moc napínavý, ale Del Toro je výborný. Ani Jones není špatný, jen bych v jeho roli spíš viděl někoho mladšího.

• 16.5.2020  21:09

Ne každý rapper má na to aby ses stal filmovou hvězdou. A DMX je zrovna ten co se jí nikdy nestane. Neumí vůbec hrát, pořád se tváří stejně a vůbec je to děs. Ať zůstane u muziky. Tak dál, scénář pitomý, dialogy fakt směšný až trapný. Akce bídná. Ta jedna hvězda je za souboj Jet vs Mark, protože to bylo jediný, co za to stálo, teda až na dementní závěr bitky.

• 15.5.2020  22:17
    Kick-Ass 2 (2013)

No, druhý Kick ass je o poznání slabší, a bohužel v mnoha místech se snaží být vtipn, ale je spíše trapný. Akce není špatná, ale vyrovnat se jedničce prostě nemůže.

• 14.5.2020  16:24
    Divoši (2012)

Tak tohle se Stoneovi povedlo. Drogové kartely, milostný trojúhelník, úplatný policajti, leví mafiáni. Sice to vypadá jako zmatek, ale není. Pěkně odvyprávěno, sympatičtí herci a výborní Hayek a Del Toro.

• 13.5.2020  23:42

Brosnan si záporáka vyloženě užil, i když místy dost přehrával. Butler pak byl dle mého na roli naprosto nevhodný. Bohužel jsem ani nebyl na konci překvapený, protože se vše propálilo zhruba v první třetině.

• 12.5.2020  22:04

Moc moc pěkná pohádka. Hodně svérázná, vtipná, svižná. Nevím kterého herce chválit dřív, všichni jsou skvělí, ale nejlepší asi fakt Michelle. Dovedu si představit, že by Vaughn dokázal perfektně natočit třeba Piráty z Karibiku nebo Star Wars, ale nevím jestli by jeho tvůrčí nadání nebylo pošlapáno producenty.

• 11.5.2020  23:48

Tak tohle byla fakt tragédie. Sice super obsazení, ale bylo to horší než studentský film. K tomu děsná nuda a opravdu příšerně natočené.

• 11.5.2020  22:43

Pěkná gangsterka. Připomněla mi filmy Guye Ritchieho, ale bez humoru.

• 9.5.2020  23:49
    Střelci (2002)

Ukecaná feťácká střílečka bez hlavy a paty. Co víc dodat.

• 9.5.2020  23:14
    Attila (TV film) (2001)

Na televizní film je to moc prima. Je sice poznat, že náklady ve srovnání s velkorozpočtovými filmy jsou nižší, ale je to zajímavé, slušně natočené a i přes délku 3 hodin se to dá zvládnout.

• 2.5.2020  23:20

Slušně natočené. Opravdu mají tito váleční fotografové můj respekt a obdiv. Nicméně příběh je hodně špatný co se týče záchrany ze stran manželky. Jinak výpravně velice dobré.

• 2.5.2020  21:52
    Dracula 2000 (2000)

Tak tohle bylo fakt špatný. Mladý Butler tomu dal aspoň trochu svého charizma, ale jinak nic.

• 27.4.2020  22:38

Hustej kousek. Murphy na to pořád má, a tak nechápu, že si jinak vybírá takový sračky.

• 27.4.2020  01:43
    Proud času (2003)

Moc pěkná oddychovka se skvělým obsazením. Není to sice žádné veledílo, ale bylo to moc fajn a mělo to spád.

• 24.4.2020  22:03
    Gangsteři (2002)

Výborná krimi Oliviera Marchala, opět. Vlastně napoprvé jestli se nepletu. Tyhle jeho filmy jsou prostě skvělý.

• 24.4.2020  21:13
    Geronimo (1993)

I přes hodně slušné obsazení je to pro mě zklamání. Bohužel je celý film viceméně nuda.

• 24.4.2020  21:11

Donnerova verze druhého Supermana je o dost zajímavější. Sice chybí scéna z Paříže, ale jinak je souvislejší.

• 17.4.2020  21:45
    Youngblood (1986)

Slušný osmdesátkový sportovní drama. Sice hokej za moc nestál, vše zpomaleně nebo opravdu pomalu, aby bylo na hráče vidět. Ale jinak to nebyla vůbec špatná oddychovka s předvídatelným koncem.

• 15.4.2020  21:19

Tak si tak projíždím čsfd a najednou narazím na tohle. Říkám si hmm, to jsem asi neviděl, nic mi to neříká a pak kouknu čem to je, kouknu do galerie a ejhle, já to fakt viděl a né tak dávno, ale totálně se mi to vykouřilo z hlavy, takže to asi nebyla žádná sláva.

<< předchozí 1 2 3 4 40 79 118 157