Policajt v Beverly Hills III (1994)

Kam se poděl skvělý humor předchozích dílů?Kam se poděla zajimává zápletka?Proč zůstal jen Billy?A co ten teplej zbrojař Serge. A co to vyváděl Landis, který má na triku takový komedie jako Blues Brothers a Špióni jako my?

Stát se opicí (1981)

Nejvtipnější na celém filmu byly opravdu jen ty opice. A pokud mělo být to co předvádí DeVito vtipné,tak nebylo,spíš trapné.

Ples příšer (2001)

Celkem drsné drama,zvlášť první polovina.Halle Berry je opravdu oskarová.Musím přiznat,že jsem čekal jinej konec a ne takovej happy end,škoda.

Sbohem, baby (2007)

No,klobouk dolu.Od méně než průměrnýho herce Bena Afflecka jsem něco takovýho nečekal. Opravdu moc dobře natočený, s moc dobrejma hercema.Nemá cenu se nějak rozepisovat o Harrisovi nebo Freemanovi, páč tito dva pánové jsou jen zřídkakdy jiní než skvělí. Kdo mě opravdu příjemně překvapil byl Casey Affleck.Ještě že si ho Ben vydupal a nehrál to sám.Takže Bene, zůstaň za kamerou a brášku posílej před ní.

Apokalypsa (2006)

Tenhle film vypadá opravdu velice draze a nejspíš se na něm spousta lidí hodně vyblblo,ale je to naprosto o ničem,postrádá to jakýkoli smysl a je to nehorázně nudný.

Podraz (1973)

Moc pěkné,zábavné a výborně zahrané pány Newmanem,Redfordem i Shawem.Hlavně závěr mě opravdu dostal

Asterix a Olympijské hry (2008)

Tak tohle jsem opravdu nečekal.Trapné a blbé od začátku až do konce.Asterix s Obelixem jsou úplně mimo,vypadá to, že paměť pana Depardieu se nelepší a hraje opravdu jen lehké role.Cornillac je tragický a chybí mu Clavierůva úroveň.Delon nemá co by předvedla, krom stálého opakování Ave já. A pak se objeví Debouzze, moje srdce zaplesá a pak jako bych dostal infarkt.To co předvádí nebo spíš k čemu se nechal ukecat je vrchol trapnosti. Takže jediný co je na tomhle filmu filmu zábavný je zajetí Michaela Schumachera do boxů.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Vzhledem k prvním válkám je to pěkné retro,divný hadry,divný účesy a jakoby starý roboti a všechno.Dost povedené.Bohužel většina filmu se tváří jako film pro děti a to hlavně díky Jar Jarovi a vůbec celé vyumělkované výpravě. Je fakt, že tomu přidal i český dabing, takže doporučuji původní znění. Vynikající byl naopak souboj Jediů se Sithem.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Slušně mrazivý a napínavý thriller, kterému dominují Blanchettová, Ribisi a Reeves. Samozřejmě výborně zvládnutá režie Sama Raimiho

Vrána: Město andělů (1996)

První Vrána bylo něco nového a zajímavého, hlavně díky tragické smrti Brandona Lee. Druhý díl už jen těží z úspěchu prvního, ale nedosahuje ani zdaleka jeho kvalit. Pod scénářem je podepsaný David Goyer,což jak je vidno není vždy známka úspěchu. U Miramaxu zdá se šetřili nejen na tricích a kameře, která je tragická, ale i na režisérovi, který od té doby pro jistotu nic nenatočil a hlavně titulnímu hrdinovi.Vincent Perez má určitě svoje kvality,ale nejspíš je nechal v maskérně.Ani záporák Richarda Brookse nestojí za nic, obvzlášť¨, když v první Vráně perlil Michael Wincott.