Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Akční

Oblíbené herečky (10)

Kateřina Brožová

KRÁLOVNA TV Barrandov <333333333333333333333333333333 Děkujeme, že se o pana Soukupa tak pěkně staráte ♥♥♥♥♥♥♥♥ paní Kateřina je OPRAVDOVÁ prbní dama CR TECKA!!!!*-* uhhh oni se rozvedli?? wtf laska neexistuje

velryba Keiko

To není samice?!?!?! život delší než James Dean.Všichni HO? známe jako Willyho, ale jeho skutečné jméno znělo Keiko. Štísko (což je překlad jeho jména z japonštiny) se narodil v roce 1976 na pobřeží Islandu. O tři roky později byl chycen a na živobytí si vydělával ve vodních parcích až do léta 1993. Toho roku si filmoví producenti Keika vybrali pro snímek ZACHRAŇTE WILLYHO. Měl ztvárnit titulní postavu šestitunové kosatky, kterou bylo třeba zachraňovat. Keiko si získal srdce malých i velkých diváků. Svou nejslavnější a vlastně i jedinou roli si zopakoval ještě ve dvou pokračováních.

Po těchto filmech byl však Keiko zapomenut a na nějakou dobu se po něm slehla zem. Našli ho až v jednom mexickém akváriu ve velice špatném stavu. Z mezinárodních fondů byli naštěstí vyčleněny peníze na Keikův převoz do akvária Oregon Coast a v roce 1998 pak domů do Irska, kde byl připravován na vypuštění do volné přírody.

V červenci 2002 se tak skutečně stalo a náš Willy byl skutečně volný. Uplaval 870 mil a zastavil se až v Norsku, kde na něj dohlíželi ochránci zvířat. 10. prosince 2003 dostal Keiko zápal plic a dva dny na to zemřel. -Martin "3DD!3" Tegel

Jiřina Bohdalová

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, je rybníček Brčálník. Ve dne se zdá rybníček docela obyčejný, ale když se setmí a na rybníček padne černočerná tma, začnou se tam dít věci. V rybníce totiž žije malý zelený skřítek Rákosníček. Rákosníček je pěkný neposeda, který zažije různá dobrodružství.

Meryl Streep

jak se krájí cibule?? haloooo paniiiiiiii!!!!!!!

Rachel Weisz

🕛🕧🕜🕰️🚟🎴🎴🙅

🙆‍♀️🤦‍♂️🙆‍♀️🤦‍♂️🙆‍♀️🙍‍♀️🙆‍♂️🤦‍♀️🙆‍♂️💁‍♂️💁‍♀️💁‍♀️🙋‍♀️🙆‍♂️🙋‍♂️🙆‍♀️🤦‍♂️🙍‍♂️🙍‍♀️🙆‍♀️🤦‍♂️🙆‍♂️🤦‍♀️💁‍♀️💁‍♂️💁‍♀️🤦‍♀️🙅

Winona Ryder

whhim whob??👾🗣🗣🏄🏄🏄 whooba whoob?

bamboramombam🏃‍♀️🌞🌞🌞🎤🎤🎤🎤

Ovládací panel

Reklama

Reklama