Kytice (2000)

Bereme-li to jako jeden velký barevný obraz, musím dát, co musím dat :)

Vesmírná Odysea II (1986) (studentský film)

To nejlepší, co kdy Jan natočil... Kdo neviděl, neuvěří, kdo viděl, nepochopí 8)

Futurama (1999) (seriál)

Nejlepší animovaný seriál. To, včem Matta Groeninga brzdila "lidská" realita v Simpsonových, naplno rozjel ve Futuramě.

MacGyver (1985) (seriál)

Vetší blbost jste v životě neuviděli a ten díl, který se odehrává v česku asi taky ne, ale přesto, už kvůli tomu, jaká je to úchlárna nemohu dát nic menšího, než ***** 8)

Však ty víš (1999) (seriál)

Můj momentálně absolutně nejvíc nejoblíbenější seriál. Proč ? Protože je jiný. Ne každý pochopí narážky na život v LA. Ne každý pochopí narážky na život hvězd v Hollywoodu. Nesnaží se zalíbit všem, univerzálními hláškami, které se pořád opakují od seriálů starých dobrých 60. let. Je jiný, je jen pro někoho, je nejlepší.

Na zdraví (1982) (seriál)

Za 12 let, co se tento seriál vysílala získal hlaví představitel Ted Danson 9 nominací na Emmy a dvakrát ji vyhrál. V letech 1990 a 1993 získal dokonce Zlatý Globus. Jím nezapomenutelně ztvárněnou roli barmana Sama si musíte zamilovat...

Kutil Tim (1991) (seriál)

Potrhlý kutil Tim, jeho žena Jill a tři, navzájem se šikanující kluci. Vždy moudrý soused Wilson, kterému nikdy neuvidíte do tváře, jehož radu radu do života kutil Tim zprzní v nic neříkající blábol. Prostě klasika americké televizní zábavy...

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Známý komik Paul Reiser (Paul) a držitelka Oscara a čtyřnásobná držitelka ceny Emmy Helen Hunt (Jamie) ztvárňují v seriálu, jehož závěrečný dál sledovalo rekordních 39 miliónů amerických diváků, jak težké je být v devadesátých letech minulého století novomanželi. Seriál s neuvěřitelně milým a laskavým humorem, ukazuje, že Jamiiny a Paulovy "problémy", z nichž snad není ani jeden, který bychom sami nezažili, se dají řešit s úsměvem. Situace, ze kterých není úniku, mají vždy svá řešení a i potrhlá a duševně nestabilní sestra, která vás ještě stále v pětatřiceti letech obviňuje, že můžete za její zpackaný život, vám může pomoci.

Becker (1998) (seriál)

Na první pohled "béčkový" seriál z produkce CBS. Na druhý pohled jeden z nejlepších seriiálů, který se na našich obrazovkách objevil. V hlavní roli s Tedem Dansonem, který neumí zklamat.