Rakosnicek77

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 10.4.2020  13:03
    Nebe a dudy (1941)

Kdykoliv tenhle film vidím v programu, tak se na něj strašně rád podívám. Plachta je pro mne pan herec!

• 18.2.2020  12:26
    1917 (2019)

No...nekonečný příběh, nic jiného jsem v tom nenašel. Samozřejmě záběry, na hrůzy války a hory mrtvol, které dláždili bahení cestu hlavních hrdinů, jsou mistrovsky zmáknuté, ale to je tak asi všechno. Pár výstřelů a pochodové cvičení, na 2 hodiny. Za mne průměr průměrovatý.

• 1.2.2020  03:22

Jak tři L-39 nad bojovou stíhačkou vyzráli 😁 Tři puboši s kšiltem patřičně do strany vs. bojové letadlo s profi ošlehanými piloty. No krávovina jak prase, ztráta času a energie, tohle sledovat. Jedna hvězda, za letecké scény.

• 4.1.2020  13:21
    V pasti (2018)

Hubené tři hvězdy, za hubený scénář a chvilkama až nudný děj.

• 16.12.2019  12:14

Tohle je můj styl filmu, tohle opravdu můžu, klobouk dolů...

• 6.12.2019  14:10

Milosrdné tři hvězdy s ohledem na fakt, kdy film vznikl. V té době šlo asi o velkej biják, plný triků, které tajili dech a zasloužili uznání, dnes na mne působí jako papírová Gappa, ze které jsem měl jako malý strach. Jednoduše už polystyrénové kulisy moc netáhnou a dějově je tenhle film taky první hodinu celkem nuda. Skleněné peklo, je ve srovnání o jeden level výš.

• 6.12.2019  01:13

Klobouk dolů před těmi, co v takové době, bojovali o své místo pro život a práci. Běhat kilometr na záchod i když mám jeden hned vedle kanceláře, nesmět si půjčit knihu v knihovně, to byla tvrdá segregace a tyto afroameričanky si své pozdější uznání plně vybojovali. Krásný film.

• 5.12.2019  21:16

Rozhodně se nebudu držet zpátky, ve svéh hodnocení, protože jsem se zase jednou dobře bavil, což by ale nebylo možné, pokud bych neviděl první, respektive druhý díl Jumanji. Pokud jste viděli, tak neváhejte, je to moc příjemná oddychovka pro pohodu a pobavení.

• 13.10.2019  01:35

Hodně tvrdé řemeslo! Člověk nevěděl dne, kdy se nemusel vrátit z práce.

• 12.10.2019  19:22

Paní gymnastka! Její známka 10 neměla do té doby obdoby, nepočítal s ní ani oficiální dodavatel bodovacího zařízení spol. Omega. Poprvé vyhlášeno bodování 10, absolutně perfektní. Je a byla naprosto dokonalá!

• 12.10.2019  18:36

Příjemné odlehčení sobotního odpoledne. Přiznám se, že mne ke sledování přimělo až zdejší hodnocení, jinak jsem k českým filmům už delší dobu dost skeptický. Překvapení se ale odehrálo poměrně značné a tak mohu sledování všem jenom doporučit.

• 12.10.2019  16:03
    Blíženec (2019)

Velké očekáváni, vystřídalo velké zklamání 😒

• 10.10.2019  15:33
    Premiér (TV seriál) (2019)

Včera ráno, když jsem měl pocit, jako bych podstoupil nucenou lobotomii, jsem se odhodlal ke sledování jednoho dílu a dospěl jsem k několika zjištěním. Po lobotomii je každý, kdo se podílel na natáčení tohoto pekelného hovna, protože pokud by to tak nebylo, tak by toho magora Soukupa, museli umlátit všim co by bylo po ruce, hned při čtení jeho pseudoscénáře. A to dno o kterém tady lidi píšou...tak k němu se ten pán prohrabal z druhé strany, takže bych se určitě bál, čeho se ještě dočkáme. Do konce roku, čekám ještě minimálně 5 kanálů jeho TV a na bilboardech, nám začne vnucovat tu svoji veteš z jeho úžasného e-shoou. Pokud jste ale hodně odolní, přesvědčte se sami na jednom díle, během dne ale čekejte průjmy a pocity na zvracení...

• 4.10.2019  21:14
    John Wick 3 (2019)

Základ je brát film jako akci. Ta je tady samozřejmě od téměř první minuty a tou poslední de facto končí. Hledat děj, by byla utopie, natož ve filmu hledat něco hlubšího, poučného. Tady jde o bezduché lámání všech možných kostí, včetně likvidace čímkoliv a vlastně kohokoliv, kdo se hlavnímu hrdinovi postaví do cesty. Logika neexistuje, nemluvě o faktu, že by hlavní hrdina nepřežil v reálu ani první pětiminutovku. Přesto, pokud potřebujete vypustit a večer bez přemýšlení relaxovat, je tenhle snímek asi celkem vhodný. Pravděpodobně se dočkáme ještě dalšího dílu, jelikož Johnova nesmrtelnost nadále pokračuje.

• 22.9.2019  10:28

Trochu jednoduchý děj, přesto plně ve stylu 90 let a burzovních videokazet s šíleným jednohlasým dabingem.

• 21.9.2019  17:43

Bavil jsem se a to je pro mne moje měřítko. V poslední době se to holčičíma superhrdinkama jenom hemží a to je pro mne příjemná změna. Ať to byla Alita, nebo teď Carol, moje očekávání bylo naplněno.

• 21.9.2019  17:37

Velice velkorysé hodnocení a to zejména za vizuál, který film drží na koukatelné úrovni. Jinak nemá cenu mluvit o zápletce, napětí, nebo akci. Vše tradičně točené ve tmě, mracích kouře, pod vodou a podobně a tak je jasné, že se člověk ničeho zásadního a šokujícího nedočká. Ještě, že je duchovní otec Godzilli po smrti, asi by se nestačil divit.

• 20.9.2019  18:08

Rambo je jenom jeden a Rambo pro mne končil 3 dílem. Dál jsou to více či méně povedené akčňáky, kde se čerpá ze zašlé slávy ústředního hrdiny. Kdyby se v tomhle filmu nevyslovilo jméno Rambo, ani by si ho člověk s filmem nespojil. Takových 96 hodin po Slyovsku, nic víc, nic míň. Dál už je to o vkusu každého znalce žánru, mne to ale ani tak, příliš zásadně neoslovilo. A jak už tady někdo napsal, Rambo a krátké vlasy? To je jak holohlavej Arnieho Conan.

• 14.9.2019  13:27
    Rocketman (2019)

Možná je to tím, že jsem měl obrovské očekávání, ale jsem docela zklamaný. Nedokázal jsem se ponořit do děje, tak jak se to běžně u tohoto typu filmu stává. Jasná byla i dějová linie, kdo se trošku o hudbu zajímá věděl, že jeho život byla podobná horská dráha, jako u většiny takových star, takže ani tady žádné překvápko. No a tak zůstalo jen u kvality snímku jako takového a tam, alespoň pro mne, ty kolečka do sebe nezapadli, tak jak by měli. Proto film hodnotím jako průměr, který je pro mne spíš zklamáním.

• 14.9.2019  01:59

Remake, je obecně velké riziko, už jenom s ohledem na fakt, že ten měl důvod vůbec vzniknout. Nikdo nenatočí dvojče něčemu, co u diváka propadlo a co nestojí ani za tu námahu ani ty náklady. Ale pokud se takový klon objeví, tak je jisté, že originál nasadil laťku pořádně vysoko. Navíc Bronsonova série, je faktická kvalita, alespoň v úvodních dílech a tak to měl Bruce moc a moc těžké. Zázrak se nekonal, na druhou stranu pokud člověk původní verzi nikdy neviděl, tak se tenhle film, může klidně pasovat do role, výplně deštivého večera doma. Nic zásadního, ani překvapivého, jednoduše průměrný průměr.

• 12.9.2019  19:24

Nechci snižovat kvalitu původní verze, navíc mnohem hvězdněji obsazené, nicméně tenhle remake přišel v ten správný okamžik a zacílil naprosto přesně na svoji cílovku. Podtrženo, sečteno, oskar byl doma a myslím, že o tom vůbec nikdo nepochyboval. Pro mne měl film jedinou stinnou stránku v tom, že původně líbivý ústřední song, se vlivem fanatické rotace i v tom nejprovinčnějším rádiu, stal naprosto neposlouchatelnou odrhovačkou. Škoda. Lady Gaga, se ale od masových kostýmů, posunula na úplně jinou kolej, své kariéry. Snad na té koleji nezůstane stát.

• 12.9.2019  19:09
    Teď ne, Broskvičko (amatérský film) (2015)

Při rozpočtu téměř nulovém, uplácaném z vlastních zdrojů a komparzem sebraným po Karvinských putykách, to nakonec nebylo ani tak špatné. Je to sice ukázková garážovka, ale točená na amatérské úrovni a tak si ode mne tenhle počin zasluhuje respekt a shovívavost. Když navíc můžete hlavní hvězdu nazvat kamarádem, tak to ani jinak nemohlo dopadnout. Takže doufám, že tohle nebylo naposledy, kdy mám šanci se takhle pobavit u něčeho, co si od samého začátku, svým nadhledem a humorem, ani na žádný art film nehraje.

• 11.3.2016  01:33
    Rošťáci a lupiči (TV film) (1982)

Díky televizi Prima, se tenhle film, měl kdysi možnost dostat se na naše obrazovky. Celkem podařený film viz. obsah :-)

• 10.3.2016  22:58

Takže, po dlouhé době, jsem odcházel z kina, respektive z českého filmu, velmi příjemně překvapený. Po té smršti nelichotivých recenzí, kterými jsem v poslední době častoval české novinky v našich kinech, bude tohle určitě příjemná změna. Rudý kapitán, na mne od prvních minut dýchnul dobovou atmosféru, která pro mne byla celkem uvěřitelná. Film nebyl napěchovaný přemrštěným vizuálem, ani žádnými efekty na hranici sci-fi. Dějová linie, dokázala udržet moji pozornost až do závěrečných titulků, což není v poslední době u domácí tvorby příliš obvyklé. Ve srovnání s Lídou Barovou, je Rudý kapitán naprostý velkofilm a Renč se může se všemi kopiemi svého paskvilu klidně odstěhovat na Antarktidu! Tak moc je patrný rozdíl. A závěrem nutno dodat, že mne i velice potěšilo, že taková kapacita, jakou je Rudý kapitán, má své řeznictví, na Dolním náměstí v Olomouci :-) Kaiser sice chvilku, ale na výbornou, Suchánek v první okamžik úsměv, to ta Partička, ale nakonec celkem smekám. Takže kdo chce vyhodit nějákou kačku na podporu domácí kinematografie, tak tentokrát máte určitě zelenou.

• 10.3.2016  13:31

Tak to stálo opravdu za to, vidět tenhle dobrodružný snímek zase po tolika letech. Dobrodružství dvou sourozenců, kteří navštívili své rodiče archeology, při vykopávkách v Egypském údolí králů, jsem viděl jako kluk, ještě v tehdejším školním představení :-) Proradný kamarád Jeff jim tehdá pěkně zatápěl a já to všechno považoval za vrchol napětí a dobrodružství.

• 10.3.2016  10:04
    Švadlena (2015)

Naprostý žánrový mišmaš. Děj se tak neuvěřitelně rychle měnil, že jsem to ani nestačil sledovat a to byla velká slabina filmu. Každopádně jsem se alespoň docela pobavil, nad tím ujetým buranovem v čele s fetišistickým zástupcem zákona :-) Kate byla dokonalá a v tamním prostředí působila jako zjevení a to byl zase nesporný klad tohoto snímku. Ať ale chci sebevíc, tak výše než na průměr průměrovatý, to u mne nebude.

• 10.3.2016  00:45
    Umlčené svědectví (TV film) (1986)

Velmi povedený dobrodružný film, který se v naši televizi přiliš často neobjevoval. Po Kandidátech života a smrti, jde o další napínavou podívanou, která rozhodně stojí za shlédnutí. Sice mne ta malá sulíkatá holčička značně pila krev :-) jak pořád řvala, ale to už bylo asi vlivem vývoje děje a ne vychovou :-)

• 9.3.2016  22:19
    Forsaken (2015)

Ano, bylo to od prvních minut naprosto předvídatelné, ale zase to nebyl takovej průšvih, abych to nedal alespoň do průměru. Ono to totiž dnes už asi asi těžko bude Leoneho úroveň,westerny se točí úplně jinak. To ale neznamená, že proto musím všechny ostatní filmy v žánru hanit a drtit je v hodnocení. V tomto případě, jde o film opravdu hvězdně obsazený a opravdu jsem se při jeho sledování nenudil. Nejde o žádný velkofilm a člověk vlastně čeká jen na ten zlom v ději a závěrečné finále. Přesto jsem s ním neměl žádný problém a na mírný nadprůměr u mne určitě dosáhne.

• 8.3.2016  06:57

Film na náš trh vypustil tuším Lars home vide, který si nedělal moc hlavu s dabingem a filmy sázel v takových těch studiových jednohlasech i když asi dvojhlasech, aspoň se drželi dabingu podle pohlaví herce :-) No ale i to mělo svoje kouzlo a když si člověk veme kolik bylo tehdá distribučních firem a kolik se toho měsíčně chrlilo na trh, tak se člověk ani nemůže divit. Tohle pokračování ještě vcelku drží krok a béčkovou úroveň, což se o dalších dvou dílech už jistě říct nedá, přesto nejde a žádnou petelici, kvůli které by jste se měli hnát z práce domů k bedně :-) Standartní béčkovej slaboprůměrňák :-)

• 8.3.2016  06:40

Já budu pořád tvrdit, že dabing který měl Intersonic hned v počátcích své existence, leckdy plně převzatý z kina, byl to nejlepší co se tady za těch 25 let po revoluci v dabingu objevilo. Důkazem je opět a znova tento film.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32