Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Dobrodružný

Mosul (2019)

Začátek poctivá akce. Ta se ale opakuje vlastně celý film stále dokola a já čekal na tu podstatu. Proč? Kam to směřuje... Výsledek mne osobně teda dost zklamal. Bylo to tak hlubokomyslné, že jsem se v tom úplně utopil.

Nebe a dudy (1941)

Kdykoliv tenhle film vidím v programu, tak se na něj strašně rád podívám. Plachta je pro mne pan herec!

1917 (2019)

No...nekonečný příběh, nic jiného jsem v tom nenašel. Samozřejmě záběry, na hrůzy války a hory mrtvol, které dláždili bahení cestu hlavních hrdinů, jsou mistrovsky zmáknuté, ale to je tak asi všechno. Pár výstřelů a pochodové cvičení, na 2 hodiny. Za mne průměr průměrovatý.

Vražedná rychlost (2010)

Jak tři L-39 nad bojovou stíhačkou vyzráli 😁 Tři puboši s kšiltem patřičně do strany vs. bojové letadlo s profi ošlehanými piloty. No krávovina jak prase, ztráta času a energie, tohle sledovat. Jedna hvězda, za letecké scény.

V pasti (2018)

Hubené tři hvězdy, za hubený scénář a chvilkama až nudný děj.

Zázračný běžec (1997)

Tohle je můj styl filmu, tohle opravdu můžu, klobouk dolů...

Zemětřesení (1974)

Milosrdné tři hvězdy s ohledem na fakt, kdy film vznikl. V té době šlo asi o velkej biják, plný triků, které tajili dech a zasloužili uznání, dnes na mne působí jako papírová Gappa, ze které jsem měl jako malý strach. Jednoduše už polystyrénové kulisy moc netáhnou a dějově je tenhle film taky první hodinu celkem nuda. Skleněné peklo, je ve srovnání o jeden level výš.

Skrytá čísla (2016)

Klobouk dolů před těmi, co v takové době, bojovali o své místo pro život a práci. Běhat kilometr na záchod i když mám jeden hned vedle kanceláře, nesmět si půjčit knihu v knihovně, to byla tvrdá segregace a tyto afroameričanky si své pozdější uznání plně vybojovali. Krásný film.

plakát

Jumanji: Další level (2019)

Rozhodně se nebudu držet zpátky, ve svéh hodnocení, protože jsem se zase jednou dobře bavil, což by ale nebylo možné, pokud bych neviděl první, respektive druhý díl Jumanji. Pokud jste viděli, tak neváhejte, je to moc příjemná oddychovka pro pohodu a pobavení.

Hrdinové ohně (2017)

Hodně tvrdé řemeslo! Člověk nevěděl dne, kdy se nemusel vrátit z práce.