Akta X (1993) (seriál)

Dopozerane nedavno na Disney + a musim povedat ze serial ma pre mna stale to caro tajomna a strachu ako ked som bol maly chlapec. Kazdy diel (aj tie akoze humorne) je vyborne prerozpravany a zaroven nehava divakovi priestor na predstavivost. A to mam rad. Ciste matematicky, keby som hodnotil kazdy diel zvlast, tak priemer su tak 4*, ale ako celok je to jednoducho vynikajuce. Hodnotim ale iba prvych 9 serii. Po pozreti prvych troch dielov 10 serie som sa vzhladom na obrovske sklamanie az nasratost na tvorcov rozhodol, ze si nebudem kazit dojem zo serialu mojho detstva, a ostanem v sladkej nevedomosti kam akty x nakoniec dospeli.

Bright (2017)

Warcraft z getta, to som si nemohol nechat ujst😊. Nakoniec to bolo take nemastne-neslane. Zjavne preto ze reziser nepritlacil ani na fantasy a ani na akcnu stranku filmu a tak to nakoniec vsetko dopadlo tak nejak polovicne. Mne osobne chybalo viac parodie na fantasy svet, to mohlo film urcite potahat vyssie. Taky elfsko vegansky vtip by si to priam pytalo. Ale inak fajn. Keby tu temu chcel niekto potiahnut dalej, tak taky serial, bez vacsich hereckych mien, za to s poriadnou davkou humoru by bol podla mna uspech. P.S. Noomi Rapace je ako elfka nadherna😊

Bažináč (2019) (seriál)

Nakoniec sklamany. Rozjazd to malo dobry, ale nakoniec to sklzlo do pomerne b-ckoveho pocinu. Zaporne postavy, ktore taketo serialy vzdy tahaju boli biedne a tak divne sa ksichtiace. Poludsteny enviro bazinac mi tiez nesadol. Vela veci ostalo nevysvetlenych, zabery bazin mi uz ku koncu prisli ako cez kopirak. A tak to najlepsie co nakoniec ostalo bol pribeh policajnej rodiny, par fajnovych gore efektov a ten kudrnaty chalan z beverly hills u ktoreho snaha to dobre zahrat prisla asi najuprimnejsia. Skoda, mohlo/malo to byt lepsie.

Ještěr (2023)

Presne podla mojho gusta. Temne, napinave a hlavne uveritelne po vsetkych strankach. Az do konca som nevedel odhadnut kto vsetko v tom svinstve isiel. Akurat mi uniko preco sa to volalo jaster, takze mam o dovod viac sa k tomu este vratit.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Ak mate radi Marvel, tak to dopozerate a nebudete nijak zvlast sklamany. To je ale asi tak vsetko. Antman patri medzi najslabsie sfilmovane postavy a v tejto Multiverse faze vyzera lepsie len preto ze latka je nizsie. Najvacsim problemom je ale ze su vam vsetky postavy vlastne ukradnute, neni komu fandit. Keby ich tam Kang vsetky zabil, vobec by to nevadilo. Neviem ako bude vyzerat finale faze v podani noveho Avengers filmu, ale uz zacinam pochybovat ze mi bude stat za to ist nan do kina.

Meg 2: Příkop (2023)

Prva polka filmu priemerny surviver bijak, a ta druha taky vysokorozpoctovy asylum. Ak bude MEG 3 pokracovat v duchu druhej polky filmu a reziser sa utrhne z retaze, moze to byt velmi zabavny film na silvestrovsku chatu.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Myslím že corona to vystihla dokonale, toto už nieje len trápne, to je urážka diváka. Keby tento film videl Peter Jackson, slovo "Braindead" by u neho určite nadobudlo iný rozmer. Btw ďakujem všetkým hodnotiacim, že pretačili seriál do "top" 200, veľmi ma to potešilo:)

Happy Feet (2006) odpad!

Priznám sa, že som nečakal že niekedy budem nútený ohodnotiť animovaný film odpadom, keďže som bol presvedčený že v animáku si každý niečo nájde, ale toto už bolo moc. Výchovný až k poblitiu, neuveriteľne dlhý(čo by až tak nevadilo keby nebol zároveň neuveriteľne nudný) a ten koniec to všetko dorazil. Verím že všetci ekopsychopati a la All Gore boli nadšený, ja som bol zhnusený a nasraný že som večer strávil v sprievode hnusnej ekologickej agitky a ptitepleného tučniaka.

Horton (2008)

Ani neviem prečo vždy keď idem do amfika vidím len samé podradné filmy. Horton bol nuda, ani alkohol mu na zábavnosti nepridal. Toto je jednoducho animák len pre deti do 12 rokov. Pokiaľ sa chcete pobaviť a zasmiať, siahnite radšej po niečom inom, na výber je v súčasnosti množstvo iných a hlavne lepších animovaných filmov.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Bože ako úboho sa Seth Green snaží vykradnúť seriál Family Guy, až by si zaslúžil nakopať do rozkroku. Síce majú diely len okolo 10 minút, vďaka absenci humoru však máte pocit že omnoho viac. Na jeden poriadny vtip musíte čakať aj niekoľko epizód a keď príde, tak zistíte že ste ho už niekde počuli, navyše vtipnejšie podaný.