Duna: Část druhá (2024)

Zhruba před 55 léty jsme během odpoledne zvládali 2x po sobě Vinetoua , potěch letech jsem měl včera chuť na nášup okamžitě , co víc dodat FAMOZNÍ.

The Last of Us (2023) (seriál)

Famózní Bella Ramsey a Peddro Pascal.

Chlast (2020)

Vím o čem to je sám jsem si tím prošel. Nemohlo to být víc autentické. No jo děti chlast je kurva.

Avatar: The Way of Water (2022)

V éře pičovin od Marvelu je to jak zjevení. Cameron je bohužel jen jeden ale líbí se mi to jak těm různým Dok torům Thorům Panterům a já nevím všeho ještě natrhl prdel.

Volejte Saulovi - Série 6 (2022) (série)

Vince Gilligan, Peter Gould jsou borci, na takový maisterštyk si budeme zas muset několik let počkat. Celá herecká banda v čele s Bobem Odenkirkem byla prostě boží. S bohem  pane Saule možná se té svobody dožijete

Bosch: Odkaz (2022) (seriál)

Kéž by jsme byli schopni někdy natočit takové ,,průměrné" série. 5 nic víc nic míň.

Top Gun: Maverick (2022)

Opět jsem měl při odchodu z kina ten pocit čiré radosti a přihlouplý úsměv od ucha k uchu, nutno říci že po velice dlouhé době. Díky že v této době Multivesmíru a digitálních blábolů či jiných pi.... někdo natočil film který má řádné koule. Opravdu skvělé, Tom i zbytek osazenstva váleli za 1. Je jenom škoda že na další počin Toma Cruise si budeme muset počkat víc jak rok.

Duna (2021)

Fakt jsem vrněl blahem, jen houšť. Budu počítat dny do premiéry 2.

Ďábel (2020)

Čumím na kokotiny a takový majstrštyk málem nechám prošumět. Možná mě odrazoval ten spiderman ale v tomhle byl cool.