Zátah: Vykoupení (2011)

Naprostá akční bomba. Bohužel trochu chybí nějaká výraznější dějová linie. Hodina a půl čisté akce může překvapivě ke konci už nudit, ale jinak šleha!

Diktátor (2012)

Nikdy nevim co si mam o Sašovi myslet... Jako každej film obsahuje i Diktátor hromadu naprosto skvělejch a vtipnejch scének, ale bohužel i hromadu trapně dementních pokusů o vtip, který vyzní do ztracena. Škoda, že je to tak nevyvážený, protože kdyby se tvůrci vyhli těm přízemním vtípkům šlo by to i na 5 hvězd.

Match Point - Hra osudu (2005) odpad!

Po půl hodině absolutní nudy vypínám znechucen! Naprostá pitomost...

Warrior (2011)

Rocky v moderním kabátku :-)

Baader Meinhof Komplex (2008)

Film dotažený detaily k dokonalosti podobně jako Tinker Tailor Soldier Spy. Celkově to působí reálně a Moritz je super jako vždycky :-) za poctivý 4.

Keurosing (2008)

Emocionálně napnuté na maximum. Herecké výkony - jak je u jihokorejců zvykem - ultimátní. V podstatě ani náznak veselí, naopak tak pod kůží člověk cítí, že tak ve skutečnosti asi i chodí. Moje hodnocení 83%, což je už 5 hvězd.

Život je zázrak (2004)

Tenhle film má všechno! Má scénky tak vtipný že člověku tečou slzy, ale zároveň krásně kontrastujou vážný válečný tematice. Scény jsou dovedený až do absurdity a věřim, že vykreslují lidi z Bosny v tý době naprosto věrně. Zajímavej příběh, nádherný exteriéry a to vše upaluje šílenou rychostí. Opravdovej filmovej klenot :-)

Pod vlivem lásky (2008)

Nic smysluplnýho mě nenapadá... bylo to ho TAK moc a bylo to tak hrozně divný, že mi to vzalo slova z úst a myšlenky v mozku rozmlátilo na puzzle... bukkake brigoška a megaline : Ztopoř své srdce! konec, to musíte vidět :-D

Jeden musí z kola ven (2011)

Velmi slušné a do detailu zpracované špionážní drama, které působí velmi reálným dojmem. Nejde o žádnou bondovku, ale spíš o to jako to asi vypadá ve skutečnosti. Zbraně nejsou browningy, ale přetvářka a lest. A k tomu výborný Oldman... film jak sachertort!