Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

Trpaslík (2017) (TV seriál)

V kontextu dnešní doby, síla. A oni to věděli.

plakát

Spadla z nebe (1978) (TV seriál)

Jako dítě bych tomu napálil pět hvězd. To byla paráda. Sobota, 20.00. Bomba.

plakát

Velitel (1981) (TV seriál)

Cha, dialogy jak v ulici. Obsah - propaganda, takhle to v armádě u bigošů přeci nefungovalo. Velitelé čet profi gumy? Kdepak. Absa si tyká gumou? Střelby přeci vypadaly taky úplně jinak. Prostě hnus fialovej.

plakát

Zákony pohybu (1978) (TV seriál)

Takhle nějak to to fungovalo ve skutečnosti v té době. Akorát se podle mě víc chlastalo, zejména na odpoledních a nočních směnách, ale i v kancelářích. Se divím, že si to komunisti dovolili pustit jako seriál, i když nakonec všechno dobře dopadlo, stejně jako v pohádce. Nejkrásnější byl Munzar a jeho neskutečná hříva.

plakát

Ležáky - osada, která ztratila své obyvatele, nikoliv však paměť (2002) (TV film)

Tohle je přesně ten typ dokumentu, který by se měl vyučovat a pouštět školákům místo nesmyslsných stránek v učebnicích dějepisu . Trochu víc mi vadí mentorující Pithart, který přeskakoval ze strany na stranu kvůli porevolučním funkcím.

plakát

Dny zrady I. (1973) odpad!

Tohle dílo se zcela po právu řadí k těm největším totalitním demagogickým filmům. Je zcela nepochybně natočeno na objednávku KSČ. Pane Vávro, už zase.

Výstraha (1953) odpad!

Zde je krásně vidět, jaké jsou herci prodejné děvky. V roce 1953 už jim přeci muselo být jasné, že komunismus je svinstvo.

plakát

Hitšaráda (1978) (TV pořad)

Pořad, ve kterém šlo o písničky až ve druhé řadě.Šíp si na sebe dělal promo a lze říct, že velmi úspěšně.

plakát

Uvnitř vnitra (2008) (TV film)

Nemyslím, že to režisér zvládl na jedničku. Škoda. Člověk Pixa - lidská zrůda. Velmi, velmi milosrdně natočeno.

Armageddon (1998)

Docela slušnej film, ale ta americká klišé....to je peklo

Ovládací panel