silvusaak

silvusaak

Silvi Trebi

Austrálie
Some women aren't meant to be tamed. They need to run free until they find someone just as wild to run with.

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 20.4.2019  07:06

Ukazka toho jak se prodava sex(apeal). Osobni vykriky a kazani o woman empowerement od umelkyne co v drtive vetsine ukazuje zadek je jaksi mimo misu v mem svete. S hudbou a zaznemam na kameru to moc spolecnyho nesdili..

• 26.12.2018  13:09
    Aquaman (2018)

Marvel by to udelal lip si myslim, ale uzasna podivana na fantazii tvurcu, skoda obcas nepovedenych efektu.

• 24.12.2018  09:51

Cekala bych po kvalitnim rozhledu infa a fakt prijde xx moznosti jak situaci zlepsit a mnohem vic podrthnout informace ne ekosystemu jako takovyho ale vyhody nevyhody - farmaceutika co se cpou do zcirat, masa pumpuji vodou atd. Misto toho opet ''necekane'' propagovani veganstvi. bud vegan zachranis svet. Ja si radsi poridim zahradu a prasatko, par kurat a kravu napul se sousedem. Skoda toho..

• 16.9.2018  21:55

Uzasna hudba, trosku slabsi vykon Gera.

• 13.9.2018  22:23
    Escobar (2017)

Nezazivny, Javier sice dobry, ale zbytek UHO o nicem, hudba nic moc, pribeh sesekanej a bez akce.

• 12.9.2018  23:19

Nuda zalepena Banderasem a Freemanem. Ani ti dva yb me nepresvedcili abych si koupila pendrek.

• 2.9.2018  00:45

Zajimavy jak se Pixar meni pod vlivem Disney. Od nebojacnych bojovniku muzskeho pohlavi k holkam co se hadaj s manzelama, propagujou girl power, ukazuji problemy v manzelstvi a muzske a zenske role, upozornuji na nadvladu stroju a technikyv dnesnim svete. Kde je stary zlaty bojovani s padouchama uz nevim.. Asi dneska deticky holt vyzaduji trosku jiny temata, prislo mi to uz prehnane.. Jack Jack byl nejpovedenejsi a to je tak vsechno.

• 28.8.2018  21:39

Jeden z mala ceskych filmu posledni dekady, kterym se pravem muze pysnit ceska kinematografie.

• 27.8.2018  00:28
    Dumbo (1941)

Pohadky by nemely byt smutne, prislo mi to spis pro dospele, nez des cirkusu pro deti plny sikany a slz co prebiji happy ending.. Scenu s ruzovymi slony delali animatori asi vic napiti nez Dumbo ve filmu. Neprislo mi po chuti.

• 24.8.2018  18:18
    Alois Nebel (2011)

Animatorum vsechna cest! Nevim jestli jsem jedina, no narazky na nektere ceske filmy byly super (snehova koule a tanec - pelisky, jemny podtext z ostre sledovanych vlaku atd).

• 23.8.2018  11:19
    Oprah show (TV pořad) (1986)

A stejne se porad drzi. Pro Americany zasadni dilo talk show no u nas nepopularni placive pribehy a pouceni.

• 23.8.2018  11:17
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Ac temer odpadni styl a podani, je to jedna z mala reality show co se drzi a ma sledovanost, hlavne u starsiho publika. Naval emoci a pribehu sice nema smrnc ale rozbreci nejednoho duchodce.

• 22.8.2018  22:48
    Rebelka (2012)

PIxar a jako protagonistka chytra princezna co se umi bit a nikde chlap co by ju zachranoval. Palce hore, i po Frozen se zacina vychova mladych nebojacnych pidi amazonek co nepotrebuji prince aby je zachranil,

• 17.8.2018  22:13
    Marguerite (2015)

Catherine bych sezrala v teto roli cokoliv. Smutno a fales a jeden velky sen. Nemelo to oslnit ani rozbrecet, ale nasadit brouka do hlavy a to se povedlo.

• 4.8.2018  19:05
    Happiness (2017)

6* za poselstvi.

• 1.8.2018  13:43
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Zradce tady, zradce tam, slapky tady slapky tam, kral tam aj tady a jeste 50 mil do leva plus mala bloncka co se stara o draky. 5* za filmovy pocin, ta vyprava je neuveritelna v 7 kralovstvich a vsude jinde, bezpochyby top. Hudba je naprosto bez chyby, zimomriva, tepla, horka, presne takova jaka ma byt a jak si moment vyzaduje. Kazdopadne intriky, sex a nasili se neohralo po cely cas lidstva, asi se neohraje ani ve hre o truny a HBO bude zas o trosku bohatsi na dalsich par let. Kazdopadne temer hodinova stopaz kazdeho dilu a hodne kecu o nicem z toho dela pomalu ale jiste od treti rady nudnou konverzaci, kde se clovek jenom tesi kdy prijde jina priserka a kouzlo co vnese trosku osvezeni mezi bitkou a valkou a love stories v pozadi. Koukam ted, naschval po vyhorelem obrim boomu - silestvi kdo koho zabije na konci rady a ktera z hvezd si uprdla na cervenym koberci a ktera ne. Je to idealni cas na to soustredit se na dily jako umeni vsech lidi od filmu od make-upu az po technika co dela umely snih. Obdivuhodna podivana co se vseho co kolem filmu toci tyce, az clovek zapomene, ze tam jsou nejakci dobri a spatni herci...

• 29.7.2018  20:44
    Spojenec (2006)

Bylo by to dokonale, kdyby tam Danzel neprehraval rejpala s prizvukem. Dvojice detektivu mne lezla krkem od zacatku az po konec. Spiklenecke, napinave, prekvapive, krasna podivana na krasnou loupez.

• 23.7.2018  11:13

Skoda penez, skoda casu, skoda aj toho CSFD odpadu na takovy ''filmy''.

• 19.7.2018  19:30
    Čtyřicítka na krku (2012)

Leslie hlas je hnusnej pistak, celkove nezajimave, nudne, depresivni, mezi postavama neni zadna chemi ani jiskra, jenom mizerie. Urcite bych to nenazvala komedii. Oskliva predloha americkyho konzumniho zivota v troskach.

• 17.7.2018  13:44
    Les Goûts et les couleurs (TV film) (2017)

Popularity filmu o milostnych trojuhelnicihc bez vrazd, zasti a rozchodu jaksi stoupa. Akorat francouzi k tomu vzdycky daji takovy extra smrnc, vysmech s gracii a obsazeni, ktere hraje, ze nehraje.

• 30.4.2018  23:02
    Newness (2017)

Insight do povrchnosti dnesni generace se vsim vsudy. Svitici display, nikdo nevi co chce ale chce to zkusit, smichani kultur co neumi komunikovat ani ve vlastnim jazyku, prival penez a emoci.

• 30.4.2018  16:25
    Švýcarák (2016)

K poprdeni doslova :D Radcliffe si zaslouzi metal za jeho nemrkani, nechcu vedet kolik kapek do oci musel spotrebovat :Di. Ten film je urcen k smichu a to taky dela, zvlastnim,svym bizardnim zpusobem a nadsazkou.

• 28.4.2018  23:39
    U moře (2015)

Krize a chlast. Pochmurost a melancholie vladnou filmu, ktery jede pomaleji nez prekapavany kafe. No kdyz se clovek zakoukal bokem na par minut, prisel o kus dramatu komplikovanyho vztahu.

• 20.2.2018  22:54
    Siete años (2016)

Damy a panove, takhle se delaji filmy co maji smysl, napeti, zapletku, charaktery, vyborny herecky vykony, hudbu a zavre se to do jedne fesne mistnosti. 5* bezkompromisne

• 20.2.2018  16:09
    Posedlá (2009)

Prehravajici Beyonce z toho asi touzila udelat cernossky ladeny trhak, kazdopadne prave to prehravani tomu ubralo dost na urovni, coz zavrsila kocici bitka. Trosku lepsi zpracovani aby se zvedly prodeje security systemu do domu aspon.

• 19.2.2018  21:22

Dokument o tom jak napalit lidi, co se mozna skryva pod hladinou kam lidske oko nehodhledne. Verte neverte v modernim svete. Cemu veritevy kdyz se to da do dobryho filmovyho zpracovani?

• 15.2.2018  20:20

Ach ty saty a ty boty! Hroznym playlistem a nezajimavymy herecnymi projevy degradovalo veskerou pompeznost na bod mrazu.

• 9.2.2018  11:55

Plusovy body, za to ze to neni slatanina plna romantickych kecu a sexu, ale trosku realnejsi a pomalejsi pojeti vztahu.

• 7.2.2018  15:25

Za vsemi problemy hledej zenskou. Epic.

• 5.2.2018  19:58
    7 životů (2017)

Noomi tady ty role vsech moznych magoru, sprtu, bouchacek od CIA strasne pristanou a v tomhle 7x tolik. Wau, proste wau, me to okouzlilo, vydesilo a nadchlo. Uzasna filmarska prace a Noomi bezkonkurencni.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9