Avengers: Infinity War (2018)

Nemám slov. Bezkonkurenčne najlepší Marvel film zo všetkých a to finále bolo fakt na inej úrovni 10/10 silný emocionálny, komický a herecký zážitok plný špičkových efektov. Film na ktoré sa tie roky čakať oplatilo.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Nemám slov. Som rád že žijem v tejto dobe a môžem si naplno vychutnávať filmové veľdiela ako je aj Ready Player One. Keďže sa považujem za Geeka, fanúšika hier, komiksov a podobných vecí tak mi tento film nespočetnekrát vyčaroval úsmev na tvári. Rozhodne doposiaľ najlepšie film za rok 2018 a už len dúfam že sa niečo takého ako OASIS dožijem aj v skutočnom svete nie len v tom filmovom. 10/10

Violet Evergarden (2018) (seriál)

Každou epizódou to je lepšie a lepšie. Ale ako to väčšinou v anime býva tak tá 10. je prelomová a ani tu to nie je výnimkou. Jedná sa doposiaľ o najlepšiu časť série, ktorá vás dozaista rozplače. Anime produkcia Netflixu sa mi začína páčiť čoraz viac. Len tak ďalej

Black Panther (2018)

Solídna Marvelovka. Pobaví a akcia je tiež super. Najviac sa mi pozdávala tá naháňačka v Kórei. Záporák je jeden z tých lepších a to bude asi aj voľbou herca. Vo filme je aj pár zvratov alebo nečakaných smrtí/smrť aspoň pre mňa. Soundtrack k tomuto filmu je taktiež podarí. Najlepší song z albumu bude asi ten čo hral počas obchodu od Weeknda - Pray for me. Potitulkové scény sú dve a tiež jedny z tých lepších, takže sa oplatí počkať. 8/10

Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)

Seriál ktorý si ma získal a chytil za srdce. Takéto témy mám veľmi rád, keď sa prelína láska a vojna nikdy to neveští nič dobré hlavne pre hlavného protagonistu. S hlavným hrdinom som dosť súcitil v prvej a hlavne v druhej sérii. Musí sa hrať na bezcitnú osobu ktorou nie je. Všetko zlé hneď berie na seba aby ochránil všetkých ostatných aj keď to nechce navonok priznať. Je to úžasné anime, ktoré sa vás určite dotkne.

Nedotknutelní (2011)

Krásny film s dávkou kvalitného dospelého humoru, ktorý sa rozhodne oplatí vidieť. Niektorí v ňom nájdu aj čosi viac. Hudba taktiež veľký palec hore. 10/10

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Úžasné anime ktoré ma pohltilo do svojho sveta neskutočne rýchlo. Za dva dni som pozrel okolo 40 častí. Za tých 64 dielov ponúka mnoho. Vtipné usmievavé momenty ale aj hlboké myšlienky alebo dojímavé scény. Akcia tomuto anime nechýba a keď na ňu dôjde tak je vždy bezchybná a stojí za to. Aj keď niekedy mi varila naivita postáv no to sa od detí, ale čakať dalo ťažko som to musel prekusnúť. Pre mňa jedno z najlepších anime 10/10 odporúčam, záverečné epizódy vyčarili aj slzy v očiach

Gekidžóban Sword Art Online: Ordinal Scale (2017)

Nostalgia prvých a najlepších častí z Aincrad. Akčné scény sa dobre pozerajú a páčil sa mi aj soundtrack k nim. Príbeh bol taktiež zaujímavý a pár flashbackov taktiež príjemne potešilo.