November481

Victor Novák

okres okres Praha

1 bod

• 2.1.2020  22:32

1-3 díl nic moc, začínal jsem se nudit, ale konec série super, opět mně to dostalo, ale musím zde ubrat jednu hvězdu.

• 2.1.2020  22:30

Na rozdíl od ostatních se mi poslední série moc líbila a to dost, bylo to přesně to co jsem od toho očekával a díky kratší sérii vymizela hromada nudných "kecacích" scén a byla to jedna akce za druhou, ano sice chyběla více plánovací fáze, ale nahradilo to napětí a právě akce. Série mně nadchla a pokud jste měli sérii rádi od začátku, tak vás nezklame.

• 10.12.2017  12:04
    Sněhulák (2017)

Narozdíl od většiny jsem šel do kina bez přečtení knížky a možná proto mám na film odlišný názor jak většina. Film mi velmi připomínal Dánský film Zabijáci, který ve mne zanechal přesně ten podobný pocit jako Sněhulák. Ačkoliv ve filmu dle mého bylo spousty chyb, od titulků nebo zásadních věcí, tak jsem si ho ve finále dost užil. Rád chodím na filmy, které nejsou typické Marvel nudné nekonečně filmy, kde jde vždy o to stejné a raději hledám v těch menších kruzích film, který mne zaujme nápadem atd.. I přes to, že ve filmu vystupovalo jen pár postav, tak až do poslední chvíle nebylo jasné, kdo za vším stojí a to mne nadchlo natolik, že dávám 5hvězd

• 14.9.2016  20:52
    Pád Londýna (2016)

Krásná propaganda USA, která u mne jako vždy nevyšla. To, že americké filmy jsou nerealistické je na denním pořádku, ale tento film je celkově originál. V životě jsem neviděl více nereálný film. To, že pan prezident i ochránce měli být minimálně tisíckrát mrtvý. Celkově to bije do očí a nedá se na to koukat. Natáhnout finální přestřelku na půl hodiny, kde naprosto o nic nejde je už taky normálka. Celkově mne film neuvěřitelně zklamal a horší film jsem v životě neviděl. Oči i mozek při sledování krvácí a ani jedno to nebere. Kdyby alespoň ve filmu byla pěkná hlavní herečka na kterou by se dalo v průběhu koukat, tak ani toho se člověk nedočká. Jak jsem řekl již na začátku, tupá a hnusná americká propaganda.

• 21.2.2016  23:00
    Girls Gone Dead (2012)

Opravdu odpad, půlka filmu porno, kde se ani pořádně nedá na co koukat a druhá půlka filmu naprostá hovadina. Po pravdě jsem se u filmu tak nudil, že jsem mu ani nevěnoval pozornost. abych řekl pravdu, tak to možná byla největší kravina a nejhorší film, který jsem v životě viděl. A kombinace Komedie/Horor tady k sobě vůbec nejde dohromady.

• 21.2.2016  22:48

Super parodie, chce to znát F&F sérii nebo člověk nemá šanci film pochopit, ale celkově to byla konečně jedna z podařených komedií. Nevím jak ostatní, ale mne naprosto dostala parodie na Luke Hobbs, to snad líp ani nešlo ;) Skvěle jsem se bavil a tuto parodii doporučuji. Je třeba se na to opět koukat z vrchu.

• 26.11.2015  23:50
    Méďa 2 (2015)

Začátek filmu mne tolik neoslovil, jakoby se komedie z filmu vytratila. Ale od čtvrtiny to nabírá na obrátkách, no a po tom co rozkopne skleněný stůl, tak naprosto umírám. Film mě přesvědčil opět o skvělé kombinaci Wahlberga a plyšového médi. dohromady to nemá chybu a když se k tomu přidá právnička, která má obří péro jako bonga, tak z toho nemůže vzniknout nic špatného. Skvěle jsem se pobavil jako u jedničky a v některých částek snad i více. Doporučuji

• 15.11.2015  11:45

Cíl filmu, tedy pobavit se jim, alespoň u mě povedl. Povedená komická dvojice z Silicon Valley mne i v tomto díle velmi překvapila a pobavila. Je vidět, že film nemusí mít hvězdné obsazení, aby z toho byla komedie. Bohužel jako vždy když se jedná o komedii, tak je to hrozná kravina a ptákovina, což se ukázalo i zde, ale i přes to se mi dílo líbilo a pobavilo.

• 14.11.2015  20:19
    San Andreas (2015)

Aneb když už si myslíte, že jste ze všeho venku a je vše za vámi, tak San Andreas vás přesvědčí o to, že může být ještě hůře. Apokalyptický katastrofální film z roku 2015 bych si představoval opravdu trošku jinak a San Andreas mi rozhodně nesedlo. Od různých faktorů, jakožto naprosto šílených fyzikálních jevů, tak až po změnu povah postav ve filmu, které se měnili jak bičem mrskne. Film i přes to má svůj potenciál a některé věci se tam povedly, ale i přes to mi to nepřišlo jako film hodný lepšímu ohodnocení.