Lubik333

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 20.9.2018  21:11
    Taxi 5 (2018)

Francouzkej Vin Diesel se prohání v taxíku s Lambem a Ferrari. Super soundstrack, občas i hláška, toť vše, nic víc, nic míň. Emanuel a Daniel by mě potěšily o dost více.

• 17.9.2018  19:41
    Lost in Space (TV seriál) (2018)

Tento seriál mě upoutal reklamou na YT svými efekty a zajímavým robotem a protože mám rád scifi a hvězdnou bránu jsem viděl už 6x, proto rád hledám nové seriály. Začátek nevypadal jak začátek, ale jako prostředek nějakého filmu, ale v průběhu to bylo většinou vysvětleno. Kombinace scifi a rodinného kecání se mi to v průběhu zamlouvalo čím dál tím více. Zajímavá a sympatická rodinka Robinsonových co si poradí s kyždým problémem, i když mi to někdy přišlo dost přehnané a dějově to bylo opravdu takové nerovnoměrné, příběhově to pak bylo zpracované dobře. Nejvíc mi ze všech nesedla asi hlavní záporačka, kterou bych asi praštil už od druhého dílu. A konec se mi zdál jaksi dějově obsáhlý. Každopádně povedený seriál a už se těším na 2. sérii, která by mohla být taky zajímavá.

• 12.7.2018  12:09

Musím říct, že předchozí díly byly určitě lepší, na druhou stranu je film určený hlavně pro děti a přiznám se, že jsem se taky občas zasmál. Jako oddechová pohádka na deštivé odpoledne super.

• 9.7.2018  14:16

Film byl tak zvláštně pojat, že se mi na jednu stranu líbil a na druhou zase až tolik ne. Byly tam určité zcénky které mi nějak moc nesedly, ale film obsahoval tak nějak vše co by měl, lásku, akci, super efekty z virtuální reality, super soundtracky, napodobeniny filmů a her se mi též zamlouvaly. Rodičům to ale moc neřeklo, taky to je film spíše pro mladší publikum, nebo ty kteří chápou naplno dnešní elektronický svět, tak ty to pak pozorují s trochu jinačí perspektivy (tím nikoho neodsuzuji :) ).

• 9.7.2018  14:10

Nevím proč, ale od filmu jsem dostal víc, než jsem čekal. Ant-mana jsem dřív nějak nemusel ale po dvojice se mi přiblížil. Líbilo se mi, že film byl pojat trochu humorným stylem jako poslední thor. Doufám, že se ještě s Wasp objeví v příštích avengers, bohužel v potitulkových scénkách to nebylo vůbec prozrazeno.

• 16.6.2018  21:51
    Tomb Raider (2018)

Už od mala, hraji a dívám se na tomb raiderku. Tuto tvář po Angelině už znám z herní Lary, příběh dost podobný, ale dost se lišil. Musím uznat, že to co jsem od filmu čekal, tak jsem taky dostal. Až na pár much a některé efekty, se mě film líbil a určitě pustím znova, než půjdu tentokrát už do kina na další díl.

• 26.4.2018  23:36

Co na to říct, prostě Marvel. Jediné co stojí za zmínku, je to, že film donesl spousta překvapení a zajímavé ukončení, které na chvíli ukojí touhu po druhé časti, ale i tak bude těžké čekat další rok.

• 24.3.2018  23:47

2,5* Nápad dobrý, 2. Hvězda za Matta a první půlhodinu a půlka za pár zábavných zcének. Nemůžu si pomoct, ale zbytek byl příběhově docela o ničem.

• 7.1.2018  12:06

Parádní odpočinkovej film, pan skála zase všechno rozmetal a líbili se mi i ostatní herci. 2 hodiny akce, humoru a skvělé následování prvního filmu. Já si film velice užil. Doufám že za 20 let bude 3. díl.

• 17.11.2017  23:09

Marvel je prostě marvel, ale když ho opomenu (i když jsem tam viděl dost podobností), tak to byl vcelku dobrý film, trocha humoru, dost akce a toť vše. Z postav se mi pak nejvíce libil Ronon z atlantidy a ta pěkná paní. Jediné co mi vadilo, tak celková tmavost obrazu, nevím zda to bylo místním kinem, nebo 3D-čkem, ale šlo na to hůř vidět.

• 26.10.2017  21:49

Super film nadupanej humorem, akcí a efekty, super hudba i herci, příběhově dobrý, no prostě Marvel, doporučuji.

• 14.9.2017  17:13

Odpočinkový filmek, který vás potěší. Příběh to mělo pěkný, proto nechápu určité komentáře (seřadit podle hodnocení --> posunout až na konec), které tento pro ně zbytečný film opovrhly, že je to jen další zbytečný americký citový blábol. O dost lepší než jiné filmové zhůvěřilosti (50 odstínů a pod.). Za mě povedený film o psím životě,... vlastně psích životech.

• 28.5.2017  13:43

Jack opět nezklamal

• 20.5.2017  16:41

Takový pěkný akční film na odreagování, který jsem bral trošku s odstupem, ale Vin nezklamal.

• 6.5.2017  22:11

Šel jsem do kina s tím, že to bude kravina a taky že jo, ale tento styl filmů mě baví. Líbily se mi vtipné hlášky, herci sympatičtí, trochu přeefektováno. Hlavně už něco svědčí o tom že je to marvel.

• 15.4.2017  20:51

To bylo tak akční, až jsem se hrozně nasmál. Pro hráče a mě to bylo jako hra grand theft auto 5 a 6 zároveň, prostě supr celý film.

• 4.3.2017  23:54

Rodiče mi pořád říkají, ať nehraju tolik PC hry, protože budu psychouš. Vždy jim odpovim, že je to jen hra. Po zhlédnutí tohoto filmu sí říkám, že měli asi pravdu, protože se mi docela líbil. Násmál jsem se nějakým hláškám, supr efekty, špetka brutálnějších záběrů, příběhově tochu slabší, ale ke konci jsem pochopil že to je pěkné zakončení x-menů (i když jsem tam nic společného s x-meny neviděl). PS: schánim levně adamantium (nabídku mi pošlete na můj ČSFD profil), chci do všeho bodat mojí rukou :)

• 12.2.2017  13:40

Jako je mi 17, ale normálně mě to bavilo a čekal jsem až do konce zda je najde či ne. Pohodová pohádka na nedělní lenivé odpoledne.

• 28.1.2017  11:39

Tohle je pro mě americká komedie, ne jak ty dnešní hovadiny :) (např. 50 odstinu)

• 30.9.2016  15:19

Opravdu úžasná pohádka obsahující trochu horroru a ke konci i trochu romantiky. Styl jako Karlík nebo Alenka, což mě od režiséra nepřekvapilo a bylo to lepší než jsem čekal.

• 26.9.2016  18:05

Peťana na YT sleduji už delší dobu a pořád má čím překvapit a toto je další příklad. Opravdu nechápu hodnocení třeba pana Punkermana a podobné komentáře, je jasný že by měl pod 20%, kdyby se to srovnávalo s normálnímy filmy, musí se to brát jako amatérský minifilm s minimálním rozpočtem. Za mě to teda bylo povedené.

• 19.9.2016  18:30

Film se mě velice líbil, záporák supr, efekty supr, dokonce i příběh měl smysl a to jsem myslel, že po několika dílech to bude kravina.

• 27.6.2016  09:21

Parádní, povedená, hezky zpracovaná pohádka, která pobavila. Doufám, že bude 2. díl.

• 31.5.2016  18:19

Film mě zaujal tím, že vše bylo podle pravdy a na konci byly fotky těch vojáků. Bylo tam pár okamžiků kdy jsem si říkal že to není možný, když jsou provrtaný kulkama, spadli z 10m na hlavu a furt jako v pohodě. Každopádně zahraný to bylo dobře, protože babička u toho brečela.

• 7.5.2016  18:46

Předchozí díly mi přišly lepší, ale to tak většinou bývá, tak když na to nebudu brát ohled, tak efekty byly super, docela jsem se i zasmál, příběhově zase trochu něco jiného než avengers, nebo captain america, jen dějově to bylo trochu slabší. ZÁVĚR: film se mi líbil, ale marvel už natočil lepší :)

• 29.3.2016  22:10
    Chose Cooking The Movie (amatérský film) (2015)

Povedený minifilm Petře a spol :)

• 29.10.2015  20:40

Předchozí díly jsem viděl trochu déle, takže jsem občas něčemu nerozuměl, ale jinak perfektní film s perfektním zakončením

• 30.8.2015  01:49

Nejlepší horror co jsem zatim viděl, lekačky mi stačili a nebojácný Radcliffe tam popoháněl záhadnou ženu.

• 30.8.2015  01:45

Škoda že to bylo na stejném místě a ani tolik strašidelné oproti prvnímu filmu. Daniel Radcliffe tam sice nehrál, ale fanoušci harryho pottra se tam setkají s přísnou Helen McCrory (Malfoyová matka) v roli ředitelky.

• 24.8.2015  22:29
    Já, legenda (2007)

Smutný příběh se šťastným koncem

<< předchozí 1 2