Královská romance (2018) (TV film) odpad!

Pravdepodobne som nič príšernejšie nevidela. Tých 10 minút ma bude mátať asi do konca života.

Captain Marvel (2019)

Typická marvelovská blockbusterovka, ale s dobrou myšlienkou

Venom (2018)

CGI trash, ale Hardy úžasný ako vždy

Charleyho teta (2017) (divadelní záznam)

Absolútne úžasné spracovanie Thomasovej hry. Výkon Riša Sanitru je neskutočný, jeho prevedenie ako ženy nie je ofenzívne, ale poskytuje nadhľad na určité aspekty. Jedna z najlepších hier a rozhodne jedno z najlepších prevedení, aké som kedy mala možnosť vidieť. Ďakujem za skvelý zážitok.

Králova přízeň (2008)

Naozaj veľmi slušný historický film, krásne kostýmy a dobrá hudba, niektoré dialógy veľmi trefné. A však je tam veľa historických nepresností a nie celkom založené na knihe, keďže 85% obsahu knihy sa tam vôbec nevyskytuje.

Anna Karenina (2012)

Scenár sa práve nedrží knihy, ale Tolstojove diela sú veľmi ťažkým motívom na stvárnenie. Kostýmy sú naozaj krásne, Keire táto úloha veľmi pristane. Pôvodne som si myslela, že Judovi táto rola sedieť nebude, ale prekonal moje očakávania. Páči sa mi táto verzia oveľa viac ako snahy iných režisérov zachytiť to čo najhodnovernejšie.

Popelka (2015)

Bola som veľmi príjemne prekvapená. Krásne kostýmy, pôsobivé efekty, vierohodné stvárnenie postáv, nadpozemsky dokonalá herečka Cate Blanchett a úžasná hudba.

Věčný příběh (1998)

Jeden z najlepších rozprávkových filmov aké som kedy videla. Táto rola Drew veľmi pristane, je to prirodzené. Nechýbajú zábavné momenty, krásne kostýmy a akýsi nadhľad bez zbytočných dialógov. Vždy si ho pozriem veľmi rada aj mnohokrát za sebou. Navyše treba pochváliť hudbu.

Ovládací panel
2 body