Crejdl

okres Hodonín

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 9.5.2020  20:22
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Jeden nejlepších seriálů, které jsem viděl. Špičkově natočené i zahrané. Škoda jenom toho tématu CIA a terorismus, kvůli kterému dávám odpad, jinak bych dal 5*. Propaganda dobročinných a ušlechtilých cílů ve veřejném zájmu, zločinecké CIA.

• 7.4.2020  19:40

Tento film se snaží vzbudit sympatie k černým, kvůli smrti černýho dýlera tvrdých drog, který se při dopravní kontrole chová jako mistr světa. Jestli černoch nerozumí jednoduchým pokynům policisty, spíš to bude deficitem intelektu. Celý film se vraždí černoši s černochama, ale největší svině je bílí fízl co se bránil. Nereálný, umělý, vykonstruovaný příběh. Rasistická, multikulturní ubohost. Ale chápu, že takovéto sračky mají podporu. Tak odporně rasistický film, ještě vylhaný, zaměřený proti bílím, jsem ještě neviděl. Jednoduchý argument jsou kriminální statistiky, pak pochopíte proč jsou policajti s černých tak nervózní. https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/table-21 Citace z filmu: takže jenom proto, že nějaký pitomý bílí děcka odejdou za školu tak ty odejdeš taky ........ To mě má být opravdu líto zastřelenýho černýho dýlera tvrdých drog, kterýmu se předávkovala matka? Hoolywoodské Chucpe. Ach Khalil se tak rád smál, zpíval a krásně tančil do rytmu bubnů. Sice se neuměl ani podepsat, ale chodil ověšený zlatem, protože prodával Crack a cocain.

• 3.4.2020  20:58
    Neviditelný (2020)

Verbal opět nezklamal.

• 28.10.2019  20:23
    Sirotčinec (2007)

best of ever

• 14.7.2019  20:41
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

III série je úplně zbytečně natočená

• 26.3.2019  19:57
    Trojí hranice (2019)

Nudný film. Sklamání. Úplná píč.v.na

• 16.2.2019  08:33
    Železná srdce (2014)

Blbost, sklamání a to sem na to ku..a šel do kina. Lepší je ruský film T-34

• 6.2.2019  03:51
    MOST! (TV seriál) (2019)

Žádný překvapení že tenhle odpad pustila do světa ČT. Jestli Vás (co si platíte výpalné) ten brak neuráží, mě ano. I když má jít o satiru, nabyl jsem dojmu, jaký jsme to my Češi hlupáci, burani, alkoholici, rasisti, xenofobové. Taky rady typu, že ženská nechce aby chlap řešil svoje věci a řešil její problémy jsou z jinýho vesmíru (IV díl).

• 10.11.2018  08:25

První film s Cagem, který za něco stojí.

• 10.11.2018  08:18
    #MístoKlidu (2018)

Nerozumím tomuto počinu, holt ti Němci, jsou ve všem napřed. Jsem jediný kdo chce mít na tomto místě klid? Proč mě má vyrušovat spousta vizuálních a zvukových efektů. Proč tam nepustí tváře lidí, aby to vypadalo jako když na Vás čumí při s...í, to vyprazdňování pomáhá.

• 1.1.2018  08:26
    Sebevražedný oddíl (2016)

Dvě hodiny nudy

• 29.5.2017  20:28
    Co dokáže lež (TV film) (2016)

SOUHLASÍM S KOMENTÁŘEM: Karlos80 jhr Lukas63 P_Soar Na úvod dokumentu Kundra přiznáváv že nemá naprosto žádné důkazy. Cituji: Těchhle těch dezinformačních webů tady začíná, jako pomalu přibývat a mě by fakt zajímalo zjistit, jestli lidé, kteří to dělají, jsou nějakým způsobem propojeni z Ruskem. Když jsme teda u těch pravd, zjistěte si co o Kundrovi píše BIS !!! Bude snad někdo zpochybňovat kontrarozvědku? Citace z odpovědi BIS Kundrovi: Váš pseudokritický a zcela nekvalifikovaný úhel pohledu, kterým do případu vstupujete, nás velmi překvapuje. Jen velmi obtížně se vyrovnáváme s představou, že novinář Respektu svým požadavkem veřejně diskutovat státem chráněné, přísně utajované fáze, postupy a úkony kontrašpionážní operace, není schopen dohlédnout, že jedná a pracuje – byť třeba nevědomky – v zájmu, nebo možná i na popud, ruské zpravodajské služby. https://www.bis.cz/aktuality/spekulace-polopravdy-a-vymysly-tydeniku-respekt-7ba99bb4.html Shrnutí: Proti propagandě, ještě tvrdší propagandou pokud nepujde odkaz nebo bude zablokovaný, komentář ke Kundrovi najdete na: Chachá, teď můžeme udělat sondu do prostituta který za peníze udělá cokoli, ano snad už každý ví že mluvím o nedůvěryhodné pornobuzně Jandovi alias Patriku Jaklovi. Jestliže člověk přileze do Prahy a je pro prachy ochotný udělat cokoli jakou může mít jeho argument váhu. Více rozebírat netřeba, chce se mi zvracet. A blbec na konec, Stropnický: Režie: Tomáš Kundra a hrají: Martin Stropnický. To mě úplně rozsekalo, podívejte se nahoru. On je opravdu v tomto dokumetu jenom předžvíkávač předepsaného textu.

• 11.4.2017  18:47

Takový mix Foresta Gumpa a mistra Beana, divák má chuť mu dát od začátku ránu z milosti. Jinak výborně zahrané od Seana Penna.

• 21.3.2017  03:12
    Nevědomí (2013)

Naprosto debilní příběh, vrcholící gigantickým vesmírným ejakulátem. zpracování i obsazení stojí za hovno, jako vždy s Cruisem v hl.r.

• 16.2.2017  17:14

Pravidvý pohled na masivně šířenou duševní nemoc jménem islám. Není to o rase, je to o přijatých závadných myšlenkách. Není to o víře, je to o uctívání nemocného člověka. S přítele či partnera se ve vteřině stane kat, který je schopný podřezávat. Kolik příkladů ještě chcete aby jste islám správně zařadili, jako kult osobnosti, sektu, mající všechny prvky ideologie. Horší než jakákoli totalita, horší než nacismus. Velké lži se uvěří snáze než malé.

• 4.9.2016  19:29
    Nebezpečný náklad (2016)

Na úvod překvapí sniperka sotva s velkým techničákem a velice směšným vystupováním armádního am. vraha, který prodlal nespočet misí. Záporáci jakoby se učili střílet a jejich šéf jim dal zprdele automaty s rozdrbaným hledím. Slabí scénář, skční scény a myslet si že to vytrhne pár známých ksichtů, je pod úroveň dnešních diváků.

• 13.7.2016  05:31

Vrcholný kapitalismus v nejčistší podobě.

• 20.5.2016  23:00
    Poselství Jana Palacha (TV film) (2008)

Sebevražda je zbabělost. Zbabělost neumět žít, bojovat, být opozicí, kritkem, nést odpovědnost nebo břímě. Jednalo se o nešťastný a zbytečný způsob protestu.

• 16.5.2016  05:05
    Tibet, střecha světa (TV film) (2015)

za čí blaho to národy po světě a nyní především v Česku vyvěšují tibetské vlajky a uctívají dalajlámu, který z Tibetu prchl, protože díky Číně tam dalajlámům vyhovující feudálně-otrokářský systém padl? Doufám že se dokument dostal k Havlovi v pekle !

• 26.4.2016  16:11

Typický americký způsob politiky, vytvořit obraz nepřítele (bojte se rozsekání i na ulici a buďte ještě paranoidnější) Otázkou je, jestli dělají stejné schůze na téma mrtvých na silnici, těch je mnohonásobně více než obětí "teroristických" útoků.

• 19.4.2016  20:25
    Sýrie: Děti války (TV film) (2014)

Nic nevypovídající dokument hrající na citečky. Mladé vypatlané dětičky opakují hovadiny které vypustil z huby jejich otec. Nevěřím některým kecům o šikaně na škole a strachu že po ní šly učitelé. Rodiče dělají z dětí paranoiky. Představitel umírněné opozice v dokumentu řekl: Budoucnost mých dětí je zničena kvůli mě. Souhlasím. Když neodolali arabskému jaru (práce Západu), tak teď ať s podobnýma vypatlanýma mozkama pohnojí Asad poušť.

• 16.4.2016  10:49

Kam vstoupil, tam po něm zůstala potopa. Budiž je mu jeho celá malá a pryčna tvrdá, spoluvězni nadržení a život kurva dlouhý. I přes skvělou kameru, hudbu, zpracování i obsazení je největší slabinou tlachání všech postav jako by parodovali nebo kopírovali americký sračky. Text který vypouští z huby je naprosto nevěrohodný a zní jako by si postavy hrály na gangstery někde z Chicaga.

• 3.3.2016  20:55

Toto je čistě propagandistický, zaujatý a nevyrovnaný dokument z pohledu zločinnosti Nacistů a Sovětů. Dokument by se měl přejmenovat, neboť jde o čistou dehonestaci Sovětského svazu, ukazování jeho zločinů a shazování jako primitivních barbarů. Nerozumím jak souvisí (dle názvu dokumentu) pletichy v zákulisí s detailním popisováním mnoha válečných zločinů na Polských jednotlivcích, které mají za cíl změnit vnímání východu a upřít jim jakýkoli podíl na osvobozování. Dokument vykresluje Sověty jako okupanty v mnohem horším světle než Nacisty. Tyto zločiny (odsouzení hodné) nijak nesouvisí s primárním tématem dokumentu! Poznámka: o znásilňování mladistvých "modrýma přilbama" OSN v Africe se také moc nedočtete, nejde o ojedinělost ale o opakovaný zločin. Fakta v dokumentu nezpochybnitelná, ovšem podstatné důvody války ze strany Německa, které vše rozpoutalo nebyly prezentovány. Svalování viny že vše podstatně ovlivnil Stalin a válku přisuzovat jemu je úplně mimo mísu. I v dokumentu padlo jak slabě byly Stalinova vojska v počátcích války vyzbrojena (v podstatě pouze na střílení do vlastních). Vykreslování zvěrstev úplně nesouvisících z válkou (hladomor na Ukrajině 1932-33, čistky opozice, nucené přesídlování) a navíc jednostraně mi příjde jako dokument na míru západní propagandě. Kde jsou ti Nacisti co vraždili židovské a jiný menšinové spoluobčany v té stejné době? Naopak při záběrech na německé tankisty hraje propagandistická hudba jako by šlo o bohy (úchylný dokument). Až ve IV dílu jsem postřehl silnější kritiku vraždní civilistů v Polsku Nacisty. Jinak západ posral Sovětský svaz tím že oddaloval otevření II fronty a Stalin posral Západního spojence - Polsko. Typická západní i východní taktika, nechat povraždit co nejvíce nepřátel cizími vojsky, dorazit "vítěze" a hodovat na mršině (dělení území). Samozřejmě nejsem obhájce tehdejšího režimu v Sovětském svazu, Stalin byl nemocný člověk (jako Hitler), sami jeho nástupci (po jeho smrti) zločiny odsoudily a okamžitě se od něj distancovali. Rozumím že se nedají odpustit zločiny Sovětů na Polácích a oni sami o tom nejvíce můžou vyprávět ale co ty zločiny (fyzické likvidace) Nacistů na celém evropském obyvatelstu? Nelze opomenout že Nacistům šlo o ovládnutí evropy. EKONOMICKY jestli to někdo z Vás nepochopil!! To co se děje nyní je stejný scénář pod beránčí rouškou míru a demokracie (je v Unii demokracie jednostranými nařízeními ze strany Bruselu a nemožnosti to neakceptovat?) Zpátky k dokumentu. Stalinova Vojska se na Válku s Evropou nepřipravovala a vše začali Němci. Na hienismus Němců není brán takový detailní pohled, jako kdyby klepali v každém baráku který cestou vystříleli a to že prováděděli genocidu prakticky od vstupu na Sovětskou půdu na Slovanském (untermensch) národu, je zmíněno až ve druhém díle. Navíc takovým způsobem jako by to prováděli pouze na vojácích (typická západní propaganda). Schovává vše podstatné. Ekonomika, kartel IG Farben zasnoubený s Nacisty který se snaží ovládnout Evropu a rozlézt se do celého světa (Africká unie je kopií Evropské autokracie) !!! Už vidíte tu podobnost. Taky sem neuvedl že Prominentní nacistický právník který se Norimberským soudům vylhal (nebo možná byl schválně bez povyku uznán nevinným) Walter Hallstein byl u tvorby podstatné většiny pravidel nedemokratické EU ze kterých se tím vyvrcholením stala Lisabonská smlouva i když on už byl po smrti (Legální Diktát Kartelu nad 500 miliony obyvatel) !!! O tohle Nacistům šlo, ovládnout Evropu, to co se jim nyní podařilo bez jediného výstřelu, pod pláštíkem míru a prosperity? Vydíte tu Prosperitu? Cítíte ten Mír po světě? Abych ukončil spekulace, zmínek o Hallsteinovi jako Nacistovi je spousta a ze strarým datem, akorát Wikipedie to zamlčuje. Kdyby to nebyla pravda, myslím že by se někdo soudil. Důkazy v knize: Nacistické kořeny bruselské EU. Jestliže se dodnes Poláci dívají přes prsty na východ za to co jim nemocný Stalin provedl, ať se nikdo nediví že zbytek evropy cítí dodnes nenávist k Němcům, kteří se 70 let po válce chovají opět jako Nacisti ovládající Evropu.

• 19.2.2016  20:15
    Člověk (2015)

Pozor, na přílišnou nákazu Humanismem. Film mi přijde jako sluníčkový projekt na objednávku, zvlášť když je natočený v tak kritické době. Hodnocení se zdržím.

• 18.2.2016  20:00
    Pompeje (2014)

Hrůza až mrazí

• 17.1.2016  07:26
    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)

Jde o velice podprůměrné pohádky. Komentuji i když jsem neviděl všechny, ale ty co jsem viděl, mě o tom přesvědčily. Pan Donutil pouze předvedl to co je již každému jasné. Svědomí umělců je tvořeno hlavně a především penězi a nemůžeme od nich čekat morální podporu. Peníze jsou přeci až na prvním místě. Za pravdu a lásku se všichni posledních 25 let jen schovávají, mi Češi v pravdě ani lásce nežijeme. Zajímavé že politici pravdoláskařství prosazují již 25 let a morální krize národa (hlavně našich chlebodárců) se prohlubuje snad nejvíce v historii.

• 8.1.2016  22:01
    Suburra (2015)

Náhled do života průměrného italského politika, jeho problémů s jeho špinavými kšefty a jeho špinavou kurvou, které řeší spodina složená ze špinavých smažek, a ještě špinavějších cikánů, garantů (tj. lobistů či mafiánů) a synáčků podivných prominentů. Řešení jednoduchá ale účinná, nejčastěji pomocí nožů nebo kvérů, na ulici, nebo v obchoďáku. Ve filmu nevzniknou žádné simpatie ani k jediné osobě a jediným zadostiučiněním je postupná likvidace téměř všech postav.

• 7.1.2016  18:23

Buď z něj vypadne píčovina, nebo exkrement. Podobní zmrdi jenom spotřebovávají vzduch a vytváří hromady odpadu. Když se mentálka ptali zda je naštván na boha že stvořil retardované lidi, odpověděl že ne, že s Patrikem je na světě přece veseleji.

• 2.1.2016  21:30
    Spectre (2015)

Jednu tupou akční scénu střídá ještě tupější. Opět se cítím uražený jestli tohle mám jako žrát.

• 30.12.2015  18:36

Doporučuji přečíst knihu: Cesta pokojného bojovníka

<< předchozí 1 2