Crejdl

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 10.11.2018  08:18
    #MístoKlidu (2018)

Nerozumím tomuto počinu, holt ti Němci, jsou ve všem napřed. Jsem jediný kdo chce mít na tomto místě klid? Proč mě má vyrušovat spousta vizuálních a zvukových efektů. Proč tam nepustí tváře lidí, aby to vypadalo jako když na Vás čumí při s...í, to vyprazdňování pomáhá.

• 12.3.2015  04:37
    Americký sniper (2014)

Zastřelte mě jestli polituju jedinýho chcíplího americkýho armádního vraha. Odporná bushovsko-obamovská propaganda, navíc děsně stupidní !!!! Tuhle hovadinu bych srovnal s neméně úspěšným propadákem "Na život a na smrt" kde také dělají z diváka naprostého hlupáka. Díváme se příliš na americký hovadiny a přitom je tolik výbornej ruskejch filmů, třeba 9. Rota. I film Kandahár, byť ne válečnáý ale z Afghánu je mnohem lepší než ty západní vývary.

• 16.2.2017  17:14

Pravidvý pohled na masivně šířenou duševní nemoc jménem islám. Není to o rase, je to o přijatých závadných myšlenkách. Není to o víře, je to o uctívání nemocného člověka. S přítele či partnera se ve vteřině stane kat, který je schopný podřezávat. Kolik příkladů ještě chcete aby jste islám správně zařadili, jako kult osobnosti, sektu, mající všechny prvky ideologie. Horší než jakákoli totalita, horší než nacismus. Velké lži se uvěří snáze než malé.

• 25.1.2015  18:30
    Cizinec (2010)

Překvapený, znuděný, sklamaný a uražený čím se nás snaží americká kinematografie krmit. Ale mi jim to naštěstí nežereme. No zaplatit za to vlezné do kina tak jsem pěkně na....ej. Víc opět k braku dodávat netřeba.

• 29.5.2017  20:28
    Co dokáže lež (TV film) (2016)

SOUHLASÍM S KOMENTÁŘEM: Karlos80 jhr Lukas63 P_Soar Na úvod dokumentu Kundra přiznáváv že nemá naprosto žádné důkazy. Cituji: Těchhle těch dezinformačních webů tady začíná, jako pomalu přibývat a mě by fakt zajímalo zjistit, jestli lidé, kteří to dělají, jsou nějakým způsobem propojeni z Ruskem. Když jsme teda u těch pravd, zjistěte si co o Kundrovi píše BIS !!! Bude snad někdo zpochybňovat kontrarozvědku? Citace z odpovědi BIS Kundrovi: Váš pseudokritický a zcela nekvalifikovaný úhel pohledu, kterým do případu vstupujete, nás velmi překvapuje. Jen velmi obtížně se vyrovnáváme s představou, že novinář Respektu svým požadavkem veřejně diskutovat státem chráněné, přísně utajované fáze, postupy a úkony kontrašpionážní operace, není schopen dohlédnout, že jedná a pracuje – byť třeba nevědomky – v zájmu, nebo možná i na popud, ruské zpravodajské služby. https://www.bis.cz/aktuality/spekulace-polopravdy-a-vymysly-tydeniku-respekt-7ba99bb4.html Shrnutí: Proti propagandě, ještě tvrdší propagandou pokud nepujde odkaz nebo bude zablokovaný, komentář ke Kundrovi najdete na: Chachá, teď můžeme udělat sondu do prostituta který za peníze udělá cokoli, ano snad už každý ví že mluvím o nedůvěryhodné pornobuzně Jandovi alias Patriku Jaklovi. Jestliže člověk přileze do Prahy a je pro prachy ochotný udělat cokoli jakou může mít jeho argument váhu. Více rozebírat netřeba, chce se mi zvracet. A blbec na konec, Stropnický: Režie: Tomáš Kundra a hrají: Martin Stropnický. To mě úplně rozsekalo, podívejte se nahoru. On je opravdu v tomto dokumetu jenom předžvíkávač předepsaného textu.

• 26.4.2016  16:11

Typický americký způsob politiky, vytvořit obraz nepřítele (bojte se rozsekání i na ulici a buďte ještě paranoidnější) Otázkou je, jestli dělají stejné schůze na téma mrtvých na silnici, těch je mnohonásobně více než obětí "teroristických" útoků.

• 7.2.2015  22:38
    Don Jon (2013)

Zajímavý kousek k zamyšlení o přístupu k sexu.

• 1.12.2015  18:44
    Drive (2011)

hledá se logika ! ! !

• 20.5.2015  16:24
    Ex Machina (2014)

Tento nezajímavý a nic nepřinášící film, by mohl v nudě reprezentovat svou vlast. Opět se nedají pochopit ty čtyř až pěti hvězdičkové výstřiky místní komunity.

• 4.10.2015  09:03

Co odkomedie chcete, každá druhá americká stupidita obsahuje obdobný záchodový humor. Režisérovi šlo o trapnost, nechutnost, obscénost. Každému komu se líbí South Park, vřele doporučuju.

• 16.4.2016  10:49

Kam vstoupil, tam po něm zůstala potopa. Budiž je mu jeho celá malá a pryčna tvrdá, spoluvězni nadržení a život kurva dlouhý. I přes skvělou kameru, hudbu, zpracování i obsazení je největší slabinou tlachání všech postav jako by parodovali nebo kopírovali americký sračky. Text který vypouští z huby je naprosto nevěrohodný a zní jako by si postavy hrály na gangstery někde z Chicaga.

• 6.8.2015  17:01
    Guilty (2015)

spousty amerických filmů jsem stopnul po prvních 5 minutách ale tenhle (asijský) si udržel kupodivou mou pozornost (asi kvůli šikovné asijské číči a erotickém nádechu celého filmu) dokonce jsem chvílema brečel smíchy, jako třeba scéně: zakládání chovu rybiček ; ) Velice zajímavá metoda chovu rybiček by určitě zaujala každého psychiatra.

• 21.3.2015  05:19

Nečekejte zábavný rodiný film na sobotní odpoledne ale psychologický film pro náročné který řeší převážně vztahy, mezi bratry, trenérem a bratry, trenérem a matkou.

• 31.1.2015  21:24
    Hořící keř (TV film) (2013)

Sebevražda je zbabělost. Zbabělost neumět žít, bojovat, být opozicí, kritkem, nést odpovědnost nebo břímě. Způsob provedení v tomto případě ukazuje zase na nějakou duševní nemoc. Když se mám vyjádřit k trilogii tak po prvním díle který mě málem unudil k smrti jsem další ani nezapínal. Tak vyhrocený příběh, který uměle vytváří nesnesitelnou atmosféru napětí, nechápu a velmi mě irituje. Asi je na mě moc art že mu nerozumím. http://www.literarky.cz/blogy/katerina-nechvilova/16729-pro-horici-ker-neni-dobry-film

• 3.3.2016  20:55

Toto je čistě propagandistický, zaujatý a nevyrovnaný dokument z pohledu zločinnosti Nacistů a Sovětů. Dokument by se měl přejmenovat, neboť jde o čistou dehonestaci Sovětského svazu, ukazování jeho zločinů a shazování jako primitivních barbarů. Nerozumím jak souvisí (dle názvu dokumentu) pletichy v zákulisí s detailním popisováním mnoha válečných zločinů na Polských jednotlivcích, které mají za cíl změnit vnímání východu a upřít jim jakýkoli podíl na osvobozování. Dokument vykresluje Sověty jako okupanty v mnohem horším světle než Nacisty. Tyto zločiny (odsouzení hodné) nijak nesouvisí s primárním tématem dokumentu! Poznámka: o znásilňování mladistvých "modrýma přilbama" OSN v Africe se také moc nedočtete, nejde o ojedinělost ale o opakovaný zločin. Fakta v dokumentu nezpochybnitelná, ovšem podstatné důvody války ze strany Německa, které vše rozpoutalo nebyly prezentovány. Svalování viny že vše podstatně ovlivnil Stalin a válku přisuzovat jemu je úplně mimo mísu. I v dokumentu padlo jak slabě byly Stalinova vojska v počátcích války vyzbrojena (v podstatě pouze na střílení do vlastních). Vykreslování zvěrstev úplně nesouvisících z válkou (hladomor na Ukrajině 1932-33, čistky opozice, nucené přesídlování) a navíc jednostraně mi příjde jako dokument na míru západní propagandě. Kde jsou ti Nacisti co vraždili židovské a jiný menšinové spoluobčany v té stejné době? Naopak při záběrech na německé tankisty hraje propagandistická hudba jako by šlo o bohy (úchylný dokument). Až ve IV dílu jsem postřehl silnější kritiku vraždní civilistů v Polsku Nacisty. Jinak západ posral Sovětský svaz tím že oddaloval otevření II fronty a Stalin posral Západního spojence - Polsko. Typická západní i východní taktika, nechat povraždit co nejvíce nepřátel cizími vojsky, dorazit "vítěze" a hodovat na mršině (dělení území). Samozřejmě nejsem obhájce tehdejšího režimu v Sovětském svazu, Stalin byl nemocný člověk (jako Hitler), sami jeho nástupci (po jeho smrti) zločiny odsoudily a okamžitě se od něj distancovali. Rozumím že se nedají odpustit zločiny Sovětů na Polácích a oni sami o tom nejvíce můžou vyprávět ale co ty zločiny (fyzické likvidace) Nacistů na celém evropském obyvatelstu? Nelze opomenout že Nacistům šlo o ovládnutí evropy. EKONOMICKY jestli to někdo z Vás nepochopil!! To co se děje nyní je stejný scénář pod beránčí rouškou míru a demokracie (je v Unii demokracie jednostranými nařízeními ze strany Bruselu a nemožnosti to neakceptovat?) Zpátky k dokumentu. Stalinova Vojska se na Válku s Evropou nepřipravovala a vše začali Němci. Na hienismus Němců není brán takový detailní pohled, jako kdyby klepali v každém baráku který cestou vystříleli a to že prováděděli genocidu prakticky od vstupu na Sovětskou půdu na Slovanském (untermensch) národu, je zmíněno až ve druhém díle. Navíc takovým způsobem jako by to prováděli pouze na vojácích (typická západní propaganda). Schovává vše podstatné. Ekonomika, kartel IG Farben zasnoubený s Nacisty který se snaží ovládnout Evropu a rozlézt se do celého světa (Africká unie je kopií Evropské autokracie) !!! Už vidíte tu podobnost. Taky sem neuvedl že Prominentní nacistický právník který se Norimberským soudům vylhal (nebo možná byl schválně bez povyku uznán nevinným) Walter Hallstein byl u tvorby podstatné většiny pravidel nedemokratické EU ze kterých se tím vyvrcholením stala Lisabonská smlouva i když on už byl po smrti (Legální Diktát Kartelu nad 500 miliony obyvatel) !!! O tohle Nacistům šlo, ovládnout Evropu, to co se jim nyní podařilo bez jediného výstřelu, pod pláštíkem míru a prosperity? Vydíte tu Prosperitu? Cítíte ten Mír po světě? Abych ukončil spekulace, zmínek o Hallsteinovi jako Nacistovi je spousta a ze strarým datem, akorát Wikipedie to zamlčuje. Kdyby to nebyla pravda, myslím že by se někdo soudil. Důkazy v knize: Nacistické kořeny bruselské EU. Jestliže se dodnes Poláci dívají přes prsty na východ za to co jim nemocný Stalin provedl, ať se nikdo nediví že zbytek evropy cítí dodnes nenávist k Němcům, kteří se 70 let po válce chovají opět jako Nacisti ovládající Evropu.

• 13.4.2015  05:01
    Interview (2014)

Pokud se chcete podívat na komedii a nezasmát se, doporučuji fotbalový zápas Sparty a Slavie.

• 17.10.2015  07:01
    Islám a Západ (TV seriál) (2009)

PŘEDEVŠÍM ISLÁM SE JENOM SCHOVÁVÁ ZA NÁBOŽENSTVÍ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Historická fakta v dokumentu mi příjdou nezpochybnitelná, ovšem nekritické zaměření a kontext událostí velice pokulhává a dělá z dokumentu politickou propagandu. Islám naplňuje svou podstatou, svými znaky definici ideologie. Islám má složku náboženskou, politickou, ekonomicko-hospodářskou, trestně-právní, morální, pedagogickou, uměleckou, filozofickou, (prvky jež jsou a na nichž stojí základy ideologií) zasahujícího do nejzákladnějších osobních životů (jak má chodit kdo oblečený, co má jíst, kdy začít se sexem apod.). Vše je podřízeno náboženské složce, tak si vše omlouvají a ospravedlňují. Politická složka je nejzásadnější ale náboženská udržuje lidi u komplexní ideologie a strach. Kritické myšlení o islámu je zakázené. Definice ideologie si najděte viz Wikipedie, http://slovnik-cizich-slov.abz.cz, učební texty politologie apod. Mohamed byl vychytralý, hamižný prospěchář (který si pro peníze vzal starou dojnou krávu), pedofil (který se později oženil s 6. letou dívkou a v jejich 9. letech s ní měl styk), zloděj (který přepadával karavany), vrah (na jeho rukách je krev stovek civilistů žen a dětí židovských osad v Medině, poslední dny života trávil zabíjením křesťanů). Odborníci a konvertovaní muslimové před islámem varují, politici + sluníčkáři propagují, prosazují, lžou a každého s jiným leč správným názorem diskreditují, onálepkují (xenofobem, extremistou ....) i když právě o islámu hovoří pravdu ! ! ! "Náboženství" (myslím ideologii) které rozděluje lidi na věřící a nevěřící, muže a ženy není založeno na lásce a je neslučitelné s jakoukoli jinou kulturou či společností na těchto hodnotách založené. Nejmladší "náboženství" (myslím ideologii) které se nemohlo MÍRUMILOVNĚ v inteligentním, kriticky myslícím světě světě šířit. Dle životopisu Mohameda se jeho výtvor, Islám radikalizoval po odchodu do Mediny, protože v Mekce ho mírumilovně nepřijali a díky tomu že už tehdy byl Islám radikální tak byl Mohamed z Mekky vyhnán. Jaký relativní klid byl před narozením Mohameda, všiměte si vzestupu násilí a dobivačnosti jinak klidných arabů. Jak můžou být prováděné násilnosti a svinstva nekriticky předkládány v dokumentu o mírumilovném a přínosném Islámu. Věřit v pohádku kolem zrodu islámu přirovnávám víře pohádkám kolem Mormonů či Scientologů. Moderní kriticky smýšlející racionální společnost musí takové bludy prohlédnout, odsoudit a zastavit aby nenakazili myšlení společnosti.Hledejte další dokumenty a především přednášky od intelektuálů, profesorů. doporučuji: Bill Warner, PhD: Why We Are Afraid: 1400 Years of Fear ( i CZ titulky) Pravá tvář islámu, - přednášející Salman Hasan a dokument ČT - Já muslim (2005) Bojujte za šíření pravdy a za každou cenu odsuzujte polopravdy a manipulaci s lidmi ! ! ! !

• 26.12.2015  09:44

Nejlepší hláška z filmu: On: Promiň kotě, jdu zachránit svět. Ona: Jestli zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku : )

• 7.11.2015  18:00

Konečně opět někdo natočil pěkný, předobědový, nedělní, rodiný western, který i našim nejmenším ukáže kus historie. Bez chlebíčků a dalších pochutin film nedoporučuji !

• 14.3.2015  06:46
    Labužníci (2013)

Z důvodu svého vegetariánství si film nejspíš odpustím.

• 6.2.2019  03:51
    MOST! (TV seriál) (2019)

Žádný překvapení že tenhle odpad pustila do světa ČT. Jestli Vás (co si platíte výpalné) ten brak neuráží, mě ano. I když má jít o satiru, nabyl jsem dojmu, jaký jsme to my Češi hlupáci, burani, alkoholici, rasisti, xenofobové. Taky rady typu, že ženská nechce aby chlap řešil svoje věci a řešil její problémy jsou z jinýho vesmíru (IV díl).

• 10.11.2018  08:25

První film s Cagem, který za něco stojí.

• 25.12.2015  06:35
    Meru (2015)

Silný zážitek pro milovníky adrenalinu a extremních sportů. Stejně tak doporučuji - Where is trail ends, Into the mind, First ascent, Amazonia Vertical, Bigger Stronger Faster, Generation Iron.

• 15.3.2015  07:16
    Mise (1986)

Film je oproštěn od současných problémů a vrací se k lidské podstatě a přirozenosti. Asi nemá smysl vyzdvihovat dílo, snad jen doporučit všem kteří neviděli. Scénář, režie, obsazení - herecké výkony, v neposlední řadě hudba dělá z filmu mistrovské dílo.

• 2.12.2015  04:35

Nejdelší reklama na značku BMW v historii. Nebo nejlépe skrytá reklama ve filmu?

• 29.11.2015  08:37

Jednou a dost

• 29.10.2015  18:40
    Na život a na smrt (2013)

Dokument o interupci převlečený za film. Ubohá pro lampasáky a zelený barety natrávená sračka která civila jako mě (antiamerikanistu) urazí. Každý normální člověk musí celý jednotce od začátku přát bolestivou a dlouhou smrt.

• 5.7.2015  21:11

Lepší film je už jen Lovec jelenů. Válku ve Vitnamu nejlíp charakterizuje věta z filmu: A povídá: jestli se ta mašina podělá, tak mi tu nohu uříznou. A víte co mi, co mi řek ten vůl v nemocnici? Říká: celej ten svůj Vietnam si můžeš nacpat do prdele. Nic lepšího se s Vitnamem nedá udělat.

• 4.9.2016  19:29
    Nebezpečný náklad (2016)

Na úvod překvapí sniperka sotva s velkým techničákem a velice směšným vystupováním armádního am. vraha, který prodlal nespočet misí. Záporáci jakoby se učili střílet a jejich šéf jim dal zprdele automaty s rozdrbaným hledím. Slabí scénář, skční scény a myslet si že to vytrhne pár známých ksichtů, je pod úroveň dnešních diváků.

• 7.4.2020  19:40

Tento film se snaží vzbudit sympatie k černým, kvůli smrti černýho dýlera tvrdých drog, který se při dopravní kontrole chová jako mistr světa. Jestli černoch nerozumí jednoduchým pokynům policisty, spíš to bude deficitem intelektu. Celý film se vraždí černoši s černochama, ale největší svině je bílí fízl co se bránil. Nereálný, umělý, vykonstruovaný příběh. Rasistická, multikulturní ubohost. Ale chápu, že takovéto sračky mají podporu. Tak odporně rasistický film, ještě vylhaný, zaměřený proti bílím, jsem ještě neviděl. Jednoduchý argument jsou kriminální statistiky, pak pochopíte proč jsou policajti s černých tak nervózní. https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/table-21 Citace z filmu: takže jenom proto, že nějaký pitomý bílí děcka odejdou za školu tak ty odejdeš taky ........ To mě má být opravdu líto zastřelenýho černýho dýlera tvrdých drog, kterýmu se předávkovala matka? Hoolywoodské Chucpe. Ach Khalil se tak rád smál, zpíval a krásně tančil do rytmu bubnů. Sice se neuměl ani podepsat, ale chodil ověšený zlatem, protože prodával Crack a cocain.

<< předchozí 1 2