Crejdl

• 28.10.2019  20:23
    Sirotčinec (2007)

best of ever

• 10.11.2018  08:25

První film s Cagem, který za něco stojí.

• 11.4.2017  18:47

Takový mix Foresta Gumpa a mistra Beana, divák má chuť mu dát od začátku ránu z milosti. Jinak výborně zahrané od Seana Penna.

• 16.2.2017  17:14

Pravidvý pohled na masivně šířenou duševní nemoc jménem islám. Není to o rase, je to o přijatých závadných myšlenkách. Není to o víře, je to o uctívání nemocného člověka. S přítele či partnera se ve vteřině stane kat, který je schopný podřezávat. Kolik příkladů ještě chcete aby jste islám správně zařadili, jako kult osobnosti, sektu, mající všechny prvky ideologie. Horší než jakákoli totalita, horší než nacismus. Velké lži se uvěří snáze než malé.

• 13.7.2016  05:31

Vrcholný kapitalismus v nejčistší podobě.

• 16.5.2016  05:05
    Tibet, střecha světa (TV film) (2015)

za čí blaho to národy po světě a nyní především v Česku vyvěšují tibetské vlajky a uctívají dalajlámu, který z Tibetu prchl, protože díky Číně tam dalajlámům vyhovující feudálně-otrokářský systém padl? Doufám že se dokument dostal k Havlovi v pekle !

• 8.1.2016  22:01
    Suburra (2015)

Náhled do života průměrného italského politika, jeho problémů s jeho špinavými kšefty a jeho špinavou kurvou, které řeší spodina složená ze špinavých smažek, a ještě špinavějších cikánů, garantů (tj. lobistů či mafiánů) a synáčků podivných prominentů. Řešení jednoduchá ale účinná, nejčastěji pomocí nožů nebo kvérů, na ulici, nebo v obchoďáku. Ve filmu nevzniknou žádné simpatie ani k jediné osobě a jediným zadostiučiněním je postupná likvidace téměř všech postav.

• 30.12.2015  18:36

Doporučuji přečíst knihu: Cesta pokojného bojovníka

• 26.12.2015  09:44

Nejlepší hláška z filmu: On: Promiň kotě, jdu zachránit svět. Ona: Jestli zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku : )

• 25.12.2015  06:35
    Meru (2015)

Silný zážitek pro milovníky adrenalinu a extremních sportů. Stejně tak doporučuji - Where is trail ends, Into the mind, First ascent, Amazonia Vertical, Bigger Stronger Faster, Generation Iron.

• 2.12.2015  04:35

Nejdelší reklama na značku BMW v historii. Nebo nejlépe skrytá reklama ve filmu?

• 29.11.2015  08:37

Jednou a dost

• 7.11.2015  18:00

Konečně opět někdo natočil pěkný, předobědový, nedělní, rodiný western, který i našim nejmenším ukáže kus historie. Bez chlebíčků a dalších pochutin film nedoporučuji !

• 4.10.2015  09:03

Co odkomedie chcete, každá druhá americká stupidita obsahuje obdobný záchodový humor. Režisérovi šlo o trapnost, nechutnost, obscénost. Každému komu se líbí South Park, vřele doporučuju.

• 25.7.2015  22:49

Film který si zaslouží komentář a vidět v kině. Příběh, obsazení, efekty, hudba, zpracování 5* středně dlouhý film, záporáci odporní, hlavní hrdinky stály za hřích a bylo se na co dívat.

• 5.7.2015  21:11

Lepší film je už jen Lovec jelenů. Válku ve Vitnamu nejlíp charakterizuje věta z filmu: A povídá: jestli se ta mašina podělá, tak mi tu nohu uříznou. A víte co mi, co mi řek ten vůl v nemocnici? Říká: celej ten svůj Vietnam si můžeš nacpat do prdele. Nic lepšího se s Vitnamem nedá udělat.

• 21.3.2015  05:19

Nečekejte zábavný rodiný film na sobotní odpoledne ale psychologický film pro náročné který řeší převážně vztahy, mezi bratry, trenérem a bratry, trenérem a matkou.

• 15.3.2015  07:16
    Mise (1986)

Film je oproštěn od současných problémů a vrací se k lidské podstatě a přirozenosti. Asi nemá smysl vyzdvihovat dílo, snad jen doporučit všem kteří neviděli. Scénář, režie, obsazení - herecké výkony, v neposlední řadě hudba dělá z filmu mistrovské dílo.

• 14.7.2019  20:41
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

III série je úplně zbytečně natočená

• 6.8.2015  17:01
    Guilty (2015)

spousty amerických filmů jsem stopnul po prvních 5 minutách ale tenhle (asijský) si udržel kupodivou mou pozornost (asi kvůli šikovné asijské číči a erotickém nádechu celého filmu) dokonce jsem chvílema brečel smíchy, jako třeba scéně: zakládání chovu rybiček ; ) Velice zajímavá metoda chovu rybiček by určitě zaujala každého psychiatra.

• 7.2.2015  22:38
    Don Jon (2013)

Zajímavý kousek k zamyšlení o přístupu k sexu.

• 3.4.2020  20:58
    Neviditelný (2020)

Verbal opět nezklamal.

• 21.3.2017  03:12
    Nevědomí (2013)

Naprosto debilní příběh, vrcholící gigantickým vesmírným ejakulátem. zpracování i obsazení stojí za hovno, jako vždy s Cruisem v hl.r.

• 16.4.2016  10:49

Kam vstoupil, tam po něm zůstala potopa. Budiž je mu jeho celá malá a pryčna tvrdá, spoluvězni nadržení a život kurva dlouhý. I přes skvělou kameru, hudbu, zpracování i obsazení je největší slabinou tlachání všech postav jako by parodovali nebo kopírovali americký sračky. Text který vypouští z huby je naprosto nevěrohodný a zní jako by si postavy hrály na gangstery někde z Chicaga.

• 27.10.2015  18:24

1* za hudbu jinak kýbl nudy, absence vzrušení, sexuální představy 90% populace jsou určitě záživnější než co je ukázáno ve filmu. Komentář netřeba, lepší než verbalův nebo RedAKův bych nenapsal.

• 9.5.2020  20:22
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Jeden nejlepších seriálů, které jsem viděl. Špičkově natočené i zahrané. Škoda jenom toho tématu CIA a terorismus, kvůli kterému dávám odpad, jinak bych dal 5*. Propaganda dobročinných a ušlechtilých cílů ve veřejném zájmu, zločinecké CIA.

• 7.4.2020  19:40

Tento film se snaží vzbudit sympatie k černým, kvůli smrti černýho dýlera tvrdých drog, který se při dopravní kontrole chová jako mistr světa. Jestli černoch nerozumí jednoduchým pokynům policisty, spíš to bude deficitem intelektu. Celý film se vraždí černoši s černochama, ale největší svině je bílí fízl co se bránil. Nereálný, umělý, vykonstruovaný příběh. Rasistická, multikulturní ubohost. Ale chápu, že takovéto sračky mají podporu. Tak odporně rasistický film, ještě vylhaný, zaměřený proti bílím, jsem ještě neviděl. Jednoduchý argument jsou kriminální statistiky, pak pochopíte proč jsou policajti s černých tak nervózní. https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/table-21 Citace z filmu: takže jenom proto, že nějaký pitomý bílí děcka odejdou za školu tak ty odejdeš taky ........ To mě má být opravdu líto zastřelenýho černýho dýlera tvrdých drog, kterýmu se předávkovala matka? Hoolywoodské Chucpe. Ach Khalil se tak rád smál, zpíval a krásně tančil do rytmu bubnů. Sice se neuměl ani podepsat, ale chodil ověšený zlatem, protože prodával Crack a cocain.

• 26.3.2019  19:57
    Trojí hranice (2019)

Nudný film. Sklamání. Úplná píč.v.na

• 16.2.2019  08:33
    Železná srdce (2014)

Blbost, sklamání a to sem na to ku..a šel do kina. Lepší je ruský film T-34

• 6.2.2019  03:51
    MOST! (TV seriál) (2019)

Žádný překvapení že tenhle odpad pustila do světa ČT. Jestli Vás (co si platíte výpalné) ten brak neuráží, mě ano. I když má jít o satiru, nabyl jsem dojmu, jaký jsme to my Češi hlupáci, burani, alkoholici, rasisti, xenofobové. Taky rady typu, že ženská nechce aby chlap řešil svoje věci a řešil její problémy jsou z jinýho vesmíru (IV díl).

<< předchozí 1 2