Crejdl

okres Hodonín

1 bod

1 2 následující >>
    • 26.12.2015  09:44

Nejlepší hláška z filmu: On: Promiň kotě, jdu zachránit svět. Ona: Jestli zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku : )

• 25.12.2015  06:35
    Meru (2015)

Silný zážitek pro milovníky adrenalinu a extremních sportů. Stejně tak doporučuji - Where is trail ends, Into the mind, First ascent, Amazonia Vertical, Bigger Stronger Faster, Generation Iron.

• 2.12.2015  04:35

Nejdelší reklama na značku BMW v historii. Nebo nejlépe skrytá reklama ve filmu?

• 1.12.2015  18:44
    Drive (2011)

hledá se logika ! ! !

• 29.11.2015  08:37

Jednou a dost

• 7.11.2015  18:00

Konečně opět někdo natočil pěkný, předobědový, nedělní, rodiný western, který i našim nejmenším ukáže kus historie. Bez chlebíčků a dalších pochutin film nedoporučuji !

• 29.10.2015  18:40
    Na život a na smrt (2013)

Dokument o interupci převlečený za film. Ubohá pro lampasáky a zelený barety natrávená sračka která civila jako mě (antiamerikanistu) urazí. Každý normální člověk musí celý jednotce od začátku přát bolestivou a dlouhou smrt.

• 27.10.2015  18:24

1* za hudbu jinak kýbl nudy, absence vzrušení, sexuální představy 90% populace jsou určitě záživnější než co je ukázáno ve filmu. Komentář netřeba, lepší než verbalův nebo RedAKův bych nenapsal.

• 17.10.2015  07:01
    Islám a Západ (TV seriál) (2009)

PŘEDEVŠÍM ISLÁM SE JENOM SCHOVÁVÁ ZA NÁBOŽENSTVÍ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Historická fakta v dokumentu mi příjdou nezpochybnitelná, ovšem nekritické zaměření a kontext událostí velice pokulhává a dělá z dokumentu politickou propagandu. Islám naplňuje svou podstatou, svými znaky definici ideologie. Islám má složku náboženskou, politickou, ekonomicko-hospodářskou, trestně-právní, morální, pedagogickou, uměleckou, filozofickou, (prvky jež jsou a na nichž stojí základy ideologií) zasahujícího do nejzákladnějších osobních životů (jak má chodit kdo oblečený, co má jíst, kdy začít se sexem apod.). Vše je podřízeno náboženské složce, tak si vše omlouvají a ospravedlňují. Politická složka je nejzásadnější ale náboženská udržuje lidi u komplexní ideologie a strach. Kritické myšlení o islámu je zakázené. Definice ideologie si najděte viz Wikipedie, http://slovnik-cizich-slov.abz.cz, učební texty politologie apod. Mohamed byl vychytralý, hamižný prospěchář (který si pro peníze vzal starou dojnou krávu), pedofil (který se později oženil s 6. letou dívkou a v jejich 9. letech s ní měl styk), zloděj (který přepadával karavany), vrah (na jeho rukách je krev stovek civilistů žen a dětí židovských osad v Medině, poslední dny života trávil zabíjením křesťanů). Odborníci a konvertovaní muslimové před islámem varují, politici + sluníčkáři propagují, prosazují, lžou a každého s jiným leč správným názorem diskreditují, onálepkují (xenofobem, extremistou ....) i když právě o islámu hovoří pravdu ! ! ! "Náboženství" (myslím ideologii) které rozděluje lidi na věřící a nevěřící, muže a ženy není založeno na lásce a je neslučitelné s jakoukoli jinou kulturou či společností na těchto hodnotách založené. Nejmladší "náboženství" (myslím ideologii) které se nemohlo MÍRUMILOVNĚ v inteligentním, kriticky myslícím světě světě šířit. Dle životopisu Mohameda se jeho výtvor, Islám radikalizoval po odchodu do Mediny, protože v Mekce ho mírumilovně nepřijali a díky tomu že už tehdy byl Islám radikální tak byl Mohamed z Mekky vyhnán. Jaký relativní klid byl před narozením Mohameda, všiměte si vzestupu násilí a dobivačnosti jinak klidných arabů. Jak můžou být prováděné násilnosti a svinstva nekriticky předkládány v dokumentu o mírumilovném a přínosném Islámu. Věřit v pohádku kolem zrodu islámu přirovnávám víře pohádkám kolem Mormonů či Scientologů. Moderní kriticky smýšlející racionální společnost musí takové bludy prohlédnout, odsoudit a zastavit aby nenakazili myšlení společnosti.Hledejte další dokumenty a především přednášky od intelektuálů, profesorů. doporučuji: Bill Warner, PhD: Why We Are Afraid: 1400 Years of Fear ( i CZ titulky) Pravá tvář islámu, - přednášející Salman Hasan a dokument ČT - Já muslim (2005) Bojujte za šíření pravdy a za každou cenu odsuzujte polopravdy a manipulaci s lidmi ! ! ! !

• 4.10.2015  09:03

Co odkomedie chcete, každá druhá americká stupidita obsahuje obdobný záchodový humor. Režisérovi šlo o trapnost, nechutnost, obscénost. Každému komu se líbí South Park, vřele doporučuju.

• 6.8.2015  17:01
    Guilty (2015)

spousty amerických filmů jsem stopnul po prvních 5 minutách ale tenhle (asijský) si udržel kupodivou mou pozornost (asi kvůli šikovné asijské číči a erotickém nádechu celého filmu) dokonce jsem chvílema brečel smíchy, jako třeba scéně: zakládání chovu rybiček ; ) Velice zajímavá metoda chovu rybiček by určitě zaujala každého psychiatra.

• 25.7.2015  22:49

Film který si zaslouží komentář a vidět v kině. Příběh, obsazení, efekty, hudba, zpracování 5* středně dlouhý film, záporáci odporní, hlavní hrdinky stály za hřích a bylo se na co dívat.

• 5.7.2015  21:11

Lepší film je už jen Lovec jelenů. Válku ve Vitnamu nejlíp charakterizuje věta z filmu: A povídá: jestli se ta mašina podělá, tak mi tu nohu uříznou. A víte co mi, co mi řek ten vůl v nemocnici? Říká: celej ten svůj Vietnam si můžeš nacpat do prdele. Nic lepšího se s Vitnamem nedá udělat.

• 20.5.2015  16:24
    Ex Machina (2014)

Tento nezajímavý a nic nepřinášící film, by mohl v nudě reprezentovat svou vlast. Opět se nedají pochopit ty čtyř až pěti hvězdičkové výstřiky místní komunity.

• 27.4.2015  18:57

Hnusná vtíravá porpaganda amerického "utrpení".

• 13.4.2015  05:01
    Interview (2014)

Pokud se chcete podívat na komedii a nezasmát se, doporučuji fotbalový zápas Sparty a Slavie.

• 24.3.2015  19:26
    Plán útěku (2013)

poslední půlhodina byla vážně směšná.

• 21.3.2015  05:19

Nečekejte zábavný rodiný film na sobotní odpoledne ale psychologický film pro náročné který řeší převážně vztahy, mezi bratry, trenérem a bratry, trenérem a matkou.

• 15.3.2015  07:16
    Mise (1986)

Film je oproštěn od současných problémů a vrací se k lidské podstatě a přirozenosti. Asi nemá smysl vyzdvihovat dílo, snad jen doporučit všem kteří neviděli. Scénář, režie, obsazení - herecké výkony, v neposlední řadě hudba dělá z filmu mistrovské dílo.

• 14.3.2015  06:46
    Labužníci (2013)

Z důvodu svého vegetariánství si film nejspíš odpustím.

• 12.3.2015  04:37
    Americký sniper (2014)

Zastřelte mě jestli polituju jedinýho chcíplího americkýho armádního vraha. Odporná bushovsko-obamovská propaganda, navíc děsně stupidní !!!! Tuhle hovadinu bych srovnal s neméně úspěšným propadákem "Na život a na smrt" kde také dělají z diváka naprostého hlupáka. Díváme se příliš na americký hovadiny a přitom je tolik výbornej ruskejch filmů, třeba 9. Rota. I film Kandahár, byť ne válečnáý ale z Afghánu je mnohem lepší než ty západní vývary.

• 7.2.2015  22:38
    Don Jon (2013)

Zajímavý kousek k zamyšlení o přístupu k sexu.

• 31.1.2015  21:24
    Hořící keř (TV film) (2013)

Sebevražda je zbabělost. Zbabělost neumět žít, bojovat, být opozicí, kritkem, nést odpovědnost nebo břímě. Způsob provedení v tomto případě ukazuje zase na nějakou duševní nemoc. Když se mám vyjádřit k trilogii tak po prvním díle který mě málem unudil k smrti jsem další ani nezapínal. Tak vyhrocený příběh, který uměle vytváří nesnesitelnou atmosféru napětí, nechápu a velmi mě irituje. Asi je na mě moc art že mu nerozumím. http://www.literarky.cz/blogy/katerina-nechvilova/16729-pro-horici-ker-neni-dobry-film

• 25.1.2015  18:52
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Skutečnost je vždycky složitější. Nevytrhávejme věci z kontextu a neidealizujme si ty co za to nestojí. Mé názory se naprosto rozchází s jeho proamerickým interpretováním svobody a demokracie. Měl jsem možnost přečíst a shlédnout i jiné materiály, které mě přesvědčili o slepotě, zbabělosti, naivitě a naprosté zmanipulovanosti tohoto člověka, který měl zůstat u psaní. City postupem času k tomuto člověku naprosto ochladly a nevím jak mě má ovlivnit jednostranně natočený dokument. Výborný, pravdivý a deprimující komentář robfi *****

• 25.1.2015  18:35
    Wanted (2008)

Nerozumím kladným hodnocení tohoto filmu když se po prvních akčních scénách cítím uražený čím se snaží krmit. Akční scény jsou opravdu vrcholem americká produkce a jenom divák bez vkusu se může nechat krmit takovou šlichtou a ještě u toho chrochtat a mlaskat. Díváte se na pohádky a přitom je tolik dobrých asijských akčních filmů.

• 25.1.2015  18:32
    Vlhká místa (2013)

Asi nemám silný žaludek, ale u tohodle filmu vám rozhodně nedoporučuji jíst a vlastně jej nedoporučuji ani na lačno. Po prvních minutách jsem si říkal že už ten humus musí skončit, ale nevydržel jsem a tenhle nechutný brak vypnul. Vrchol hnusu hodnotím velice negativně a nedoporučuji ani zapínat.

• 25.1.2015  18:30
    Cizinec (2010)

Překvapený, znuděný, sklamaný a uražený čím se nás snaží americká kinematografie krmit. Ale mi jim to naštěstí nežereme. No zaplatit za to vlezné do kina tak jsem pěkně na....ej. Víc opět k braku dodávat netřeba.

• 25.1.2015  18:26
    Telefonní budka (2002)

Dlouho jsem se těšil až budu psát komentář k filmu o jeho NEkvalitách, vlastně byl hlavním důvodem se zde zaregistrovat. Nechci ovlivňovat mínění poukazováním na detaily či svádět na svůj úhel pohled, ale tenhle film postrádal to zásadní a sice logiku. Psychologický triler bez špetky napětí na 77 min (71 min čistého času). Příběh egoisty drženého na mušce šíleným psychopatickým střelcem v telefoní budce, který se mu snaží změnit život typickým způsobem pro jeho zemi. Povaha hlavního hrdiny, jeho nohsleda, všech okolo je ubohá, sprostá, arogantní, egoistická, typicky americká. Nevím jak můžou později ve filmu vzniknout nějaký simpatie k hlavnímu hrdinovi, které potřebuji, abych mu fandil. Směšné nelogické kecání nudí už samého začátku a když se dívám na tento film podruhé není v něm žádná psychologie, jen stupidita. Konečné představení manželky a milenky jmény nasazuje příběhu korunu. Hodnocení: Kamera: neurážející Scénář a režir: Směšný a nelogický Hudba: naprosto bez emocí Postavy: Psychiatr-střelec: Logika houpacího koně. Napravovat jednotlivé amíky tímto způsobem může dělat pouze pro zábavu protože logiku v tom prostě nevidím. Sám psychiatr ve filmu uznává že je Stu bezvýznamný. Citace od jeho psychiatra: „si k smíchu Stu, prober se" Výkon Farrella bych z počátku filmu popsal jako nevěrohodný později předramatizovaný až směšný. Myslím že horší herec než Farrell v tomto filmu by byl už jen Cruise.Konečné upocené přiznání a ufňukaný konec bez jediné slzy ukazují na hercovu kvalitu. Jeho nohsled, psík, mi připadal jako úplněj bezpáteřní dement který by mu za pětku vyhulil kládu. Manželka: Nehezká a nesympatická. Nevěrohodný výkon při kterém nelogicky vše přijímá sportovně s pochopením a tolerancí. Chtěl sem ji šukat. Její odpověď : Nevadí mi to : ) Mírumilovný a nenásilný americký policista, pravidelně docházející ke svému psychiatrovi stvárněný (jinak skvělým hercem) Forestem Whitakerem je k neuvěření až zasmátí. Rozkazy které přijímá od Stua a jeho ustupování je opravdu nalogické a vyjednavcí schopnosti jsou jako u Homera Simpsona. Policajt který se na potkání svěřuje se svými osobními problémy, myslím že to přehodnotím na komedii. Shrnutí filmu: Odpad, na který se už po třetí nepodívám a který NEdoporučuji!!!!!

1 2 následující >>