Trhni si! (2006) odpad!

Tak toto je ODPAD .... tu se dívejte na humus. Takhle má vypadat totální brak, a ne že vy budete dávat hodnocení ODPAD na ucházející film.

Šestý smysl (1999)

Jsi mrtvý .... :-D jediná věta, která mě ve filmu rozesmála a zničila mi 5ti hvězdičkové bodování. Dávám 80%

Batman navždy (1995)

Dobré to bylo ... co máte zase proti ?

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Já fakt nevím .... :-( teď jsem se dodíval, a celkově mě to zklamalo. Jack už není to co to byl, přijde mi ohraný. Děj by nebyl špatný spíš bych řekl, že se mi děj líbil, ale je to furt to samé dokola, jen pokaždé z jiného úhlu. Je to jako by někdo obaloval řízek. Jednou ho obalí ve strouhance, jindy ho obalí jen v mouce, pak ho obalí v Chipsech a na závěr ho nechá bez obalu. Co bude v dílech 5 a 6 .. to si nedovedu představit ... ale vím, že do kina na to nepůjdu... dávám 50%

The Dog Who Saved Christmas Vacation (2010) (TV film) odpad!

To byl ale humus. Casper je fakt marný. Já to prostě nepochopím, proč vůbec někdo utrácí peníze aby natočil "odpad". Pro boha to je fakt ten co točí takovýhle film, vážně slepý, hluchý a imbecilní? Takový Uwe je Exot, to víme všichni, ale proč se sakra jiní lidé snaží ho předhonit aby točili podobné hnusárny? Měl ten film vůbec nějaký výdělek? Achjooo .. zase ztracený čas.

Gamer (2009)

Říkejte si co chcete, ale tento film patří mezi TOP akčních filmů. Akční znamená, že nebudete uvažovat nad logikou, a komenty herců, ale necháte se vést filmem a budete jen sledovat .. NIC VÍC!!! Excelentní Butler - kterému věřím jeho roli. Crews který je zase pořádně naštvaný. Ludaris který KONEČNĚ nerepuje, ale HRAJE. A Zoë Bell která mě rozčílí hned jak se objeví na plátně .... no není to paráda??? Jo je to ... opět nedoceněný film. Ovce ... bééééééé !!!!! a můžete mi .... (_*_)

Neviditelný na útěku (1992)

Nemám rád Chevyho Chase. Fakt ho nesnáším, protože i když se snaží hrát komediální role furt u toho vypadá jak blbec. A nedej bože, když má hrát vážnější roli. To se mi střeva stlačí, oči vytlačí ven a praskám. 2 hvězdičky dávám za námět filmu, který kdyby tam nehrál ten trumbera, byl vážně skvělí. Škoda že na tuto roli vybrali právě tohoto herce (neumělce). Ach jooo.. 40%

Horizont události (1997)

Dobrá atmosfra, která se opírá o překvapení na konci. To že v tom umře skoro celá posádka napadne asi každého kdo se na film dívá, a ví že se jedná o horror. Neřekl bych že film má nejhustější atmosféru na začátku, ale kdesi v polovině filmu. Bohužel závěrečných 20 minut, je už klasická akčňárna kdy hl. hrdina bojuje se zlem. Trochu mě zklamal konec ... ale zase přirovnání k peklu (bylo dost dobré). S.Neill opět odvedl výbornou práci, v roli ďábla. Dávám 75%