19Lenka

19Lenka

okres Olomouc

<< předchozí 1 2
    • 15.8.2018  17:40

Já vlastně ani nevím, proč byl tak špatný. Možná mi byl i nejpříjemnější postavou filmu. │PS: Jednohubka na večer.

• 5.8.2018  23:50

Opět se budu nějakou dobu pořád koukat do všech rohů stropu.. a ne kvůli pavoukům. │PS: Po delší době kino a zase ti rádoby vtipní dementi, proč??

• 31.7.2018  21:38

To je něco tak stupidního. Stále ječící hrdinka mi jde na nervy už při prvním vřískotu a Tyra, která se prostě NE a NEpodívá na monitory.. no to nekomentuju už vůbec. Padající hlava a ok výraz všech přítomných, taky k nezaplacení. Ale nakonec jo, na zasmání dobrý. Btw i takovej Bolt je na Myerse krátkej. A to je dělí cca 42 km/h. │PS: Bože, ale i tak mám pro Michaela slabost.

• 30.7.2018  22:05
    Jak nás vidí svět (TV pořad) (2017)

Jako jo, je to blbost.. ale i tak jsem se náramně bavila. Jak si jako můžou dovolit nevědět vše o ČR? My taky víme vše o každé zapadlé zemičce na světě. Třeba o Austrálii. │PS: Czechia je hlavní město České republiky. ♥

• 26.7.2018  01:04
    My Mad Fat Diary (TV seriál) (2013)

Víceméně celou dobu jsem nechápala, proč postavy jednají tak, jak jednají.. ale čert to vem. Devadesátky, kazety, Británie, domlouvání se bez knihy tváří, hudba.. ach. │PS: Ten soundtrack.. Blur, Joy Division, Green Day, Fatboy Slim, Oasis.. ano, prosím.

• 24.7.2018  16:47

Opět se ukázala má zabedněnost (ale jen napůl!), takže konec pro mě měl opravdu grády. A jako třešnička na dortu byla skutečnost, že na Arawaku narazíte téměř na každou sortu lidského kreténství, proč ne. │PS: Proč jsem nikdy nebyla na táboře?

• 17.7.2018  19:14

Gradace až k jasné pětce. │PS: Bezmoc. Chtěla bych.

• 17.7.2018  11:43

Trošku trapný a nevtipný. Trošku. │PS: Ale že jsou ty Vánoce...

• 6.7.2018  23:21
    Leatherface (2017)

Mentolky já ráda. │PS: American History X vs Texas.

• 3.7.2018  05:11
    Ghostland (2018)

Wohoo, pro mě to byla jízda jakože. A dost dobrá jízda. │PS: Buď to milujete, nebo absolutně nechápete.

• 29.6.2018  20:22

Celkem příjemný snímek, ale po 20 minutách už o něm nebudete ani vědět. │PS: Chvilkové zamilování do Dakoty, Elizabeth a samozřejmě Holbrooka.

• 1.6.2018  15:54

Proč jsem se u toho smála víc, než u jakékoliv komedie za posledních 10 let? :D │PS: Jo jůtůber, ten tvrdej chleba má.

• 30.5.2018  22:30

Ti lidi v hororech se vůbec nedívají na horory. │PS: Zase někdo nepochopil, že 9 životů mají KOČKY!

• 27.5.2018  23:46

My chytřejší jsme pochopili hned, že.. │PS: Hvězdička navíc za titulky. Ty byly moc pěkné.

• 22.5.2018  22:37

S troškou psychotropních látek v krvi tak akorát. │PS: Nevím, proč nás v kině bylo tak moc. Cca dva.

• 16.5.2018  12:32

Židličkovaná ve školce najednou dostává úplně jiný nádech. │PS: Konečně zase film, kde každýmu tu smrt přejete.

• 8.5.2018  19:52

Pšššššt! │PS: Pššššt!

• 5.5.2018  00:18
    Grotesque (2009)

Milá lovestory. Bolí mě za ně všechno.. i to, co nemám. │PS: Krásné a slušivé náhrdelníky.

• 4.5.2018  00:59
    Headgame (2018)

A mně se to celkem líbilo, klasické soutěžení, žádné extra vzrůšo. Začátek jsem si spletla s AZ kvízem, ale to beru samozřejmě jako plus. Není nad to mít přátelé, kteří na vás vsází. │PS: 'Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss... the abyss also gazes into you.'

• 3.5.2018  22:54
    Terrifier (2017)

Chvíli špatný, chvíli lepší, chvíli horší, chvíli dobrý.. Ale! Klaun je naprosto a bez výtky boží. Takovýho si představuju.. klauna. │PS: Kašpar není kočka!

• 1.5.2018  23:59

Typický příběh ze života. Napětí a akce z tohoto snímku sálá na míle daleko, proto se na hodinu a třičtvrtě rozlučte s dechem. Ten se vám vrátí až při titulkách. ... Po tomhle se jako můžou utlouct všechny ženy světa? AHA. "Ty nechceš děti?" "Chci, ale ne teď. Nejsem připravený se o tebe s někým dělit." Stejně to chudák nevychytal. Jako.. jasně.. bere tohle někdo vážně? │PS: Každý si REDRUM přestavuje jinak.

• 22.4.2018  20:45

Občas mi to připomínalo další Scooby-Doo díl. Ale filmy s úkoly a postupným umíráním já ráda. Čekám, kdy začnu mít halucinace. │PS: Truth!

• 15.4.2018  18:58
    Kanibalové (1980)

Trošku nuda, ale posledních 15 minut je i na těch hvězd pět. │PS: Do toho, lidojedi!

• 14.4.2018  00:00

Michael v dobré kondici. No.. │PS: Scénka na záchodcích je u mě na přední pozici nejroztomilejších věcí, které jsem kdy viděla.

• 7.4.2018  23:37
    Dobyvatelé rudé planety (TV film) (2005)

Nejlepší zhlédnuté skifi za poslední dobu. Proč film vidět: 1) Uvidíte naprostou pohodu a úsměvy všech členů posádky, aťsedějecoseděje, po celý film. 2) Uvidíte neustále nacpávajícího se Igora. 3) Uvidíte svou oblíbenou postavu jménem Ambrož, který to chudáček celý film schytává. 4) Uslyšíte nesmrtelnou větu "Viděla si to?" 5) Uvidíte svářejícího Minecraft panáčka. 6) Poznáte, že i hadice od sprchy má na Marsu své využití. 7) Uslyšíte další nesmrtelnou větu "To je tvá rodina?" 8) Uvidíte rajčatový protlak v helmě. 9) Uvidíte nespočet hustých bojových scén s HUSTOU tvrdou muzikou v pozadí. 10) Uvidíte nádherné modroočky. 11) „Moji vojáci tě nepřestanou hledat, dokud tě nenajdou“ Aha, tak jo. 12) Budete přemýšlet o tom, jestli se opravdu za každou spolupráci takto odměňuje. 13) Neuvidíte, jako u většiny filmů, nepovedené záběry na konci snímku. Ty jsou už během něj. │PS: "Byla to pro tebe velká oběť, vzít si starého muže?" Hvězdička za odvahu. A smích. A Igora.

• 2.4.2018  22:14
    The DUFF (2015)

Eh, málem mi ukápla slzička. Málem. │PS: That's me. Ale jenom trošku.

• 23.3.2018  22:37
    Control (2007)

I have no control anymore. │PS: I'm a little scared..

• 22.3.2018  22:33
    Rosemary's Baby (TV film) (2014)

Stará dobrá Ro to nebyla, ale.. ALE. │PS: Kevin Mod.

• 20.3.2018  20:28
    Sněhulák (2017)

Sněhuláka pro každého. │PS: Sněží.

• 19.3.2018  17:58

Chce to změnu. Proč ne, že. │PS: Vesmír?

<< předchozí 1 2