Boží ruka (2021)

Prázdné, laciné (stánek Neapole po zápase opouští pár diváků), z potenciálně zajímavých postav (Patrizia, pašerák a ostatně i Fabietto) nevytěžené nic nebo jen lehce nakousnuté. Žádná záběrová pastva pro oči. A těch pár zmínek o Maradonovi to fakt nevytrhne, slouží jen jako kulisa.

Poslední souboj (2021)

Překvapivě rychlý, což jde na úkor vyprávění. Nečekejte nic epickýho jako Gladiátor, ale skvěle odvyprávěné komorní drama s drtivým posledním soubojem.

Zátopek (2021)

Běžte na to.

Chyba v Matrixu (2020)

Kdyby se film radši soustředil na případ Joshua Cooka, udělal by mnohem líp, protože v jeho okamžicích je zdaleka nejlepší. Takhle zůstává jen nekonečné blábolení o tom, jak je celý život simulace, u něhož autor neví, kdy přestat a furt jede dál.

Sweat (2020)

Kouká se na to pěkně, ale jaksi to nemá co říct. Alespoň nic, co by člověk nečekal.

Chyby (2021)

Je tu spousta věcí, co mám rád (Blackdog v Berouně, herní konzole, pivo, tsunáč v titulcích a... porno! A konec mi sedl, krásně ukazuje na českou malost, takže za mě víc než spokojenost.

Delhi Crime (2019) (seriál)

Problém vidím v tom, že seriál je poměrně přesná rekonstrukce případu a zároveň se snaží o to, aby měl každý díl "hollywoodský cliffhanger", který má jakože navnadit na další epizodu, přičemž se vždy ukáže, že vyprchá úplně do ztracena právě proto, že se sveřepě drží realit.

The Captive (2014)

Ukázkově nefunkční. Iritující skákání v čase (na začátku často i uprostřed vět) a nepřesvědčivej Reynolds. Chladné, bez emocí.

Host (2020)

Velice fungující strašení shazovaný debilitama typu Jdu ven, tak si musím nasadit roušku nebo se dotknout loktem v nejvypjatějších okamžicích, kdy jde postavám o život.

Sousedé (2017) (seriál) odpad!

Jinej vesmír