Deadpool (2016)

Ešte len začali prvotne titulky a celé kino sa smialo spolu so mnou. Pekne satiristický to urobili. Ryan Reynoldsa som popravde ako herca predtým neregistroval. Už začnem! Film celý čas nabitý hláškami. Pokiaľ nie ste konzervatív, ktorý si nechce pripustiť, že nadávky môžu byť smiešne, nepozerajte to! Čo ma sklamalo trošku, záverečna bitka, trošku som čakal väčšiu akciu. Ajax, pardon Francis, vlastne som ani nemal pocit že v tom filme bol zlý. Čistiaci prostriedok. Ako si môžte potom myslieť, že je zlý, keď sa na ňom smejete? Konečne som sa v kine s chuti zasmial a ďakujem za super Valentína! Marvel ide bomby.

Grimsby (2016)

Rozmýšľaľ som či ísť alebo neísť do kina na Grimsby. Nakoniec som sa rozhodol dobré a do kina som išiel. Milo ma prekvapil hneď POV začiatok. Hmm, žeby seríozny film? Neee, čoste. Cohen a seriózne? Tá POV akcia vyzerala seriózne, dokým neprišiel na scénu Cohen. Klasický "Cohenovský" humor. Ak ste konzervatívný človek plný morálnych zásad, veľmi sa nezasmejete. Pre mňa to bol príjemný zážitok, odchádzal som z kina kľudný, kultúrne obohatený. (kultúrnie až tak veľmi nie, pokiaľ slonie semeno sa neberie ako kultúra) Spojil serióznosť s idiotom ako sám povedal Cohen. A ešte citujem:"Určite najlepší Cohen od Borata".

Pokoj (2003)

Majstrovské dielo.

Sherlock Holmes (2009)

Robert, Robert... Prečo mi to robíš? Opäť si mi ukázal, prečo patríš medzi mojich top hercov. K tomu detektívka plná nefalšováneho a nenanuteného humoru. Čo viac si môžem priať? Jedina chyba je, že Sherlock, sa neda vpísať do dvoch filmov. Každopadne 5 hviezd