DonBraso

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 20.7.2018  02:56
    Escobar (2017)

Co jiného zde člověk může napsat k tomuto filmu,než viděl jsem Narcos a co je víc?Kdo viděl Pabla od Netflixe tak ze začátku začne srovnávat,ale po chvilce nemá cenu hodnotit seriál a film na stejným principu.Musím říct,že na Javiera jsem si malinko zvykal,ale čím déle byl v záběru,tím trumfoval i skvělého Mouru z Narcos.Jedna velká nevýhoda je,že film je asi distribuován pro ty,co nechtějí slyšet originální znění,tak na Vás všichni mluví anglicky a to doopravdy bolí a kazí prožitek z filmu.Sice občas uslyšíte něco španělsky a slovíčko puta je samozřejmě na denním pořádku,ale je to špatně.Do dvou hodin situovat život Pabla moc nejde a přeci se to i podařilo.Samozřejmě plno věcí jen prolítnete a nebo vynecháte a ukážete jen takový strom života ve kterém Pablo žil.Někomu paradoxně nemusí jít po vůli novinářka v podání P. Cruz,která se někdy ukazuje fakt jen z profitu věci,ale na druhou stranu je to podle knižní předlohy právě novinářky,tak by to dalo i rozum,jen to někdy diváka i přes pěknou pastvu pro oči kazí Javierův pupek.Víceméně velké informace nečekejte jen malinko jinak zpracované pasáže a jinak malinko vypadající s pár kill střelních nábojů.Kupodivu ta smrt,co týpek měl na sobě přivázanýho psa na zádech a ostatní do něj stříleli a on ho kousal,byla slušná nechuťárna.Občas film dokáže překvapit i v tomhle.80%

• 18.7.2018  09:58
    Kazišuci (2018)

Dalo by se říci,že náměť byl vcelku dobrý,dospělé trio bravurní,ale teengerské role byly jedna nesympatická katastrofa.Stále jsem si říkal,proboha proč a i místo námětu zkusit udělat rovnou z dalších road movie komedii,kterých je sice mraky,ale trojka se skvělým John Cenou by byla určitě větší pecka.Takhle tu máte vlatsně pár skvělých momentů,které už jsou zde vypsané a nic navíc.Naopak mně přišel konec malinko už na dřeň a byl jsem rád,že akorát přicházel konec filmu.Soundtrack o něm ani nevíte a je to škoda.Z filmu vychází malinko lepší průměr,který jak jsem psal zabijí ty náctiletý.

• 12.7.2018  21:28
    Death Ship (1980)

Bohužel mírné zklamání.Na slušný průměr určitě,ale u filmu je nevýhodou paradoxně to,že moc brzo se člověk dostane na obávánou nacistickou loď.Prostě po chvilce jste na lodi a začíná bohužel atmosféra.Ta se prostě zají během pár minut,kdy vlastně vidíte jen prostřihy na čerpadla lodi,tu vzápětí na motor lodi,vzápětí na samotnou loď a takhle to má bratru přes hodinu čistého času,kdy to diváka pošle leda k ledu.Přesto herecké známé duo není špatný a George Kennedy se vcelku na toho kapitána náramně hodí,přesto to někdy vypadá až moc komicky.Na nějaký velký gore či nedej bože lekaček můžete zapomenout.Ono to v jádru moc horor není,kromě snad krve ve sprše a jedný ruky.Škoda,potenciál by to mělo,náměť je vcelku skvělej,ale to hlavní,aby divák měl pocit samoty a nečekaného,tu prostě není ani za palubní šroub.50%

• 12.7.2018  21:21

Já si nemůžu pomoct,ale tenhle gorilák bavil.Když vezmu Konga:Ostrov lebek,tak tady byla příjemná změna a nebyla to taková ptákovina,která si chce na něco extra hrát.Prostě u filmu vypnu mozek a bavím se digitálním trikem a The Rockem,který sice moc nehláškuje,přesto baví.V kině bych asi koukal jinak,protože na digitálním principu to bylo sakra vymakaný a ve městě to tedy byla parádní spoušť,kdy akce tedy jela na plné obrátky.Možná je to trochu pohádka,ale čert to vem,happy end jednou za čas člověk bere.

• 28.6.2018  22:32
    Noční hra (2018)

Podařený mix komedie s prvky thrillerových pasáží,kde hlavní prim hraje dobře a vkusně vybrané postavičky,kdy každá má svůj humor či spíše dvojice,který se skvělě doplňují.Doopravdy někdo napsal konečně dobrej scénář,který na konci přehazoval misky vah na onu stranu komediálních příhod.Bratr Brooks začal hru,které se zůčastní všichni a jako divák zažijete vskutku dobrou show,která nevypadá tak jak se tváří a budete jako hráči mile překvapeni,jak Vám uběhl čas s tímto příjemným překvapením.

• 26.6.2018  21:29

Že bych se za břicho popadal to určitě ne,ale vcelku to jako normální komediální vložka,která hází sprostá slova a varlata za každou pomalu větou není tak špatným kořením jak se zdá.James Franco po dlouhý době sednul,ale nejvíc jsem si to vychutnal kvůli Bryan Cranstonovi,který tátu Neda zahrál skvěle.Malinko zbytečně natahovaná story,která vlastně to hlavní odehraje v jedné vile a sem tam nahodí odbočku.Rodiče vs Laird bohužel po určité době vyšumí a dostanete nakonec jen sladký amerikánský konec s přistáním vrtulníku.Jestli někomu přijde ty hrátky mezi Lairdem a jeho pobočníkem jako Růžový panter tak jsou správně,jen tomu prostě chybí velký kus cesty,ale menší osvěžení je tu vítaným bonusem po celém filmu,kdy pobočník bourá stereotyp vilky a určitých gagů.

• 26.6.2018  21:18

Jednička pecka,dvojka ve vodách podprůměru.Někdy si říkám jestli je doopravdy nutné natočit pokračování,když se předem ví,že tohle nedokážou ani v Číně zaplatit.Pravda je,že film stál vcelku drobný,ale jestli Sly bude stačit na obalu a v pár minutách ve filmu na celkovou stopáž,která připomíná zbytečný scifi vězení,kde se děje občas něco a vlastně to diváka stejně nebaví.Snímek určitě se snaží neustále ukazovat nějakou akci a zbytečně moc nemluvit,protože v tom je film fakt hrůza.Akční směs béčkového charakteru by ještě nebyla z těch nejhorších,ale člověka to prostě nebaví.Už ten nápad je fakt naprosto blbej,ikdyž chápu,že někdo chtěl udělat změnu.Jestli třetí film bude jen distribuován na VHS tak to bude s potěšením jeho největší profit:)35%

• 16.6.2018  00:44

Bože můj.Scenáristický duo stejné jako u filmu Poldové s Wiloušem byl totališe šajze hnus a zde se ještě překonají.What?To byla fakt trapárna,jak záznam z poslanecké sněmovny.Fór na tom je,že Jason Momoa byl nejlepší,protože v tomhle ranku jsem ho ještě neviděl.Ostatní můžou dělat co chtějí,ale je to jak kdyby někdo poprvé začal točit film a neuměl napsat ani ten dialog co by vůbec měl smysl.Jestli jsem se za tu krvavou stopáž jednou dvakrát pousmál,tak to bylo hodně.Je až z podivem,že jsem se dostal sice na vícekrát do cíle,ale vesměs jsem to mohl klidně zabalit.Je to vážně hrůza,protože Willis to prostě nedává a přehrává všude kde to jen jde.Někdy už fakt vypadá jak starej dědek do důchodu a pak přijde Bruce"prkno"Hawk,kde jen čumíte,proč na tohle musím koukat.Komplet scény do sebe zapadají jak ze seriálu ulice a ještě se to snaží bejt hrozně cool.Thomas Middleditch má hrát toho vzadu,velkýho vola,který tam bude cintat.Je prima ho sledovat,protože si říkáte,že tohle by divák mohl zahrát taky.Náměť se psem,který je prošpikován i odbočkou s drogama je už pomalu na rakev.Jedna hvězda za Momoa,dva nejspíš fórky,který už si ani nepamatuju:)

• 6.6.2018  02:17

Jednička byla pro mě skvělá a osobně jsem čekal,že jakmile měla vyjít dvojka,že to bude únava do rozkroku.Vida,stalo se.Kopanec to byl tedy parádní.Jestli jednička měla atmosféru,tak tady to nemělo vlastně kulantně řečeno holou prdel.Vlastně koukáte na slasher,kdy se tu odpadává podle stejného mustru.V tom by vlastně nebyl problém,ale z profitu věci tohle mělo být malinko jinde.Jestli režisér řekne až kameramen zabere v dálce houpačku,tak je něco špatně.Nemá to absolutně atmosféru a jen se tam pobíhá jak magor.Baille Madison je tak nesympatický prkno,že jsem bohužel věděl,že jí budu muset snést od první minuty hodně dlouho.Krve by se člověk nedořezal,bohužel u strejdy krkovičky bylo nejspíš zavřeno.Takže jestli jeden záběr jak si někdo vytahuje sklo z břicha je to hlavní,tak si dejte čaj a vařicí.Záměrně házet 80kový hity do vražd je sice pěkný,ale nesmí to být pořád.Doopravdy se dalo udělat z filmu kvalitnější podívaná.Je to sice dokoukatelná story(dlouho jsem neviděl slasher),ale jinak utopie.Takže když vemu chvilku filmu,kde nehraje Bailee v obraze a hraje Henderson,je to vlastně cajk.Přesto je to hroznej omastek,který spadá do podprůměru.35%

• 4.6.2018  23:46

Že by konečně někdo vrátil akční přestřelky do dob devadesátek a milénia?Kupodivu ano.Je vcelku absolutně jedno,že to už někdo jednou či stokrát podobný film viděl,tohle prostě má tah na branku.Vykreslení postav je tu vcelku nulové,ale co bys chtěl?Pravda,že na slušnou porci minutáže by tu jeden čekal nějaký velký dramatický emoce.Ty tady prostě nedostaneš aniž by ses posral ve stoje.Butler si prostě hraje na velkýho kápa a macha a tečka.Je tu menší rozepře v rodině,která je jen výplní,protože už to takhle jednou bylo.Fór je v tom,že čekáte na happyendík a v závěru dostanete slušně co proto.Zvláštní je,že tu každej vypisuje dva filmy,ale já si občas někdy připadal jak u Dannyho parťáků.Slušný přestřelky,perfektní dlouhá scéna o přepadení a krádeži prachů,Pablo Schreiber super záporák,který vcelku nic moc neřekne a jede se.Nebýt doopravdy zbytečně přetažený stopáže,která musí vyplňovat zbytečné scény do ztracena,tak je to echt gold akční věcička,která zahřála určitě akční pasažéry v sedle.

• 3.6.2018  22:35
    Tomb Raider (2018)

Chtěl bych se především vyhnout slovíčku kdyby.Kdyby místo Alicia to zahrála jiná holka,jestli by to bylo lepší.Já můžu říct,že Alicia měla něco v sobě,která přesně představovala herní Laru.Co jsem doopravdy nechápal,že měla stejný hlas,jak když ve hře Lara různě sténá,pláče či se stokrát o něco praští či někam spadne.Ten zvuk jsem si myslel,že je snad i digitálně upraven jak je přesný.Já si myslím,že dobrá naprůměrná dobrodužná story,která měla ty prvky z herní série.Výhoda je,že když znáte hru,tak víte,že Lara má tak sto životů a i to zde patřičně dostanete.Bohužel od filmu jako takového nic moc extra nečekejte.Digitální akce je spíše vcelku nezajímavou sondou do přestřelky či na lodi s digitální vlnou.Začátek je nejhorší kámen úrazu,protože režisér neví jak hned Laru Croft poslat na cestu,kam jí poslal sám její otec za zahadným vzkazkem na mýtický ostrov.Dominic West je skvělej herec,ale tady to byla malinko utopie,kdy mu absolutně role nesedla a vedle W.Gogginse to byla ještě víc znát a přitom nešlo o nějaký bůhví jaký charaktery v tomhle filmu.Přesto tu máte akční pasáž na kole,kterou uvidíte jednou za rok,vcelku věrnou kopii herní série,protože zde jsou různé jednoduché hádanky,zbraně a slušné prostředí.Režisér mně osobně udělal už radost,když natočil parádní slasher a je vidět,že zvládne i větší filmové kousky z hollywoodu.70%

• 29.5.2018  20:12
    Den 12. mann (2017)

Jeden z mála survival filmů,který se vyhýbají naprostým hovadinám.To klobouk dolů a je vidět,že to jde,jen se musí chtít.Samozřejmě závěrečná digitální smečka snad sobů už bylo hodně na solar.Samozřejmě digitální věci poznáte,ale o tomhle ten film není.Je o hrdiniství a činech.Sice 11 osob zpoznáte v jednom flashbacku/snu,což je vcelku málo a film se k tomu vrací nesmyslně pozdě,ale to je tak vcelku těch pár mušek,který tenhle film má.Ačkoliv J.R.Myerse fakt nemusím jako herce,tak zde mu uniforma fakt sedla a jako Kurt Stage byl vynikající stejně jako hlavní hrdina Baalsrud.Máte tu již tradičně pěkné scenérie,hudbu,skvělé obsazení,nesmrtelnýho odvážlivce,který by snad měl jmenovat sněhový muž jakým Ballsrud za druhé světové musel být.Jasně,jen je to film,který někde jde až zbytečně do extrému ve scénách,ale když tomu divák bude stále věřit,tak ho film paradoxně slušně zahřeje.

• 28.5.2018  20:45
    O Mecanismo (TV seriál) (2018)

Parádní politický seriál z Brazílie.Vše se jak jinak točí okolo zkorumpovaných politicích,kdy každý tahá za nitky,aby měl pořádný balík a byl stále u moci.Jejich osudy přímo seriál u většiny nesleduje,ale hlavní dva tu máte vcelku v pár dílech barvitě vykresleny a jsou vcelku zapomatovatelný.Vše se točí okolo Vereny a policajních pátraček a vyřizování důležitých informací,se kterýma pomáhá i jedna z dalších hlavních postav Ruffo.Seriál jede od prvního dílu naprostě stejně až do samého finále.Řeklo by se,že díly jsou jako vejce vejci a je tomu tak.Hledat zde akční položku nemá cenu a můžete rovnou vynechat seriál,protože Narcos to fakt není.Tenhle seriál si jede svoje.Viděl jsem už pár filmů z Jižní Ameriky a většinou není nouze o přestřelky a o zkorumpovaných poldech konče.To zde není,což občas vypadá malinko nereálně,ale seriál jak jsem psal,chce jet svoje noty,ale určitě by něco většího seriálu prospělo.Pro někoho už možná i hrozí monotónnost dílů.Já jsem na vše přistoupil a bavil se.90%

• 22.5.2018  23:21

Já už tyhle rádoby přehypovaný svěží hororový pecky přestávám mít snad už v oblibě.Vždycky to má nápad a to je bohužel tak všechno.Zde je pravda,že do oka bijící hovadiny člověk tak nespatří,ale přesto se musí divit.Já se ptám, proč u těhle filmů tomu tak je.Každý chválí něco,co je pomalu v každých slasheru.Když máš jít jinam,tak jdeš stejně blbě.Zde je to jen o zvuku,který slušně graduje ve scénách a má šmrnc.Film se snaží hrát na kočku a myš a co je absolutně nejhorší,že o postavách víte absolutní ho.no.Scénář můžete zabalit někam do ručníku a pokračovat.Já si stále myslel po tom hrozným konci,že jsem se koukal na pilot seriálu.Popravdě by to byl bestovní pilot,protože navnadil dobře,ale je to bohužel jen film.Někdo psal,že podobný Ulice Cloverfield 10 a vlastně má velkou pravdu.Na co je člověku pěkný digitální mutant,když stejně víte,že jich může být miliony a stejně někdo musí zemřít a takhle to může být dokolečka.Z filmu absolutně nevíte nic a jen jste po půl hoďce puštěny do akce.Nesnáším filmy bez konce,protože to jde na vrub,že si divák má myslet,co chce,protože scénáristi neumí napsat ani ten šťastnej konec.Těch monster může být pět,dvacet či milion.Tím nedává logiku to,že tatík sestrojil vynález zkázy a matka s dcerou budou ve sklepě vystřelovat hlavy z mozky.Tohle fakt není žádný terno.Atmosféru to určitou má,nápad se cení,herecky není moc koho chválit,protože není co extra zahrát a jen spíše hledáte to jádro pudla,který jsem osobně tedy nějak nenašel.50%

• 22.5.2018  20:20
    Metanol (TV film) (2018)

Tento náměť se popravdě musel natočit pomalu sám.Je to jedna z těch velkých afér po kterých sáhla ČT a natočila dvoudílný film.Řekl bych,že první díl byl malinko lepší.Co musím pochválit,že tu konečně nehraje mraky provařených tváří,který vidíte v každým krimi seriálu,kromě asi Vaculíka.Natočeno je to musím říci dost s přehledem a má to vcelku i slušný drajf,že se vůbec nedokážete nudit.Druhá část je už čistě kriminální zápletkou,která je dobrá,ale už jen řeší konec,možná někdy až moc rychle,přesto kvalitu má.Panáka po filmu si nejspíš nedáte,ale od režisérky je to velké řežisérské překvapení.

• 15.5.2018  23:04
    Nepřátelé (2017)

Neskutečně nudná story,která je umělá jak kozy Dolly Buster.Jsem se ukrájel málem k smrti na kousíčky,jak to mělo tempo a švih s tak příšernýma dialogama,který atakují fakt na hovadinu,který diváka snad ani nemůžou zaujmout.Nejhorší je,že se to snaží hrát na něco a z fleku víte,že tady se budete ploužit krajinou,vyzkoušíte dvě přestřelky a čekáte jen až Christian Bale bude s Rosamundou šustit stan a že najednou Rosamunda,která nesnáší indiány,pač její rodina dostala co proto,je nakonec bude milovat,protože zjistí,že jsou i ti hodní.No tohle je někam do telenovely a né na filmové plátno.Je to absurdní nudná pasáž,která vesměs jen lopatou nahodí fakt dvě přestřelky,jenom proto,aby jste přes dvě hodiny byly v příběhu na mrtvém bodě,ale aby na plátně se něco dělo,tak si hupsnete na koně,uděláte taborák,mudrujete o životě a jdete zase o pár bloků dál a je Vám to úplně jedno,protože nakonec naskočíte do vlaku.Tenhle scénář je katastrafofa a divím se,že tolik lidí mu vlítne na špek.Paul Anderson je tu absolutně jen tak na počet,přitom on s jeho neurvalostí by zde dokázal herecké divy.Ben Foster si zde hodí pár dialogů,aby dostal co proto mimo záběry kamer.Já se pořád ptám proč je to tak z prominutím zkurveně hroznej film?Krajina je stejná jako v mraky jiných westernech a jsou úplně jinde.Kecy o nevraživosti bílích proti indiánů?To je jako ono?Tohle jsem dostal?Měl jsem se hrabat v minulostí kapitánova života?No popravdě jsem dostal jako divák slušně na prdel.PS:Posledních 30 minut jsem proklikal na to nejdůležitější a to jsem mohl začít už od první půl hodiny.30%

• 10.5.2018  03:33

Dvakrát zasmál a konec.Začátek byl super a pak to spadlo do hrozného stereotypu,kdy místo pořádných keců, přešlo někomu přes hlavu,že začnem natáčet film.To bohužel už těžké linčování sebe sama nestačilo a satira dostala leda na prdel "vy čůráci".Na díl super,ale celovečerák s větší hloubkou hraničil už na mrtvém bodě,že i Havel se obracel v hrobě,že.50%

• 10.5.2018  01:22
    Kodachrome (2017)

Bohužel vcelku nic objevného co by vybočovalo z průměru.Příběh je už od začátku silně nalajnovaný,takže na nějaký zvraty můžete rovnou zapomenout a i pětileté dítě už ví jak dopadne.Moc nechápu jaká měla být pocta či komu,ale divák se musí spokojit na herecký kumšt zůčastněných.Ed Harris je jasnej,ale i překvapí role od Sudeikise,že zas nehraje nějaký vola a taky je vcelku fajn i v dramatické poloze,ale horko těžko uvěřitelné.Olsenovi holka je prostě kus a to pak člověk nemá být ovlivněn:)Prostě nemastný neslaný road movie,který ani moc nevybočuje a jen se čeká,kdy se ti dva dostanou do postele či si dají pusu a kdy to Ed zabalí.Je to fakt málo?Je.

• 3.5.2018  22:59

Největší hláška je "Holandský kormidlo".Kdo nezná,až se koukne na film :)Jinak je to vesměs plno víceméně vtipných jmen na název k pornu,něco to stejné co máte na freevideu.Už horší romantika,pár hlucých míst,ale vesměs díky Seth Rogenu,který hraje stále stejně tak mě to furt baví.Nic převratného nečekejte,pár vtipných scének,hláškující Craig Robinson jako nejlepší postava ve filmu,nějaký to prso od Katie Morgan,průměrná romantická linka vykouzlí lehký nadprůměr.65%

• 3.5.2018  22:53
    Black Water (2018)

Taková pohodovka,která těží už z obalu filmu a v slušném ponoření filmu do ponorky.S tím vlastně nemám vůbec problém a zas nějaká ta akcička někde jinde.Triky asi nejsou zrovna bůhví co,ale to se dalo čekat.Film hlavně slušně odcejpá,má lehkout zápletku a v béčkovém ranku je prostě jako ryba ve vodě.Dolph tu vlastně jen hláškuje,takže nějaký boje bok po boku s Van Dammem se bohužel nekonají,což je ta největší slabina filmu.Samozřejmě Jean tu předvede pár figur a jeho už typické herecké procházení scénou ve stejném facelitu je samozřejmostí.Kilpatrick a jeho hlas je killer snad pro všechny gamesy a Jasmine Waltz je botox převtělený do Megan Fox.Žádná hitparáda to není,ale že bych se zase nebavil to ne.

• 1.5.2018  20:21
    Most - Série 4 (série) (2018)

Perfektní zakončení seriálu.Laťka je stále vysoká a námět tvůcům nechyběl ani ve čtvrté a poslední sérce.Vcelku se zde nedá absolutně co vytknout.Samozřejmě postava Sagy je lahůdka a tuhle postavu si člověk bude pamatovat ještě hodně dlouho.Za víkend zkouknuto a je po všem a po právem,protože zbytečně natahovat seriál do nekonečna nesnáším.

• 30.4.2018  21:13
    Podoba ticha (2014)

Bratr chce zjistit,jestli ostatní vidí vinu,co se dělo v roce 1965 a vše co způsobila v Indonésii čistka zvaná Axa s pomocí armády,kterým se prostě jen tak nelíbilo pár civilistů za pomoci propagandy,aby někdo na ně jen tak nenahlížel.Musím říct,že nejsilnější momenty jsou přímo s protagonisty,který byly u moci.To je vážně výborně natočeno,kdy jsou i delší záběry beze slov.Co trochu vadí,že u Adiho jsme hrozně dlouho.Myslím,že sám režisér Joshua nevěděl co vůbec vše ukázat,protože tolik materiálu neměl,tak vykresloval hlavně rodinu.Nevím proč Adin táta je tu neustále a jeho matka.Myslím,že na diváka to mělo působit více přikrášleně a že se divák měl vcítit právě do hlavní postavy,která čeká odpuštění či vůbec omluvu za všechny ty činy a hlavně za smrt jeho bratra.Doopravdy pár skvělých záběru i z televize,kdy na tom sám Adi kouká a vidí vše,co se dělo.Popravdě jsem čekal,že se všichni budou omlouvat a budou říkat,že to bylo už dávno a jen každý poslouchal toho nad ním a nechme minulost minulostí,což se ukázalo v tomto dokumentu v plné míře.Pěkný je,že poukázala na tento fakt,ale těchto zvěrstev se v Asii konala mraky.Takže nic převratného tu zase extra není,ale pěkně natočené to je.75%

• 30.4.2018  20:49

Další seriál,který škrtám,protože po třetím díle se stane jedna vělká věc,kterýmu těžko věřím,že odstřihnout takovýho herce a pak je tu jen stále odporně uměle vyobrazený svět,že v prvním díle jsem si říkal,že dobré,ale že stále koukáme na filmové studio se stejným digiálním oparem,herci jsou stále na stejném bodě,kterým pomáhá nevím proč flashbacky,který nedávají význam.Je tu úplný prdlajs,že je to tak děsně natahovaný,že tohle nazvat malinko hororem,tak si říkám,že člověk je leda ve snu či u ledu.

• 30.4.2018  20:42
    Most - Epizoda 1 (S04E01) (epizoda) (2018)

Neustále poctivá práce,kdy příběh se tak krásně zamotá,že vrahem může být naprosto kdokoliv.Líbí se mně,že se krásně rozvijí i vedlejší dějové linky,který mají vždy i špetku pravdy či nepravdy a do případu jako celku mají co říct.A ústřední dvojka už je prostě jenom skvělý nadstandart.

• 27.4.2018  01:30

Pomalu až drama jedné osoby,než dokument.Parádní kamera podrthla slušnou instrumentáž života jednoho Dje,který nedokázal nejspíš přestat včas a zubatá na něj už čekala v těch letech co byl natočen tento dokument.Já jsem vždycky rád spíš za autobiografické ztvárnění.Takže začátek jak začal Tim na Fl Studiu a vznikl hit Levels je přesně to,co jsem bral plnýmy doušky.Nejsem zrovna fanoušek Aviciio,ale celkově dění okolo Djingu mě zajímá.Celá ta pravda je,že nemít manažera tak jste pořád nikdo,ale ten manažer Vás nakonec pohltí a je to jen o slávě a penězích.Někdy to bohužel končí tragicky.Hodně věcí vrtá hlavou,protože dost lidí zažívá stres neustále a nechce se věřit,že i po tom,co koncertní šńůry byly pryč,zrovna to,co Tima bavilo nejvíc a to je skladání hudby,si veme život.V dokumentu vystupují především jeho kamarádi,pes Liam,Tiesto,Guetta...

• 24.4.2018  00:14

Na film jsem se těšil a kupodivu příjemně překvapil.Nebudu říkat,že zrovna na J.Lawrence jsem se těšil.Nééé to opravdu ne.Holka prostě nemá charisma a uměle přehrává až z toho bolí páteř,přesto světe div se,v tomhle filmu pomalu podala to nejlepší.Je pravda,že moc mluvit nemusela a stačilo se dost převlíkat,ukázat svoje tělo a párkrát se nechat udeřit.Jenomže díky skvělému castingu,jsou zde jiné herecké veličiny,který film utáhnou a stačí málo prostoru.Ano,není to nějaká herercká konzenvatoř,ale v tomhle šiponážním thrilleru to ani moc nejde.Je samozřejmě úsměvné,když Jeremy Irons hraje Rusa,s jeho nezaměnitelným hlasem je to spíše komické,ale budiž.Matthias Schoenaerts je přesný ve všech směrech a jeho filmy jsou sázka na jistotu.Svůj part si zde zahrál dokonale.Edgerton klasika.Film má doopravdy dobrý náměť a scénář,který dokáže režisér přesně dávkovat.Někomu se může zdát,že film se trochu táhne jak postřelenej had,ale to je ta mince jak to vzít za ten či onen konec.Pravda je,že více akce by jenom prospělo.Na to jak je dlouhý,jsem ani nepoznal,že se blížím ke konci,protože od půlky filmu už jsem házel tipovací okénko,jak by to mohla dopadnout.A spletl jsem se.Což je vlastně hrozně fajn.Nevím popravdě ani čím se mě film získal,protože v jádru pudla je vcelku jednoduchý.Asi je to tím,že umí slušně sunout informace tak,aby každá postava znejistila a opět šla řešit něco jiného.Chvilku to má i slušnou napínací strunu.Malinko násílí dodává filmu uvěřitelnost,což je zas jen dobře.Pro milovníky Jennifer je tu komplet bez textilu,ale věřím,že už jí viděl stejně každý:)Knížní předlohu jsem nečetl,takže jsem byl osvobozen od nějakých spektakulárních nepřesností.PS:Co má zde pomalu každý komentář co společného s filmem Atomic Blonde?

• 21.4.2018  18:25
    Klukanda (2011)

Scenéř určitě není žádné velké terno a byl to ten největší škraloup celého filmu.Neustále jsem si říkal proč?Proč řekla,že je kluk?Vysvětlení ani v závěru nedostanete a z toho jsem byl fakt hodně zklamán.JInak tenhle typ snímku mám rád a krásný vztah holek byl jedinečný.Vlastně všechny dětska byly suprový a režisérska asi jen točila přímo co udělají děti i mimo plac,což je hodně cítit z filmu.Nenásilný a uklidňující vztah rodiny,jedné holky co chce být klukem a tají to před skupinkou děcek,aby mohla zapadnout.Když Vám tohle bude stačit a nebude se ptát v duchu proč tomu tak musí být,tak je to parádní filmek.

• 21.4.2018  18:01

Zajímavý filmek,který je stále aktuálnější a nejspíš ještě dlouho bude.Co jsem moc nechápal bylo a nejspíš je to i v reálu,že nemusí ty lidi absolutně nic dělat a nakupují,mají byt a můžou si vlastně dělat pomalu co chtějí.Marta si dojde na nákup,jednou máme tohle a pak tohle a nemusí řešit finance.Asi v dalších x filmů by se tohle řešilo a odvíjel se příběh úplně jinak.Pak jsem nepochopil jednání Marty,když byla předávkovaná její dcera a místo aby zavolala zachránku,tak tam řve na celej barák a zavolá svojí kámošce,který se nedovolá.To byl do oka bijící kiks,až se tomu nechce věřit.Jinak samozřejmě to čekání o deportaci,zamilovaný kruh a nejistota bylo zpracováno s noblesou a Poplawska byla skvělá.Máte tu dost sexuálních scén a konec filmu byl sice jasným východiskem,který se prostě stane a víte to,přesto stačilo jen hupsnout do postele za Bengtem,který hrál tak malej part ve filmu výborně.85%

• 17.4.2018  21:36
    Nikdys nebyl (2017)

Bohužel tady není o čem a musím fakt dát nízké hodnocení,protože u tohohle snímku mám snad rekord v usnutí na krátkou minutáž:).Joaquin Phoenix je eso,charismatu má na rozdávání,Lynne Ramsay natočila skvělý film "Musíme si promluvit o Kevinovi ".Přesto tenhle film je něco co není.Bože jak já se nudil a ještě jak se to snažilo za každou cenu bejt ten artovej klidnej filmek,který veme emoce až ke mně domů.Ani náhodou.Vzít si kladívko a odbouchat pár cápků mimo záběry kamer,který se to snaží maskovat asi kvůli ratingu co film dostal.To není umění.Kdyby to byl příběh o něm a jeho matce jak žijou pod jednou střechou,tak to bude o parník lepší podívaná,protože z tohohle tématu jsem viděl lepší filmy.Někdy mně přijde,že chybí tak půlka natočenýho materiálu,nemastná hudba a kamera může zkoušet co chce a stejně to fakt neba.30% za Phoenixe.

• 12.4.2018  19:18
    24 týdnů (2016)

Astrid a Markus jsou manželé a né přátelé,to jen tak na okraj.Mají spolu dceru Nele a čekají další dítě s Downovým syndromem,kde dítě má mít špatné příznaky už v počátku se srdcem a na Astrid a Markusovi je,jestli si dítě nechají či ne.Němci prostě dramata umí a herecky musím říct,že vynikal snad ještě víc Bjarne Mädel.Vůbec nevadí občas delší rozvláčenost snímku,protože víceméně hned od té hrozné zprávy jste jako divák hned na trní a sledujete DRAMA.Příběh pojednává tím před a né až po onom zákroku,což by určitě mohla být taky zajímavá story,ale i to by se vešlo do jednoho filmu.Zas chápu režisérku,že chtěla jít až na samotnou dřeň právě v moment před rozhodnutím.90%

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33