DonBraso

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 17.1.2019  13:50

Čekal jsem asi o mnoho více.Nějak jsem se stále nedokázal ztotožnit v celkovém balení co z toho nakonec má být.Rami Malek je tu sice skvělý,ale kdo zná o skupině něco,tak nemá absolutně nic ze snímku.Snímek občas šlape z místa na místo a drží se hlavně hudebních tracků.Tím pádem hrozně padá dramatická linka,která nuceně někdy ve střihu přejde k něčemu,že teď má Freddie AIDS,teď dostal HIV.Občas to skáče,někdy to fascinuje.Zajímavosti o složení songu,s vydavatelstvím,samotný Freddie a jeho rodina,jeho láska,,,to vše sice na snímku je dobré,ale absolutně to u mě zůstalo chladné.Na netu si samozřejmě člověk najde i chyby ve filmu a tak nemůže úplně rovnoceně brát i film jako životopisně přesný,ale pořád je to film,kdy plno filmařů prostě někde přitlačí více,někdy smýšleně a někdy jen pro diváky na oko.70%

• 7.1.2019  01:31

Povídkový film Včera, dnes a zítra od Vittorio de Sica byl lepší.O tom jako žádná,ale tyhle dva uhrají i film,který vesměs nemá extra co nabídnout a přesto v nitru je skvělý.Já si myslím,že konec byl nejlepší,protože když se tyhle dva hádají,tak je to doopravdy paráda je sledovat.Viděno s dabingem,kdy V. Brabec daboval Mastroianniho a sedí dobře.Kdo má slabost pro Sophii,který to i zde nesmírně sekne,hold i trochu přihmouří očko.75%

• 3.1.2019  22:26
    Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál) (2018)

Jeden by řekl,že Benicio Del Toro zahrál snad nejlepší part co ho znám a viděl.Hrozně si to užíval a bylo to znát.Ben Stiller přišel s něčím malinko jiným a díky kameře,hercům to byla bomba.Náměť byl vskutku vlastně absolutně nepodstatný.On nebyl ničím extra,to je potřeba říct,ale vše díky hercům mělo svoji hodnotu.Hlavně příběh z Lilly strany,kdy i její manžel byla přesně ta postava,která ze snímku přímo vyčnívá a to neměla tolik prostoru.90%

• 3.1.2019  22:15

Začátek nápaditý,který k závěru ztrácí svoje kouzlo.Mix až černého humoru s dramatičností je fajn osvěžení včele se skvělou Mihulovou,ale jinak je to docela na žábu:) Bolek tu sice Laďu hraje sobě vlastním,ale po chvilce to vše vyprchá a film se neskutečně zastaví na místě a vypadá spíš na tři hodiny pořádný péče,která mu chyběla k velký dokonalosti.Celá linka o esotoričnu silně nebavila a myslím,že šla vymyslet určitě lépe.Pořád tu převažují klady a osud Vlasty vcelku dokáže zabavit,jen ty vedlejší linky,jen ty vedlejší.Pěkných 70%.

• 27.12.2018  21:10

Je to dílo,metafora a sám velký Dante jako Lars von Trier?K filmu se musí přistupovat doopravdy jinak a to ho tím pádem činí tak jiným a hlavně zajímavým.Jack jako postava je jen loutkou celého díla,nitra a možná nějakých popkultur a odkazů.Samozřejmě je to Lars a tak si vybere inžernýra a špatného architekta Jacka,který ten dům prostě nedokáže postavit.Osobně jsem si zde vsugeroval,jako by režisér poukazoval na kulturu dneška či hroznou naivitu.Policie je zde bezzradná a ženy jsou tak blbé,že se prostě musí zabít.Právě v tomhle film exceluje.Dá se vlastně vzít z každé strany,jen se to nesmí brát jako tuctová žánrovka.Co je ovšem pravda,že delší to je a to kazí.Je vlastně jedno,že je tu plno sekvencí,předělů z jiného nitra,ale ve skvělých dialozích,kdy promlouvá skvěle Bruno Ganz je fámozní.Ono samozřejmě i natočeno je to malinko jinak.Kamera má svůj půvab a někdy je zbytečně strnulá s rychlým přestřihem.To vše je vlastně jedno,protože tu konečně vyjde sám Jack ve skvěle zahraném partu Matta Dillona,který si dovolím tvrdit dostal hereckou příležitost v jeho one man show.Už v Nebezpečných hrách jsem si říkal,že by nějaký slizouna mohl hrát:)Zde jsou jeho vraždy uměním,které i malinko zesměšňuje a jste opět vedle jak ta jedle.Červená dodávka s hudbou,kde uslišíte song od David Bowie - Fame a hned se řítíte za další vraždou je prostě geniální.Primitivní násílí na dětských postavách je samozřejmě pro někoho šokem,jen to nesmíte brát tak vážně,protože i film se tak nebere.90%

• 27.12.2018  20:45
    Élite (TV seriál) (2018)

I v teengerským prostředí se dá natočit parádní seriál,který vybočuje tím hlavním,že je tu vražda a divák sleduje a hádá kdo by to měl být.S tím uhádnutí kdo by to asi byl je malinko problém,protože seriál rafinovaně přejde do prostředí místní smetánky a těch školáků,ktřetí jsou loseři a ukazuje jejich charaktery.Tahle kombinace je prostě boží a člověk tu má hlavně pár postav z La casa de papel,který byl taktéž super.Zatím musím říct,že když Netflix vybere z Evropy a udělá seriál,tak je to parádní podíváná,ale abych přešel k Élite.Je tu vlastně vše,zamilované trojúhelníky,krádeže,obvinění,sex a i gayová část,která v seriálu je vcelku neobvyklá.Parádní poslední část,která krásně nahlodá na tu druhou ohlášenou.Lze říct jen to,že se vážně těším.

• 26.12.2018  22:03

Tak takhle epizoda byla filmařský esíčko.Naprosto běžná věc,že seriály mají plno flashbacků,zde tedy kompletní,až jsem se tedy jednou ztratil v roce.Ben Stiller natáčí drama,které sice možná natahuje,ale tenhle díl byl vlastně zatím u mě TOP.Scéna s policajtem byl přesně můj šálek kávy.Chce to fakt mít koule,udělat i delší scénu bez významu a samozřejmě vím,že tam Ben Stiller naverboval i svoji dceru,tak možná proto,ale to nic nemění na tom,že díky kameře a postupům tenhle chlapík nějak ví co chce točit a nepřikrášluje věci.Já jsem na tuhle hru přistoupil a musím říct,že je to dobré osvěžení a je to fakt jiné než seriál Útěk z vězení.PS:.Livingdeade jdi koukat na horory :)

• 26.12.2018  21:46

Druhý díl byl bída a třetí díl je na tom úplně stejně.Jestli někdo natočí čtyřku,tak už doopravdy rezignuju.Dodívat se to ovšem dá,ale člověk musí mít silné nervy a pořád žrát toho "Mr.Beana".Jinak je to příšerně trapný.Humorné scénky jsou ve většině případů vážně příšerný,tak člověk vezme zavděk asi tak dvěma gagům.Nechápu proč English je proti novým mobilům,když ho pak stejně použije.Takových momentů je tam přehršel.Poslední mise je další blbost.English říká,že na to půjdou po staru.Tak se očekává nějak,že né si vezmu opět nějakou novou kombinézu z vesmíru a vylezu v CGI efektu věž.Nápady nejsou vesměs žádné,jen předhozené scény,který nefungují na delší trvání.Restaurace,Olga a ještě nějak z plezíru Rowan to drží,ale je to stejně nesmyslné jak ponorka v jezeře,kde je vedle digitální loď.

• 21.12.2018  01:29
    Halloween (2018)

Četl jsem o tom jen chválu a že tu máme režiséra který chce jít cestou jedničky.Na první dobrou je to zbytečný díl.Bohužel novinky hledat je zbytečné.Jediný co má koule a je to věrný jsou ty menší detaily,ale s ním i ty logický blbosti,který už se prostě dají natočit v dnešní době nějak lépe.Samozřejmě J.L.Curtis je tu jak magnet a s ní prostě člověk prožívá tu nostalgickou notu.Hrát to někdo jiný,tak tu nic nemáte a podle mě film je někde jen v průměru.Je samozřejmě pěkný,že to občas má nádech 80ky,ale zase né moc.Příběh se snaží jít na to od lesa,ale skončí tam kde je chata Laurie.Začátek je jen klasická hororová premisa s novináři,jak dostat Michael vůbec nějak na scénu a moc se to nedaří.Najednou přijde střih a začne se na hajzlech popravovat.Nevím proč tak nuceně se najednou musí jít dál,ale Green se chtěl držet nějakýho mustru co prostě funguje ve slasheru,ale zkušeným mazákům by to chtělo už osvěžit lepší scénou.Občas si film hraje na co není.Samozřejmě stále ta blbost,kdy celý městečko ví o Michaelovi o on tam klidně v noci chodí v masce,kterou má jen on sám!Kdy konečně napadne režiséra,že by to šlo udělat s více maskama a divák neví,který je ten pravej.Pak se nám lidi divý,přitom ve zprávách běžela o tom zpráva.Vše tohle je ta logická myšlenka,která to vše zahazuje a pořád si říkáte,že u slasheru a hororu všeobecně to asi lepší nebude,ale já říkám,že bude.Stačí málo.Režisér prostě nechá Michaela řezat a nůž jede na plné obrátky.Někde jsem četl,že to bude více osobitější,ale poslední no skoro hodina není nic jen dávat počty obyvatel dolů.Nejhorší je,že ani jednu scénku si už nevybavuju u které bych řekl,že to bylo fakt wauuuu.Konec oheň a víme,že je tu další díl.Jen si říkám jestli je vážně potřeba vidět tenhle díl?To si fakt radši pustím origo nebo od Roba Zombie,který aspoň měl svůj styl.

• 14.12.2018  19:50
    Cam (2018)

Jestli jsem měl dostat tu mysteriozní část v tom,že nedostanu vysvětlení, tak se to povedlo na výbornou.Buď jsem blbej já nebo ten kdo pracoval na scénáři.Režisér se snaží absolutně nudné části jako je chat,který tu hraje zásadní roli,udělat tím,že tu je střihačova ruka na speedu s typickým zvukem došlé zprávy,ze které už bylo na blití.Herečka Madeline byla vcelku v pohodě,nápad je to skvělý,ale říkám si,proč jsem to sledoval.O ukradnutí identity či dvojnice jako sobě samé není úplně novinka,ale to jediné tu vcelku zapadne.Občas to mělo i napětí,což jsem ani nedoufal.Spíš je to womanshow herečky s nějakým nápadem tvůrců.Kdybych to vzal úplně z blbého nadhledu.Tak koho zajímá,že najaká holka chce dosáhnout cíle v žebříčku holek?Vcelku nikoho.50%

• 6.12.2018  17:54

Já si nemůžu pomoct,ale na tu dobu to fakt šlo.Nechápu jak někdo na to kouká a hledá,že bude vše podle historických faktů:) Víte co je to Propaganda?Některým bych doporučil zavítat na wikipedii.Za mě ten bolševismus byl cítit až do pokoje.Takhle to mělo vypadat.Stalin ten nejhodnější člověk na celém světě.Přeci nebudou ukazovat gulagy.Některé válečné vřavy jsou hrané a některé jsou z různých archivů.Jelikož jsem se těšil na Wericha,dostal jsem fakt dobrou show.Když to vezmu,že bych byl ten neznalý faktů,tak to zapůsobilo jak mělo.Musím říct,že ty herci byly fakt vizuálem věrné kopie,tedy Goebbels byl numero uno a ještě pajdal,což jako groteska byla parádní.Ano,někdo psal,že se tu bavil.Alexej co hodil v boji svojí zbraň po jednom němci,doopravdy neměl chybu.Hitler měl něco do sebe a jako karikatura nebyla špatná a Werich jako Göring,který divák nemohl poznat,vlastně byl nejlepší.Osobně jsem se divil,že druhá strana měla tolik prostoru a Stalin tu byl z celého dvoudílného filmu jen ten,o kom nikdo nic neví,ale jen rozdává slávu,lásku a nevím co ještě.Do toho láska,ale vcelku slušné bojové scény,což v roce 1949 asi nebylo úplně normální,ale Němci byly malinko už jinde.Když vezmu,kolik Američané točí vědomky teď svých "propagandistických filmů" několik let,tak se člověk i zamyslí.PS:Viděno v origálním znění s titulky.Příšerný český dabing je fakt maso.To bych nevydržel.

• 6.12.2018  02:39
    Hitlerův poslední rok (TV film) (2015)

Za každý dokument,který ukáže pár nových záběrů bod navíc.Zde jsem jich viděl vcelku dost.Je to doopravdy jen taková kostra,souhrn,ve kterém jsou některé věci více a některé méně či vůbec.Do dvou dílů bylo jasný,že se to nacpat nedá.Pravda je,že Frantíci tyhle dokumenty fakt umí.Není to první,co je v barvě,ale i díky jednoduché mapě Evropy a tažení se záběry to dává ucelený přehled,ve kterém se nelze ztratit.Tedy i Bohdan Tůma co působil jako výpraveč šel kupodivu do ucha.

• 6.12.2018  02:25

Seriál začíná jet jak švýcarský hodinky.Jen jsem čekal,jakmile z plánů na útěk přejdeme do dalšího levelu a tleskám ve stoje.Ben Stiller neskutečně překvapuje a seriálu dává osobitost.

• 6.12.2018  02:21
    Nesmrtelní (2015)

Musím říct,že takto skvělě udělaný flashbacky jsem dlouho neviděl a jsou skvěle zakompovaný do děje.Hlavně se režisér pořád drží dvojí roviny.Ze začátku mně to vadilo,pak jsem tomu přišel na chuť.Takže Isak pookrývá své já přímo,natož Em pookrývá své já s větším mírou a to hranýma právě flahbackama,především její ségry Felicii a její rodinou.Zde je to ok,ale malinko nafouklé to bohužel je.S tím se divák musí smířit.Soundtrack na pohodu a střihačké sekvece či prostřihy jsou ze začátku osvěžující.Příběh jako takový je skvělý,husinu jsem měl tedy pořádnou hlavně na konci.Slovy hospodskýho povaleče,to mělo svoje koule,med si kolem huby mazat všichni nebudou,ale když příběhu o tom,že dva čistě náhodou nejsou spokojeni v jaké fázi života se zrovna nachází a chtějí dělat blbosti a je jedno jaký,hlavně když jsou spolu.Závěr to bohužel úplně němá a akční vložka jestli se do dá nazvat s policií mělo malinko rub a líc.Sympatizovat lásce,když vidíte jaké činy dělají taky asi diváka zrovna nesejme z pohovky,ale na čtyři poctivý švédský hvězdy to je.

• 6.12.2018  01:59
    Lukas (2018)

Ze začátku jsem si myslel,že pomalu sleduji drama.Ona ta kamera za hlavním hrdinou něco do sebe má a zde je využita vcelku dost.JCVD natočil opět filmek,za který se nemusí stydět.Ta patina tam stále je:)Akční kousky nejsou vůbec špatný a Claude vypadá doopravdy jako vyhazovač,otec malé dcerky,kterým zemřela matka při přepadání.K tomu se dostávám malinko ke scénáři,který není bůhvíjaký,ale opět splňuje svůj účel a závěrečný rozuzlení je vcelku šokem.Tady myslím,že divák nedokáže odhadnout,na druhou stranu mince to podkopne to laciné slůvko.Proč?Scéna v podzemním parkovišti je největší akční vložka co film nabídne,proto pozor,moc akční to není a je to dobře.70%

• 27.11.2018  01:46

Slovo klišé je tu právem,což by sice ještě nic neznamenalo,kdyby to nebylo tak příšerný.Tenhle majstrštyk byl očistec dodívat,kdy jsem si říkal,že to po půlce vzdám.Tolik kravských scén chce vážně fištrón.Nejhorší je,že to tahá za koule,který se škrtí někde u krku.Se popravdě ani nedivím,že to na "rajčatech" má jen 10%.Paní Northová vidí v noci jako kočka,kdy pozná,kdo ji semlel rodinu.Rázem z jednoho střihu je z ní Komando.To je fakt jak Arnold,pravda ona Garnovic žádná pěkná ženská zrovna nebyla,ale tady je tuhá slušně.Začíná pátračka,kdy banda policejnáho sboru řekne,že už pět let uniká všem.Hle,za minutu je jak jí kamera zastihla u jednoho obchodu a hle tady je taky.No už zde začínalo ve mně cosi bručet.Ona akční část je sice dejme tomu to nejlepší co tu zde je.Ale vůbec je to tak nezáživný,že je fakt jedno jak Riley oddělá komparz.Pak přijde další scéna WTF.Takže Riley sedí v autě vzádu,vepředu dva oddělaný frajeři.Bodyguardi přijdou k autu a dostanou dvě ťafky.Auto se rozjede a projede branou.Mrtví umí řídit?Ano,zde umí s autem neskutečné věci.Asi model auta automat do každé rodiny,kdy i Tesla je těžce out.Takových chuťovek ještě dostanete.Vše je odhadnutelný jako,že do guláše patří hovězí a takhle to máte pořád.Zkorumpovaný policajt je to klišé..a další scéna na ulici,která má svůj další moment na srdcové astmatiky.Konec je vyloženě pohřeb a popravdě od odpadu nedělí tento skvost moc.

• 27.11.2018  01:29
    Pořadník (2000)

Parta různorodých lidí se chtě nechtě ocitne na autobusovém nádraží čekající na autobus.Některé vykreslení postav skvělé,některé už méně.Přesto je cítit ze snímku celková pohoda a člověku se vlastně i ta změna charakterů zamlouvá.Konec mě tedy spíše naštval.Role slepce už je ohraná,když tušíte..Nevím jestli komedie,spíše romantický nádech,kdy konečně Emilio políbí Jacqueline.70%

• 25.11.2018  03:38
    Mňam aneb Prima vařečka (TV pořad) (2001)

Za Kopála,Kajdu,panaCincibuse či paní Oliversovou :D :D PS: Fakt nevím ty dvě jména poslední přesně,ale to byly kmeti.

• 25.11.2018  03:35
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Prvně asi srovnávat ze Zdeňkem nemá cenu.Druhá strana mince je,že poslední dvě sezóny zrovna s ním už byly silně tendečně na pokraji svých sil.To přešlapování na mrtvém bodě už byla sakra znát.Chápu,že Prima chtěla přijít s něčím malinko odlišným,ale né proboha takhle.Dva lidi,který za dva díly nic neuvaří a jen krafaj.Místo toho tam přijde nějaký kolega,uvaří tam nějaký žrádla a Paganovic řeknou,jak to chutná.Tvl to je hrozná soda.Jak udělat dobře skrytou reklamu na někoho.Druhý díl jsem viděl radši jen kousek,protože to byl další fór.Sice se ty dva snaží na to jít víc lidsky,nemají prostě charisma.Popravdě kdyby tam přišel Pepa z prádelny,tak řekne pomalu ty stejný kecy,co oni.A Jitka Pagana to je pomocník teprve jak něco.Tohle přeci Prima nemohla vyhrabat někde z Německa,protože nejspíš paní Jitka asi někde pohořela,když se někdo vrátí sem do Čech:)

• 25.11.2018  03:26

Od Stillera jsem popravdě ani nečekal,že tohle natočí.Měl malinko strach s Paul Dana,ale všechno tohle byly jen moje zbytečné mýlky.Seriálu doopravdy sedí přesná kamera s hudební vložkou.Pilot musím říct,že navnadil na další zákusek.

• 21.11.2018  13:56
    Dogman (2018)

Nebudu zastírat,ale čekal jsem větší maso.Koukněte na plakát a máte tu největší spoiler všech dob:) Né tak horký to zase není,ale já zůstal někde v plenkách do kterých jsem se prostě nevymočil.Nejhorší je,že je vše dost napůl.Když začnu na tak malém pískovišti,protože on ten snímek se snaží opět ukázat nějakou zaprdlou vesnici,zde kus předměstího u moře,kde je jedna zaplivaná herna,psí salón a písek.Trochu paradox,když zajdete za holkama do clubu do "jiného" světa.Režisér občas skáče a zbytečně podle mě natahuje film.Je hrozně fajn,že tu Marcello ve skvělém podání Fonteho hraje toho otloukánka a Simon,co je hromotluk,kterýmu není nic cizí a všem by dal do držky.Tohle prostě nestačí na celý film.Jádro pudla je prostě schované nejspíš v moři.Natočené je to hezky,herci super,ale abych celou dobu čekal na to,až to přijde a vlastně se nic extra nestane,protože snímek suše skončí.Vůbec tomu nepomůže,že přijde prostřih z vězení.Té postavě Marcella to vůbec absolutně nic nedá a vychcaně jen přijde s tím co vidíte na plakátu.Dějová smyčka s dcerou je bohužel element jen na oko,že Marcello je prostě správný otec a má rád pejsky.Vylíčit ten protiklad mně někdy přijde fakt až moc do očí bijící,že konec je jen ten,že konečně někdo udělal dobrou věc.

• 18.11.2018  16:32

Ze slibného začátku se z toho stala naprostá romantická slátanina.Tohle režisér má na jedničku,jak vypnout mozek a fláknout tam postelovou scénu.Všichni vyčerpaní,ale na muchlování v posteli to je čas vždycky:) První půl hodina super,než odejdou z letadla,že támhle v dálce něco vidím.Pak začíná klasický survival,který přijde s jednou dobrou věcí,která logicky přijde vhod,jinak je to utopie,kdy ti dva přestanou bavit a nejlepší herec je pes,který tam přebíhá ze strany na stranu jak cvičitel řekne.Reálný to je děsně asi jako medvěd na Sahaře.Závěrečná kapesníčková tečka na romantickém dortíku je hotové harakiri.Ani krásná scenérie filmu moc nepomůže.

• 12.11.2018  21:30
    Papillon (2017)

Původního motýla jsem neviděl sakra dlouho,takže vlastně přišlo vhod i tento remake s jinýma hercema.Tak jasně,nemá cenu porovnávat,ale vlastně tu nic jiného moc člověku nezbyde.Já si už originál moc nepamatuji,ale tady to bylo více snesitelnější pro větší publikum,kterým se třeba Schaffnerova verze až tak moc nelíbila.Vcelku děj slušně odcejpá,jen samozřejmě na samotce je mírná nuda a režisér tu musel prostě zůstat.Vlastně díky tomu,že se i vcelku dost střihlo do saka,tak jste pořád někde na útěku.K ústřední dvojici takovou vazbu si divák přímo neudělá,což je prostě velký fakt.Tím se sráží hodnota filmu.Nechci říct,že by to bylo hrozný,ale nějak to pouto,touha byla jen na papíře.Na horší čtyři u mě ano.75%

• 12.11.2018  16:34
    Rapl - Nástřel (S01E01) (epizoda) (2016)

Čistě náhodou jsem se dostal k tomuhle seriálu a nevypadá to vůbec zle.S Janem Pachlem už jsem měl čest v jeho seriálu Cirkus Bukowsky.Víceméně pouhým okem i to stejné máme zde.Pachl prostě dává na odiv severskou kinematografii.Kamera v krajině,za autem nad lesem.Tohle je vlastně trend několika let hlavně v Evropských seriálech a Pachl to chce ukázat i nám.Do toho má samozřejmě dvorního herce Hynka Čermáka,kterýmu tyhle role pasujou.Celkově casting je vcelku fajn.Bohužel malinko podráží ty scénáristické berličky a bojím se,že se to bude táhnout dál.Jsem docela zvědav jakou váhu režisér udělá dvojí dějové lince.Jestli té hlavní v podání majora Kuneše nebo to rozháže i na jednotlivé případy,který bohužel minutáží budou ztrácet na úkor kvality.70%

• 12.11.2018  16:22

Jsem šel na to malinko od lesa a začal skvělou čtyřkou,špatnou trojkou,skvělou dvojkou a bohužel špatnou jedničkou.Bouřlivák v jedničce je vidět,že začínal a je to znát.Sice jsem se zde dvakrát zasmál,ale jinak to moc nesedlo.Samozřejmě má vše jako v jeho pokračováních,ale zde mě haproval humor hodně.Samozřejmě Segura se pro tuhle roli narodil,ale jsou prostě lepší díly.45%

• 12.11.2018  01:27

Mně tam pořád něco chybělo.Já si malinko místo někde v "lágru" připadal jak na rozkvetlé louce,kam se chodí z homosexuatlity převychovat lidi.Nevím jestli je to takhle doopravdy reálné nebo prostě režisérka nechtěla zbytečně přehrávat něco,co skutečně není a tím pádem film měl být jen ukázkou,že i něco takového existuje.Výborný mladí herci,který nemusí mít ani moc prostoru,ale snímek jim nějakou minutu dá,což je moc fajn.Samozřejmě Ch.G.Moretz je tu stěžejní a stačí jí vidět jen jak běží.Typické dlouhé scény,kdy se nemluví a čekáte už na střih jsou i zde.Moc příjemná hudba je rovněz fajn.Jen nějak nezasáhlo moje srdéčko komplexně celý film.Prostě konec a čau.Asi jsem možná i malinko čekal něco víc vykonstruovanějšího či vypjatěší scény.Ona jedna scéna ke konci,která vzápětí přepne a jde vlastně o kus dál,to není úplně můj šálek kávy.

• 12.11.2018  01:09

Jak pohřbít Predátora?Natočit ho takhle!Predátor je moje srdcovka a první dva díly můžu vidět pořád.Z tohohle už koukala bouda jak už byl náznak,že nám Predík opět ožije.Sice to s ním šlo z kopce už při zmínce,ale nakonec jméno Shane Black nakonec dalo studiu zelenou.Popravdě se to nemělo vůbec stát.Je fakticky jedno kolik se z filmu nakonec vystříhalo či ne,je to absolutní neúcta.Vlastně je to další Paul W.S. Anderson v bledě modrém,o to horší,že Shane hrál v jedničce.Co je úplně jedno,že tu máme určité indicie z jedničce či dvojky.Není o čem a slzu jsem vážně neukápnul,protože Arnie se na to slušně řečeno taky vysral a udělal dobře.Nejvíc na tom smrdí,že Shane chtěl natočit něco a snad ani on sám nevěděl co.Predátor zde trpí lobotomií,kdy běží jak namrdanej kačer.Vizuální efekty jsou solidní bída a to na tom dělalo snad tisícovka lidí.Jen se podívejte na závěrečný titulky.To bere dech a pak vidíte to,co v každým ultralevným béčku.Ano vážení přátelé.Tohle je béčko a ještě špatný.Jediný co tu funguje je,že se pořád něco děje vesměs a děj jde kupředu.Spíše neděj.Jako zažít za celý film rozkvět humorných trapných scén,kde je parta nezajímavých postav,kdy v určitých scénách nám Shane chce aspoň vysvětlit za dvě minuty,který to ty hoši vlastně jsou.Jéžiiiišiii.Ne ne ne.Pak přijde na řadu větší Predátor.No on tu vcelku provětrá pár digi scén až do finále,které je v lese.Místo džungle je les.Náhoda to fakt není,ale ukápnout slzu se opět nepovedlo.Nejhorší je,jak začnete porovnávat s jedničkou.Já nevím proč to takhle režisér chtěl.Tolik různých věcí a on zrovna vezme vojáky.To je ten fór největší,kdy si myslíte,že to jsou kluci z Bohnic pod sedativy a čekájí až jim padne nějaká mířená či chtě nechtě budou muset jít z kola ven.Těch strašných scén v závěru tak vehemetně přibude,až i dvě hvězdy nedám.Skočíte mega skok,střih a jste tam.Tohle je fakt paráda pro oči.Olivia Munn mě přestala bavit hned a to ještě pěstí častuje Predátora.Já si stále myslel,že je to černý humor,ale nakonec to byl spíš černý kašel.Konec je tak napínavej,že je to úplně jedno.Celý film je Vám jedno.Nápětí 0%.Jen tu pobíhá nějaký zmutovaný pes a pak banda laboratorních vědců.Predátor 2?Strefa!Shane Black nám ukázal neskutečnou bramboračku na rychlospíchnutou s tím hlavním,že diváci uvidí opět Predátora a to musí stačit.Nestačilo.Tohle vidět v Imaxu,tak mně vyskočí brejle do stropu.Dávám všanc co tu psal Enšpígl.Naštěstí po tom všem okolo filmu tohle byla jeho rakev,kterou si Shane Black vychutnal s gracií a pomstil se znamenitě.Hold znáte ten o tý holce co má kund...u jako barák?No tak to je ta Evoluce.15%

• 9.11.2018  18:40
    Sestra (2018)

Slabší tři proč by ne.Film se snaží v malém klášteře udělat místama digitální velkofilm.Chvilku to má slušnou atmosféru,ale nejvíc usměvné je,jak vše trvá a pak v jeden okamžik jakoby režisér říkal"Tak a teď akce".Najednou z těch polotovarů o démonech,začne nasraná stará ženská lítat chodbou.Pravda je,že to má vcelku šmrnc.Demián Bichir super,ale holka Farmigovic je tam taková puťka s ještě tím "francouzským kanaďanem" že to v horovém měřítku prostě stačí,ale do nebes to není.Pro někoho vysvětlovačka pro Conjuring či nášlap tam,kde bylo řečeno,že tahle si ještě stará paní přisadí tu je.Pro milovníky jeptišek a kláštera.Buďte vítáni.55%

• 8.11.2018  22:44
    Máš ji! (2018)

Nesymaptický blábol u kterýho jsem se ani jednou nezasmál.Náměť by byl asi tak to nejlepší,ale to je na komedii docela málo ne?Vůbec tu nic nefunguje,je to vyčpělé snažící mít humor přes jednoho černocha v partě.Nic tu nefunguje,gagy jestli jsou tak nevím kde,humor žádný a celkově ani nevím čím měl být film,protože je sice pěkný,že budem hrát na babu,do toho zpomalovačky,nějaká ta láska z mládí a vcelku jako celek to vůbec stále nefunguje.Takhle hroznou partičku pohromadě jsem dlouho neviděl.Ed Helms nemá co hrát,Jeremy Renner je tu příšernej.Dodívat se to dá,ale je to zbytečných 94 minut.Dialogy který se snaží mít nějakou takous pointu je přímo kriminální zločin.Někomu tohle vyhovuje,že tu chybí ten fekální humor,ale o penisech se zde mluví taky,tak nevím vo co go.30%

• 7.11.2018  22:04

Škoda,že zde ke konci řezník krkovička je na maximální hodnotě a filmu zdrhne děj.Protože první půlka filmu je dechberoucí a já Tjahjanta mám rád,že nedělá z toho nic víc,jen co on sám chce a to v každé scéně prostě krev a jen krev.Samozřejmě choreo je skvělé,jen bych se nebál i zapojit místy nevyužitý soundtrack,který hlavně za začátku svým podtónem navazuje hezky předěl scén.Zátah 2 bude podle mě absolutně nepřekonatelný na dlouho dobu a jestli vůbec. Mohlo se ještě ubrat zde ve zbytečně dlouhém závěrečném fightu,kterýmu chyběla lehkost.Měla to být přeci třešinka,ale jen co byla,byla zbytečně dlouhá scéna.Vše předtím bylo lepší ať už v apartmánu,na parkovišti,na jatkách...Ono je to spíše tím,že poslední půl hodiny je to beze slov pomalu a fakt se jen přejde a jede se opět.Absolutně to ztrácí atraktivitu a dynamičnost,protože je člověk už přejeděnej a hned na to další zákusek,který je ještě delší.Ženský čističky byly do doby,kdy každá udělala co měla,spadla malinko opona a už se jen čekalo na to,co každý už věděl od začátku.Jinak je to pořád stejná divočina,která je pro gore fans nutnost.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36