DonBraso

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 20.9.2018  15:53

Slušná odreagovačka,která mohla mít klidně o 30 minut méně a byla by to nonstop akce.Tím neříkám,že není,protože od půlky to jede až do konce.Nejsem fanda žraločích filmů céčkových kvalit,protože zatím se točí jen ty a tohle už o stupeň lepší béčko má vlastně jen pobavit a nepřemýšlet.Kupodivu se mu to daří velmi dobře.Samozřejmě přidaná hodnota Jason Statham dělá filmu žraločí služby,jinak by to člověk těžko překousával.Pochválit musím určitě skvělé efekty,který jsou fakt bravurní.Kdo čekal v úplným koncem před závěrečnýma titulkama žraloka,,,,tak nebyl.:)70%

• 17.9.2018  03:38

Nejlepší byla u mě povídka s vlasama. Byla prostě ujetá a správně slizká,jen chtěla o pár minut zkrátit.Benzínka byla asi nejvíc hororovější,průměrná,ale s dobrým koncem.Poslední oko bere byla sice asi nejvíc scénáristicky dobrá,ale jaksi nezaujala.John Carpenter jako psychouš v márnici Top.70%

• 17.9.2018  03:32
    Taxi 5 (2018)

Se musím smát,jak pomalu každému vadí nová dvojice,přitom uživatel hodnotí předešlé série ještě hůř.What?Já nevím co chcete?Pětka prostě vyházela ústřední duo,protože už stejně neměla co nabídnout a popravdě ani tahle série.Pravda je,že vždycky po nějakým tom roce to vyšumí a může se opět jet do Marseille.Franck Gastambide vzhledem klon Vin Diesela a fotbalisty Thierre Henry a sedí náhodou dobře.Vůbec překvapení je Salvatore Esposito,který si odskočil z Gomory.Parťák Marota,Malik Bentalha už je horší,ale vlastně je to ten element vtípků.Těch trapných a dobrých je tu asi tak pade na pade,záleží jaký kdo má rád humor.Mírný šok byla hned první honička,která nebyla vůbec nic moc,až bych jí nazval hroznou s těma digitálníma věcma a rychlostí 5Km/h .Naštěstí v pozdějších fázích klasika Francie.Pár vzpomínek na ústřední duo a peugeot stále v kondici.Směsice parťáků na policejní stanici dobrá a každá jiná,kdy i oni mají dostatek prostoru v různých polohách humoru.Musím říct,že jsem čekal zklamání a nakonec jsem dostal slušnou jízdu v průměrným filmu.Lepší už to prostě nebude.

• 16.9.2018  22:21

Budu z mála,ale dvojka sedla o kousek víc.Jsem asi úplně proti proudu,ale začátek filmu absolutně nebavil.Jakmile začla přestřelka v konvoji,konečně to přišlo.Bravurní kamera táhne film se skvělým soundtrackem,který občas je fakt netradičně akční,přitom koukáte jen na obličeje postav.Ten kontrast mně vyhovoval.Sollima dostal možná na něj až zbytečně velký film,který kategoricky bral jako nějaký produkt do seriálu.Tohle dostanete na závěr filmu,kdy se můžete kroutit hubou,ale na trojku je zaděláno.Těch much je tam vcelku celá řada,kdy příběh je víceméně tuctový a v nějakých scénách nechápete proč tomu tak je.Vidíte příběh kluka,který narazí na Alejandra v autě a pohledem víte jak on,že bude hrát důležitou roli.Tímhle malinko trpí celá kostra,protože snímek načrtne nějaký teroristický buňky,kartely,ale vesměs o nich nevíte nic,protože tu pomalu nejsou.Scénář zrovna nevyniká a je to škoda.Ta pachuť v puse,že je to zbytečný druhý díl tu bohužel je velká,přesto hodnotím docela vysoko,díky dvou fakt parádním scénám,Brolin je korba a můj mentor,hudba a druhá půlka filmu.75%

• 16.9.2018  14:50

To je tak akční,až si to vlastně podráží nohy.Akce tu je spousty,ale vůbec nebaví.Památnou je možná tak v hlubině moři(bazén) vložka akčního kalibru,že já dejchám jak žralok.Pak další fight jak z Tekkena na lodi.Nějaký parkur a pořád to stejné.Příběh je vyloženě hroznej,protagonisté nesympatický a s každým fightem to hrozně evokuje béčko těžkého zrna.Choreografie je občas šik,někdy zase přímo děsná.Je to vlastně z levelu tam a tam,která končí zlatou cihlou jak v pořadu Riskuj.Bohužel tahle spanilá jízda byla mimo moje reflektory.

• 16.9.2018  14:42

Dlouhá stopáž,která je naprosto nesmyslná.Na nudu jsem nemusel dlouho čekat a přišla doopravdy velmi brzy.Na slasher to vlastně má všechno,ale vůbec mě to nebavilo.Jediný co člověka táhne do zdárného konce je,aby zjistil,kdo je tím tajemným vrahem.Zde bylo doopravdy vcelku zajímavé rošambó,které jsem nečekal.Jinak nic extra,dvě vraždy super,pro někoho zajímavý konec a tečka.

• 16.9.2018  14:34

Konečně Willis na správným místě.Nemá cenu vymýšlet zbytečný scénáristický novinky a stačí se držet na vlně,která vlastně pořád funguje.Ano,to Eli Roth konečně naservíroval.Až film vypadá na dobrý průměr,tak Bruce tu měl konečně roličku,která měla smysl a jako doktora jsem ho tedy ještě neviděl.75%

• 9.9.2018  22:32
    Volyň (2016)

Tisící komentář jsem očekával ve velkolepějším stylu a hlavně v dechberoucím snímku,bohužel se tomu nestalo.Viděl jsem válečných dramat mraky,ale tohle byla slušná bouřka,která vyšuměla během jedný minuty.Absolutní slátanina,která drama naprosto degradovala.Ještě tak hrozný střih ve filmu jsem dlouho neviděl.Příběh to skoro nemá,protože díky střihu furt jen jste na farmě a do toho stovky kraťasů o pěti sekundách jak někdo někam běží a jde.Výsledek je všem putna,protože to má silné téma.Film,který těží z historie se snaží aspoň u mě nabudit pocit,že není snad cesty úniku.1H45minut je film o tom,jak se stát pomalu farmářem.Ukrajinci začnou mlátit Poláky,Němci jsou tu na výletě a všechno máte očima holky,která musí žít se starým chlapem,kterýho nemá ráda.Tohle je fakt pecka.Obsah z České televize,že je tu desítky válečný scén?WTF!Jedna tu byla!Film začíná,kdy Banderovci vlítnout do kostela.Film se nebojí ukázat násílí,takže odříznutá hlava tu dvakrát proběhne.Stále nechápu ty Ukrajince,od čeho se chtějí distancovat,když tohle dělal každý národ,ten náš taky.Si snad každý myslí,že Slovani asi byly z cukru nebo co?Zosia tu projde s kamerou peklo ke konci a s dítětem na zádech či v zádech,aby to na kameru vypadalo líp.Výsledek u filmu nemám absolutně žádný a komentů typu,velmi naturalistické,dechberoucí,neskutečné a další superlativa stokrát jinak,vlastně nemám ani jedno slovo.Za hlavní postavu dvě hvězdy a za konec půl.45%

• 6.9.2018  00:08
    Jackpot (2011)

Ani nevím co bylo tak hrozný,ale film ve mně hrozně vyšuměl.Díky kratké stopáži dodíval,dvakrát pousmál a to bylo tak všechno. Popravdě ty odkazy zde na různý režiséry jsou sice pěkný,ale radši si pustím zdovolením tedy je.Vcelku nemilé překvapení ze severu,které sahá na průměr.A to docela "fargovský humor" mám rád.50%

• 2.9.2018  22:29

Já v tomhle filmu vidím to dospívání s černou tečkou,kdy člověk neví jak odčinit a říct pravdu někomu do koho se zamiluje.Naprosto jednoduché a úplně stačí mně ke štěstí.Tye Sheridan prostě umí tyhle herecký polohy až vás to melanchonicky převede do dospívání.Samozřejmě by se tu dalo namítnout pár věcí,ale já tyhle žánrovky prostě můžu,kde se občas nic moc extra velkýho neděje,ale jen plyne život a kamera s ním:) 75%

• 2.9.2018  22:21

Druhá série z mého pohledu už malinko fantasy.Je tu bohužel vícero zvláštností,který trochu sráží kředit.Za prvé spíše koukáte na akční seriál z USA.Člověk už přestává věřit,přitom v jedničce to ještě bral v nějakých mantinelech,že takhle by to šlo.Rozvědka,plná polní a já nevím co vše policie ve Španělsku má,ale tady to vypadalo na malinko bandu amatérů.Střílí se tu jak u Verdunu v některých dílech,až to není hezký.Občas se neřeší vůbec věci,který v jedničce ano.Třeba výstřel lupičů protentokrát policii vůbec nezajímá.Chápu,že se seriál snažil více osvěžit akční stopu a napětí,ale malinko se to bořilo pod nohama.Jinak je tu vše při starém a to je dobře.Jen říkám,škoda těch špeků,který se díky uspěchanému finiši trochu ztrácí v hlavě.85%

• 28.8.2018  20:58
    Dark River (2017)

Pro všechny pastavce,milovníky ovcí a artových filmů.Po filmu Sobecký obr,který byl zas pro správný koňáky,tu máte meeeee pomalu nekonečně.Do toho již klasický příběh,protknutý flashbackem,ve kterém hraje Sean Bean,až by ho tam jeden nepoznal milovníka.Příběh ve finále nesmyslně graduje a vyjde tak nějak do duše naprázdno,ale u těhle snímků je to vlastně tradiční hodnota.Důraz byl vždy kladen na postavy ve filmu a dvojice sestra bratra tu funguje na jedničku.Ruth Wilson si pamatuju ze seriálu The Affair a důkazem jest,že holka umí hrát.Jak jsem psal už na začátku,je tu oveček tolik,že se pomalu půjdete ostříhat i Vy. Farma co je na konci s dechem,kdy se Alice vrací domů za bratrem,aby kvůli úmrtí jejich otce,převzala otěže statku je na papíře solidním scénářem.Pravda je,že začátek moc nebaví a začne pomalu divák z toho mekat jak ovce,ale postupem se stupňuje jakési napětí mezi dvouma,který spojuje pouto.V tomhle snímek exceluje a ten vývoj je fakt realisticky podaný.

• 28.8.2018  07:38
    Upgrade (2018)

Koukám,že je tu mraky diváků,kterým se po tomhle filmu udělala hotová blaženost.Dokonce jsou tu i tací,na film roku.Inu všem co v tom vidí naprostou báchorku,zvu na pivo:) Jediný s čím snad souhlasím,že tam každý vidí Toma Hardyho(zjevem!).Jediný co doopravdy stojí za řeč je dobrý náměť,dvě gore scény,který nečekáte a tím sbohem a šáteček.Je vlastně úplně jedno,jestli měl mít film větší či menší rozpočet.Je to takový pseudo sci-fi,který člověk zná z 80 let,kdy v současnosti jsou prvky budoucnosti.Zde vlastně máte jen to futuristický auto a zbraně v ruce s jedním upgradem v hlavě.Proč jsem psal,že je to báchorka.Inu začíná se to jako v tisících filmech,kdy Grey přijde o manželku a chce jí pomstít.Je vlastně jedno,že finále se změní v čarovný úd a spletenec.Ano režisér Leigh Whannell je ten,který hrál a dělal scenáře pro některé díly SAW,o to víc zamrzí,že spadne opona a můžete si jít konečně lehnout.Úporně nudných prvních minutách či pomalu hodiny,kdy konečně Grey dostane Stema do hlavy se tu loutr hovno děje.Záporák je sice rafinovaně skryt pod scénářem poslední minutu,tak ostatní postavy jsou nevýrazný až to bolí za krkem.Ono policajtka blbec,Fisk dokonalost sama a pak hodí ...Grey mama áááá nějaký blondýn u mraku.To je vesměs koláž vedlejších debilních postav,který tu musí hrát scénáristický kolos,který přijde na závěr. Pravda je,že od Whannelle jsem nečekal nic extra,jeho Insidious 3 byl průměr,ale zde nevím proč,to sahalo po nějakým mega potenciálu,který měl tři akční vložky o dvouch minutách.Tohle přeci nemůže být strefa film.Nejspíš někomu stačí málo,zakápne slzu let minulých a má tu nějaký sci-fi s hlavní postavou,která je někomu podobná.Film pro mě nebyl zajímavý,zábavný,akční....u mě je to jasný stěží průměr.50%

• 25.8.2018  02:05

Naprostý průměr.První půlka možná ještě má nějaký parametry hororu,kdy přidjou lekačky,ale druhá půlka je spíš čistý očistec.Je to naprosto zazděný thriller,kterýmu nesluší dlouhá stopáž a kopání sebe sama.Člověk to vlastně bere jen tak,že tu zná Tennanta ať už z toho či ono a Sheehana z Misfits.To je sice pěkné,ale ani oni dva nedokážou udělat divy.Jak tu psal jeden,hned špek přijde,kdy kvůli svinskýmu střihu,jeden dokáže předělat svojí vilu tak,že by to nedokázal ani ten nejlepší.Proč jsou tam nepochopitelné věci,to se ptám doteď.Ano,chytý film to určitě není a lámat si hlavu i koleno nad tím,proč je to takhle by měl každý schopný jedinec filmového divání,ale dá se to přejít.Ano,tím to přejdete a zas si lamáte nad tím,kdy to skončí.Konec je doopravdy vyšperkovaný hnus,který zas potopí film díky ještě těm jménům a nějakým sympatiím k hercům do průměrných vod a takhle to máte pořád.Skáče to jak blecha,který sraží fakt přemíra blbých střihů,který film sráží s ještě nepochopitlným jednáním postav ve filmu,kdy to jednou vyjde a podruhý zase ne.Stačilo podle mě ukočírovat trochu stopáž,vyhnout se fakt zbytečným blbostem a mohl z toho být fakt svěží thriller.50%

• 22.8.2018  01:20

V pilotu jsem psal,že se budem vracet v čase a samozřejmě tomu tak bylo komplet první sérii.Jedno se musí nechat,že je to doopravdy z bravurou zpracované.Jede si to po svých linkách,kdy už si myslíte,že lupiči jsou v průseru,tak přijde novej tah(flashback) který rychle vyvede z omylu,že je to vlastně takhle plánované.Tohle je celou první sérií a dovolím si tvrdit,že i v další.Tohle buď budete milovat nebo nenávidět,ale je vidět,že scénaristé se skvělýma dialogama umí.Partička přijde vcelku brzo pod kůži a rozehrává se tu milostné odbočky,které už prostě patří skoro ke každému seriálu.Jednou si samozřejmě člověk řekne,že už je to malinko náhoda či už to sakra nejednu skvělou inspektorku muselo trknout,že to asi bude pan Profesore,ale co.Seriál má dynamit v noze a jede to v neustále v našlápnutým tempu,na který hned navazuje druhá série.Zkouknuto za čtyři dny.95%

• 19.8.2018  22:06

Po traileru jsem se těšil moc a nedopadlo to zrovna úplně růžově.Ta nálepka podle skutečných událostí je vždycky bráno s velkou rezervou,protože ono i v reálu si člověk může vymýšlet.Kormákur podle mě vůbec nemůže za to,že příběh je tuctovej a absolutně nezajímavej.Možná právě proto se snažil a jakoby věděl,že příběh bude kouskovat.Pravda je,že ze začátku...no víceméně pomalu až za půlku ty časové smyčky jsou spíše tahem vedle.Vlastně jako drama to funguje skvěle,ale nemá to v kontextu nic.Jedna digitální bouře bohužel neudělá velkou paseku z esencích,který zde máte.Ač slyšíte nenásilnou hudbu,občas dobrou kameru,sympatickou hlavní dvojici,tak je to prostě pořád jen průměr.Hrozně to celé propluje mezi prsty a co je nejhorší,že je to vlastně jedno,jestli přežije či ne kdokoliv.Film přestává bavit a hlavně začíná nudit.Díky docela rozuzlení,kterýmu jsem skočil na špek a už velkým prstem jsem si říkal,boha jeho jak ten kluk se mohl potopit a přežít.Nečekejte nic extra,jen klasickou šablonu,kdy film roztáhne díky dnům změnu vizáže.

• 15.8.2018  17:31

Legendary.Tony Montana je Al Pacino.Viděno už pošesté a stále to má neskutečný drajf,ikdyž film trvá dlouho.De Palma prostě našel zlatou palmu,klenot,který zhmotnil ve slově fuck ve filmu z kadencí rotačního kulometu.Film co nedostal ani kus sekaný,vyhnul se všem oceněním?Pak tomuhle věřte a je jedno,že jde o remake,který taky je dobrý,ale né jako remake.Bohužel co je už moc za hranou,že se má točit další "pokračování" a jestli bude v hlavní roli Diego "neumím hrát" Luna tak si tohle budu pouštět i doma na hajzlu.101%

• 15.8.2018  17:22
    Mrakodrap (2018)

Na horší tři.Netřeba si mazat med kolem huby,ale je to prostě jen letní osvěžení v mrakodrapu,kterýmu chybí cit.Samozřejmě The Rock opět z filmu zvedá laťku do slušných výšek,ale to je prostě málo.Film je nejspíš zas z mnoho tahů,tohle je pro Čínu,takže se to zaplatí a možná natočíme dvojku,která snad už být ani nemůže,ale známe to.Scény z logického myšlení jsou jen potěrem dolních partií,kdy Will Sawyer táhne protézu komplet celým filmem.Pravda je,že aspoň je vcelku v neustálém dohledu a v každý scéně najde uplatnění.Tak hurá pro protézy.Bohužel filmu chybí i nějaká ta správná hláška.Člověk tam občas pořád vidí toho McClana z Die Hard a prostě ani píp.Jen skvělá lepicí páska.Ano,jsou tu dvě věci,který hrajou vedlejší roli.Neve Campbell bylo milé překvapení,že holka vůbec stále žije a jinak vcelku utopie.Digitální triky sice solidní,ale nic z čeho bych padal na držku.Teroristi naprostý trapas,pomalu ani nevíte proč tam někdo je a proč tenhle jde ze scény v kulce v hlavě.Pravda Roland Møller dobrej,ale asi jen pro ty,který znají některý filmy s ním,jinak no name ve filmu.55%

• 13.8.2018  00:14
    Deadpool 2 (2018)

Dvojka popravdě u mě o prsa korejský běžkyně prohrála s jedničkou.Viděl jsem rozšířenou verzi tak nevím jestli to bylo lepší či horší,ale někdy méně znamená více.Film hláškuje s neuvěřitelnou kadencí na vše a na všechny.Do toho díky většímu rozpočtu zapadá do klasického univerza,viděl jsem to stokrát.Nějak jednou viděné najednou ztrácí ten punc jedničky,kdy to přeci jen ladilo o malinko víc.Zde tu doopravdy Wade zemře milionkrát a znovu se rozjede v nějaký akční scéně,kdy prostě nahodí nějakou poznámku.Tohle celé zde jede půl na půl pořád,až to nezvykle začne nudit,kdy ke konci se opět rozjede do nějakého konce.Prostě zde smrdí stereotyp neskutečně.75%

• 8.8.2018  15:00

Konečně jsem se dostal k tomuhle klenotu ze Španělska.Musím říci,že pilot se s ničím nemazal a hned servíroval víceméně nonstop akci do příjezdu policie(Netflix verze).Už po prvních minutách tradičně vybrané postavy ze směsice(pachatel,rváč,praní peněz,zabiják....).Čeho se malinko bojím,že v dalších částech se to bude hemžit flashback porcí na solar diváka a ukazování všech postav a jejich příběhových linek.Na druhou stranu,seriál už má dvě série a skvělé hodnocení,takže to nejspíš takový průser nebude.Mile rád se o tom přesvědčím na vlastní oči.

• 8.8.2018  14:55
    Calibre (2018)

Hups do lesa na srnky a jeden výstřel změní vše.Místama parádní atmosféra,kdy člověk byl vcelku jak na trní,kdy vyjde pravda ven.Musím říct,že se tu vyhlo mraky předvídatelných okamžiků z jiných filmů,protože klukům se chtělo pryč,ale vždycky do toho něco přišlo.Tím se sice zabilo pár much skvělých prostřihů na les a krajinu a celkově jedný vesnice někde v zapadákově.Ano,je to z dalších "křováckých" zapadlišť,kam vyjíždí hordy lidí převážně ze slaherů a hororových teens partiček,zde dvou kamarádů,co si chtějí malinko zastřílet na zvěř.V tom by člověk nehledal nějaký novinky pod sluncem,ale hlavní je,že to funguje skvěle.Všeho je tu z mírou by se dalo říci a konec si myslím,že padnul skvěle,aspoň skončil tak jinak a nemá cenu řešit jak by dopadnul potom,protože to už by film ztratil na kreditu.Není to drama,ale poctivej thriller,kdy v jedný sekundě se ti změní běh života a uděláš to tak,protože nemáš čas přemýšlet doma na gauči,že proč tos neudělal jinak ty vole:)

• 7.8.2018  17:20

Je vlastně jedno o čem to je a proč to je,když to Jack zahraje levou zadní.Celý snímek leží u nohou,kde Robert Dupea v podání skvělého Nicholsona se objeví v záběru.Příběh není žádný velký terno,ale příběh se spíš zaměří výhradně na jednoho jedince,se kterým je prostě těžko vycházet,vše se mu příčí a lásku opětovat v srdci je jeho těžký břímě.Tohle vše Jack Nicholson zahraje sobě vlastní a jerradost to sledovat.Nedochází zde k nějakým velkým překvapenímí,prostě příběh pline a s ním i jeho osoba.Říkal jsem si,že film už od půlky bude ten bez "konce" a nějak již tradičně se to vyplnilo,ale ještě v přijatelném měřítku,protože jsem si říkal,že nejspíš jel do té čisté Aljašky.Za tou nudnou slupkou obsahu,stačí se jen dívat.

• 6.8.2018  18:47
    Cargo (2018)

Podařený zombie filmek,který na to jde malinko jinou cestou a to spíše dramtickou sondou,což jenom kvituji.Je vlastně jedno,že tušíte,že potkáte pár postav a že budete sakra bojovat se životem.Přemíra zombies je tu kompenzována vnitřním já o záchraně malé Rosie.Musím uznat,že ze začátku Martin Freeman mně nešel moc na oko,až jsem si musel chvilku na něj zvykat,ale pak to už to šlo parádně a vlastně on je jediný,který víceméně táhne film,což je jen dobře.Těch pár odboček je jak z nějaké hry či seriálu a film se nesnaží stříkat hektolitry krve do kamery s hordou bezmozků,ale pěkně pomalu krůček po krůčku do konce,který následuje.Musím pochválit skvělou hudbu určitě.Velmi líbivé tóny.Jinak snímek samozřejmě chvilku drhne a ke konci už si říkáte,že je vlastně jedno kde film skončí,což trochu sráží to celé putování,ikdyž to má logicky s Rosie dost společné,vlastně je to takové až Australsky kmenové.75%

• 2.8.2018  23:26
    Bajo la Rosa (2017)

Já si nemůžu pomoct,ale konec byl spíš z mé strany šokující blbost.Sice to mělo zvrat,ale popíral vše předtím.Začátek a vlastně skoro celý film jede na vlně,že divák netuší co bude následovat.Je to taková menší ruská ruleta,kdy každý z rodinky skrývá svoje tajemství a tatík to vyhraje dvakrát.Pravda je,že poznat zde vůbec kdo je pán,který prišel s jejich dcerkou někde na drátě je malinko v rouše evině a má to drajf.Bohužel ke konci snímek ztrácí dech a jak už jsem psal,konec je vyloženě smeč do vlastních řad,protože kvůli tomu by to neudělal nikdo,ještě kór,když celá rodina hraju celou dobu na pravdu.Hold maminy španělský :)70%

• 1.8.2018  00:54

Osobně mě snímek minul velkým obloukem.Popravdě beru a bral vždycky,aby snímek mě bavil a tady jsem si ukousal málem všechny nehty na rukách.Viděl jsem lepší filmy s tohohle ranku a tenhle jak tu někdo psal,taková freska,ve které neustále hraje hudba,přijde prostřih na postavy a pak zabere kamera kdy jednou využije zoom,aby vzápětí zoom byl zpět na jinou postavu či scénu.Tento fajnšmejkr styl baví deset minut v celém balení a to je začátek ještě docela hrůza.Nejhorší je,že charaktery postav jsou za celou dobu mmě silně někde v Italském duchu"nesympático".Někdo nejspíš omdlel při scéně v autobuse,ale nevím z čeho.Film se táhne jak zvon na náměstí a sledujeme neustále to stejné skoro dvě hodiny.Film je prostě z mého hlediska průměr.Těhle okupačních a za vlast filmů jsem viděl už si myslím dost,ale tenhle z balkánu je čistý průměr,kdy nechápu to ocenění a tak vysoké hodnocení.Rvát nuceně všude prsa je si myslím jasný důkaz,že když nevím co točit,tak tam nastrč pořádný prsa:)50%

• 24.7.2018  02:42

Ačkoliv jsem se nesmál každou minutu,tak to byla ryze správná praštěná komedie,která se vyhnula všem fekálním záležitostem a přidala navrh i nějakou tu romantickou strunu.Výborný casting,kde jsem koukal,že hrála Anna Mazzamauro,kterou samozřejmě každý zná jako slečnu Silvani z Fantozziho filmů.Film doopravdy jede hned od podlahy a hodně se mluví a přeřvává a do toho padnou nějaký ty vtípky.Není to zrovna posledním zvykem,ale český dabing byl skvělý a zvednul hodnotu vtípků na vyšší level.

• 20.7.2018  02:56
    Escobar (2017)

Co jiného zde člověk může napsat k tomuto filmu,než viděl jsem Narcos a co je víc?Kdo viděl Pabla od Netflixe tak ze začátku začne srovnávat,ale po chvilce nemá cenu hodnotit seriál a film na stejným principu.Musím říct,že na Javiera jsem si malinko zvykal,ale čím déle byl v záběru,tím trumfoval i skvělého Mouru z Narcos.Jedna velká nevýhoda je,že film je asi distribuován pro ty,co nechtějí slyšet originální znění,tak na Vás všichni mluví anglicky a to doopravdy bolí a kazí prožitek z filmu.Sice občas uslyšíte něco španělsky a slovíčko puta je samozřejmě na denním pořádku,ale je to špatně.Do dvou hodin situovat život Pabla moc nejde a přeci se to i podařilo.Samozřejmě plno věcí jen prolítnete a nebo vynecháte a ukážete jen takový strom života ve kterém Pablo žil.Někomu paradoxně nemusí jít po vůli novinářka v podání P. Cruz,která se někdy ukazuje fakt jen z profitu věci,ale na druhou stranu je to podle knižní předlohy právě novinářky,tak by to dalo i rozum,jen to někdy diváka i přes pěknou pastvu pro oči kazí Javierův pupek.Víceméně velké informace nečekejte jen malinko jinak zpracované pasáže a jinak malinko vypadající s pár kill střelních nábojů.Kupodivu ta smrt,co týpek měl na sobě přivázanýho psa na zádech a ostatní do něj stříleli a on ho kousal,byla slušná nechuťárna.Občas film dokáže překvapit i v tomhle.80%

• 18.7.2018  09:58
    Kazišuci (2018)

Dalo by se říci,že náměť byl vcelku dobrý,dospělé trio bravurní,ale teengerské role byly jedna nesympatická katastrofa.Stále jsem si říkal,proboha proč a i místo námětu zkusit udělat rovnou z dalších road movie komedii,kterých je sice mraky,ale trojka se skvělým John Cenou by byla určitě větší pecka.Takhle tu máte vlatsně pár skvělých momentů,které už jsou zde vypsané a nic navíc.Naopak mně přišel konec malinko už na dřeň a byl jsem rád,že akorát přicházel konec filmu.Soundtrack o něm ani nevíte a je to škoda.Z filmu vychází malinko lepší průměr,který jak jsem psal zabijí ty náctiletý.

• 12.7.2018  21:28
    Death Ship (1980)

Bohužel mírné zklamání.Na slušný průměr určitě,ale u filmu je nevýhodou paradoxně to,že moc brzo se člověk dostane na obávánou nacistickou loď.Prostě po chvilce jste na lodi a začíná bohužel atmosféra.Ta se prostě zají během pár minut,kdy vlastně vidíte jen prostřihy na čerpadla lodi,tu vzápětí na motor lodi,vzápětí na samotnou loď a takhle to má bratru přes hodinu čistého času,kdy to diváka pošle leda k ledu.Přesto herecké známé duo není špatný a George Kennedy se vcelku na toho kapitána náramně hodí,přesto to někdy vypadá až moc komicky.Na nějaký velký gore či nedej bože lekaček můžete zapomenout.Ono to v jádru moc horor není,kromě snad krve ve sprše a jedný ruky.Škoda,potenciál by to mělo,náměť je vcelku skvělej,ale to hlavní,aby divák měl pocit samoty a nečekaného,tu prostě není ani za palubní šroub.50%

• 12.7.2018  21:21

Já si nemůžu pomoct,ale tenhle gorilák bavil.Když vezmu Konga:Ostrov lebek,tak tady byla příjemná změna a nebyla to taková ptákovina,která si chce na něco extra hrát.Prostě u filmu vypnu mozek a bavím se digitálním trikem a The Rockem,který sice moc nehláškuje,přesto baví.V kině bych asi koukal jinak,protože na digitálním principu to bylo sakra vymakaný a ve městě to tedy byla parádní spoušť,kdy akce tedy jela na plné obrátky.Možná je to trochu pohádka,ale čert to vem,happy end jednou za čas člověk bere.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34