DonBraso

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 18.11.2018  16:32

Ze slibného začátku se z toho stala naprostá romantická slátanina.Tohle režisér má na jedničku,jak vypnout mozek a fláknout tam postelovou scénu.Všichni vyčerpaní,ale na muchlování v posteli to je čas vždycky:) První půl hodina super,než odejdou z letadla,že támhle v dálce něco vidím.Pak začíná klasický survival,který přijde s jednou dobrou věcí,která logicky přijde vhod,jinak je to utopie,kdy ti dva přestanou bavit a nejlepší herec je pes,který tam přebíhá ze strany na stranu jak cvičitel řekne.Reálný to je děsně asi jako medvěd na Sahaře.Závěrečná kapesníčková tečka na romantickém dortíku je hotové harakiri.Ani krásná scenérie filmu moc nepomůže.

• 12.11.2018  21:30
    Papillon (2017)

Původního motýla jsem neviděl sakra dlouho,takže vlastně přišlo vhod i tento remake s jinýma hercema.Tak jasně,nemá cenu porovnávat,ale vlastně tu nic jiného moc člověku nezbyde.Já si už originál moc nepamatuji,ale tady to bylo více snesitelnější pro větší publikum,kterým se třeba Schaffnerova verze až tak moc nelíbila.Vcelku děj slušně odcejpá,jen samozřejmě na samotce je mírná nuda a režisér tu musel prostě zůstat.Vlastně díky tomu,že se i vcelku dost střihlo do saka,tak jste pořád někde na útěku.K ústřední dvojici takovou vazbu si divák přímo neudělá,což je prostě velký fakt.Tím se sráží hodnota filmu.Nechci říct,že by to bylo hrozný,ale nějak to pouto,touha byla jen na papíře.Na horší čtyři u mě ano.75%

• 12.11.2018  16:34
    Rapl - Nástřel (S01E01) (epizoda) (2016)

Čistě náhodou jsem se dostal k tomuhle seriálu a nevypadá to vůbec zle.S Janem Pachlem už jsem měl čest v jeho seriálu Cirkus Bukowsky.Víceméně pouhým okem i to stejné máme zde.Pachl prostě dává na odiv severskou kinematografii.Kamera v krajině,za autem nad lesem.Tohle je vlastně trend několika let hlavně v Evropských seriálech a Pachl to chce ukázat i nám.Do toho má samozřejmě dvorního herce Hynka Čermáka,kterýmu tyhle role pasujou.Celkově casting je vcelku fajn.Bohužel malinko podráží ty scénáristické berličky a bojím se,že se to bude táhnout dál.Jsem docela zvědav jakou váhu režisér udělá dvojí dějové lince.Jestli té hlavní v podání majora Kuneše nebo to rozháže i na jednotlivé případy,který bohužel minutáží budou ztrácet na úkor kvality.70%

• 12.11.2018  16:22

Jsem šel na to malinko od lesa a začal skvělou čtyřkou,špatnou trojkou,skvělou dvojkou a bohužel špatnou jedničkou.Bouřlivák v jedničce je vidět,že začínal a je to znát.Sice jsem se zde dvakrát zasmál,ale jinak to moc nesedlo.Samozřejmě má vše jako v jeho pokračováních,ale zde mě haproval humor hodně.Samozřejmě Segura se pro tuhle roli narodil,ale jsou prostě lepší díly.45%

• 12.11.2018  01:27

Mně tam pořád něco chybělo.Já si malinko místo někde v "lágru" připadal jak na rozkvetlé louce,kam se chodí z homosexuatlity převychovat lidi.Nevím jestli je to takhle doopravdy reálné nebo prostě režisérka nechtěla zbytečně přehrávat něco,co skutečně není a tím pádem film měl být jen ukázkou,že i něco takového existuje.Výborný mladí herci,který nemusí mít ani moc prostoru,ale snímek jim nějakou minutu dá,což je moc fajn.Samozřejmě Ch.G.Moretz je tu stěžejní a stačí jí vidět jen jak běží.Typické dlouhé scény,kdy se nemluví a čekáte už na střih jsou i zde.Moc příjemná hudba je rovněz fajn.Jen nějak nezasáhlo moje srdéčko komplexně celý film.Prostě konec a čau.Asi jsem možná i malinko čekal něco víc vykonstruovanějšího či vypjatěší scény.Ona jedna scéna ke konci,která vzápětí přepne a jde vlastně o kus dál,to není úplně můj šálek kávy.

• 12.11.2018  01:09

Jak pohřbít Predátora?Natočit ho takhle!Predátor je moje srdcovka a první dva díly můžu vidět pořád.Z tohohle už koukala bouda jak už byl náznak,že nám Predík opět ožije.Sice to s ním šlo z kopce už při zmínce,ale nakonec jméno Shane Black nakonec dalo studiu zelenou.Popravdě se to nemělo vůbec stát.Je fakticky jedno kolik se z filmu nakonec vystříhalo či ne,je to absolutní neúcta.Vlastně je to další Paul W.S. Anderson v bledě modrém,o to horší,že Shane hrál v jedničce.Co je úplně jedno,že tu máme určité indicie z jedničce či dvojky.Není o čem a slzu jsem vážně neukápnul,protože Arnie se na to slušně řečeno taky vysral a udělal dobře.Nejvíc na tom smrdí,že Shane chtěl natočit něco a snad ani on sám nevěděl co.Predátor zde trpí lobotomií,kdy běží jak namrdanej kačer.Vizuální efekty jsou solidní bída a to na tom dělalo snad tisícovka lidí.Jen se podívejte na závěrečný titulky.To bere dech a pak vidíte to,co v každým ultralevným béčku.Ano vážení přátelé.Tohle je béčko a ještě špatný.Jediný co tu funguje je,že se pořád něco děje vesměs a děj jde kupředu.Spíše neděj.Jako zažít za celý film rozkvět humorných trapných scén,kde je parta nezajímavých postav,kdy v určitých scénách nám Shane chce aspoň vysvětlit za dvě minuty,který to ty hoši vlastně jsou.Jéžiiiišiii.Ne ne ne.Pak přijde na řadu větší Predátor.No on tu vcelku provětrá pár digi scén až do finále,které je v lese.Místo džungle je les.Náhoda to fakt není,ale ukápnout slzu se opět nepovedlo.Nejhorší je,jak začnete porovnávat s jedničkou.Já nevím proč to takhle režisér chtěl.Tolik různých věcí a on zrovna vezme vojáky.To je ten fór největší,kdy si myslíte,že to jsou kluci z Bohnic pod sedativy a čekájí až jim padne nějaká mířená či chtě nechtě budou muset jít z kola ven.Těch strašných scén v závěru tak vehemetně přibude,až i dvě hvězdy nedám.Skočíte mega skok,střih a jste tam.Tohle je fakt paráda pro oči.Olivia Munn mě přestala bavit hned a to ještě pěstí častuje Predátora.Já si stále myslel,že je to černý humor,ale nakonec to byl spíš černý kašel.Konec je tak napínavej,že je to úplně jedno.Celý film je Vám jedno.Nápětí 0%.Jen tu pobíhá nějaký zmutovaný pes a pak banda laboratorních vědců.Predátor 2?Strefa!Shane Black nám ukázal neskutečnou bramboračku na rychlospíchnutou s tím hlavním,že diváci uvidí opět Predátora a to musí stačit.Nestačilo.Tohle vidět v Imaxu,tak mně vyskočí brejle do stropu.Dávám všanc co tu psal Enšpígl.Naštěstí po tom všem okolo filmu tohle byla jeho rakev,kterou si Shane Black vychutnal s gracií a pomstil se znamenitě.Hold znáte ten o tý holce co má kund...u jako barák?No tak to je ta Evoluce.15%

• 9.11.2018  18:40
    Sestra (2018)

Slabší tři proč by ne.Film se snaží v malém klášteře udělat místama digitální velkofilm.Chvilku to má slušnou atmosféru,ale nejvíc usměvné je,jak vše trvá a pak v jeden okamžik jakoby režisér říkal"Tak a teď akce".Najednou z těch polotovarů o démonech,začne nasraná stará ženská lítat chodbou.Pravda je,že to má vcelku šmrnc.Demián Bichir super,ale holka Farmigovic je tam taková puťka s ještě tím "francouzským kanaďanem" že to v horovém měřítku prostě stačí,ale do nebes to není.Pro někoho vysvětlovačka pro Conjuring či nášlap tam,kde bylo řečeno,že tahle si ještě stará paní přisadí tu je.Pro milovníky jeptišek a kláštera.Buďte vítáni.55%

• 8.11.2018  22:44
    Máš ji! (2018)

Nesymaptický blábol u kterýho jsem se ani jednou nezasmál.Náměť by byl asi tak to nejlepší,ale to je na komedii docela málo ne?Vůbec tu nic nefunguje,je to vyčpělé snažící mít humor přes jednoho černocha v partě.Nic tu nefunguje,gagy jestli jsou tak nevím kde,humor žádný a celkově ani nevím čím měl být film,protože je sice pěkný,že budem hrát na babu,do toho zpomalovačky,nějaká ta láska z mládí a vcelku jako celek to vůbec stále nefunguje.Takhle hroznou partičku pohromadě jsem dlouho neviděl.Ed Helms nemá co hrát,Jeremy Renner je tu příšernej.Dodívat se to dá,ale je to zbytečných 94 minut.Dialogy který se snaží mít nějakou takous pointu je přímo kriminální zločin.Někomu tohle vyhovuje,že tu chybí ten fekální humor,ale o penisech se zde mluví taky,tak nevím vo co go.30%

• 7.11.2018  22:04

Škoda,že zde ke konci řezník krkovička je na maximální hodnotě a filmu zdrhne děj.Protože první půlka filmu je dechberoucí a já Tjahjanta mám rád,že nedělá z toho nic víc,jen co on sám chce a to v každé scéně prostě krev a jen krev.Samozřejmě choreo je skvělé,jen bych se nebál i zapojit místy nevyužitý soundtrack,který hlavně za začátku svým podtónem navazuje hezky předěl scén.Zátah 2 bude podle mě absolutně nepřekonatelný na dlouho dobu a jestli vůbec. Mohlo se ještě ubrat zde ve zbytečně dlouhém závěrečném fightu,kterýmu chyběla lehkost.Měla to být přeci třešinka,ale jen co byla,byla zbytečně dlouhá scéna.Vše předtím bylo lepší ať už v apartmánu,na parkovišti,na jatkách...Ono je to spíše tím,že poslední půl hodiny je to beze slov pomalu a fakt se jen přejde a jede se opět.Absolutně to ztrácí atraktivitu a dynamičnost,protože je člověk už přejeděnej a hned na to další zákusek,který je ještě delší.Ženský čističky byly do doby,kdy každá udělala co měla,spadla malinko opona a už se jen čekalo na to,co každý už věděl od začátku.Jinak je to pořád stejná divočina,která je pro gore fans nutnost.

• 7.11.2018  02:02
    Mile 22 (2018)

Jeden by řekl."Kde ty loňský sněhy jsou".Tohle mě absolutně nebavilo a Iko Uwais tu vyšvihnul aspoň svůj um pro kluky co si mažou "Ramu" na chleba.Je to spletenec,který sotva drží pohromadě,kdy už začátek se míchá s plno kecema,že ty nejsi ty,ale já jsem já.Popravdě jsem ani nečekal,že mě film od Berga unudí,abych jen počkal na nějaký koncovky.Zlatý Deepwater Horizon.

• 7.11.2018  01:47

Nemůžu říct,že bych z tohoto filmu nespal,ale tenhle typ filmu já rád.Když si vzpomenu na film Pohřbený zaživa,ten konec byl elektrizující,jen né v tomhle snímku.Přitom od půlky filmu se jelo na plný plyn.Jakmile jsem tušil co a jak nejspíš bude,tak Vám přijde to poslední stéblo malinko navíc.Snímku chybělo docela dost faktorů,protože někdy už byl jen tím filmem mimo realitu.Samozřejmě otázek by zde bylo více.Jak daleko byl vůbec Asger od místa,kde se měla stát ta věc či posléze hovor s unesenou ženou?Je tam pár much,který jsou a taky zůstanou,ale je to na druhou díky filmu logické.Stále jsem si říkal,proč už někam nejede,když má padla.Mohl vše mít na svém mobilu či si další půjčit,když chtěl být takový záchranář.Ale jasně,je to jen film.Jinak je to doopravdy skvělá chuťovka.I detail,kdy slyšíte hlas z druhé strany,svítí na sluchátku hovor,slyšíte zvuky z druhé strany skrz hovor,což je největší plus a dodává filmu na síle.Skvělý herecký výkon a částečná nenásilnost jen potěší.Představivost tu má divák jen díky hovoru a to je paráda.Jste vlastně ve hře,jako sám Asger,jen můžete namítat,že tohle bych udělal jinak.To je bohužel tak vše co můžete udělat.85%

• 4.11.2018  00:20
    Lynč - Neúcta (E02) (epizoda) (2018)

To co jsem čekal,se naplnilo.To je tak naprosto bezduchej seriál bez atmosféry až to bolí.Herci jen přehrajou svůj part a konec.To co jsem u pilotu psal,je zde pořád.Ano opět to piano,příšerný střih a nezajímavé postavy s debilním příběhem,který má přesah jak celej Magnusek.

• 1.11.2018  09:33
    Beze stop (2018)

Sice žádné trauma ze snímku nepocítíte,ale jen vánek lesa,který pohladí a zůstane ve Vás.Když se naladíte na notu vyprávění,jste v sedmém nebi.Celý snímek neskutečně táhne tandem Foster a McKenzie,kdy holka byla naprosto skvělá a díky ní jsou čtyři hvězdy na místě.Někdy bych čekal proč to vlastně oni dělají či spíše proč Will i přes svou minulost si vybral právě les.Na druhou stranu tu nejsou žádné novodobé pouťovky v podobě flashbacku.Takže se to nakonec vyváží a jste pohlcen jen ústřední dvojicí.Je hezké,jak pouto sílí mezi hlavní dvojicí stále a dokáže se i přes malé věci vyvíjet.O to doopravdy víc překvapí konec,který si myslím moc diváků neočekává,ale i dcera chce žít svůj život,takže k zamyšlení ano či ne.Nakonec takhle žije i dost lidí,který chtějí být už jen sami bez špetky zájmu či v kontaktu lidí.V závěrečným táboře jsem si malinko připadal jak když jste u "záhradkářů" přes léto.Inu v Americe tento styl mají rádi taky,jen malinko to ukoplo z toho,že vlastně se nakonec nic tak velkého nestalo.Příběh nakonec by člověk smotal do jedné holé věty a je to celý film,ale něco tam vzadu je,že když bych byl dcera,nemusel bych se podřazovat co si můj táta zamane a jeho touhy či sny,bych nemusel sdílet.

• 1.11.2018  09:16
    Equalizer 2 (2018)

Je to špatný.Lehkost je pryč a Fuqua natočil naprosto zbytečnou dvojku,která je vyčpělá po pár minutách.Jednička byla bomba a tady granát byl odjištěnej vcelku brzo.Pravda je,že po hodině marné snahy se malinko přidalo a nakonec se přešlo na to,co se nedá zkazit.Na mě je tohle zatraceně málo.Je pěkný,že si Denzel opět čte knihu,moralizuje a nakonec sesedne ze své břímě a půjde pomstít svoji kamarádku.Příběh je fakt i na akční román neskutečně předvídatelný a ještě i místama blbý.V první hodině je plno scén jen vata,která natahuje film (dědek:-). Fuqua se nějak vidí,že digitální CGI sekvence jsou fajn a tak je divákům přednese.Jen nechápu proč.Proč musí být dvakrát záběr přes vlak v této podobě?To už neumí a nebo jsou líní režiséři točit postaru?.Poslední dva filmy Fuqua jsou špatný či sotva do průměru a dvojka "ekvalizéra" je na tom stejně.Závěrečná blbost,která jen musí být opět digitál,je prostě krávovina.Předvídatelná scéna v jeho bytě,kde je schovaný "malíř" který vzápětí se jde podívat za dveře a ano,oni jsou tam.Tohle už divák prokoukne jak slipy starý domácí a Fuqua na to sere a neumí udělat ani pořádný napětí.Závěrečná vichřice,kdy si to tam banda blbců,který jsou snad ze speciální jednotky jedou na místo,který neznají a Robert McCall i s pekárnou udělají čóro móro.O tom jak je kluk zavřený v kufru auta a střílí se na něj,aby vzápětí z nějakýho nesmyslného zaujetí po chvilce přestalo,nechápu doteď.Do toho vichřice a sniper.Dává to logiku?Nedává! Konečná happy vsuvka je stejně marná,jak bohužel celá dvojka.45%

• 29.10.2018  16:50

Tohle je masakr.Od odpadu mě dělí fakt,že jsem tenhle pilot dodíval.Když vezmu o čem je příběh a dám ho stranou,tak mě zajímá co je tady dalšího?No velký kulový.Přečetl jsem si o tom v časopise a na papíře to znělo přímo královsky.Ale stačí si pustit tento skvost a hned člověku přejdou roupy.Druhý díl ještě zkouknu,ale už teď je to příšerný.Seriál který jede pod ARTE ještě s ČT,je tu ten rádoby hvězdný muž Harold Apter,který pígloval Chucka Norrise ve Walker Texas Ranger.Ovoce ve stoje leda v zelenině někde na květáku.Doopravdy příšernou,ne PŘÍŠERNOU hudbu,kdy bych ten klavír vyhodil z okna nejradši a vkusně zakompovanou to chce fakt tu školu mít.To jestli se tohle učí na škole,tak bych se nechal sám vyhodit.Matěj Anděl nejhorší herec co jsem viděl zase za poslední dekádu a to jsem rád,když vidím konečně jiné tváře.Proč se tohle chce měřit s Pustinou nechápu.Prý nová vlna z ČT.Tak tam prsknem Zuzku Stivánovou a Jana Cinu a budem čekat,že to dopadne.Atmosféra je v prdeli hned jak uvidíte Buchnov a do toho toho vola,co dělá dokument a je vlastně obrazně vyšetřovatel.Tomáš Dastík na jednom posteru k seriálu a v pilotu se ukáže na pět sekund.Doopravdy si rád počkám na druhý díl,kdy ten odpad nejspíš cáknu s přehledem.

• 29.10.2018  16:36
    Alfa (2018)

Jak tu někdo psal,hned jsem si vzpomněl na hru Far Cry:Primal.Tímto vizuálem jsem si myslel,že pomalu koukám na hru.Druhá věc je,že tohle člověk už musí brát víc jako dobrodužnou pohádku než jako survival reál počin.Nejhorší na tom je,že vlastně nevím co z toho mělo být.Je pěkný,že se tu mluví jiným jazykem a postavy nějak vypadají.Ono v závěrečných titulkách vidíte,že někdo jako palentoolog byl,ale ve filmu to stejně nehraje.Taky vidíte v těch titulkách tisíce lidí,který jen dělají efekty,visual a dalších stovky grafiků.Výsledek je takový,že chvilku dobrý,ale pak to brzo přejde.Pes tu je element,který aspoň i nenásilně projevuje emoce,aby člověk vytahoval kapesníky.Ke konci už moc na hraně,ale pořád jsem si říkal,musím to brát jako pohádku.Ono totiž to jinak ani moc nejde.Klučina by přečkal i dobu ledovou,hladomor a já nevím co ještě.Vždycky udělá oheň a je jedno jestli byl ve vodě či byla sněhová bouře.Logiku to postrádá vehementně,ale u těhle filmů tomu tak snad bude vždycky.Občas ten předěl z psa Chucka na digitálního psa je prostě vidět,přitom si říkám proč proboha.Příběh je neuvěřitelný,ale vcelku tahle pouť díky psovi zabavila.

• 28.10.2018  22:42

Mnoo...Podíval jsem se,že tento film byl i na Sundance festivalu.Za prvé tam nejsou většinou ty rádoby filmy,který brečí jen co spustí první scénu a budem se litoval do konce života v dramatické poloze,ale má to skvělé například z Evropských art filmů.Prostě Sundance.Inu zde začátek začne vcelku fajn.Má to nádech akčnosti,což vlastně snímku neskutečně pomáhá.Jenom se bohužel zvratu snaží vnucovat úděl války,ale hrozně křečovitě.Po chvilce střihu už nám Bartle leží u mámy doma a je celej špatnej co dopadlo v Iráku.Pravda je,že jsem si říkal,že přeci čekám na vysvětlení,kde je ten Murphy.To jel někam na výlet mimo záběry nebo co?Pak přišel těžký direkt,který vsázel na tunu flashbacků.Chtěl být napínavým,protože čekal do samého konce jak to vlastně s tím Murphym dopadlo.Víte co je na tom nejhorší.Že mně to bylo úplně putna.Absolutně bez emocí a to Jennifer Aniston by v dramatu mohla hrát,ale né pět minut.Celé to ztrácí svojí tvář a nestává se z toho absolutně nic.Na toto téma je filmů mraky.Po dramatické části ale tento film s časem prohrává.Možná válečný film by byla lepší střela.Tady se absolutně zapomíná na spoustu věcí,že mě přijde,že konzultace s některým povolaným na toto téma nebyla žádná.Dvě matky,který mají rádi svoje syny ,je fakt scénáristická potupa.Vcelku příjemná hudba zvedne lechce nadprůměr.55%

• 28.10.2018  22:21
    Stíny - Série 2 (série) (2017)

Já můžu říct,že druhá sérka lepší než první.Za prvé opadlo to zbytečné cachtání na pětníku a šlo se hned vcelku na věc.Pravda je,že šest dílů je málo a je to znát,že poslední dva díly jedou koňskou silou hrozně dopředu.To seriálu doopravdy nesvědčí,ale zase jede. Přibylo určitě víc černýho humoru a dialogy jsou ještě větší kameňáky,než kdy dříve.Postava vyšetřovatele je top,jen doufám,že ve třetí sérii jestli má být,tak by měl mít větší místo před kamerou.Ano,nějaký postavy se tu pomalu mihnou,některý odejdou z fleku pryč a některý zas zničehonic přijdou,ale to je vlastně ta jediná kaňka na tom lahodným koláči.90%

• 21.10.2018  17:41

Když nemáte příběh,natočte tohle.Psychadelic filmek do kouta.Pravda je,že ten soundtrack je dobrej,místama to má koule,ale je to prázdný.Nesnáším udělat film zajímavým,že koukám na omáčku a chybí mu pořádná flákota masa.Vše je jen vizuál.Cage jede čtyřkolkou,zastaví se a kamera se oddaluje až někam mimo záběr,foukne se směs zelené barvy,kouř a až po minutě může Cage sesednout.Tohle je filmařina?Příběh v revenge módu,kdy i ten konec je čistá fraška.Jenom musím uznat,že to někdy je fakt paráda.Největší eso je tu Linus Roache jako Jeremiah Sand.To prostě je kvalita,kterou musím ocenit.Pravda,měl největší podíl dialogů,který tento film šetří měrou vrchovatou,takže za dvě hodiny jste v transu solidně.Bill Duke je Bill Duke,,Cage tu nic nehraje a jen křičí,řve a jede od kusu za kusem do tunelu a zpět v lese:) Dvě gore a jinak pořád to stejný.První hodina jede na vlně na LSD,druhá už dorazí kokain.Smotat brko a film je blaženost.45%

• 20.10.2018  01:09
    Cops (2018)

Čekal jsem o trochu více.Na projekci Das Filmfest,když nepříhlédnu co říkal osobně režisér,tak film dost načrtával kostru celého snímku.Podstata je daná,ale nic víc.Není to určitě drama u kterýho přestanete dýchat.Snímek je vcelku svižný,ale ty prvky rychlého střihu,hudby a celkového rozpětí filmu nakládají s filmem,že chci být filmem pomalu z Ameriky.Vlastně tu na nějaký velký emoce není čas,protože chvilkou jste zase o kousek dál někde se speciální jednotkou.Řekl bych,že film jede po povrchu a nechce se zažrat,protože by to některý divák nemusel vzít.Film od Stefano Sollima A.C.A.B, byl v tomto měřítku pro mě lepším snímkem.Tím nechci říct,že by to byl film špatný,jen docela zapadne a na jednotku WEGA brzo zapomenu.75%

• 15.10.2018  20:13
    Mario (2018)

Popravdě můžu vlastně jen souhlasit co už tu psal uživatel "Disk".Volný pád ve fotbalovém prostředí a díky tomu jsem se cítil jako ryba ve vodě.Pravda druhá je,že Max Hubacher mě nedávno navnadil na notu,že tenhle herec umí.Vše se tu skvělo vyrovnalo.Dramatická část jela na bezchybném volnoběhu až do samého konce.Ústřední duo prostě super,já tu chemii cítil v tom,že byly tak odlišný a o tom ten snímek byl.Když už jsem si říkal,že rodina tu hraje až moc druhé housle a spíše je tím kmetem Mariův agent,tak přišla i ta rodina.Ano,té hudby klidně mohlo být více,ale to je tak z těch nejmenších zádrhelů,protože opět zas vyniklo to,kdy minutu máte záběr jen na tvář herce.Jak jsem psal,fotbalové prostředí mám rád,sám jsem ho zažil a jen tedy ve sprše to mejdlo nepadala tak daleko:)95%

• 15.10.2018  20:01
    Odnikud (2017)

Takový téma,skvělá Diana Kruger a nic.Dramatická vložka první půlhodiny je prostě jen utrpení manželky,kterou si prostě Diane dala.Jenomže jako krimi snímek a později i to drama je absolutně hrozný.Předně se snaží jít na to od lesa a to z druhé strany.Film má solidních 106 minut,ale jemu by klidně slušela tak klidně o další půl hodiny navíc.Prostě se tu hraje se střihem,takže vyšetřování trvá tristních snad ani né deset minut a šup k soudu.V tuhle chvíli koukám,kolik filmu trvá do konce.Napětí absolutně nulové.Bylo to jasný jak facka.Proč režisér dvakrát ukáže naprosto stejný flashback už nepochopím vůbec.Třetí dějiství uhádne školák,když poslechne co říká Diana,když mluví se svým advokátem.Marně tápu,ale tohle vyšetřování a kriminální linka,že dojde na pomstu jde neskutečně po povrchu a ještě je tak prvoplánovaná,že ten úplný konec absolutně nevyzní"To jsem nečekal".Hrozná škoda,koukatelný snímek určitě je,ale jak jsem psal,jen ta půda byla až tak měkká,že tu Fatih Akin natočil film pro sebe.A tohle smrdělo na hony daleko.Ta omáčka okolo je prostě natočená špatně,to hlavní se rozplyne jak pára nad hrncem.A o postavách,který způsobí takovou věc,nechá jen režisér proběhnout se po pláži.Fakt paráda.Bez Dianky bych to vypnul za půl hodiny.50%

• 15.10.2018  19:43

Konečně jsem se k tomu dostal,protože jsem stále nevěřil,že to bude nějaká velkolepá bomba,kde vystupuje plno dětských herců.Inu,pilot se snažil,ale to co jsem čekal,jsem bohužel dostal.Pilot na to jde chytře a hned se někdo hledá.Asi nejvíc klišé jak zaujmout.Neříkám,že to byla nějaká velká chyba,pilot tím pádem se snažil být produktivní a nechat si dost věcí na další díly.Dám ještě dva díly,kdy se jak už bývá v seriálech rozhodující,kde se člověk zažere do postav nebo ne.Popravdě jen díky humoru,sem tam v pálený hudbě a že Netflix pořád umí,jsou seriály.Zatím jen těch 65%.

• 11.10.2018  23:14

Začátek na tři a pak to šlo takovou kadencí všechno dopr...le až z toho bolí i nohy. Miluju tu tvůrčí vychcanost,že tomu dáme nálapku mysteriozní,tak uděláme to tak,že vlci jsou oni a třeba se jděte klouzat.Co scéna to absolutně blaf.Už vím,proč jsem neměl příležitost okusit nějaký menu od režiséra,ale tohle byla rakev a hodně zamrzlá.Verner ve střihu je na nějaký ty typický misi jako voják a úplně z ničeho si jen tak zastřelí svýho asi neparťáka a jde o cígo dál. Až v tom hledáte po celý film souvislost,tak ani kdybych dělal kliky na zádech,nepřijdu na to.Pak se tam chodí jak hloupej Honza od peci k peci a nááá další jiskrná bomba.Proč tam chcípaj policajti v celém filmu?Protože to vypadá na oko dobře.Pořád tam hledáte temnou kriminálku s dobrodužtsvím a stále upadáte do demence,protože k další scéně přijde další ejakulát ve formě nasadím masku a vystřelím dalšího frajera mimo záběr. Skarsgar by tu hrál skvěle masový vraha,impotenta,ale co je tohle platný v tom celém obalu.Ta přemíra příběhu,kde začátek nahodí konec s jednou větou ke konci,kterou musíte pochopit.Je to úplně jedno jestli ten film pochopíte nebo ne.Je to prostě příšernej film,který těží z atmosféry.Na krvavým obalu se sejdeme v jeskyni a jen intelektuál se zeptá.Proč tam šel až teď a jak mohl vědět,že tam přijdou i oni?Jedna lukrativní trefa z dálky přímo do krku.Druhá už minula,ale ona měla,protože si musíte vychutnat tento příběh.Od odpadu dělí jen místama fakt skvělé záběry a hudba.21%

• 7.10.2018  03:09
    Lví srdce (1990)

Kouknul na to zase po letech a bohužel musím říct,že prostě kvalita není jaká by mohla být.Je hrozně fajn,že choreografii si dělal Claude sám i Frank Dux.Ano ten z Krvavého sportu,kterého JCVD ztvárnil.Jen bohužel jaksi je tam menší příběh hodný jen na to,aby se ringovalo pokud možno všude.Občas je to spestření jako ve vypuštěném bazénu,ale jinak vcelku to prostě moc nejede.Dabing je sice fajn věc,Deborah Rennard tam vypadá lahodně,ikdyž vůbec už nic pomalu nenatočila a Atilla kmen,kterýmu prostě něco chybělo.Závěr prostě idylka a šmitec.Průměr si to, ale zaslouží určitě.50%

• 4.10.2018  23:40
    Obojek (1991)

Tenhle film jsem viděl někdy hooodně dlouho,kde jsem si pamatoval jen to vězení.Dneska to konečně dojel a musím říct,že je to parádní béčko se vším všudy.Samozřejmě výborný dabing byl vždy zárukou a matador Soukup daboval všechny a vždycky s tím štiplavým komediálním vzorem.Příběh jede jak po másle a nebere si vlastně vůbec servítky s ničím.Logiku stranou a hurá za akcí,který zde možná není úplně moc,ale jelikož je to z dalších filmů já dohoním tebe a ty mě,tak se prostě pořád někam jede či přebíhá,čímž dodává napětí obojek kolem krku.Rutger Hauer prostě nebyl nikdy moc charismatický herec a hrál v hodně špatných filmech,ale nevím tady mu to naivita sedla parádně.

• 1.10.2018  14:47
    Kapitán (2017)

Málem za pět hvězd.Hned napíšu proč ne.V začátku hned Willi běží před Junkerem,který po krátký době narazí opět na něj v autě,jen už má uniformu kapitána a přesto říká,že tváře si pamatuje.Celé to pak postupuje dál a vyřeší se to tak,že prostě už zapomněl.Celý film vrtala jen tahle scéna.Samozřejmě někdy si říkáte jestli už byly Němci tak v háji,že nikdo z nich nechtěl vidět průkazy,který byl doménou a pořádek musí být,což sice ve filmu zazní,přesto jsem tomuto stéblu nepodlehnul ani víceméně ke konci.Ostatní už bylo jen parádní podívaná včele s hlavním představitelem v podání Max Hubachera.Film ukáže to nejvíc emotivní v táboře a drží se zde doopravdy věrohodně tradic.Možná poprava "svých" flakem vypadala jednoznačně na oko diváka,ale čert to vem.Píseň k písni a smrt čeká v jámě.Veselka byla jako ze včera a opět ukazovala co měla.Prostě dramatičnost scény ve které Hubacher se pozvalna měnil.V táboře vystupuje i SA Schütte ve skvělém podání Bernd Hölschera,jen je škoda,že neměl ještě více prostoru.Ano jak tu píšou ostatní šaty dělaj člověka,,tady i hnědé košile. Určitá útěcha v nějaké vítězství,že když nemůžu zabít či popravit jiný,tak zabiju Němce,který buď zběhnul,raboval,znásilňoval a bůhví co ještě.Tohle sice nebyla novinka do nového práva,ale režisér chtěl jen to.Bohužel ke konci film ztratil absolutně půdu pod nohama a mělo se končit v táboře.Sice v titulkách je tu jistá scéna,která sráží směr filmu dolů,protože to vyzní jako,že to byla fakt jen sranda,ale oni moc nebyla,Schwentke si myslel,že točí další RED.Jsou tu menší mušky,který chtělo vychytat a mít atmosféru v jiném pojetí mohl být film jeden pomalu z nejlepším válečných dramat z koncentračního tábora.Takhle tu máme pořád jen toho Schindlera:)85%

• 1.10.2018  14:26
    Final Score (2018)

Vcelku podařený filmek s Bautistou.Ten námět na fotbalovým zápase je doopravdy vynikající.Prostě tady by vše šlapalo jak hodinky,kde je prostě Dave a hromada Rusáků,který musí z kola ven.Do toho securiťák Ind,jedna ztracená neteř a odpálení stadionu v napínavém segmentu.Jenom to prostě všechno ruší ty blbosti.Občas se prostě nemuselo točit inferno a aspoň malinko zapojit hlavu.Takže přestřelka nad stadionem s vrtulníkem,kdy jako diváci neslyší vůbec nic je prostě úsměvné.Samozřejmě zapojení digitálních triků je na celém stadionu a víte,že ten zápas s v tom okamžiku nehraje,což vlastně sere nejvíc.Bombový dýchanek na konci je fakt už hell a opět je zbytečný jen na oko.Snímek má svoje kouzlo,výborná akční vložka ve výtahu a vlastně jede hned co se koupí Hot Dogy,dva prosím.Pro někoho možná ta slza je na místě,kdy v 90 letech tohle jelo,ale ruku na srdce,Bautista je pořád spíše v očích wrestler než super herec.70%

• 1.10.2018  14:14

Taková lehká rodinná komedie,při který jsem se jednou fakt zasmál (motorka).Bohužel chemie je úplně out a celý film se občas potácí v hrozný lacinosti.Některé scény jsou i zbytečné nebo se v nich vlastně nic neděje.Někdy je film opět takový přátelský a má občas něco do sebe.Na lepších jak 50% to vážně nevidím.

• 28.9.2018  00:02

Začátek průměrný,střed filmu přímo dechberoucí a konec podprůměrný.Je to vážně škoda,ale nejlepší pasáž je,kdy se Bardem nahání s Brolinem kvůli kufříku.Tady jsem byl rozhodnutej dát i pět hvězd,protože tohle byla explodující podívaná.Napětí se dalo krájet a mělo to sakra koule.Bohužel ty mouchy bratři Coenů zazdí svojí režijní touhou po neznámém.Nechtěl bych spoilerovat,ale zde je to vlastně už jedno.Brolin je mrtví a nevíte jak.Prostě se nám kamera nedostala k vražde a jako jedna z hlavních rolích prostě vypadne z filmu jak když projede nůž máslem.Tohle je neoddiskutovatelná flákarna.Ano,klasický černý humor je zde a dodává půvab,ale není ho mnoho.Vlastně nejvíc na starosti ho má postava kterou hraje T.L.Jones.Ona ta jeho postava vlastně predikuje či proplouvá tím smradem.Jinou váhu zde prostě nemá.Woody Harrelson je tu rovnou asi nejzbytečnější postava v ringu.Film podle toho co píšu,už by byl někde pod hranicí půrměru,ale opět se vrátím k onomu středu filmu a vlastně i závěru.Ano,tohle bylo ono.Jen se to absolutně zazdilo.Javier Bardem se svojí zbraní a metodama byl přesně správně infantilní a Brolin sekundoval,že i ty dvě hodiny by stačilo koukat jen na ně.To ostatní jen byla taková metafora do špajzu,který jen vykouknou a opět zalezou,aby přišli dva hrdinové plátna.Bohužel na lepších 75%.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35