Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Myslím, že Van Damme si může oficiálně dát facku za to, že se raději nechopil role v Expendables. Sice v jeho starším kabátu na mě JCVD působí úplně jinak než dřív. Zmizel jeho hůmor a i dost ta jiskra v očích. Velká škoda, mohl mít comeback, ale s tímto US tomu nijak nepomohl. Předtím Van Damme něco cítil (jako US), ale teď mi přišel více mrtvý než Dolph Lundgren (tuším, že Dolph toho ve filmu řekl i víc než Van Damme ,a to byl před kamerou snad 10x kratší dobu). Smutný, smutný. 25%

Děsnej doják (2006) odpad!

Už při "zvrhlém, dementním paradováním" Hitche v roli mrňavého černocha, který té zrzce vytáhne kus kuřete nití na zuby, tak to bylo přimo vyvolávající po tomto hodnocení. Humus velebnosti, dobré parodie se asi už dotočily (v USA určitě), u angličanů je alespoň Edgar Wright.

Zachraňte Willyho 3 (1997)

Jedna hvězdička za alespoň krásné záběry přirody. Kdyby to raději sestříhali do dokumentárního filmu National Geographic, možná by to dopadlo líp.

Přenašeči (2009)

Pěkný snímek o tom, jak se čtveřice lidí snaží zachránit své zadky, drží se svých pravidel. Velice mě překvapil začátek filmu, který rovnou diváky vtáhne do děje, kde nevíme o co vlastně jde, zda-li už něco vypuklo. Meloni mě vcelku překvapil svou roličkou svérázného otce, ale největší charisma zde je z Chrise Pinea, který zde předvádí neskutečně zběsilého mladíka, který se s ničím "nese*e". (Spoiler: dostalo mě, jak chtěli vyprosit benzín od dvou paní v jiném autě....). Takže ještě jednou zatleskám a doufám, že tato dvojka režisérů bude nadále tvořit v rámci postapokaliptické atmosféry. 80%

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Jestli tohle vážně kopíruje předlohu, tak nechápu, jak se tohle kdy mohlo stát nějakým bestsellerem. Asi devčatům dnešní doby hodně nerozumím..... Kousek od odpadu.

2012 (2009)

Demolice světa na jedničku, obsazení herců s ruským přízvukem na jedničku, ale zbylá omáčka jako 7-mi letá holka, co nosí plenky, taková kravina by nenapadla ani mě a tam za to ty scénaristy platí :P 70%

Gamer (2009)

Ujetost a absurdní vize budoucnosti. Řešení: "Udělejme z trestanců postavy pro FPS" je ale zábavné a v pojetí dvojice Neveldine+Taylor to má slušný drajv. Rozhodně lepší podívaná než Crank 2.

Milovaný Joshua (2007)

Další pěkný výkon Rockwella v bohužel nedořešeném filmu. To, co se objevilo ve filmu před závěrečnými titulkami mělo být tak v půlce filmu a pak konečně mohlo začít klasické napětí, jak nikdo nevěří rodičům, aleěžce prolhanému spratkovi. A tchýně v podobě velice pobožné dámy, která nutila víru dítěti byl vcelku vrchol drzosti. Za výkony rodičů 2 hvězdičky,

Ovládací panel
10 bodů