Heist 88 (2023)

Velká slabost, a často i nuda a skoro až na sílu jsou všichni ve filmu černoši ( takovej Black panter s loupeží)

Vědma (2023) (seriál)

Velká hrůza, toto se opravdu nepovedlo.

Princ Mamánek (2022) odpad!

To se opravdu nepovedlo, divné, hororové prvky, nepřehledné, bez konce. Moc horších pohádek jsem neviděl. Režie, scénář, hlavní role, producent, hudba Jan Budař= asi je to jen pro Jana Budaře který to dílo chápe.

Ponorka (2018) (seriál)

Skvělý seriál, hodnocení po 2.řadách

Blue Beetle (2023)

Vypadá to jako Mexická telenovela s efekty od DC, potenciál to mohlo mít, ale bohužel, hodně slabé

Oppenheimer (2023)

Krásné efekty, zvuk, výborní herci, bohužel to je všechno tak pozitivního, -1* za délku, -1* za začátek proč proboha je úvod skoro hodinu aniž by se něco stalo, - 1* ten závěr, kdyby to skončilo výbuchem bomby bylo by to určitě super, -1* za soudní tahanici která snad nikoho nemohla zaujmout a stala se tím co ve filmu prostě nechcete. Bohužel celý film jako celek nepůsobí dobře a lituji ztracených 3 hodin v kině. Trailer i recenze splnili asi co měli a to že mě dostali do kina, ale to je tak bohužel vše. Snad ještě horší než všechny ty české filmy co se v dnešní době točí. Pokud nemusíte tak tento film klidně vynechte a nebo se připravte na 2h soudní nudy.

Instalatéři z Bílého domu (2023) (seriál)

Nuda od začátku do konce. Podle hodnocení jsem čekal že mě to bude bavit a zajímat, ale ne. Jedna hvězdička za herce.