G_I_S_M_O

Extras

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.10.2016  21:17

Milý dodatečný díl o dětství několika hlavních postav.

• 23.10.2016  20:42
    Šigacu wa kimi no uso (TV seriál) (2014)

Shigatsu wa kimi no uso bylo v podstatě mé první anime, do kterého jsem se pustil a po jeho zhlédnutí silně pochybuji, že ho jen tak něco překoná. Není u mě obvyklé, abych tak snadno propadnul slzám. Myslím si, že nebylo jediného dílu, kdy bych neuronil slzu a to ať už z dojetí, strachu, smutku nebo něčeho jiného.. Od prvního dílu jsem naprosto propadl postavám, cítil s nimi a přál si, aby na ně v dalších epizodách čekalo jen něco pěkného. Vše bylo ke všemu navíc tak krásně zpracované a ta hudba.. ta hudba.. naprosto vynikající soundtrack. Je tomu již několik hodin co jsem dokoukal poslední díl a já.. stále na to nemůžu přestat myslet, stále je mi smutno, stále si přeji, aby to bývalo skončilo jinak.. Mám co dělat, abych i u psaní tohoto komentáře zůstal v klidu a víte co, já to raději ukončím, protože to prostě nedávám. Jestli tohle není důkazem, že jde o skvělé dílo, tak už nevím co by bylo. Kaori.... arigato.

• 7.10.2016  12:04

Absolutně špičková CGI animace s výborným soundtrackem, epickými bitvami, hromadou kouzel a i když možná mnohkdy předvídatelnými zvraty, tak příběhem, který vás více než navnadí na, doufám, nejlepší Final Fantasy všech dob s číslem XV. Pro mě naprosto skvělá podívaná.

• 24.1.2016  22:23
    Tři bratři (2014)

I výhružné trailery IS jsou lepší jak tahle sračka!

• 3.9.2015  02:45

Jednoduše nostalgie pro všechny fanoušky Arnieho a jeho role Terminátora. Přesně to jsem chtěl, očekával a nakonec i dostal, takže spokojenost.

• 14.7.2015  00:15
    Všechno nejlepší (amatérský film) (2012)

Tak to byl kurva průser. Hrozné "herecké" výkony, střih ála mrdni tam co nejvíc dlouhých černých přechodů a bezvýznamný dvouminutový!!! úvod filmu, aby to utrpení trvalo celých 16 minut. Holky se během vražd v lese očividně bavily víc jak já při sledování tohoto "thrilleru", který se dle všeho inspiroval prvním dílem SAW a jakožto velký fanda této série jsem byl o to víc znechucen takovýmto paskvilem.

• 9.2.2015  22:18

Vážně nechápu proč můj oblíbenec Tony Jaa nechal do svého týmu zakomponovat přehané a nikterak povedené 3D efekty a CGI, když to vůbec nebylo potřeba. Kde jsou ty doby, kdy jsem koukal na prvního Ong Baka a Tom you goonga bez efektů. To byla teprve paráda a to, co činilo jeho filmy výjimečným - málo střihu a jeho nevšední bojové umění. Pro mě zklamání, avšak i tak jsem se ale poměrně bavil a proto dávám za tři. Od příštích filmů však již nic moc nečekám.

• 6.12.2014  11:33

Příjemná, komedie, kterou jsem měl v dětství velice rád a až včera jsem na ní náhodně narazil a musel si jí pustit.

• 18.11.2014  22:17

Po počáteční akční scéně jsem si říkal, že tento díl bude naprostý odpad. Postupně se to však začalo rozjíždět a nebývale jsem se bavil především nad slovními potyčkami a sarkasmech hlavních aktérů. Antonio Banderas zahrál svou roli bravůrně, stejně tak nezklamal Snipes a staří dobří známí se též nepředvedli zle. Nová omladina mě zrovna nevzala, náborová scéna byl vysloveně trapná, ale krom začátku a tohoto jsem se nenudil a to je hlavní. Arnie a jeho výrazy obličeje s odkazem na několik proslulých hlášek též zabralo na výbornou. Pro mě milé překvapení, ale zdejší kritiku a slabší hodnocení ostatních beru.

• 24.6.2014  02:40

Nejen sympatická, ale dle mě i velice slušně hrající hlavní "hrdinka". Stejně tak mi přišel dobrý výběr záporáků. Film není ničím kdovíjak speciálním a zřejmě si ho znovu nepustíte, avšak splnil má očekávání. Hlavní postavu jsem si oblíbil a cítil se znechucen obzvláště během znásilňovacích scén, které mě nikdy nenechají chladným.. a následná pomsta ve mně vyvolala pocit zadostiučinění.

• 7.6.2014  02:18

Ve finále můžu říct, že jsem z tohoto filmu, od kterého jsem nevěděl co čekat, vlastně mile překvapen. Mělo to spád, hlavní hrdina nebyl nejhorší ale především film pozvedla hudba a atmosféra. To jsou dva prvky, které se drží statečně od začátku až do konce. Co tento film ale sráží je bezpochyby stupidita určitých pasáží a to ať už se jedná o konání postav, či toho co se právě stane. Kolikrát to bylo tak blbé, až jsem se zasmál a to je u žánru jako je horor samozřejmě špatně. Jsem zvědavý na druhý díl, od kterého však už budu asi jen čekat kvalitu jako v druhé půlce jedničky - klesající. Prvnímu dílu dávám silnější tři hvězdy.

• 6.3.2014  17:56
    Kameňák 4 (2013)

To byla taková sračka ve všech ohledech, že nevěřím, že natáčení zabralo více jak jeden jediný den. Toto nemůže přece ani nést nálepku "komedie".. je to vysloveně horor.

• 21.1.2014  13:25
    Slavné dny (TV pořad) (2010)

Nevím proč se tu ostatním Zuna nelíbí. Já se naopak na jeho vyprávění týden co týden těším.

• 10.1.2014  01:52

Těžko uvěřit, že jsou to už dědkové, kterým táhne na 70. Tento film, stejně jako většinu od nich, musíte brát s nadhledem a jednoduše se bavit. Já se bavil a je mi svým způsobem smutno, že Sly s Arniem převyšují i v jejich věku novodobé mladé herce a jejich filmy.

• 11.11.2013  15:47
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Nechápu rodiče co nechají své ratolesti na toto koukat. Zasloužili by dostat dvacet ran bičem.

• 10.11.2013  23:54

Nechci byt vulgarni, ale pravdepodobne nejvetsi sracka co jsem za posledni dobu videl. Snad vsichni zahynuli i ve skutecnosti. Jak produkce, tak herci. Ja uvnitr umrel taky.

• 23.8.2013  11:20

Všechno to vypadá tak pěkně. Efekty fungujou a člověk se od půlky filmu i slušně baví. No, lámal jsem se dlouho, zda-li dát slabé 4 nebo silnější 3. Tak volím druhou variantu. Film nepovažuji za ztrátu času i přes jeho délku, avšak příběhově mě to nijak neoslovilo. Především první půlka byla dosti o ničem. Samozřejmě je v tak dlouhém, třídílném, filmu třeba diváka seznámit s postavami a příběhem, avšak na mě to bylo až moc mdlé a nezáživné. Uvidíme co přinesou další díly, které si rozhodně pustím a o to jde především. To, že tento film nebudu už nikdy muset vidět znovu nikoho ani tak trápit nemusí :)

• 1.8.2013  10:32
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Bývala to zábava. Poté co Kazma získal slávu je to šeď a nuda.

• 1.8.2013  10:22
    Prezidentský duel (TV pořad) (2013)

Nejdřív mi bylo na blití ze Zemana. Teď je mi na blití z čechů, co ho volili.

• 1.8.2013  09:13

Žádný čech na tento moment nikdy nezapomene. Dokonce i já si to jako v tu dobu skoro osmiletej prcek pamatuju. Skvělej dekument, při kterém se mi vždy spustí slzy štěští a člověk je pak hrdý, že je čech a aspoň na chvíli zapomene na naší zkorumpovanou vládu a další věci nebo lidi, který kurví naší zem.

• 29.7.2013  02:28
    Joey (TV seriál) (2004)

Joey je celkem vtipný seriál sledující každodenní útrapy Joeyho z Přátel, který se konečně proklestil do LA. Pokud nebudete srovnávat s Přáteli, určitě si tento seriál u vás najde své místo na volné chvilky.

• 27.7.2013  23:44

Vysloveně trapný díl i hudba.

• 26.7.2013  09:30
    Red 2 (2013)

Narozdíl od Die Hard 5 důstojné pokračování Willisova filmu, u kterého se dozajista dobře zabavíte a zasmějete. Co se týče akčních scén, tak ty alespoň mne zrovna neohromily a příběhově je to taktéž slabší a dosti předvídatelné. Především konec je slabý. I tak ovšem dávám 4 hvězdičky, protože jsem se dobře bavil a o to u této akční komedie jde především. Opět výborný Malkovich a Catherine Zeta-Jonesová je prostě kočka :) Viděno v kanadě.

• 26.7.2013  08:40

Můj nejoblíbenější film vůbec. Celkově mě tvorba Jamesa Wana zatím vždy oslovila. Zbožňuju soundtrack, který Charlie Clouser pro film udělal. Scénář je špičkový, plný zvratů a napětí. Režije taktéž a když vezmeme v potaz, že jde vlastně o jednoduše a rychle natočený film, od kterého se neočekával žádný velký boom a neměl tak velký rozpočet, vzniklo tu velkolepé dílo, ze kterého se pak stala nelítostná série, která nás těšila (aspoň tedy mě, i když kvalit jedničky to samozřejmě nedosahovalo) halloween co halloween. Pro mě i po xx shlédnutí jasných pět hvězdiček, které dosahují sta procent.

• 25.7.2013  07:22

Po dlouhé době neuvěřitelné zklamání. Takovou sračku jsem dlouho neviděl a jednu hvězdičku dávám jen za výkon kluků, kteří vážně působili jako nechutní slizáci, od kterých nelze čekat nic dobrého. Kdyby divák aspoň viděl Naomi nahou, ale ani to ne. Dlouhé záběry o hovně, které film natáhly o víc než by bylo zdrávo. Scéna s ovladačem a rádoby vtipné průpovídky záporáka do kamery, to obojí beru jen jako nepovedený žert, na který je třeba zapomenout, stejně jako na fakt, že jste u tohoto filmu trávili svůj drahocený čas. Napětí tu takřka není, rodinka je trapná a nudná a já jsem jedině rád, že chcípla.

• 28.6.2013  22:20
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Raději bych své děti poslal do koncentračního táboru, než jim pustil tohle..

• 23.5.2013  09:36
    Konečná (2013)

U filmu jsem se pobavil a gratuluju Arniemu, že se na stará kolena naučil anglicky :)) Každopáně za 4 hvězdy je to spíš z radosti ho zase vidět hrát. Nejraději bych dal 3,5, bohužel to tu nejde.. Co mi kazilo zážitek z filmu bylo mnou nenáviděné zapletení "superrychlých scén v superrychlém autě" do filmu. Je to tak stupidní až to bolí. Dodnes nechápu ty, kteří kladně hodnotí sračky na jedno brdo typu rychle a zběsile, ve kterých se všichni tak směšně tlačí do sedadel..

• 10.4.2013  22:50

Je to jako droga. Nedokážu si představit nic vtipnějšího jak výtvory Downtownáků Matsumota, Hamady a jejich pobočníků Yamasakiho, Enda a Tanaky. Never gets old!

• 8.4.2013  08:52
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Svým způsobem jsem se rozhodoval mezi pěti hvězdičkami a odpadem, protože takový žvásty a individua, to se jen tak nevidí a neslyší. Tak debilní, až je to kolikrát výborná zábava.

• 8.4.2013  08:48
    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)

Tři za sestřihy a komentáře carymaryfucka z youtube :D

<< předchozí 1 2 3 4