Kancl (2005) (seriál)

Do konce 4. série určitě 4 hvězdy.. potom to jde dolů a u šesté série jsem se už nezasmála ani jednou.. nevím, jestli proto, že se vtipy logicky opakují a nebo proto, že jsou nové a nevtipné? Asi mix obou. Každopádně nehynoucí klasika, kterou by měl vidět každý, i když třeba ne všechny epizody.

Amadeus (1984)

První film u kterého jsem kdy brečela.

Zelená míle (1999)

Nemůžu se vyhnout porovnání s knihou, která je prostě o tolik moc lepší! Kdybych ji neznala, nejspíš bych se nebránila většímu hodnocení, ale takhle nemůžu jinak.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Jedna z těch lepších komedií současné seriálové scény. Kdyby byl seriál jen o Abedovi s Troyem, dám 5 hvězd. Zbytek mě bohužel začal cca po třetí sérii celkem nudit. A asi jsem jediná ale Ken Jeong mi prostě nepřijde moc vtipný?

Lovci duchů (2005) (seriál)

Pokud vám vyloženě nevadí queerbaiting a tichá misogynie, asi můžete mít seriál bez problémů rádi.. Mě osobně to přestalo bavit po osmé sérii.

Hrdinové (2006) (seriál)

První a druhá série jsou perfektní.. pak to jde pomalu ke dnu. Přesto dobrý nápad, kterému ale neustále zamotávání příliš neprospělo.

Super 8 (2011)

Strašná nuda spojená s tím, že mě fakt nebaví sledovat partičku děcek s kamerou a chlupatějším E.T. .. Ještě stále jsem nepochopila, co lidi na Abramsovi mají.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po třetí sérii jsem to ztratila. I když Rudy nebyl vyloženě špatnou náhradou Nathana, nebylo to už ono. První dvě série ale pořád zůstávají prvotřídním zbožím, o tom žádná.

Griffinovi (1999) (seriál)

Co říct... nejameričtější odpad všech odpadů. Co je na tom proboha vtipný a kdo jsou ti lidi, co se na tohle dívají? Chci to vědět, abych se mohla držet co nejdál.

Ztraceni (2004) (seriál)

Opět věc, u které jsem nikdy nepochopila tu šílenou popularitu.. Už někdy v první sérii jsem si celkem říkala what the fuck a to mi tehdy bylo asi 12.. Nemůžu říct, že by to bylo vyloženě špatné, ale Abramsovo pojetí světa asi obecně prostě není nic pro mě. Přesto nejsem vyloženě proti. Rozhodně kvituju aspoň to, že se tvůrci (díky bohu) rozhodli plácnout do letadla i minority, takže to není 121 dílů o bílých Američanech..