nacomeno

nacomeno

<< předchozí 1 2
    • 16.9.2015  17:31
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Ani po troch dieloch som tomu neprišiel na chuť,skôr naopak. Počkám si na posledný diel,som zvedavý ako sa táto nudne tajomná Strachovina skončí. Proti tomu chlapčisku ušatému necítim žiadne antipatie,ale tento jeho výplod ma vôbec neoslovil. Väčšina postáv sa tvári ako v nejakej paródii,o pridrbaných dialógoch škoda hovoriť,no najviac mi tam liezla hore krkom Zuza Kanocz. Tá jej postava premúdrelej pipiny sa dá prežiť,ale to jej prehrávanie je na kopanec do riti. Nech si len ona pekne zostane doma pri "svojich" debilných telenovelách,tam nemôže nič pokaziť

• 15.9.2015  11:26
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Latka súčasnej TV tvorby je nastavená hodne nízko. Kurva!, namiesto toho aby sa kompetentní začali konečne snažiť tú pomyselnú latku navyšovať,tak oni sa predháňajú komu sa ju podarí položiť na najnižšiu úroveň a podliezť. Dve hviezdy len a len za scenériu Beskýd

• 14.9.2015  08:01
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Z dlhej chvíle,a hlavne z prdlele som si prestrel jeden diel. Táto rádoby kuchárska show bola pre mňa skôr šok,skoro ma z toho jeblo!. Toľko pokryteckých debilov po kope a k tomu tie primitívne komentáre,to sa len tak nevidí,klobúk dolu PRIMA TV

• 11.9.2015  18:47
    Zánik (2015)

Dve hviezdy za finálnych 30-40 minút,zbytok filmu je komorná,nie moc uveriteľná a prevážne dosť nudná záležitosť

• 11.9.2015  10:17
    Je prostě báječná (2014)

(NE)vtipná,(NE)zaujímavá sprostosť

• 9.9.2015  11:05
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Pre školopovinné deti je to asi zaujímavé,pre mňa strata času

• 8.9.2015  19:56
    Rudyho má každý rád (TV seriál) (2015)

Americký originál stojí za hovno,ale toto je hodne veľká kopa hovien. Chápem že žrať treba,ale naozaj sú niektorí perspektívni herci(Holubová,Novotný...) na tom tak zle aby museli účinkovať v takých a tomu podobných zverstvách?!

• 7.9.2015  17:40
    Ant-Man (2015)

Už ma tie high-tech báchorky o teragigamegasuperhrdinoch ktorí zachranujú svet začínajú pomaly,ale isto unavovať

• 7.9.2015  14:47
    Californication (TV seriál) (2007)

Keby som bol nevyskákaný puberťák,alebo priaznivec fantasy erotických rozprávok,možno by som aj ja u toho chrochtal blahom a hnal túto rádoby vtipnú chujovinu do červených čísiel. Mimochodom,zaujímalo by ma,ktorého potentáta je tá mladá Beccy emo obluda v skutočnosti dcéra,nechce sa mi veriť že s takým rypákom by sa bez konexii dostala na obrazovku

• 2.9.2015  09:15
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Celkom dobrý krimiseriál,ale dosť ma iritovalo že sa väčšina protagonistov tvári neprirodzene tajomne ako prd v gatiach a mučednícky ako ježiš na kríži(hlavne v druhej sérii). Nedá sa povedať že by riešené prípady boli temné,tie sú v podstate kriminálnou rutinou,ale temné sú skrývané prežité traumy hlavných hrdinov

• 30.8.2015  06:43
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Strasti a slasti neobyčajne retardovanej americkej rodinky

• 22.8.2015  20:09
    Pat a Mat (TV seriál) (1976)

Títo dvaja majstri Zkurvil&Dojebal sú bezkonkurenční

• 16.8.2015  10:00

Táto komedydráma útočí na diváka hromadou sentimentu a na záver patetickými žvástami. Film sa oplatí pozrieť len kvôli Murrayovi a Naomi

• 15.8.2015  07:33
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Ako vlastne spoznal ich mamu,spoznal ju vôbec?. Po šiestej sérii som to vzdal

• 15.8.2015  07:24
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Tento seriál som nevidel celý,lebo aj tak drvivú väčšinu dielov čo som videl som pozeral nayebaný(vtedy mi to prišlo aj vtipné). Potom som prestal chlastať a už ten seriál nebola sranda ale dosť nuda. Preto som to ani nedopozeral

• 15.8.2015  07:00
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Tento seriál mal skončiť zhruba piatou sériou,od vtedy je to už len prešľapovanie na mieste a mlátenie prázdnej slamy. Neustále dookola opakujúce sa vtípky už prestávajú byť vtipné,ale viacmenej trápne. Pochybujem že sa to deviatou a ďalšími sériami zlepší a niekam posunie

• 14.8.2015  17:33
    Vybíjená (2015)

Knihu som nečítal(ani nikdy nebudem), ale film bolo veľmi namáhavé vydržať dopozerať do konca. Vlastne deň po zhliadnutí už ani neviem o čom táto nebetyčná kktina plná blábolu a netalentovaných (ne)hercov bola

• 6.8.2015  15:59

Od tohto filmu som neočakával žiadne zázraky,ale že to bude až taká chujovina som vôbec nečakal

• 3.8.2015  16:57
    Halloween 3 (1982)

Režisér a celý štáb vrátane produkcie museli fičať na nejakých silných halucinogénnych sračkách,lebo inak si neviem vysvetliť ako túto gigachujovinu mohli vypustiť do sveta. Totálne dojebali renomé inak úspešných prvých dvoch dielov

• 3.8.2015  16:25
    Halloween (1978)

Keď som tento film videl s kamarátmi prvý krát pred 28 rokmi na VHS s jednohlasým dabingom,mali sme z toho filmu a predovšetkým z "dabingu" obrovskú srandu. Z odstupom času(asi nastupujúca senilita:-)) to vnímam tak nejak nostalgicky,to nemení nič na faktu že na svoju dobu je to nadpriemerne zábavný horor. Len ten profi dabing už tomu nedáva ten správny šmrnc a nie je to už taká sranda

• 3.8.2015  16:01
    Most (TV seriál) (2011)

Absolútne nezaujímavé,po štvrtej časti som to vzdal. Momentálne je trendy boom sledovať severské kriminálky,myslím si že nie všetkým sa tento druh krimi skutočne páči,len sa nechávajú unášať momentálnou severskou eufóriou. Mne osobne je tento ponurý bla-bla štýl tak nejak u prdele

• 30.7.2015  07:39
    Bathory (2008)

Nezaujímavá a predražená Jakubiskova psychozlátanina

• 11.6.2015  07:53
    Policie Modrava (TV seriál) (2015)

Ako tu už bolo spomenuté; kraj síce krásny,ale dej a herci úplne tupí. Obvoďáci "VB" vyšetrujúci vraždy?,to predsa Soukup nemohol myslieť vážne!. Jedna hviezda za peknú scenériu Šumavskej prírody

• 11.6.2015  05:54

Dedo Jano opäť v akcii,že sa už konečne na tieto nízkorozpočtové rumumunskosomálskobulharské kokotiny nevyserie

• 11.6.2015  05:38
    Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)

I ty, Brute?,nečakal by som že aj ČT sa vyberie cestou sračiek,hnusu a nevkusu po vzore komerčných TV!. Čo to kurva je?!!,ČT je zatiaľ jedna z mála TV ktorú si ešte vážim a oni ma šokujú takou primitívnou sračkou

• 17.5.2015  19:51
    Kameňák (2003)

Natočiť tri diely sračiek postavených na starých otrepaných vtipoch,tak na to má gule fakt len Troška

• 17.5.2015  19:34
    Babovřesky (2013)

Táto nevkusná a absolútne nevtipná Troškovina pobaví akurát tak lopaťákov desiatej cenovej skupiny a dementných jedincov. Odhodlať sa pozrieť si ďalšie pokračovania?,ani keby mi za to niekto zaplatil

• 21.4.2015  05:19
    Birdman (2014)

Nudné+psychotické+sračkovité= odpad!

• 18.4.2015  11:57
    Otec Brown (TV seriál) (2013)

Flanďák súkromným detektívom,podobné trápnosti už natočili amíci(Prípady otca Dowlinga) aj taliani(Don Matteo). Náhodou som si pozrel jeden diel,úplne mi to stačilo na to aby som to poslal do odpadu kam to patrí. Na tejto BBC chujovine ma najviac pobavilo že hlavný hrdina kňaz neverí na nadprirodzené javy,veď tým pádom v podstate neverí a popiera existenciu svojho šéfa boha :-D

• 18.4.2015  10:54
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Niekoho táto kinder pichovina baví,ale na môj vkus je to mega kreténska vtákovina,aj napriek tomu že je to výplod od Kinga

<< předchozí 1 2