Ant-Man (2015)

Už ma tie high-tech báchorky o teragigamegasuperhrdinoch ktorí zachranujú svet začínajú pomaly,ale isto unavovať

Divocí koně (2015) (seriál)

Už aj takí velikáni v produkcii sračkoidných debilných telenoviel ako sú Kolumbia,Venezuela... sa musia červenať koľko hovien ročne môže vyprodukovať taká malá krajina ako je Slovensko

Doktor Martin (2015) (seriál)

Latka súčasnej TV tvorby je nastavená hodne nízko. Kurva!, namiesto toho aby sa kompetentní začali konečne snažiť tú pomyselnú latku navyšovať,tak oni sa predháňajú komu sa ju podarí položiť na najnižšiu úroveň a podliezť. Dve hviezdy len a len za scenériu Beskýd

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad) odpad!

I ty, Brute?,nečakal by som že aj ČT sa vyberie cestou sračiek,hnusu a nevkusu po vzore komerčných TV!. Čo to kurva je?!!,ČT je zatiaľ jedna z mála TV ktorú si ešte vážim a oni ma šokujú takou primitívnou sračkou

Krvavý obchod (2015)

Dedo Jano opäť v akcii,že sa už konečne na tieto nízkorozpočtové rumumunskosomálskobulharské kokotiny nevyserie

Labyrint (2015) (seriál)

Ani po troch dieloch som tomu neprišiel na chuť,skôr naopak. Počkám si na posledný diel,som zvedavý ako sa táto nudne tajomná Strachovina skončí. Proti tomu chlapčisku ušatému necítim žiadne antipatie,ale tento jeho výplod ma vôbec neoslovil. Väčšina postáv sa tvári ako v nejakej paródii,o pridrbaných dialógoch škoda hovoriť,no najviac mi tam liezla hore krkom Zuza Kanocz. Tá jej postava premúdrelej pipiny sa dá prežiť,ale to jej prehrávanie je na kopanec do riti. Nech si len ona pekne zostane doma pri "svojich" debilných telenovelách,tam nemôže nič pokaziť

Rudyho má každý rád (2015) (seriál) odpad!

Americký originál stojí za hovno,ale toto je hodne veľká kopa hovien. Chápem že žrať treba,ale naozaj sú niektorí perspektívni herci(Holubová,Novotný...) na tom tak zle aby museli účinkovať v takých a tomu podobných zverstvách?!

Vybíjená (2015) odpad!

Knihu som nečítal(ani nikdy nebudem), ale film bolo veľmi namáhavé vydržať dopozerať do konca. Vlastne deň po zhliadnutí už ani neviem o čom táto nebetyčná kktina plná blábolu a netalentovaných (ne)hercov bola

Zánik (2015)

Dve hviezdy za finálnych 30-40 minút,zbytok filmu je komorná,nie moc uveriteľná a prevážne dosť nudná záležitosť

Birdman (2014) odpad!

Nudné+psychotické+sračkovité= odpad!