Vig

nemocná bratra

homepage

<< předchozí 1 2 3
    • 16.12.2012  13:31

Fanoušek Tolkienova světa natočí s citem a jemností film věrný předloze a pak to takhle dopadne. Tolkienovci slintají a rozmazlený filmový hltači jen kroutí šiškou že tohle je málo tamto je málo......kdy naposled uvidíme film, primárně netočený k získání co nejvíce peněz?????? Kdo neviděl premiéru na NZ, nemůže pochopit kolik tam tomu ti lidé dávají lasky.....

• 5.6.2012  22:24
    Procitnutí (TV seriál) (2012)

skvělý Jason, který na sobě určitě zapracoval. NEchápu, proč na tohle podle BBC nikdo nekoukal. Ten konec tomu snad neuvěří nikdo, že to takhle mělo dopadnout - věčná škoda !!!!

• 14.3.2012  22:57

Trošku dějově chudší pokračování velmi povedeného prvního dílu, ale herci nezklamali a předvedli opět skvělý výkon, tedy spíše hlavně Noomi - která to opravdu na plátně rozbalila.

• 14.3.2012  22:54

Jeden z nejlepších thrillerů, co jsem za podlední dobu viděla potvrzuje výbornou pověst skandinávských filmů. Hlavní představitelé dostávají jedničku s hvězdičkou, stejně jako scénárista a režisér!!!

• 12.3.2012  19:48

Nejlepší na filmu jsou věci, kterých si všimli akademici: Nejlepší film, Kamera, Výprava, Hudba, Zvuk, Zvukové efekty Víc mi film bohužel neřekl :(

• 4.3.2012  11:42

Velmi křehký a zajímavý film. Michelle se velmi snažila, ale bylo to málo. NEní se čemu divit, Marilyn byla je a bude jen jedna - Michelle se myslím velmi přiblížila jedné stránce MM. Na Oscara to není, jsou mnohem pozoruhodnější výkony, ale i tak klobouk dolů.

• 20.2.2012  10:57

NEvím, jsem rozpačitá :( Buď to skutečně pohli postavit na životopise Junga nebo Freuda, nebo na sporu mezi nimi, nebo na vývoji psychoanalýzy nebo to prostě zavřít do jedné léčebny a kontorvat zastaralýmy metodami. Tohle je pelmel všeho a bohužel pro mne zklamání, pže jde o film Cronenberga - toho Davida, co šokuje a filmy má z jiné mísy, jen ne z te holywoodské - buď změkl, nebo tam je něco jiného. Mimojiné, za Viggův výkon nemůžeme čekat kdovíjaké ocenění - z toho mála co tam měl odehrané vytřískal svoje maximum, ale takhle napsanou roli, kde jen sedí, klábosí a blafe doutníky extra výkon nevyčaruje ani Viggo. I Vincent mi tam přišel jako chudý příbuzný a jeho role ani výkon nenadhl. Kiera byla úžasná, věřila jsem jí všechno a Fassbender: no něco mi tam chybělo, ale možná to tak mělo být.

• 18.1.2012  15:42
    Senna (2010)

Skvělé skvělé skvělé. Výborně zpracovaná ta lepší, hezčí a rychlejší stránka Ayrtona.

• 1.1.2012  00:34

Dobrý film. Vlastně od začátku po konec není co vytknout. Jen mi chyběl trochu "drajf" ale to nemá žádný film tohodle tématu...... Roden - začínáš být českým Mortensenem - jen tak dááál

• 23.11.2011  22:54

Film trochu zklamání, nevím co jsem čekala, ale filmaři to trochu přehnali a z dojemných scén udělali tragikomedii. Svatba divná, porod divnej, otisk dobrý a závěr zděs - asi 10min jsem se chechtala :D:D:D Vrátím-li se ke knize a k tomu co zbývá - fakt nechápu, proč je to roztržené a díl jaksi natažený, nastavovaný :( Hodnocení zachránila hudba a nový sestřih Edwarda :)

• 6.9.2011  12:14

Zajímavý film, který se nesmyslně jmenuje tak jak se jmenuje, ale budiž. Rupert nám toho ze svého hereckého umění moc nepředvedl, ale Julie WAlters nezklamala :D

• 4.9.2011  00:05

3 hvězdičky za herecké obsazení

• 6.6.2011  11:39
    TACHO (2010)

Není to zas až tak špatný, jak říkaly recenze, ale není to zas tak dobrý na to, aby z toho člověk sednul na pr*el. 3 hvězdičky za titulní píseň.

• 6.9.2010  16:14
    Milý Johne (2010)

Průměrný romantický film o lásce na dálku. žádné klišé ani krkolomné dialogy. Vše naservírováno přímo pod nos a bez zbytečné omáčky. Velmi mne překvapila Amanda svou přirozeností, leč taková drobounká bytůstka mi moc nepasovala k trochu topornnému a bezvýraznému Channingovi.

• 5.9.2010  15:08

Dobrý film, jen tam něco chybí - něco, díky čemuž si sednu na zadek a odliší to od ostatních kýčů. Krásná kukadla Alexis a nevinný Bryan film nespasil, smůla čili škoda.

• 5.9.2010  14:41

Moralizující klišé pohádka s "The Rockem" a Julii Andrews? ano - překvapivě to vyšlo, i když jsem to chtěla po 15min vypnout :) Ten závěr u titulků je dost dobrý :)

• 26.8.2010  11:53

Dobře udělaný dokument a pohled do zákulisí plánované megashow. Všechno je to sice pravda, ale hlavně nám ukazuje jednu z mnoha tváří - tuto rozhodně pravdivou - Michaela Jacksona. Vášniví sběrači klepů a pomluv tohle nikdy neuvidí a nidky nepřiznají, že MJ je normální člověk, který doplatil na svůj obrovský talent. Velmi mne zaujalo, jak byl stále fyzicky zdatný, hlas plný ebergie a pohyby stejně přesně načasované a prováděné, jako "zamlada". Co se týče filmu, jako takového - je to vlastně úplně jedno.... RIP Michael

• 6.8.2010  13:44

Řekla bych, že jsou to silně nepovedené Pelíšky s povedenou Vilmou Cibulkovou :) PS: Začátek filmu vypadal slibně.

• 4.8.2010  11:38

Nuda nuda nuda, závěrečná bitva a trocha romantiky to nespasí. Bohužel, kniha nemusí být to samé co film, ale věrné kopírování knihy nemusí být zaručení trháku :( 3hvězdičky a ani nevím proč - zklamání

• 4.8.2010  11:34
    Robin Hood (2010)

Ne že bych milovala Robina, ale trochu jsem se filmu bránila. Možná za to může Crow :) Film mne trochu překvapil - ale jako celek. Scottova výborná práce na pozadí krásných kostýmů a výborné výpravy. Hudba trochu pokulhala a bitevní scény mne trochu zavádějí do Středozemě - nicméně vše se dá zapomenout... Mark Strong, William Hurt a Max von Sydow vám to svými výkony lehce umožní. Co se týče Crowa - jeho toporný výraz a bezemoční projev mne nebaví a Cate Blanchett napak svou přirozenou noblesou a šarmem opět kvete :)

• 18.5.2010  15:16
    Pearl Harbor (2001)

Velmi povedený film o americké hrdosti, ublíženosti, ale také o nesmyslnosti válek a několika shod okolností. Na filmu se mi líbí, že nemusí být hlavním tématem krev a smrt, ale 1 z tisíců dojemných příběhů !!! Myslím, že by to film na Oscarech slíznul více, kdyby nebyl vydán společně se Společenstvem prstenu a Black Hawk Down :) Klobou dolů před Hansem Zimmerem.

• 11.5.2010  15:26
    Cesta (2009)

Skvělý film, kde je úplně jedno, co se stalo, kdy se to stalo a proč se to stalo. Důležité je to, co to s lidmi udělalo a jak se tím vypořádá hlavní hrdina se svým synem. Skvělé dialogy mezi nimi, maličkosti, které jim postačí mne zas na chvíli přinutili se zastavit a popřemýšlet, jak zhýčkaní jsme a jak si nevážíme věcí a lidí kolem sebe...

• 27.4.2010  10:48

Film nudný, hlavní postavy mdlé až toporné. Kdyby neměl tak překvapivý konec, dala bych o hvězdičku míň - mňo, trochu více hraní do toho umírání. ;-)

• 19.4.2010  23:45

Nedokála jsem udržet koncentraci, jediné, co mne zaujalo byl potenciál Elišky Balzerové a její vtipné hlášky: "nepodceňuj IQ svojí frndy" :)

• 19.4.2010  23:42

Velmi pěkný film o mezilidských vztazích v rodině. Výborná Diane a zdatně sekundující Meryl a Leonardo

• 16.4.2010  13:25
    Hodiny (2002)

Dokonalý mentorský film! Skvělá hudba, dobré masky a kostýmy, skvělý scénář, výborná kamera, skvostná režie a dokonalé herecké výkony trojice Streep, Kidman a Moore. Těžko určovat, kdo byl lepší, každá se své role chopila náramně. Zaujala mne Kidman, protože tuhle herečku studenou jak čumák nemmusím - do téhle role právě kvůli chladu velmi hodí - dobrá volba. Rozervaná Moore a Streep - to je bez komentáře !!!

• 14.4.2010  15:43

Skvělý film, který se točí okolo velmi citlivého tématu. Ať už by to dopadlo jakkoliv, bylo by to špatně - dopadlo to tak, že sami si najdeme řešení a to se opravdu povedlo. Jednoduchost, skvělé výkony celé rozpadající rodiny i rodinné přítelkyně !!!! Zasloužené Oscary

• 12.4.2010  20:37
    Prime (2005)

Moc pěkný filmeček, který pobaví, neurazí a příjemně osvěží ponurý den. kombina ce Meryl s Umou byla velmi dobrá volba a vůbec, zpracování filmu a hlavně ten konec mi byl po srsti :)

• 5.4.2010  14:25

Boží film, který mi dnes zvedl náladu, možná díky dobré hudbě. Má švih, šmrnc a bez zdlouhavé omáčky vás vtrhne do děje a nepustí a to to není zrovna téma mé chuti. Pointa mi byla jasná už na začátku ,ale konec se mi velmi líbil, žádné klišé :) Co se týče Anne, snažila se, ale nějak jsem v ní viděla tu princezničku z "Princess Diary". A Meryl? Divný, nemůžu se jí nabažit a přistihla jsem se, že ji až tak nenávidím, ale chápu...............její hlas mne naprosto dostal. Tohle je prostě její parketa a její film. "That´s all" xD

• 5.4.2010  10:24

Hezká oddychovka s krásnou hudbou, ale malinko kostrbatým dějem, kdy se chvílemi nudím, chvílemi nechápu. Taky mi trošku nesedl hlas Cloonyho, občas dosti bez emocí - brala bych spíš Aleca Baldwina, ale jinak Gambon a Streep - dobrý :)

<< předchozí 1 2 3