TereziaCSR

studentka

<< předchozí 1 2 3
    • 27.7.2009  20:54
    Dead Leaves (2004)

Kdejaká japonská blbot má 84%, bože bože.

• 12.7.2009  20:02

Bylo to lepší jak dvojka, ale za jedničkou stále zaostává Úsvit dinosaurů hodně daleko. Scrat (a jeho partnerka) opět nezklamali. Tvůrci podle mě dělají chybu v tom, že kvantita vtipů jde na úkor kvality. V jedničce to nebylo přecpané joky, ale stáli za to. V trojce se je frekvence vtipů tak jeden za 10 vteřit, ale jsou to prostě vtipy pro nenáročné diváky :) No a hlavně doufám, že pokud se natočí další díly Doby ledové, zhebnou ti dva debilní vačičáci hned na začátku, protože další díl s nimi bych už asi nedala (a je to škoda).

• 20.6.2009  17:01

Jeeee happyend!

• 4.5.2009  21:30
    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)

Ten moderátor je dement

• 22.4.2009  14:27
    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)

Nevííš co je hlááád!

• 22.4.2009  14:23
    Nahá jsi krásná (TV pořad) (2009)

Dnes zažívám samé šoky, nejdřív tu naleznu Topstar magazín a teď toto. No vydržely jsme u toho s mamkou a segrou asi čtvrt hodinu (a to jen kvůli tomu, že jsme byly na horách a byly tam jen 2 české kanály) a dál jsme nemohly. Jako ať mi nikdo netvrdí, že tyto ženské jsou zakomplexované, když lezou do televize se vyslíkat před celým národem. V jedné chvíli řeknou, že se stydí vysléct před manželem a pak bez okolků strhnou svršky před kamerou. Pcháá.

• 22.4.2009  08:48
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Probůh tato sračka je dá ohodnotit na csfd? No absolvovala jsem sice tento pořad jen jednou (a to nechtěně), ale myslím, že to pro názornost stačí. Ani by to možná nebylo tak hrozné, kdyby to nemoderovala Bočanová s tou její afektovaností a velmi originálními postoji a polehy při moderování. Určitě si o sobě myslí, že je velmi sexy ale mně se chtělo blejt. A lidi, kteří se na toto dívají asi nejsou zcela v pořádku.

• 21.4.2009  18:09
    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)

Zajímalo by mě, jestli někdo něco při sledování tohoto pořadu snědl. jinak myslím, že Jste to co jíte je supr. Hlavně paní doktorka Cajthamlová je úplně zlatá. Strašně hodný a sympatický člověk (a bylo vidět, že ji na soutěžících opravdu záleží a dokáže jim pomoct nejen s nabranými kilogramy, ale i psychicky). I když znám hodně lidí, kteří o ní tvrdí že je to semetrika, my věrní diváci nedáváme na prvotní dojem. Když se do pořadu připletl charizmatický Petr Havlíček se svými chutně vypadajícími recepty, pořadu to ještě dodalo šmrnc. No možná jsem tak nadšená i proto, že mě tématika zdravého životního stylu baví, odebírám i Dietu (:D) (i když na to taky zrovna moc nevypadám), každopádně já dávám Jste to,co jíte 4*.

• 17.4.2009  21:04
    Psycho (1960)

A to nesnáším horory.

• 13.4.2009  11:01

Tak hrál tam Štěvo, tak co bychom chtěli...

• 3.4.2009  16:18

Tak do 3/4 to bylo velmi nadějné, ale ten konec byl dost slabý.

• 22.3.2009  14:04

Zaspala jsem u toho. Diví se tomu někdo?

• 22.3.2009  14:03
    Pa a Pi (TV seriál) (1986)

Takto mají vypadat pohádky(večerníčky) pro děti, ne ty dementnosti co hrají teď.

• 22.3.2009  13:56

Dala bych mu jen 4*, ale chci trochu pozvednout zdejší hodnocení, protože 44% si tento film opravdu nezaslouží. K samotnému filmu: to byl teda nářez. Film s tak obrovskou atmosférou se jen tak nevidí. Absolutně vás pohltí depresivní chmurná přispatá nálada tohoto filmu. Po skončení filmu byla diskuse s režisérem, který správně poznamenal, že Ocas ještěrky není pro každého a rozhodně ne výdělečný film.

• 22.3.2009  13:47

Ten konec si mohli i odpustit. Vůbec se to tam nehodilo...

• 15.2.2009  11:44

Strašné, toto snad nemysleli vážně.

• 11.2.2009  20:05
    Eine kleine Jazzmusik (TV film) (1996)

A proč to má jako tak nízké hodnocení? Mám ráda filmy na motivy knížek Škvoreckého, jsou takové... kouzelne.

• 2.1.2009  16:37
    Fredy a Zlatovláska (TV film) (2008)

Tak toto bylo hodně hodně hodně špatné.

• 11.12.2008  19:04

Toho scénaristu by měli rozčtvrtit... Jediné na co se dalo dívat bylo hezké břicho Amandy Bynes.

• 31.10.2008  16:12
    Máj (2008)

Co tam proboha dělal Stropnický?..... Po vizuální stránce to bylo moc hezky udělané, Třiska byl jako vždy úžasný, Kukura byl taky dobrý, hudba taktéž (když nepočíyáme tu nepochopitelně zvolenou moderní písničku)... Ale co ty herecké výkony mladých herců? No to byla katastrofa. Jeden horší jak druhý (Stropnický včele, hned v závěsu ta odpudivá zbojnička).

• 18.9.2008  15:42
    Bathory (2008)

Vím, že bych měla komentovat samotný film, ale nedá mi to. Po zkušenosti z kina, kdy jsem po dlouhé době šla na ,,normální film" jsem se rozhodla, že tam snad už nikdy nevkročím na jinačí, než artový film. Sedět v místnosti s kulturníma buranama, kteří jdou do kina jednou za deset let, kdy hraje nějaký ,,trhák" je otřesné. Pořád okolo vás musí někdo šustit, bavit se, komentovat každou scénu, histericky se smát, případně chrápat. Jsem znechucena. Jediné plus na tom je, že si to naše malé kino vydělalo asi na rok dopředu. Teď se to zase vrátí do starých kolejí, kdy se nebude pro nezájem promítat...

• 18.9.2008  15:19

,, Víš, jak jsem přišel k těm jizvám? " ,, Ne, ale vím, jak přijdeš k těmto." :D Bylo to úúúúúúplně boží!!!

• 14.9.2008  21:29

Nemám ráda Julii a Richarda. A už vůbec ne dvojku Julie a Richard.

• 14.9.2008  21:27
    Úspěšné zmizení (TV film) (1998)

Co už.

• 14.9.2008  21:26

Čekala jsem, jaká to bude blbost a ono to bylo v pohodě.

• 12.9.2008  14:09

Samotný příběh by byl v pohodě, ALE. Ale to zpracování bylo hrozné. Příšerná kamer, vypadalo to, jako by se sekal film, otřesné dialogy, plné rádoby metafor. Takto normální lidi krucinál nemluví. Příšerná Norah Jones, která by se měla držet rači toho zpívání než hraní (no možná ani u toho ne, nejlepší by bylom kdyby se vrátila do Afriky a už se nevracela). Aspoň že to tam trochu vyzdvihla Natali.

• 5.9.2008  18:59

Bylo to dobré, vtipné, ale čekala bych možná emotivnější pojetí takového příběhu.

• 22.8.2008  15:59

Na to, že tam hráli hlavní roli dva herci (no v případě Jennifer Lopez bych dala slovo herec raději do uvozovek) které uplně nesnáším, to nebylo až tak zlé.

• 3.8.2008  10:04

A ty odporné ksichty co pořád házela Amanda Bynes měly být jako co?

• 31.7.2008  12:26

No rozhodně to vyvrátilo mou mylnou představu o tom, jak se vybírají herci.

<< předchozí 1 2 3