Sadova302b50

Sadova302b50

Helena rusovlasá

Česko
Občasník...

1 bod

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 3.5.2016
  Banshee (2014)

  Po manželově záhadném úmrtí musí Sarah bojovat o svou vlastní příčetnost. Jen takto může dokázat, zda za smrtí jejího chotě stojí náhlý infarkt, nebo mystická bytost jménem Banshee.

  • 30.4.2016
  Show Me (2011)

  Děj se odehrává ve třicátých letech dvacátého století. Představuje nám manželský pár profesionálních břichomluvců, které postihla náhlá tragédie. Bývalé hvězdy kabaretu se vyrovnávají se smrtí milovaného synka velice těžko. Smutek střídá deprese, emoční výlevy, násilí a beznadějné zoufalství. Po jedné hádce se otec upne na břichomluveckou panenku, která rodinu doprovázela na jevišti. Muž začne s panenkou mluvit jako s živou bytostí, vidí v ní přítele, který rozumí a jako jediný chápe otcovu bolest. Tímto krokem však nastupuje cestu do temných hlubin, ze kterých nebývá úniku.

  • 10.3.2015
  Chimera (1968)

  Mladík Gianni Raimondi (Gianni Morandi) je šťastně ženatý s krásnou Laurou (Laura Efrikian) a právě mu končí vojenská služba. Rozhodne se využít nadání a rozjet pěveckou kariéru, což ovšem není snadné. Protože složenky se musí platit, chytá se náhlé šance a odjíždí do Brazílie - jistý impresário se totiž rozhodl, že pro zpěváka uspořádá turné. Podnikatelova dcera Maria je zpěvákovou fanynkou a snaží se dobýt mladíkovo srdce. Mezitím Laura, zůstavši v Itálii, se dozvídá, že s Giannim čeká dítě. Kam až je Maria schopna ve svých pokusech zajít a zůstane Gianni vůči nim lhostejný?

  • 8.3.2015
  Mi vedrai tornare (1966)

  Mladík Gianni Aleardi (Gianni Morandi) je kadetem u námořnictva a má nastoupit na loď Andrea Doria. Před tím se ale rozhodne vrátit se domů k rodině do Říma. V místním tanečním klubu si padne do oka s japonskou dívkou jménem Liu. Jenže z dívky se vyklube dcera japonského velvyslance a získat ji se ukáže být pro Gianniho obtížnější, než mohl předpokládat.

  • 22.2.2015
  Perdono (1966)

  Film je pokračováním snímku Nessuno mi può giudicare (1966): Federico (Fabrizio Moroni) a Laura (Laura Efrikian) jsou snoubenci a spolu s Lauřinou sestřenicí Caterinou (Caterina Caselli) tvoří přátelskou trojici, zdánlivě pevnou a nerozlučnou. Jakmile se však pěvecky nadaná Caterina rozhodne nastoupit uměleckou dráhu, všechno se změní. Talentovaná zpěvačka zažívá úspěch a Lauřin snoubenec se do ní zamiluje. Caterina nakonec odmítne ublížit své sestřenici, ovšem musí nějak Federica přesvědčit, aby vrátil svou ztracenou hlavu zpět na to správné místo...

  • 21.2.2015
  Se non avessi più te (1965)

  Závěrečný díl trilogie o Giannim Traimontim. Giannimu (Gianni Morandi) končí vojenská služba a spolu se snoubenkou Carlou (Laura Efrikian) plánují svatbu. Jenže je tu klauzule perspektivní smlouvy, kterou Gianni uzavřel s hudebním vydavatelstvím – mladý Traimonti se kvůli hrozbě odlivu fanouškovské přízně nesmí oženit. Snoubenci se tudíž vezmou potajmu. Jistou dobu vše vychází, leč vydavatelství zajde v honbě za úspěchem ještě dál a využije bulvární tisk k vykonstruování milostné aféry. Carla, která vše dosud trpělivě snáší, už začíná být zoufalá...

  • 16.2.2015
  Non son degno di te (1965)

  Film přímo navazuje na předchozí In ginocchio da te (1964). Mladík Gianni Traimonti (Gianni Morandi) je stále v Neapoli, kde musí vykonávat vojenskou službu, ale hlavu má plnou své nastávající snoubenky Carly (Laura Efrikian). V průběhu slavnostních zásnub se však Giorgio, Gianniho zámožný kamarád a kolega ve zbrani, do krásné Carly zamiluje a rozhodne se, že ji Giannimu za každou cenu přebere. Po čase vskutku vrazí mezi snoubence klín, ovšem to by nebyl Gianni, aby se nepokusil dát věci zase nějak dohromady.

  • 13.2.2015
  In ginocchio da te (1964)

  První film z trilogie o Giannim Traimontim (Gianni Morandi). Gianni Traimonti, bezstarostný venkovský hoch s pěveckým nadáním, obdrží povolávací rozkaz a odjíždí do Neapole k vykonání vojenské služby. Zde se zamiluje do švadleny Carly (Laura Efrikian), dcery svého velitele. Během hudebního vystoupení mu ale zamotá hlavu atraktivní Beatrice (Margaret Lee). Když pochopí, že z její strany se jednalo pouze o rozmar, chce se vrátit zpátky ke zrazené Carle. Ta mu však dá košem. Získá nakonec zpátky její srdce?