dr.fish

Pasca (TV film) (1981)

Dva bratři. Jeden umře a druhý ho zastupuje. Postupně zapouští kořeny. 70%

• 26.6.2017  19:55
    All Nighter (2017)

Ale jo....nakonec se znaménko přehouplo do plusu. Je to těžké natočit komedii jak otec a ex-boyfriend hledají po LA dceru respektive ex přítelkyni. Oba chlapi se nijak neměli rádi, ale společný cíl je pomalu dává dohromady. Čím víc spolu prožijí během té divné noci, tím blíž si jsou. Prolézají bary, navštěvují její přátele. Naštěstí oba hlavní herci své role pojali zodpovědně. Nenáročný film na nedělní odpoledne. 60%

• 24.6.2017  21:15

Je to asi ještě o chlup lepší než jednička. Zvuková a obrazová lahůdka. Je radost se koukat na ty vycizelované záběry, nájezdy kamery, starý nábytek. Moc se mi to líbilo. 85%

• 23.6.2017  23:16
    Najatý klaun (TV film) (1980)

Když statkáři zemře jediný synek, je to těžká chvíle. Všechny naděje, dřina a smysl toho všeho se rozplyne v dým. Caban se s tím vyrovnává jinak než ostatní, nemodlí se, nelká, sebere se, prodá pole a jde do světa. Potkává lidi a hledá cestu ven. Výborný film. Překvapení. 80%

• 23.6.2017  23:12

Klasika let devadesátých. Takhle se to tehdy točilo. Vypravěč, velký příběh, život a jeho tajemství. Jednou za čas si to stojí za to pustit. 80%

• 22.6.2017  19:48
    Večera (TV film) (1978)

Milan Kňažko coby mladý rozevlátý právník, který užívá života co to jde. Na každého ale jednou dojde a život maloměsta skýtá nečekané nástrahy. Dobře natočená komedie. Vtipné a pravdivé. 80%

• 19.6.2017  18:01
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

V pohodě sledovatelný seriál. Neřeším kvalitu případů, logičnost či policejní práci. Při tomto seriálu lze v klidu jít na záchod, nebo uvařit rychlou večeři, o nic člověk nepřijde. Vaculík svým charismatem je jediným světlým bodem. Občas příliš melodramatické, ale většinou ne dlouho. Normální průměr. 60%

• 16.6.2017  21:27

Ne, je to moc hezká tečka za tím vším. S respektem, úctou, ale taky už je jiná doba a i Freddie už hraje na počítači. Efekty jsou pěkné, ale hlavně je to sranda. 70%

• 16.6.2017  21:25

Pan režisér si tentokrát těch prášků na spaní vzal asi moc. Navíc k tomu přibral i jiné prášky, takže je z toho místy hodně barevný, ale jinak dosti zmatený koktejl. 50%

• 14.6.2017  21:47

Je dost pravděpodobné, že kdybych film neviděl v červnu, ale před Vánoci, dal bych o hvězdu víc. Takhle totiž střízlivým pohledem vidím, že si Vetchý s Geislerovou vymysleli dialogy asi sami a snaží se z toho ukovat alespoň slušnou televizní inscenaci. Díky právě většině herců to nesklouzne na úroveň telenovely. Nevznikl tedy druhý Kolja, tomu se to trochu námětem podobá. Přesto má snímek pár pěkných míst. 60%

• 14.6.2017  21:31

Teď teprve bych řekl si Fredie Krueger uvědomil své možnosti a posunul to trochu víc do halucinogenů. Film dostal prostor, barvu a fantazii. Nadsázka tu nechybí, takže řekl bych velmi dobré. Bavil jsem se. 70%

• 14.6.2017  20:05

Vizuál šel nahoru a to dost, ale chtělo to líp promyslet. I tak ale fajn. 60%

• 14.6.2017  20:04

Dvojka valí ve stylu jedničky. 60%

• 14.6.2017  20:02

Vtipná záležitost na hranici parodie. Stylová muzika i účesy. 75%

• 13.6.2017  13:48

Těžký chlebík. Místy to trochu zavání Tisícročnou včelou, jindy zase nic. Něco ale tomu i chybí. 60%

• 13.6.2017  13:45

Poetický příběh, vzpomínka na dávno ztracené dětství na slovensko maďarské hranici. Pitoreskní sestavička obyvatel obce, blázni, pošťáci, celníci a pašeráci. Hezký příběh. 80%

• 7.6.2017  21:55

Jeden ze Stalloneho slabších kousků, i když on sám za to určitě nemůže. Tvůrci byli zřejmě natolik fascinovaní obrazem světa budoucnosti, který stvořili, že zapomněli na to, že má jít o akční film. Je tu pár dobrých vtipů, dobrý vizuál, ale jinak spíš průměr. 60%

• 7.6.2017  21:52

Pilulka naděje pro ty, kteří tápou na své životní cestě. Vykročte do neznáma, opusťte svůj kruh jistoty a brzy potkáte někoho, kdo vás naučí znovu žít. Turturro i Rockwell výteční, letní film jak vyšitý. Americké nezávislé léto! 85%

• 7.6.2017  21:47

Juraj Nvota umí. Zase trefa do černého. Laskavý film o lidech, kteří navzdory svým protichůdným povahám umí být spolu a přátelit se. 80%

• 7.6.2017  21:46

Průměrná, ale poctivě natočená pomalu se odvíjející věc. Závěr příjemně překvapil. Poctivých 60%

• 4.6.2017  17:51

Moc pěkně natočeno. Zápletka už dnes trochu překonaná, ale pořád slušná krimi s temnou atmosférou. 75%

• 4.6.2017  17:49

Vlastně ani nevím, jestli se mi to líbilo. Udělali z toho takový galimatyáš, že tomu není rovno. Finále bohužel ztratilo zcela na přehlednosti, nezbývá než vyhodnotit akční a obrazovou stránku věci, to jediné bylo slušné. Maginotova linie je bonusem, který jsem rád viděl.60%

• 3.6.2017  19:48

Místy veliká taškařice, ale místy už jen pro pamětníky. Nadčasové to tedy není, nehledě k tomu, že jsem už měl problém i rozumět některým dialektům....70%

• 3.6.2017  19:46
    Robocop (2014)

Je to vlastně docela dobře udělaný remake. Tvůrci usoudili, že na něj přijdou i nějací pamětníci, takže se netočila zábava pro děcka, ale občas probleskla i nějaká ta myšlenka či přímo poselství. Samozřejmě na kultovky dělané před deseti patnácti lety to nemá, ale je to příjemná vlaštovka, která v Hollywoodu ale asi jaro neudělá. Výborný Gary Oldman, který zahraje asi úplně všecko. Na můj vkus příliš emocí, filozofování a málo akce. Měl to být přeci jen Robocop! Ale dobrý. 70%

• 3.6.2017  19:37
    Místa (2014)

Můžeme filmu vytknout asi mnoho. Ti kluci jsou divní, ten mafián hraný Štréblem se ne úplně povedl, ale...výborná hudba podtrhující atmosféru filmu, spousta nedomyšlených věcí, které režisér nechává na divákovi, mnoho nedořečeného atd. Osobně bych takhle budoucnost českého nezávisláku viděl docela rád. Ještě si pustím určitě znovu...80%

• 3.6.2017  19:32
    Cukor (TV film) (1982)

Musím říct, že mne to dramaticky dost minulo. Ten příběh je vlastně road movie, Milena Dvorská pochoduje s batohem tabáku a mění ho za cukr kde se dá. Do cesty se jí staví spousta překážek a lidí především. Film je to ale natočený těžkou rukou, složitě odvyprávěný, cíleně rozmázlý a nesrozumitelný. 55%

• 31.5.2017  17:32
    Americká tragédia (TV film) (1976)

Ač velmi bohulibý projekt, přespříliš dlouhý. Po dvou hodinách se mi začínaly tavit obvody. Zkrátit na půlku a bylo by to výborné. 60%

• 28.5.2017  19:45

Trampoty jedné mladé holky. Za nic na světě se jí prostě nedaří. Když se to jednou všecko pěkně sejde najednou, je potřeba udělat něco nečekaného, aby se z toho člověk vymotal. Jelikož je ale třeba vždycky uklidit především v sobě samém, proces se obvykle dost vleče. Zuzana Kanocz zvládla roli výborně, fajn se na ní dívá a film samotný, jakkoliv kostrbatý příběhem, mi dával smysl až do samého konce. Potěšilo...80%

• 28.5.2017  19:41
    RoboCop 2 (1990)

Tak jak mě první díl bavil, dvojka teda ne. Nemělo to koule. Navíc nadsázky pomálu a ty povedené reklamy tu byly taky míň. 50%

• 27.5.2017  21:08
    RoboCop (1987)