dr.fish

okres Mělník
geomailer

1 2 3 4 5 6 31 61 91 121
    • 2.4.2018  12:49

Ta holka je naprostej lúzr. Vždycky se do někoho zakouká a pak ho pronásleduje. Skončí vždycky sama a vyřízená. Navíc na práškách. Film je dost pomalu a mizerně natočený, hrdince ani nechceme držet palce jelikož je nesympatická. Každý by ji asi nakonec odehnal pryč. Není to hezké koukání, takovéto filmy nemám rád. Depka a nic mi to nedalo. 50%

• 1.4.2018  21:50

Klub rváček? Možná. Chlapi je odkopli a vyrovnali se s tím za použití násilí. Dostali se do Kurzu sebeovládání a tam se skamarádily. A zjistily, že takových postižených ženských je spousta a dá se jim pomáhat. Námět primitivní, provedení slušné. Docela zábavná a nenáročná komedie, v níž mimo jiné hraje Stiflerova máma. Málem jsem se potrhal, když v hospodě, trochu pod parou, prohlásila: "Nezahraje si někdo kulečník?" 75%

• 1.4.2018  20:00

Dokonalá ukázka promrhaného potenciálu. Ti teenageři zoufale obletující bliznu by bývali mohli být skvěle s nadsázkou vyobrazeni a pak vesele s gustem povražděni, ani by nám jich nemuselo být líto.V té partičce se to dalo opravdu rozehrát báječně, a karty byly rozdány docela dobře. Vyznělo to ale naprosto blbě a do ztracena. 45%

• 1.4.2018  19:58

Judi Dench ten film podržela na snesitelné úrovni. Bez ní by spadl do žumpy sentimentu a nostalgie. 60%

• 1.4.2018  19:56

Neuvěřitelně užvaněný film. Tisíce slov naprosto o ničem, které člověk s námahou vstřebává a výsledek je nula.

• 31.3.2018  22:30
    Good (2008)

V první řadě musím se zase sklonit před Mortensenovým herectvím. Vystřihl si tady skromného, nesmělého chlapíka, který je ve vleku své mladé milenky a zaplétá se do nejvyšších kruhů nacistů. A to jen proto, že kdysi napsal knihu, která vůdce upoutala. Nahlédneme i do světa nástupu fašismu v Německu, což není nikdy od věci. Podle mne velmi povedený komorní snímek. 80%

• 31.3.2018  20:47
    Dark Night of the Scarecrow (TV film) (1981)

Vizuál velice příjemně osmdesátkový, ale přece jen tomu něco chybělo. Asi spád a děj. 60%

• 31.3.2018  20:46
    Extortion (2017)

Nevinný výlet na člunu se změní v drama boje o přežití. Film nám ukazuje, že se nemáme vzdávat ani ve chvíli, kdy už naděje není a proti nám stojí i oficiální autority. Takže osamělý běžec proti všemi s policií v zádech zachraňuje svou ženu a dítě kdesi zapadlé na pustém ostrově. Chvílemi mne to bavilo a chvílemi naopak iritovalo. Chtělo to trochu ten příběh dotáhnout. 60%

• 29.3.2018  21:48

Unylý, pomalu ukapávající film plný neživotných postav. Indie film neznamená film naplnit lúzry bez šancí na přežití a chodit po městě a lese a nedělat nic. To se tvůrci spletli.

• 29.3.2018  21:44

Tohle je prostě lahůdková role pro Woodyho. Ten se jí zhostil jak pan profesor. Celá ta rodinka je pořádně vypečená a je radost sledovat vývoj a psychologii všech postav. Skvělé dialogy. Jsem rád, že čas od času se něco takového ještě natočí. Místy možná emočně až trochu přetažené, ale drží se to na hraně a nesklouzává do přílišného patosu. Vzhledem k tomu, že jde o inspiraci skutečnými lidmi, přidávám i hvězdu pátou. Moc pěkný film. 85%

• 26.3.2018  20:41
    Berlin Job (2012)

Asi se proti tomuto filmu nedá nic namítat, ale mně prostě ty britské gangsterky nebaví z principu. Chlapi jsou vždycky drsní a děsně nudní, sice dělají, že se baví, ale není to na nich vidět. Britští suchaři řekl bych. V tomto žánru dávám rozhodně přednost americké produkci. 60%

• 25.3.2018  18:09

Mám rád Egoyanův přístup k látce. Miluje osobní tajemství, která velmi komplikovaně odkrývá. A v tom se donekonečna opakuje. Ale Kevin Bacon a Colin Firth to své tajemství skrývali tak dobře, navíc je to vyprávěno velmi stylově a kultivovaně. Prostě výborné řemeslo. Nedostatky v logice tudíž vidět ani nechci. 85%

• 25.3.2018  18:06

Poctivě natočené béčko. Všichni zúčastnění se chovají zcela idiotsky a nezodpovědně, což vede k sérii velmi nepravděpodobných událostí. Mlčící městečko plné lidí bez života, tupá klaka svědkem obchodu s lidmi. Micinky na cyklovýletě po jižní Americe, v batůžku si vezou večerní šaty. Večer v báru provedou tanec alias lehčí striptýz, čímž navnadí místní čmeláky. Pak se na výletě pro jistotu ještě rozdělí, protože v nebezpečných oblastech to holky zvládají vždycky samy. Takže si vlastně nic jiného než únos ani nezaslouží. Jihoamerický nevěstinec je pro počestnou ženu horší než smrt, ale holek mi zas až tak líto nebylo. 60%

• 25.3.2018  11:45

Stoupnout si na břeh řeky a chytat ryby je jistě krásné, ale chtít tím ještě něco říct je strašně obtížné. Borec jehož smyslem života je pobyt na břehu řeky se utápí v depresích, že je na tom břehu sám. A k tomu ještě vypouští tak nesmyslné věty jakoby na tom břehu nikdy nebyl, ale celý život strávil v univerzitní knihovně. Takto si tedy filmaři představují sportovního rybáře...40%

• 25.3.2018  00:11

Po zklamání z filmu Legenda 17, doufal jsem, že alespoň tady to bude o hokeji. A je to zase jen o politice. Zajímavý mi přišel jen americký pohled na komunismus a sport, ale jinak pro nás hochy z Východního bloku celkem nuda. A hokej skoro žádný. 60%

• 25.3.2018  00:09
    Sněhulák (2017)

Vůbec mi nevadilo, že se ten film tváří a chová divně. Všecko v něm bylo jinak než bych chtěl a čekal. Než jsem se dokázal z adaptovat, byl konec. V té chvíli mi došlo, že to bylo dobré. Takže nesdílím zdejší zklamání. Trochu studené, ale velmi nekompromisní. Možná zklamal dost čitelný závěr, ale cesta k němu byla rozhodně zajímavá. 75%

• 25.3.2018  00:05
    Vyvrhel (1991)

Mý jméno je Joe Roberts, ctím zákon a stát, jsem seržantem dálniční hlídky, dělám práci co mám rád, můj bratr Frank je jinačí, je z vajec divokejch....Pavel Bobek v podstatě v téhle písni vystihl úplně celou osu příběhu. Takže jen dodávám, že oba herci to zvládli výborně a povedlo se to. 80%

• 25.3.2018  00:00
    Naše ženy (2015)

Zlomová noc pětatřicetiletého přátelství. Je to zkouška charakterů. Ti chlapi si vyčtou všecko co se dá, trocha hysterie, trocha hulvátství, ale kamarádství se holt jen tak zahodit nedá. Nakonec přijde ráno a vyjde zase slunce. Těžce konverzační komedie, místy až trochu ukřičená. Ve finále se mi ale líbila. Francis Veber to ale není. Něco tam přeci jen chybí k dokonalosti. 75%

• 22.3.2018  21:55
    Případ SK1 (2014)

Takový pomalu se vlekoucí film o hledání sériového vraha. V podstatě dobrý, jen pachatel je od začátku nejistý, nevíme zda je vinen či ne. Retrospektivy to postupně objasňují. Něco mi tam ale chybělo. Nějak jsem se s nikým neztotožnil. 60%

• 22.3.2018  21:53
    The Ward (2010)

Děvče přivezou do ústavu začnou se dít věci. Straší je tam zjev a ztrácejí se chovanky. Závěr je docela dobrý. 60%

• 22.3.2018  18:00
    Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

Oceňuju tu odvahu takovouhle lobotomii filmově zpracovat. Nic na tom nemění, že bych v takovéto rodince žít nemohl. Všecky bych je povraždil už v prvním díle. Velmi mne ty postavičky iritují, nejsem schopen se u toho bavit. 60%

• 21.3.2018  21:40

Čtyřicet let je ta ženská zavřená v blázinci a mají ji přestěhovat. Arcibiskupství povolá doktora psychiatra. aby přešetřil její stav a případ. Paní je celkem příčetná a vypráví svůj životní příběh z roku 1942. Doktor se nechá vtáhnout do příběhu a spolu s nemocniční sestrou se dostávají až k jádru věci. Film není asi ničím převratný, navíc tak nějak neumí dobře zápletku odvyprávět. Trochu nudí, Theo James roli nezvládl, velmi komorní, ale nezasáhlo mne to. 60%

• 20.3.2018  21:54
    Stínoví vojáci (TV film) (1996)

Naprosto nekompromisní výpověď.

• 20.3.2018  21:53

Já jsem prostě nedokázal vydržet ten debilní začátek, takže jestli se něco nakonec stalo, já u toho nebyl.

• 18.3.2018  21:19

Do poloviny jsem vydržel. Pak už to nešlo. V určitých chvílích už se má přestat mluvit a oni mluvili dál. 55%

• 18.3.2018  20:22
    Pod povrchem (2000)

Velmi zručně natočený thriller. Sice nových nápadů minimum, ale vyvážené hereckými výkony a celkově dobrým řemeslem. Michelle zvládá své proměny výborně. Pěkná klasická lekačka. 75%

• 18.3.2018  17:49
    Nápady svaté Kláry (TV film) (1980)

V tomto případě mi zážitek narušil film Svatá Klára Ariho Folmana, který je tak dokonalý, že ani pan Jasný to nezachránil. Takže v tomto případě rozhodně tu izraelskou verzi. 70%

• 18.3.2018  17:46

Film o caru Mikulášovi by se asi dal pojmout i mnohem akčněji nebo i zajímavěji z historického pohledu. Nicméně základní osa příběhu tu je a postihla tedy i hlavní body života carské rodiny. V době popravy rodiny byly naše legie nepříliš daleko. Asi proto k tomu došlo, pod tlakem okolností. 70%

• 15.3.2018  20:30
    Drive Angry (2011)

Mohle to být kult jako třeba Constantine. Ale není. První chybou je béčkový kabát v kombinaci se snahou být přehnaně filozofující, symbolický a intelektuální. To nikdy nedělá dobrotu. Na jednu stranu béčkové efekty, na druhou stranu málo nadsázky a slabý tah na branku. A Nicolas Cage, který naprosto neumí hrát. To je největší průser. Jakmile je na scéně W. Fichtner, jde to o třídu vejš. Škoda toho potenciálu. 60% za druhou polovinu filmu.

• 14.3.2018  20:50

Poctivá oldschoolovka z osmdesátých let. Potaěč zabiják řádí v grachtech Amsterodamu. A tvrdý polda je mu v patách. Klasika i se scénami honičky v kanálech na motorových člunech. Oddychovka jak má být. 80%

1 2 3 4 5 6 31 61 91 121